994
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +988
994 ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~Gość -

~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.

Diabeł w sobotę szalał ze złości i mimo pomocników, takich jak Palikot, nic nam Polakom nie zrobi, bo ochrania nas Różaniec

Napisał(a): ~ola -

~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
ten, kto pisze "jestem katolik, ale" na pewno nim nie jest!

Napisał(a): ~olcia -

w Polsce średniowiecze katolickie a na zachodzie jedzenie hallal w szkołach i przedszkolach, modlitwy uliczne również, chustki na głowach itd. czyli też w Europie średniowiecze muzułmańskie - czyli ogólne średniowiecze w europie

Napisał(a): ~ACz -

[b][/b]Zapewne podobnego zdania jest wielu rodaków, ale z obawy przed potokiem hejtu nie zabierają głosu. Szczególne więc uznanie należy się autorowi wypowiedzi, który z otwartą przyłbicą prezentuje swój pogląd.[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...