86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń887
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +-10
86 ppt ?

Jakiego smartfona polecacie? (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakiego smartfona polecacie?

Napisał(a): Paattiii -

Jestem na etapie kupna nowego telefonu, a dokładnie smartfona. Przeglądam póki co różne oferty, ale nie do końca się na tym znam, na tych parametrach, danych technicznych itp. Jaki smartfon możecie polecić? Taki żeby był dobry do zdjęć, słuchania muzyki i przeglądania internetu głównie w cenie około 1000zł? (może być inna, ale w tej póki co się rozglądam:))
INTERIA.PL

Re: Jakiego smartfona polecacie?

Napisał(a): cypis85 -

[cytat kogo=Paattiii]Jestem na etapie kupna nowego telefonu, a dokładnie smartfona. Przeglądam póki co różne oferty, ale nie do końca się na tym znam, na tych parametrach, danych techn
Jeśli cie to nie nagli poczytaj opinie w Internetach :) strony forum telefonicznie porównaj specyfikacje podobających ci sie modeli np na stronie http://www.te(...)olis.pl

Napisał(a): Tris -

Moim zdaniem najlepsze telefony ma Sony, ja posiadam Sony Xperię M i świetnie się spisuje :)) , przede wszystkim są to bardzo ,,mocne" smartfony, bo mi się kiedyś zdarzył wypadek i spadł mi z drugiego piętra na kafelki, ekranem do dołu :D , ale nic się nie stało, tylko ekran był stłuczony i musiałam go dać do wymiany, kosztował mnie 160 zł., a telefon jak działał tak działa nadal, jest po prostu nie do zdarcia ;)
Niestety nie wiem ile smartfony Sony kosztują, ja pamiętam, że dopłacałam do niego coś koło 500 zł., ale więcej musisz się sama dowiedzieć :)

Napisał(a): nowinek -

W tej cenie jeżeli dobrze poszukasz na aukcjach to znajdziesz LG G2 lub LG G3. Jeden i drugi smartfon to krótko mówiąc wypas. Duży wyświetlacz, LTE, mocne podzespoły, dużo pamięci wbudowanej. Trudno Ci będzie znaleźć coś równie dobrego w podobnej cenie. Poza tym zwróć uwagę na wygląd, delikatne zaokrąglone kształty. Mimo, że jest duży, to sprawia wrażenie smukłego. Poszukaj też czegoś od Samsunga. Sprawdź sobie na https://deyde(...)morkowe
Dlaczgo akurat tam? Bo masz tam dostęp do ofert z e-sklepów z całej Europy. Nie od dziś wiadomo, że telefony na zachodzie bywają dużo tańsze niż w Polsce.

Napisał(a): Kaskaderka500 -

Wydaje mi się że warto zainwestować trochę więcej w iphona np 5s. Iphony sa bardzo wytrzymałe i solidne. Miałam wcześniej smartfona, i czuje dużą różnice po zakupie iphona. A teraz juz problem z kasą jest mniejszy bo można brać takie sprzęty na raty, wiem ze w ispocie mają 0%.

Napisał(a): gość -

gość a więc , które marki polecasz?
jeśli nie koreańczyki (też drogie)
to może coś z polskich marek? myphone np.

Robert85 najlepsze chińczyki- najlepszy stosunek jakości do ceny
za chińczyki masz wszytskie smartfony produkowane w Chinach? czyli jakieś 99% wszystkich marek?

Napisał(a): Retja -

gość a mnie się wydaję,że nie warto inwestowa w iphona, tylko po to ,żeby miało popularne logo, inne marki za te same podzespoły mają lepszą cene
Iphon to nie tylko popularne logo, cena jest warta tego co potrafi ten telefon. Sama wczoraj zakupiłam w ispocie iphona. I jestem pod wrażeniem solidności wykonania i wszystkich funkcji jakie ten telefon ma. Dodatkowo w razie czego ubezpieczyłam swój telefon w PZU, bo taka opcje mi zaproponowano
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakiego smartfona polecacie?