112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń771
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +-58
112 ppt ?

Jakie są Boże cechy? Jaki jest Bóg?.;) (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie są Boże cechy? Jaki jest Bóg?.;)

Napisał(a): lamia0 -

Bóg zaś okazuje nam swoją miłość .
Rzymian 5:8Bóg jest jeden, co oznacza nie tylko, że nie ma innego, ale także jedynie On umie zaspokoić najgłębsze pragnienia naszego serca.;))
INTERIA.PL

Re: Jakie są Boże cechy? Jaki jest Bóg?.;)

Napisał(a): mortis -

Lamia (gr. Λάμια) – w mitologii greckiej potwór o kobiecej postaci, pożerający dzieci i młodych mężczyzn podstępnie zwabionych jej złudną pięknością.

Według mitów była królową Libii i kochanką Zeusa. Gdy zazdrosna Hera zabiła dzieci Lamii i Zeusa, oszalała z bólu matka zaczęła mordować wszystkie napotkane dzieci. Jej twarz zamieniła się w okrutną maskę. Potrafiła jednak przybierać kształt pięknej kobiety po to, aby uwodzić młodych mężczyzn, zabijać ich i pożerać. Była zaliczana do menad (bachantek).

Napisał(a): -

mortis Lamia (gr. Λάμια) – w mitologii greckiej potwór o kobiecej postaci, pożerający dzieci i młodych mężczyzn podstępnie zwabionych jej złudną pięknością.

Według mitów była królową Libii i kochanką Zeusa. Gdy zazdrosna Hera zabiła dzieci Lamii i Zeusa, oszalała z bólu matka zaczęła mordować wszystkie napotkane dzieci. Jej twarz zamieniła się w okrutną maskę. Potrafiła jednak przybierać kształt pięknej kobiety po to, aby uwodzić młodych mężczyzn, zabijać ich i pożerać. Była zaliczana do menad (bachantek).
to podobnie jak z tą wampirzycą co wypija jaja i strzela z torby ?

Napisał(a): Salome -

Lamio - chyba piłeś tanie wino z dr.Faustem w Piekle... zadajesz dość podchwytliwe jak na Ciebie pytania.
Jaki jest Twój Bóg... oczywiste że taki sam jak Ty Lamio.
A mój Bóg jest taki jaka ja jestem, i co teraz ?

Napisał(a): lamia0 -

[cytat kogo=Salome]Lamio - chyba piłeś tanie wino z dr.Faustem w Piekle... zadajesz dość podchwytliwe jak na Ciebie pytania.
A mój Bóg jest taki jaka ja jestem, i co ter
Bardzo wiele można dowiedzieć się o Bogu. Najpierw przejrzyj tekst w całości; a potem wróć do wybranych fragmentów Pisma Świętego dla większego zrozumienia. ;))

Napisał(a): frankeman -

lamia0][cytat kogo=Salome Lamio - chyba piłeś tanie wino z dr.Faustem w Piekle... zadajesz dość podchwytliwe jak na Ciebie pytania.
Bardzo wiele można dowiedzieć się o Bogu. Najpierw przejrzyj tekst w całości; a potem wróć do wybranych fragmentów Pisma Świętego dla większego zrozumienia. ;))
Lamia0 to wybitny teolog i filozof chrześcijański.

Napisał(a): -

frankeman]
lamia0 [cytat kogo=Salome Lamio - chyba piłeś tanie wino z dr.Faustem w Piekle... zadajesz dość podchwytliwe jak na Ciebie pytania.
Lamia0 to wybitny teolog i filozof chrześcijański.
lamia to ta z sexmisji :)))

Napisał(a): frankeman -

beatrycze
frankeman @lamia0: co sądzisz - jako wybitny filozof - o depilowaniu miejsc intymnych ?
ona się ani nie depiluje ani nie goli :)))))))
a higiena odbytu też zostawia wiele do życzenia :))))
Wydaje mi się, że wybitny filozof lamia/kanibal powinien wydepilować sobie głowę, bo to jego miejsce intymne, czyli takie którego nie wypada eksponować ...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Boze cechy
Do góry strony: Jakie są Boże cechy? Jaki jest Bóg?.;)