994
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +988
994 ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~donieuka -

~MK1 a zastanowił się ktoś jakie podstawy w ogóle ma sam różaniec? Przecież to jest odmóżdżający młynek modlitewny taki sam jak hare kriszna. Celem tego jest nie myśleć tylko bezmózgowo kłapać wkoło jedną i tą samą regułkę.
Podstawy są biblijne odmóżdżony nieuku. Słyszałeś o ZWIASTOWANIU?. Czytaj Biblię!.

Napisał(a): ~polejest -

~Didi
~zax w tym czasie świat muzułmański kwitł i przezywał swj renesans ale niestety został zarżnięty przez obrońców tradycyjnej islamskiej religijności.

Czyżby??? Przecież tam jest tyle odłamów, gdyby tak było to gdzieś by ten świat kwitł, ale ta sekta jest mocno wsteczna i żadne rozważania tego nie zmienią.
Chyba mnie nie zrozumiałeś/aś... Zmierzałem do tego, że religia obojętnie czy to islamska czy jakakolwiek inna często jest hamulcem rozwoju. Taka ciekawostka-jeszcze w XIX wieku uczeni teolodzy chrześcijańscy poddawali w wątpliwość czy powinniśmy używać piorunochronów, gdyż pioruny uderzają z woli boskiej. Jeśli nie wierzysz mi, że były czasy gdy to muzułmanie mogli patrzeć z "wyższością" na chrześcijan to trudno. Jeśli jednak jesteś dociekliwy/dociekliwa to znajdziesz w necie coś na temat tak zwanego islamskiego renesansu(bodajże X wiek). Pozdro
O jakim "rozwoju" piszesz?. O masońskiejpromocjidewiacji jako "normy", zgodnie z ich wynaturzonym orfizmem i naleciałościamikabaly?.

Napisał(a): ~cototonie -

gość Hmm. Niestety Pan Palikot ma racje w tym przypadku. Po co ta demonstracja. Czemu ma sluzyc taka szopka. Modlic to mozna sie w zaciszu domu albo w miejscach do tego przeznaczonych. Na grzybach to sie grzyby zbiera.
Dramat. Zawsze ubolewalem ze ludzie w XXIw nie potrafia skierowac sie odrobine bardziej w strone nauki, jednoczesnie nie zapominajac o tradycji i etyce. Niestety sklaniaja sie ku tysiacletnim legendom.
Chcecie z Polski zrobić zislamizowany zachód. Niedoczekanie wasze. Dokończymy dzieła egzorcyzmowania Polski tak jak życzyła sobie tego Matka Boska by osłabić działaniamasonówiszatana!. W każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Napisał(a): ~buk -

~polejest
~Didi
~zax w tym czasie świat muzułmański kwitł i przezywał swj renesans ale niestety został zarżnięty przez obrońców tradycyjnej islamskiej religijności.

Czyżby??? Przecież tam jest tyle odłamów, gdyby tak było to gdzieś by ten świat kwitł, ale ta sekta jest mocno wsteczna i żadne rozważania tego nie zmienią.
Chyba mnie nie zrozumiałeś/aś... Zmierzałem do tego, że religia obojętnie czy to islamska czy jakakolwiek inna często jest hamulcem rozwoju. Taka ciekawostka-jeszcze w XIX wieku uczeni teolodzy chrześcijańscy poddawali w wątpliwość czy powinniśmy używać piorunochronów, gdyż pioruny uderzają z woli boskiej. Jeśli nie wierzysz mi, że były czasy gdy to muzułmanie mogli patrzeć z "wyższością" na chrześcijan to trudno. Jeśli jednak jesteś dociekliwy/dociekliwa to znajdziesz w necie coś na temat tak zwanego islamskiego renesansu(bodajże X wiek). Pozdro
O jakim "rozwoju" piszesz?. O masońskiejpromocjidewiacji jako "normy", zgodnie z ich wynaturzonym orfizmem i naleciałościamikabaly?.
wiesz co do tej pory dyskutowałem kulturalnie z katolikami pod tym wątkiem ale Ty jesli nie jestes trollem to chrzescijaninem tez raczej nie. Rozwój-no wiesz teoria heliocentryczna albo urzadzenie z którego masz dostep do internetu. Zal mi Cie ale wolałbym (metaforycznie) obciagnac jakiemus masonowi (mimo ze jestem hetero) niz takiemu jełopowi jak Ty podać rękę. A odchodząc zdejmij piorunochron z mieszkania. bez odbioru

Napisał(a): ~gosc -

~HIV][cytat kogo=~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany

Jesli juz to Rydzyk z Torunia jest redemptorysta

Napisał(a): ~plejest -

~buk
~polejest
~Didi

wiesz co do tej pory dyskutowałem kulturalnie z katolikami pod tym wątkiem ale Ty jesli nie jestes trollem to chrzescijaninem tez raczej nie. Rozwój-no wiesz teoria heliocentryczna albo urzadzenie z którego masz dostep do internetu. Zal mi Cie ale wolałbym (metaforycznie) obciagnac jakiemus masonowi (mimo ze jestem hetero) niz takiemu jełopowi jak Ty podać rękę. A odchodząc zdejmij piorunochron z mieszkania. bez odbioru
Przyjrzyj się jak postępuje ten "rozwój". Nie mnie tobie żal być powinno ale ciebie samego bo nic nie widzisz.

Napisał(a): ~buk -

~plejest
~buk
~polejest
~Didi

Przyjrzyj się jak postępuje ten "rozwój". Nie mnie tobie żal być powinno ale ciebie samego bo nic nie widzisz.
Napisałem bez odbioru ale doceniam fakt, że nie obraziłeś się za te "nie podanie ręki". Ja nigdzie nie napisałem, że żyjemy w utopii ale nawrót do wojen religijnych rodem z XVIIw to nie jest lekarstwo na bolączki współczesności. Samo łączenie nacjonalizmu i chrześcijanstwa to juz oksymoron jesli się rozumie blizniego nie tylko jako krajana ale jako mieszkanca tej planety. Mieliscie prawie 2000 lat na uczynienie z chrzescijanstwa lekarstwa na bolaczki tego świata i podobno najpotezniejsza istote po swojej stronie. Od homo to ty sie odjeb za przeproszeniem-dla mnie norma jest ze jezeli cos nie szkodzi to nie musimy tego rugować i tworzyc kolejnych nieszczesliwych istnien uwiezionych w nieakceptowalnej formie seksualnosci. Ogien zostaw dla pedofilów itp tu twoj inkwizytorski zar sie przyda. Jezeli tak bardzo pragniesz kontaktu z Bogiem to uświadom to sobie że porównanie z tym pociągiem jest trafne. Co to za Bóg który stwarza Cię dając Ci ryzyko porazki i jeszcze kaze sie przeblagiwac tak jak by nie wiedzial co ma robic. I nie wstawiaj mi tu gadek w stylu ze walcze z Bogiem. Jestem wrogiem chorego wyobrazenia jakie daje nam islam albo chrzescijanstwo. Wogóle po co tu sie produkować-moze rozejdzmy sie bo jednak jesli ktos cos o masonach nadaje to raczej jednym postem Cię nie przekonam a ni Ty mnie bo ja nie urodziłem się wczoraj (choć fakt łapie sie czasem na trolling). Zdrowia zycze
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...