346
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +0
346 ppt ?

Jakiej kobiety pragną mężczyźni? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakiej kobiety pragną mężczyźni?

Napisał(a): gość -

Nafikane macie w głowie z tymi szpilkami. To są bardzo niewygodne, niezdrowe buty. Przestańcie wmawiać kobietom że gdy ubierze inne to nie będzie atrakcyjna. Na świecie są dziesiątki mega-kobiecych butów, niekoniecznie szpilek. Atrakcyjność kobiety nie zależy wyłącznie od wysokości obcasa.
I odradzam internet. Jeśli już, to spotkajcie się jak najszybciej, w przeciwnym razie będziecie żyć w świecie iluzji.

gość Z kolei do autorki wątku... autorko, powodów dla których nie wyszło może być tysiąc - może to być coś nie tak z nimi... lub z Tobą. Jeśli chcesz rady, proszę bardzo: Nie wierz każdej zakompleksionej idiotce zawsze mówiącej, że jesteś niewinna i że to zawsze jest wina faceta. Bo nie zawsze jest, jednak z powodu "solidarności jajników", niektóre (wybrakowane) kobiety (czy też raczej "baby"), tak sobie wmawiają nawzajem uniemożliwiając samodoskonalenie. Wmawianie sobie "racja zawsze jest po naszej - czyt. kobiecej - stronie" prowadzi do baaardzo wielu spięć w związku i tego, że mniej wytrwały czy wojowniczy gość po prostu zrezygnuje; A często samodoskonalenie jest potrzebne, czasem wychodzi bardziej, czasem mniej naturalnie - zwłaszcza dla osób, które nie były w związkach lub były w lipnych. Ja np. musiałem się nauczyć jak być dla drugiej osoby, jak nie być egoistą. Nie ma nic dziwnego w byciu wybrakowanym, jesteśmy ludźmi - towarem z założenia trochę niepełnym, zwłaszcza w czasach gdy "ideały się sprzedały".

Dystansu życzę i szczęścia, dodam jeszcze, że facet prawie zawsze wybierze kobietę, której i owszem zdarza się przeklnąć, ale nie przesadza, która woli chodzić w szpilkach niż glanach, kobietę raczej bliższą elegancji, niż flei, spokojniejszą - tacy już po prostu jesteśmy. Facet nie szuka "siebie" - szuka bardziej wrażliwego i eleganckiego uzupełnienia swojej osoby. Takiego, z którym problem będzie mógł omówić - a tego brak, gdy rządzą emocje i histeria.

Do "Gościa" zaś, który pytał "gdzie ją poznałeś" - nie jestem autorem tamtej wypowiedzi, ale tak Ci doradzę, że dziś nastały takie czasy, że gdy w swym otoczeniu nie możesz znaleźć kogoś odpowiedniego... to po prostu zacznij szukać w necie. Nie wiem na ile sprawdzają się tutaj portale randkowe itp, ale niejeden związek "tej epoki" zaczął się właśnie od przypadkowego zauważenia kogoś na NK czy Facebooku czy od kilku zdań na czacie. Tutaj też trzeba uważać, bo ściemy jest 3 razy tyle co na żywo i możesz się nieźle rozczarować, ale jest to jakaś alternatywa do łażenia po lokalach i robienia z siebie durnia (na dłuższą metę tak to chyba wygląda - ja nie miałem z tym problemów, od zawsze koleżanek miałem pełno).

Jedno jest istotne - baby często testują faceta. Czasem chlapną mu coś niemiłego, odpychającego na początek by sprawdzić jak się zachowa albo czy dotknie to jego dumę. Jeśli się zmieszasz, zaczniesz tłumaczyć - znaczy dupa jesteś, nie facet. Jeśli odpowiesz niemiło - też przegrałeś. Wykpij to umiejętnie, ew. "odbij piłeczkę" - a wtedy masz już jakiś start.

