345
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +50
345 ppt ?

Jakie rośliny do łazienki? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie rośliny do łazienki?

Napisał(a): ~Melisa -

Jakie polecacie roslinki do łazienki? Chciałam jakoś ocieplić wystrój swojej gdyż panuje tam głównie biel i szarość. Potrzebuje roślin, które lubią wilgoć i ciepło ale nie wymagają za dużo światła bo nie mam niestety okna w łazience.
Może lepiej postawić sobie jakieś sztuczne albo jakieś inne ozdoby przeznaczone do wystroju łazienek? Jak myślicie, co macie w swoich łazienkach?
INTERIA.PL

Re: Jakie rośliny do łazienki?

Napisał(a): ~gość -

A ja polecam roślinę Hoja - ma piękne wijące się pędy i niesamowicie kwitnie. Lubi wilgoć, więc super do łazienki. Jednak dp takiej z oknem, bo lubi światło. A do takiej ziemnej polecam Ci roślinę sansewierię (wężownicę). Ma ozdobne mieczowate liście i jest baaardzo wytrzymała.

Napisał(a): ~ktos -

Zadna roslina nie bedzie dobrze rosla w lazience bez okna w ktorej po wyjsciu zgaszasz swiatlo.
Sa obecnie zrodla swiatla LED przeznaczone specjalnie dla roslin. Kup sobie taka lampke.
Podlacz do kontaktu zeby byla caly czas zapalona. To LED wiec zuzywa malo pradu.
Wtedy bedziesz mogla wstawic sobie rosline jaka chcesz.
Swiatlo tej lampy jestt dla nas rozowe, wiec pasuje do szarosci, a podswietlona nim roslina wyglada bardzo efektownie.

Napisał(a): ~gość -

~gość A ja polecam roślinę Hoja - ma piękne wijące się pędy i niesamowicie kwitnie. Lubi wilgoć, więc super do łazienki. Jednak dp takiej z oknem, bo lubi światło. A do takiej ziemnej polecam Ci roślinę sansewierię (wężownicę). Ma ozdobne mieczowate liście i jest baaardzo wytrzymała.
Hoja by zakwitnąć potrzebuje dużo słońca, ale bez nich też jest ładna.

Napisał(a): ~Ula -

~gość A ja polecam roślinę Hoja - ma piękne wijące się pędy i niesamowicie kwitnie. Lubi wilgoć, więc super do łazienki. Jednak dp takiej z oknem, bo lubi światło. A do takiej ziemnej polecam Ci roślinę sansewierię (wężownicę). Ma ozdobne mieczowate liście i jest baaardzo wytrzymała.
Od lat szukam Hoi , która by kwitła.Mam dwie Hoje kilkuletnie ,ale żadna nie kwitnie.
Może mogłabyć sprzedać mi taką kwitnącą Hoje choć jedną lub kilka ? Jesli tak to jakoś skontaktujemy się może? Bardzo mi zależy na kwitnących Hojach. Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie rośliny do łazienki?