38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń151
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +61
38 ppt ?

JAKIE ZADANIA MIAŁY OCHOTNICZE REZERWY MILICJI OBYWATELSKIEJ? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

JAKIE ZADANIA MIAŁY OCHOTNICZE REZERWY MILICJI OBYWATELSKIEJ?

Napisał(a): buc1 -

W moim przekonaniu, to zbieranie informacji, o obywatelach ( inwigilacja) współpraca z milicją obywatelską i wojskami MSW. Obecnie zapadają podobne decyzje, w zakresie obowiązków o współpracy armi OTK Macierewicza z Policją. Wyjaśniam, że armia OTK -obecnie liczy sobie 5000- funkcjonariuszy i na, co dzień są to ludzie pracujący w sferze cywilnej, czyli pośród nas. A zatem mogą wiedzieć o nas wszystko i mogą to wykorzystać w celach politycznej inwigilacji. Analogicznie członkowie ORMO- miały te same zadania. Czy czyżby armia OTK służyła do ochrony wiekuistej władzy PiS?

A szacunkiem dla wiekuistej władzy PiS.
INTERIA.PL

Re: JAKIE ZADANIA MIAŁY OCHOTNICZE REZERWY MILICJI OBYWATELSKIEJ?

Napisał(a): dziadek16 -

Witaj....buc 1.....
Wiadomo jakie zadanie miało ORMO ( ochotnicza rezerwa milicji obywatelskiej ) .... która w niezmienionej nazwie ma zacząć działać jako ORMO ( ochotnicza rezerwa ministra obrony ) ....... To jest celowe działanie ....zmuszające tych z ORMO......do wykonywania rozkazów wydanych przez Macierewicza ..... podyktowanych mu przez KC Pis ......... Wiadomo też ze ORMO..... ma skutecznie uciszać ...niezadowolonych z decyzji KC Pis ...... Już ich Wódz ...dał przykład na sali sejmowej mówiać do posłanki......Zamilcz....... Czyli już wiadomo .....jaki język obowiązuje.....

dziadek16 Witaj....buc 1.....
Wiadomo jakie zadanie miało ORMO ( ochotnicza rezerwa milicji obywatelskiej ) .... która w niezmienionej nazwie ma zacząć działać jako ORMO ( ochotnicza rezerwa ministra obrony ) ....... To jest celowe działanie ....zmuszające tych z ORMO......do wykonywania rozkazów wydanych przez Macierewicza ..... podyktowanych mu przez KC Pis ......... Wiadomo też ze ORMO..... ma skutecznie uciszać ...niezadowolonych z decyzji KC Pis ...... Już ich Wódz ...dał przykład na sali sejmowej mówiać do posłanki......Zamilcz....... Czyli już wiadomo .....jaki język obowiązuje.....
Witaj. Coraz bardziej widoczne są intencje dyktatury PiS. Armia OTK ma takie same zadania, co komunistyczną inwigilacją ORMO. A jak wynika z poezji PiS Jarosława Marka Rymkiewicza,, list do Jarosława Kaczyńskiego" ( obowiązkowa lektura w szkołach podstawowych) tylko PiS z Jarosławem Kaczyńskim może uratować Polskę przed Niemcami i złodziejstwem i złą opozycją. A podział społeczeństwa jest nieodwracalny.

Napisał(a): ~gość -

buc1
~gość Żeby Ci kanalio kiedyś te oddziały OTK nie uratowały życia z jakiejś katastrofy naturalnej.
Za to plucie na swój własny naród i kraj dałbym ci w mordę gnoju.
Kanalio pisowska, od ratowania mojego życia są trzy służby, pogotowie ratunkowe, straż i 👮 i policja. A zatem nie potrzebuję do tego OTK. Armia OTK - może jedynie ratować moje życie polityczne, a tego mi nie trzeba, ponieważ moje poglądy są trwałe i PiS ich nie zmieni.
To się okaże czy nie będziesz kiedyś potrzebował!
Plujesz na tysiące Polaków należących do OTK, przyrównujesz już głąbie do ORMO. Ci ludzie nie wstąpili do OTK, bo są 'wyznawcami' Macierewicza. Wstąpili do OTK z poczucia obowiązku wobec ojczyzny. Chcą coś zrobić dla swojego kraju, w którym się urodzili i wychowali i w którym chcą żyć bezpiecznie. Coś co w twoim małym rozumku nieudaczniku się nie mieści. Nie siedzą tak jak ty kanalio przed komputerem i nie judzą całymi dniami na forach internetowych.
Stare SBeki przynajmniej walczą o emeryturę, a tacy tępi idioci jak ty robią to za darmo.
Mam nadzieję, że dostaniesz kiedyś po mordzie za to plucie na Polskę i Polaków!!!

buc1
~gość Żeby Ci kanalio kiedyś te oddziały OTK nie uratowały życia z jakiejś katastrofy naturalnej.
Kanalio pisowska, od ratowania mojego życia są trzy służby, pogotowie ratunkowe, straż i 👮 i policja. A zatem nie potrzebuję do tego OTK. Armia OTK - może jedynie ratować moje życie polityczne, a tego mi nie trzeba, ponieważ moje poglądy są trwałe i PiS ich nie zmieni.
Załączniki:

~GOSC
Miałes kanalio przykład jat te oddziały ratowały przy ostatniej nawałnicy , naturalnie to poszkodowani ratowały samochody tych ,,pomocników,,
W obszarze objętym ostatnią klęską jeszcze nie ma OTK więc czego drzesz mordę ? kiedy powstaną będą do tego używane.

