346
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +0
346 ppt ?

Jakiej kobiety pragną mężczyźni? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL
-

Nafikane macie w głowie z tymi szpilkami. To są bardzo niewygodne, niezdrowe buty. Przestańcie wmawiać kobietom że gdy ubierze inne to nie będzie atrakcyjna. Na świecie są dziesiątki mega-kobiecych butów, niekoniecznie szpilek. Atrakcyjność kobiety nie zależy wyłącznie od wysokości obcasa.
I odradzam internet. Jeśli już, to spotkajcie się jak najszybciej, w przeciwnym razie będziecie żyć w świecie iluzji.

do -

latynostkiej urody, śniada, wysoka, ciemne włosy, grzywka , czarne oczka, wybielone ząbki - zadbany uśmiech, o lekko wysportowanej figurze, wskazującej na to, że jest doświadczona w łóżku, miękkich pośladkach, pełna życia, zadowolona z siebie, szczęśliwa, która uśmiecha się i wszystko jest jasne, nic nie musi robić by zabiegać o faceta, bo tylko się uśmiecha i każdy chce skorzystać ;) z charakteru najlepiej skromna i pokorna, pogodzona ze wszystkim - dziewczyna, która nic nie musi mówić i robić a robi wrażenie swoją subtelnością, pełna miłości, wykształcona, lubiąca dobrą lekturę, mająca własne pasje i ciekawe towarzystwo, dobrze żeby znała np. język hiszpański albo włoski, miała jakiś atut, którego inne dziewczyny nie mają, swój styl i sposób ubierania, własny gust i zdanie
-

Prawda jest taka,że zarówno kobieta jak i mężczyzna ma zapisany w swojej podświadomości ideał swojego towarzysza życia. W praktyce taki ideał nie istnieje, a idealny związek polega na wzajemnej akceptacji wszystkich cech zarówno pozytywnych jak i negatywnych i wspólnymi siłami eliminowanie ich ze swojego związku. Problem polega na tym, że jest to bardzo trudna i ciężka praca.
-

odpowiadając na Twoje pytanie jednym słowem - mężczyźni pragną GŁUPIEJ kobiety i wówczas związek jest OK. A teraz odpowiem Ci głębiej i dam Ci mój przykład jestem w związku 30 lat niby z miłości z mojej strony na pewno, (bo teraz mam wątpliwości że u niego też było z miłości tak mówi i, że dalej kocha ) od początku małżeństwa mnie zdradzał dobrze się kamuflował, podejrzewałam ale zawsze miał jakieś wytłumaczenie a ja dalej kochałam. Jest kierowcą na trasach międzynarodowych po czasie dowiedziałam się, że miał romansy z "paniami" z okolic gdzie mieszkamy. Te "panie" znam wiecznie mnie unikają a są dosłownymi ........ . Z mężem jestem ale nie tak jak powinno być, odeszłabym ale nie mogę z innych względów ,pracuję umysłowo mam wykształcenie pedagogiczne a mąż zawodowe ( nigdy nie twierdziłam, że wykształcenie świadczy o człowieku - tylko serce i charakter ). Dalej twierdzę, że mężczyźni wybierają idiotki. które lubią sponsorów.
-

W każdej bajce jest ziarnko prawdy także i w tym że faceci pragną głupiej kobiety :D

A to ziarnko jest takie że faceci na pewno nie chcą zadufanej w sobie pysznej wiecznie narzekającej i obrażającej swojego faceta kobiety. A niestety tak się składa że większość kobiet które uważają się za te mądre cechują powyższe właśnie cechy.

Faceci chcą zadbanej, sympatycznej, uśmiechniętej i łagodnej ( co w sumie pewnie przez resztę kobiet jest definiowane jako głupia) kobiety.
Każdy facet chce się opiekować swoją kobietą, ale w momentach gdy ma chwile słabości potrzebuje jej wsparcia a nie nagonki i wiązanki obrażania.

