994
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +988
994 ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): szanel59 -

Aviator74 Tradycja europejska to jest chrześcijaństwo! Nie oszukujmy się, bez tego Europa byłaby na poziomie Afryki. To dzięki kulturze łacińskiej przez ponad 1000 lat tak bardzo Europa mogła się rozwinąć. Ba! Bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski! Byłby jakiś inny twór, może wielkie Niemcy, a może wielka Rosja, ale na pewno by Polski jakiej znamy nie było.
Czlowieku o czym ty piszesz ! Korzenie Europy to kultura Grecka i Rzymska..Podam ci przyklad-w starozytnym Rzymie kazdy mieszkaniec mial zagwarantowany dostep do czystej wody,byly laznie i toalety publiczne.Nastalo chrzescijanstwo i okazalo sie iz sw.Hieronim glosil teze w mysl ktorej "kto przyjal chrzest nie musi kapac sie ponownie" O stosunku krk do nauki i postepu z litosci nie wspomne.A co do Polski to gdyby Mieszko nie przyjal chrztu to wlasnie chrzestni wykreslili by ja z mapy swiata.
INTERIA.PL

Napisał(a): tom100 -

szanel59
Aviator74 Tradycja europejska to jest chrześcijaństwo! Nie oszukujmy się, bez tego Europa byłaby na poziomie Afryki. To dzięki kulturze łacińskiej przez ponad 1000 lat tak bardzo Europa mogła się rozwinąć. Ba! Bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski! Byłby jakiś inny twór, może wielkie Niemcy, a może wielka Rosja, ale na pewno by Polski jakiej znamy nie było.
Czlowieku o czym ty piszesz ! Korzenie Europy to kultura Grecka i Rzymska..Podam ci przyklad-w starozytnym Rzymie kazdy mieszkaniec mial zagwarantowany dostep do czystej wody,byly laznie i toalety publiczne.Nastalo chrzescijanstwo i okazalo sie iz sw.Hieronim glosil teze w mysl ktorej "kto przyjal chrzest nie musi kapac sie ponownie" O stosunku krk do nauki i postepu z litosci nie wspomne.A co do Polski to gdyby Mieszko nie przyjal chrztu to wlasnie chrzestni wykreslili by ja z mapy swiata.
Człowieku jeśli nie chcesz wierzyć - co do tego mają łaźnie.?

Napisał(a): szanel59 -

tom100
szanel59
Człowieku jeśli nie chcesz wierzyć - co do tego mają łaźnie.?
Otoz wbrew pozorom bardzo duzo -po prostu menel zwyczajnie smierdzi!

Napisał(a): ~gość -

~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
Jak ty jesteś posrańcu katolikiem to ja już za życia jestem świętym.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...