Druga rzecz, to polecam babę trochę "przetrzymać" - jak się uśmiechnie do Ciebie w lokalu nie podchodź od razu, bo będzie "O Boże, kolejny desperat się zakochał" (część dziewcząt ma jak faceci - też nie myślą na początku o ustabilizowaniu się, trzeba taką usidlić, to ona musi zakochać się w Tobie i pomyśleć, że warto). Niech się dziewczyna pozastanawia - o, może zajęty, o może mu się nie podobam? Może ma mnóstwo innych, może ma lepszą koleżankę, pewnie ma w czym wybierać? Itd, itp. Nie będę się tu rozpisywać o kobiecej psychice i o tym jak funkcjonuje, ale wierz mi - to działa :) Dodam jeszcze, że im większą ilością kobiet - choćby koleżanek - się otaczasz, i w jaki sposób - to też odgrywa często istotną rolę dla prostackiej podświadomości kobiety.

Trzecia rzecz, nie bądź uległy i nie zgadzaj się na każdą jej zachciankę, a przedewszystkim jak zacznie stroić fochy to ją wyśmiej i podkreśl, że to ONA może się bujać (określenie delikatne) na kanapę czy cokolwiek, pisząc już żartobliwym stereotypem. Baby kochają facetów, którzy ich "irytują" w pewnym sensie, ale i budzą także swoją nieposłusznością ich respekt. Bo wiesz, w dzisiejszych smutnych czasach mało jest mężczyzn - w większości to są niedojdy, które: 1) nie wiedzą co to flirt 2) nie wiedzą nic o kobietach i ich wymaganiach 3) jedzą babie z ręki jak pies, gdy te tylko się do nich uśmiechną. Bądź odwrotnością, nie bądź "łatwy", bo łatwy = mierny. Powodzenia ;]

natalian

Stąd moje pytanie: Jakiej kobiety pragniecie? Jaka powinna być z wyglądu, z charakteru, jaka jest ta kobieta idealna, z jaką chcielibyście być. A może już jesteście? Podzielcie się swoimi opiniami! A może jakaś kobieta ma podobne doświadczenia do moich? Co robić? Jak się zmienić?
latynostkiej urody, śniada, wysoka, ciemne włosy, grzywka , czarne oczka, wybielone ząbki - zadbany uśmiech, o lekko wysportowanej figurze, wskazującej na to, że jest doświadczona w łóżku, miękkich pośladkach, pełna życia, zadowolona z siebie, szczęśliwa, która uśmiecha się i wszystko jest jasne, nic nie musi robić by zabiegać o faceta, bo tylko się uśmiecha i każdy chce skorzystać ;) z charakteru najlepiej skromna i pokorna, pogodzona ze wszystkim - dziewczyna, która nic nie musi mówić i robić a robi wrażenie swoją subtelnością, pełna miłości, wykształcona, lubiąca dobrą lekturę, mająca własne pasje i ciekawe towarzystwo, dobrze żeby znała np. język hiszpański albo włoski, miała jakiś atut, którego inne dziewczyny nie mają, swój styl i sposób ubierania, własny gust i zdanie

Napisał(a): BOSCH73 -

gość
natalian

Stąd moje pytanie: Jakiej kobiety pragniecie? Jaka powinna być z wyglądu, z charakteru, jaka jest ta kobieta idealna, z jaką chcielibyście być. A może już jesteście? Podzielcie się swoimi opiniami! A może jakaś kobieta ma podobne doświadczenia do moich? Co robić? Jak się zmienić?
latynostkiej urody, śniada, wysoka, ciemne włosy, grzywka , czarne oczka, wybielone ząbki - zadbany uśmiech, o lekko wysportowanej figurze, wskazującej na to, że jest doświadczona w łóżku, miękkich pośladkach, pełna życia, zadowolona z siebie, szczęśliwa, która uśmiecha się i wszystko jest jasne, nic nie musi robić by zabiegać o faceta, bo tylko się uśmiecha i każdy chce skorzystać ;) z charakteru najlepiej skromna i pokorna, pogodzona ze wszystkim - dziewczyna, która nic nie musi mówić i robić a robi wrażenie swoją subtelnością, pełna miłości, wykształcona, lubiąca dobrą lekturę, mająca własne pasje i ciekawe towarzystwo, dobrze żeby znała np. język hiszpański albo włoski, miała jakiś atut, którego inne dziewczyny nie mają, swój styl i sposób ubierania, własny gust i zdanie
Drogi Gosciu,
trafiles w dziesiatke, jedynie nie mam " czarnych oczek" ....