I podsumowując. Tak każdy facet woli głupią kobietę jeśli ma powyższe pozytywne cechy.
A na cholere mu mądra kobieta bez tych cech ? Do rozwiązywania całek ?
A prawda jest taka jaką każdy zna, to czy kobieta jest mądra czy nie to jest sprawa czwarto albo i może pięciożędna.

do -

do takich mam słabość, a określiłem szybko, z głowy, tak jak potrafiłem
jestem ciekaw czy bym to potwierdził (z wyglądu zewnętrznego) widząc Twoje zdjęcie

jest taki rodzaj kobiet, jak się je spotyka , uśmiech od ucha do ucha, bez żadnych ukrywanych intencji, dziewczyna sama w sobie ma tak dużo miłości, że nic nie musi nawet mówić i radość ją od wewnątrz rozpiera ;)
-

nie ma co sie bez sensu produkowac wazne by miec w sobie to coś bo mozna meic przecietna urode(lub nawet brak) ale zatrzymac przy sobie osobowoscia nie byc w peni zależną od mezczyzn ,taka co tylko lazi po sklepach i nie potzrebuje faceta tylko bankomatu,nie matkuj mu badz czasami niedostepna tak aby facet nie myslal ze jest pepkiem swiata i bedzie Cie ial na kazde skinienie bo szybko sie Toba znudzi.2.nie uszczesliwiaj nikogo na sile bo to bardziej szkodzi,niż pomaga.badź pania swojego losu i nie sadz ze bezniego ebdziesz az tak nieszczesliwa lepiej byc sama niż z kimkolwiek ..jestem z facetem 8 lat w tym 3 w malzenstwie ja mam 28lat on 30 czasami bylo lepiej zcasami gorzej ale najwazniejsze by nie stracil na Ciebie apetytu i bylo mu wciaz malo,lepszy niedosyt nizli przesyt!no ni nie chodzic z tylkiem czy cyckami na wierzchu faceci lubia odkrywać niz miec podane na tacy wbrew pozorom bo wtedy kobieta go kreci.
-

Niema takiej kobiety, która dogodziłaby wszystkim mężczyznom. Jeden woli ostry sex z ostrą "kocicą", a inny woli popieścić grzeczną laleczkę. Wygląd - Kochane, Najmilsze - ... Nie ma najmniejszego znaczenia (za wyjątkiem kobiet zaniedbanych - wręcz - niechlujnych). Już Bodo blisko 50 lat temu śpiewnie oznajmiał, iż "Brunetki, Blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki"...Utarło się wstrętne! powiedzenie ..."wolę słodką, blond-idiotkę"... Ohyda! Osobiście znam prawdziwą blondynkę, bardzo mądra, oczytana, miła, towarzyska... Znam też wysoko wykształcone brunetki, - ( ) - pozostawię to bez komentarza. Nie mówię że nie ma zboczonych "bab". Ale i my, mężczyźni, również mamy swoje zboczenia. Po prostu! - Musi trafić swój, na swego! Dziewczyny - głowy do góry i nie przybierać se do niej głupot.
-

Niema takiej kobiety, która dogodziłaby wszystkim mężczyznom. Jeden woli ostry sex z ostrą "kocicą", a inny woli popieścić grzeczną laleczkę. Wygląd - Kochane, Najmilsze - ... Nie ma najmniejszego znaczenia (za wyjątkiem kobiet zaniedbanych - wręcz - niechlujnych). Już Bodo blisko 50 lat temu śpiewnie oznajmiał, iż "Brunetki, Blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki"...Utarło się wstrętne! powiedzenie ..."wolę słodką, blond-idiotkę"... Ohyda! Osobiście znam prawdziwą blondynkę, bardzo mądra, oczytana, miła, towarzyska... Znam też wysoko wykształcone brunetki, - ( ) - pozostawię to bez komentarza. Nie mówię że nie ma zboczonych "bab". Ale i my, mężczyźni, również mamy swoje zboczenia. Po prostu! - Musi trafić swój, na swego! Dziewczyny - głowy do góry i nie przybierać se do niej głupot.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy faceci lubia łagodność
Do góry strony: Jakiej kobiety pragną mężczyźni?