994
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +988
994 ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~ehhh -

No coż, panie Palikot, jak ktoś był idiotą to nim pozostanie. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak wartości europejskie. To coś co sobie wy lewaki może głęboko wsadzić. A religii nie oceniam bo to prywatna sprawa każdego. Śmieszy mnie tylko, że ateista poucza katolika jaka ma być jego postawa religijna

Napisał(a): ~rozdający -

gość Nikt wam nie kaze sie wstydzic.Ale czy musicie ta katolicka mantre odmawiac na granicach.W Polsce jest ponad 10000 parafi krk.O
Ale o co chodzi?. Zaistniała jakaś trauma?. Powstała może jakaś bariera nie do pokonania?. Dla kogo?. Dla demonów?. I bardzo dobrze. Powtórzymy to czego pragnęła Matka Boska w Fatimie już 4 listopada. Jeśli nie na granicy to w całej Polsce!

Napisał(a): ~Bibliotekarz -

tom100
~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
Jaki z ciebie katolik. ?
Z ciebie jest lewak . walczący z chrześcijaństwem a nie żaden katolik.
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu.

Napisał(a): ~Bibliotekarz -

Jak ty jesteś posrańcu katolikiem to ja już za życia jestem świętym.[/cytat]

Gniew jest grzechem ściśle związanym z agresją, wrogością oraz zimną kalkulacją. Osoba, która kieruje się gniewem, chce wyrządzić komuś krzywdę. Co więcej, to zadawanie cierpienia często niesie ze sobą przyjemność. Gniew może znaleźć ujście np. w zabójstwie bądź ciężkim zranieniu bliźniego. Bywa łączony z pragnieniem odwetu, pogardą, zatwardziałością serca. Występuje zatem przeciw miłości, gdyż miłość wyklucza postulat zemsty. Jezus stanowczo potępił gniew: każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi (Mt 5, 22)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...