Takich kobiet ciezko spotkac... oj ciezko...

Bardzo pieknie okresliles wyglad kobiety...

Napisał(a): misza55 -

Prawda jest taka,że zarówno kobieta jak i mężczyzna ma zapisany w swojej podświadomości ideał swojego towarzysza życia. W praktyce taki ideał nie istnieje, a idealny związek polega na wzajemnej akceptacji wszystkich cech zarówno pozytywnych jak i negatywnych i wspólnymi siłami eliminowanie ich ze swojego związku. Problem polega na tym, że jest to bardzo trudna i ciężka praca.

odpowiadając na Twoje pytanie jednym słowem - mężczyźni pragną GŁUPIEJ kobiety i wówczas związek jest OK. A teraz odpowiem Ci głębiej i dam Ci mój przykład jestem w związku 30 lat niby z miłości z mojej strony na pewno, (bo teraz mam wątpliwości że u niego też było z miłości tak mówi i, że dalej kocha ) od początku małżeństwa mnie zdradzał dobrze się kamuflował, podejrzewałam ale zawsze miał jakieś wytłumaczenie a ja dalej kochałam. Jest kierowcą na trasach międzynarodowych po czasie dowiedziałam się, że miał romansy z "paniami" z okolic gdzie mieszkamy. Te "panie" znam wiecznie mnie unikają a są dosłownymi ........ . Z mężem jestem ale nie tak jak powinno być, odeszłabym ale nie mogę z innych względów ,pracuję umysłowo mam wykształcenie pedagogiczne a mąż zawodowe ( nigdy nie twierdziłam, że wykształcenie świadczy o człowieku - tylko serce i charakter ). Dalej twierdzę, że mężczyźni wybierają idiotki. które lubią sponsorów.

W każdej bajce jest ziarnko prawdy także i w tym że faceci pragną głupiej kobiety :D

A to ziarnko jest takie że faceci na pewno nie chcą zadufanej w sobie pysznej wiecznie narzekającej i obrażającej swojego faceta kobiety. A niestety tak się składa że większość kobiet które uważają się za te mądre cechują powyższe właśnie cechy.

Faceci chcą zadbanej, sympatycznej, uśmiechniętej i łagodnej ( co w sumie pewnie przez resztę kobiet jest definiowane jako głupia) kobiety.
Każdy facet chce się opiekować swoją kobietą, ale w momentach gdy ma chwile słabości potrzebuje jej wsparcia a nie nagonki i wiązanki obrażania.

I podsumowując. Tak każdy facet woli głupią kobietę jeśli ma powyższe pozytywne cechy.
A na cholere mu mądra kobieta bez tych cech ? Do rozwiązywania całek ?
A prawda jest taka jaką każdy zna, to czy kobieta jest mądra czy nie to jest sprawa czwarto albo i może pięciożędna.

BOSCH73
gość
natalian

Drogi Gosciu,
trafiles w dziesiatke, jedynie nie mam " czarnych oczek" ....

Takich kobiet ciezko spotkac... oj ciezko...

Bardzo pieknie okresliles wyglad kobiety...
do takich mam słabość, a określiłem szybko, z głowy, tak jak potrafiłem
jestem ciekaw czy bym to potwierdził (z wyglądu zewnętrznego) widząc Twoje zdjęcie

jest taki rodzaj kobiet, jak się je spotyka , uśmiech od ucha do ucha, bez żadnych ukrywanych intencji, dziewczyna sama w sobie ma tak dużo miłości, że nic nie musi nawet mówić i radość ją od wewnątrz rozpiera ;)

natalian Mam za sobą dwa nieudane poważne związki i kilka przelotnych po drodze. Zawsze byłam niedostatecznie dobra. Zawsze na koniec słyszałam, że jestem ok, w porządku, ale oni nie są gotowi na poważne związki, deklaracje, są poranieni, nie mają ochoty się angażować itd.

