86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń887
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +-10
86 ppt ?

Jakiego smartfona polecacie? (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakiego smartfona polecacie?

Napisał(a): whitePower -

~Luseczka Rzućcie okiem na ten smartfonhttp://www.ma(...)514-lte ms514 .Mam taki od dłuższego czasu i bardzo dobrze radzi sobiez większymi aplikacjami czy grami. Jest szybki i funkcjonalny, a przede wszystkim warty tej ceny.
Czemu powielasz już ten sam smartfon co Twój kolega i to na tej samej stronie ?? Mógłbyś cos dorzucić więcej coś więcej o nim .. a z tym radzeniem sobie z większymi aplikacjami to bym się zastanowił ... eehh
INTERIA.PL

~Patia X Pro ma fajną cenę i do tego całkiem niezłe parametry. Ma spoko baterię i pamięć ;)
Ciekawa opcja, ale według mnie zbyt wykoloryzowana ... Porównaj sobie parametry tego xpro a np huawei nova (na papierze niebo lepiej wygląda xpro), cene w expercie 1299 (xpro) 1289 w sferisie (nova) i wyniki wydolnościowe antutu ok 48k xpro a 63k nova .. wnioski nasuwają się same :)

Strasznie pewne Wasze posty się powtarzają eeehh... tak jak już wcześniej pisałem że xiaomi to jest taka tańsza wersja huaweia ... patrząc na szczegóły to zawsze na czymś traci do huaweia i pewne rzeczy też pokazują ranking benchmarkowy antutu ... sprawdzajcie czasami ile pkt zbiera dany telefon i obejrzyjcie jakąś recke odnośnie np aparatu:)

Napisał(a): ~dingi -

whitePower
~Patia X Pro ma fajną cenę i do tego całkiem niezłe parametry. Ma spoko baterię i pamięć ;)
Ciekawa opcja, ale według mnie zbyt wykoloryzowana ... Porównaj sobie parametry tego xpro a np huawei nova (na papierze niebo lepiej wygląda xpro), cene w expercie 1299 (xpro) 1289 w sferisie (nova) i wyniki wydolnościowe antutu ok 48k xpro a 63k nova .. wnioski nasuwają się same :)
Mnie akurat nie interesują wyniki w antutu, to nie jest dla nie mnie wyznacznik :) A X Pro mimo wszystko wydaje się w porządku opcją.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakiego smartfona polecacie?