Napisał(a): ~www -

Widzę że strasznie tęsknisz za służbą w ORMO. To były czasy, co nie? Dawali za darmo walki talki i mundury. Nie trzeba było kupować ubrać, bo mundur nosiło się przez cały dzień, a wieczorem stało się na czatach jak milicja kradła i zawsze coś z łupu kapnęło. Rozumiem twoją tęsknotę lepiej niż myślisz. :)

~gość
buc1
Plujesz na tysiące Polaków należących do OTK, przyrównujesz już głąbie do ORMO. Ci ludzie nie wstąpili do OTK, bo są 'wyznawcami' Macierewicza. Wstąpili do OTK z poczucia obowiązku wobec ojczyzny. Chcą coś zrobić dla swojego kraju, w którym się urodzili i wychowali i w którym chcą żyć bezpiecznie. Coś co w twoim małym rozumku nieudaczniku się nie mieści. Nie siedzą tak jak ty kanalio przed komputerem i nie judzą całymi dniami na forach internetowych.
Stare SBeki przynajmniej walczą o emeryturę, a tacy tępi idioci jak ty robią to za darmo.
Mam nadzieję, że dostaniesz kiedyś po mordzie za to plucie na Polskę i Polaków!!!

A ja myślałem, że tylko możliwe jest wyznawanie Boga, a nie człowieka? A dlaczego nie porównywać skoro są podobieństwa. 500tyś Polaków wstąpiło do OTK, żeby strzec jedynie słusznej partii PiS, dodam, że pięć tysięcy, to nie wrzyscy Polacy. Też chcę co że zrobić dla swojego kraju, czyli chcę go bronić przed dyktaturą PiS. Zatem pozwolisz prymitywie, że ja będę robił swoje i ty swoje. A ty prostaku siedzisz i plujesz na naród inaczej myślący, a w dodatku nawet pieszesz z ukrycia, jak tchurz.

Napisał(a): taie -

Najpierw sprostowanie dla młodszych to nie ORMO a ROMO - może niewielka różnica ale poczytajcie kto i za kim latał z pałą.https://pl.wi(...)elskiej
https://pl.wi(...)elskiej
To co tworzy to jest właśnie odpowiedni ROMO (zasady szkolenia i przewozu ich z jednego końca Polski na drugi aby nie spotykali znajomych-są identyczne) Mojego sąsiada wozili zawsze na północ Polski - gdzie to nie wiem bo to był zakazany temat.
A Faraon ma obsesję na tle ZOMO - przy każdej okazji je wspomina.

taie
To czemu k**** bez przerwy plujecie na WOŚP - jak ratuje życie wcześniakom.
A działania ROMO widzieliśmy po ostatnich nawałnicach - żałosne!
Kto pluje na WOŚP?
Jak miało działać OTK w województwach, w których nie ma OTK. Puknij się w głowę palancie.

buc1
~gość
buc1

A ja myślałem, że tylko możliwe jest wyznawanie Boga, a nie człowieka? A dlaczego nie porównywać skoro są podobieństwa. 500tyś Polaków wstąpiło do OTK, żeby strzec jedynie słusznej partii PiS, dodam, że pięć tysięcy, to nie wrzyscy Polacy. Też chcę co że zrobić dla swojego kraju, czyli chcę go bronić przed dyktaturą PiS. Zatem pozwolisz prymitywie, że ja będę robił swoje i ty swoje. A ty prostaku siedzisz i plujesz na naród inaczej myślący, a w dodatku nawet pieszesz z ukrycia, jak tchurz.
A cudzysłowie zobaczyłeś? Czy ty w ogóle wiesz głąbie co to jest cudzysłów?
To, że OTK jest jeszcze nieliczne to nie znaczy, żeby taki idiota, cymbał i nieudacznik jak ty pluł na nich.
Jak jesteś taki kozak to dlaczego się chowasz za awatarem? Podaj swoje dane z adresem to przyjadę i dostaniesz śliwkę za to plucie na Polaków i Polskę.

Piszemy tchórz, a nie 'tchurz' cymbale!

Napisał(a): taie -

~gość
taie
To czemu k**** bez przerwy plujecie na WOŚP - jak ratuje życie wcześniakom.
A działania ROMO widzieliśmy po ostatnich nawałnicach - żałosne!
Kto pluje na WOŚP?
Jak miało działać OTK w województwach, w których nie ma OTK. Puknij się w głowę palancie.
Pominę twe chamstwo a zapytam tylko o jedno - jak będzie strajk w Radomiu to twego ROMO nie przerzucą tam z Wrocławia ?
Fajnie wiedzieć .
« Wróć do tematów
Do góry strony: JAKIE ZADANIA MIAŁY OCHOTNICZE REZERWY MILICJI OBYWATELSKIEJ?