miej swoj rozum nie daj sie urobic ani tym bardziej zmieniac na sile,efekt bedzie odwrotny od zamierzonego troche luzu nie zaszkodzi,przeczytaj sobie dlaczego mezczyzni kochaja zołzy ?'' i nie bądź zbyt miła ale zyczliwa tak aby życ razem a nie obok siebie.powodzenia kochana!

nie ma co sie bez sensu produkowac wazne by miec w sobie to coś bo mozna meic przecietna urode(lub nawet brak) ale zatrzymac przy sobie osobowoscia nie byc w peni zależną od mezczyzn ,taka co tylko lazi po sklepach i nie potzrebuje faceta tylko bankomatu,nie matkuj mu badz czasami niedostepna tak aby facet nie myslal ze jest pepkiem swiata i bedzie Cie ial na kazde skinienie bo szybko sie Toba znudzi.2.nie uszczesliwiaj nikogo na sile bo to bardziej szkodzi,niż pomaga.badź pania swojego losu i nie sadz ze bezniego ebdziesz az tak nieszczesliwa lepiej byc sama niż z kimkolwiek ..jestem z facetem 8 lat w tym 3 w malzenstwie ja mam 28lat on 30 czasami bylo lepiej zcasami gorzej ale najwazniejsze by nie stracil na Ciebie apetytu i bylo mu wciaz malo,lepszy niedosyt nizli przesyt!no ni nie chodzic z tylkiem czy cyckami na wierzchu faceci lubia odkrywać niz miec podane na tacy wbrew pozorom bo wtedy kobieta go kreci.

Napisał(a): jubiller -

Niema takiej kobiety, która dogodziłaby wszystkim mężczyznom. Jeden woli ostry sex z ostrą "kocicą", a inny woli popieścić grzeczną laleczkę. Wygląd - Kochane, Najmilsze - ... Nie ma najmniejszego znaczenia (za wyjątkiem kobiet zaniedbanych - wręcz - niechlujnych). Już Bodo blisko 50 lat temu śpiewnie oznajmiał, iż "Brunetki, Blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki"...Utarło się wstrętne! powiedzenie ..."wolę słodką, blond-idiotkę"... Ohyda! Osobiście znam prawdziwą blondynkę, bardzo mądra, oczytana, miła, towarzyska... Znam też wysoko wykształcone brunetki, - ( ) - pozostawię to bez komentarza. Nie mówię że nie ma zboczonych "bab". Ale i my, mężczyźni, również mamy swoje zboczenia. Po prostu! - Musi trafić swój, na swego! Dziewczyny - głowy do góry i nie przybierać se do niej głupot.

Napisał(a): jubiller -

Niema takiej kobiety, która dogodziłaby wszystkim mężczyznom. Jeden woli ostry sex z ostrą "kocicą", a inny woli popieścić grzeczną laleczkę. Wygląd - Kochane, Najmilsze - ... Nie ma najmniejszego znaczenia (za wyjątkiem kobiet zaniedbanych - wręcz - niechlujnych). Już Bodo blisko 50 lat temu śpiewnie oznajmiał, iż "Brunetki, Blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki"...Utarło się wstrętne! powiedzenie ..."wolę słodką, blond-idiotkę"... Ohyda! Osobiście znam prawdziwą blondynkę, bardzo mądra, oczytana, miła, towarzyska... Znam też wysoko wykształcone brunetki, - ( ) - pozostawię to bez komentarza. Nie mówię że nie ma zboczonych "bab". Ale i my, mężczyźni, również mamy swoje zboczenia. Po prostu! - Musi trafić swój, na swego! Dziewczyny - głowy do góry i nie przybierać se do niej głupot.

elka68 Poprostu nie trafiłaś na tego jedynego ,który cię pokocha taką jaką jesteś .Co chcesz z siebie zrobić sztuczny twór na podstawie wyobrażeń jak ma wyglądać i zachowywać kobieta .aby była idealna dla faceta . Należało by popracować nad poczuciem własnej wartości bo tu leży problem .Pozdrawiam i życzę dużo miłości .
Popieram w 100%.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy faceci lubia łagodność
Do góry strony: Jakiej kobiety pragną mężczyźni?