5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-28
5 ppt ?

Jakie życzenia dla nowożeńców (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie życzenia dla nowożeńców

Napisał(a): moniuszko -

Wybieram się na ślub koleżanki i oprócz prezentu, chciałabym w jakiejś ładnej formie napisać życzenia dla nowożeńców, jednak totalnie nie mam pomysłu jakie. Czy dobrym pomysłem jest jakiś cytat? Nie jestem za dobra w wymyślaniu jakichś swoich autorskich, więc może podpowiecie conieco. Chciałabym, żeby te życzenia dla nowożeńców były jakies oryginalne, może nie takie bardzo poważne, ale też nie takie zbyt proste. Może byliście w podobnej sytuacji i możecie sie podzielić pomysłami.
INTERIA.PL

Re: Jakie życzenia dla nowożeńców

Napisał(a): ~paniusia -

~skołowski Może po prostu kup kartkę z gotowymi życzeniami dla nowożeńców i będzie po klopocie ;) podpiszesz się pod i nie będzie zagwozdki :D
Ja lubię życzenia dla nowożeńców w formie wierszyków - są takie w sam raz :) na pewno mile je odbierze para młoda.
Jedne z moich ulubionych to: "1/2 kg miłości 3 łyżki zazdrości 10 dkg zaufania 2 krople na „nerwach grania” 6 gramów cierpliwości 3 dkg wyrozumiałości 5 łyżek humoru 10 łyżeczek wigoru wszystko razem dokładnie mieszamy i małżeństwo doskonałe mamy. Wiele Szczęścia i radości w Dniu Ślubu życzy..." :) powodzenia!

Re: Jakie życzenia dla nowożeńców

Napisał(a): hybryda76 -

wiesz co... to Twoje pytanie- jakie życzenia dla nowożeńców, przypomniało mi, że niebawem sama muszę przygotować coś dla mojej koleżanki na ślub. ale ja wychodzę z założenia, że życzenia dla nowożeńców powinny być wyjątkowe, bo idziesz celebrować czyjąś wielką decyzję, jedną z największych w życiu. i ktoś uznał Cię za wystarczająco ważną osobę, żeby dzielić to wydarzenie z Tobą, a Tobie nie chce się napisać życzenia dla nowożeńców jakieś z głębi serca? Ja mam zamiast napisać w życzeniach dokładnie to czego sama bym sobie życzyła :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie życzenia dla nowożeńców