7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Jakie odcienie blondu są modne? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie odcienie blondu są modne?

Napisał(a): Complex -

Cześć! Chcę sobie coś zmienić z włosami i stwierdziłam, że postawię na zmianę koloru. Nigdy nie eksperymentowałam, ale chcę je zafarbowac i zastanawiam sie, jakie odcienie blondu są obecnie na topie? Mnie bardzo podobaja się jasne odcienie blondu, takie chłodne. A wy na jakie stawiacie?
INTERIA.PL

Re: Jakie odcienie blondu są modne?

Napisał(a): Complex -

gość Wydaje mi się, że odcienie blondu należy dopasować do urody, tj. karnacji, oczu, brwi etc. Zapytaj fryzjerkę o radę :)
Sama mam naturalny ciemny odcień blondu, a mnie podobają się te takie chłodne zimne odcienie blondu, ale nie wiem czy będzie pasowac w sumie... mam ciemne oczy, a karnacje normalna...

Napisał(a): Tris -

Complex
gość Wydaje mi się, że odcienie blondu należy dopasować do urody, tj. karnacji, oczu, brwi etc. Zapytaj fryzjerkę o radę :)
Sama mam naturalny ciemny odcień blondu, a mnie podobają się te takie chłodne zimne odcienie blondu, ale nie wiem czy będzie pasowac w sumie... mam ciemne oczy, a karnacje normalna...
Jeśli piszesz, że masz ciemne oczy i normalną karnację, to mało prawdopodobieństwo, by chłodny blond Ci pasował....., ja farbuję się na chłodny blond i mi najlepiej on pasuje, ze wszystkich kolorów, ale ja mam jasne, niebieskie oczy i bardzo jasną karnację, w ciemniejszych kolorach wyglądam jakbym z grobu wstała :D , a że Ty masz ciemniejszą urodę, to polecałabym Ci niestety ciemniejsze kolory, jakieś brązy, czarne, ciemny blond..., albo też ciemnoczerwony (taki buraczkowy na przykład) lub ciemny fiolet (taka śliwka)...

Napisał(a): NatkaPietruszki -

Teraz modne są przeróżne odcienie blondów. Mnie się wszystkie podobają, byleby nie takie, które wchodzą w żółty, bo to wygląda okropnie. Takie jakie są dla ciebie ładne takie sobie zrób Nie kieruj się tym co jest modne, bo moda przemija, ważne żebyś się czuła dobrze w danym odcieniu blondu
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie odcienie blondu są modne?