994
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +988
994 ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~MK1 -

a zastanowił się ktoś jakie podstawy w ogóle ma sam różaniec? Przecież to jest odmóżdżający młynek modlitewny taki sam jak hare kriszna. Celem tego jest nie myśleć tylko bezmózgowo kłapać wkoło jedną i tą samą regułkę.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Ogarniam -

~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
Chyba "redemptorysty", jeśli już. Za książkę jakąś się złap zamiast "papieżowi" robić dobrze. Przecież to zwykły komunista, tyle że przebrany za papieża.

Napisał(a): ~Didi -

~zax w tym czasie świat muzułmański kwitł i przezywał swj renesans ale niestety został zarżnięty przez obrońców tradycyjnej islamskiej religijności.

Czyżby??? Przecież tam jest tyle odłamów, gdyby tak było to gdzieś by ten świat kwitł, ale ta sekta jest mocno wsteczna i żadne rozważania tego nie zmienią.
Chyba mnie nie zrozumiałeś/aś... Zmierzałem do tego, że religia obojętnie czy to islamska czy jakakolwiek inna często jest hamulcem rozwoju. Taka ciekawostka-jeszcze w XIX wieku uczeni teolodzy chrześcijańscy poddawali w wątpliwość czy powinniśmy używać piorunochronów, gdyż pioruny uderzają z woli boskiej. Jeśli nie wierzysz mi, że były czasy gdy to muzułmanie mogli patrzeć z "wyższością" na chrześcijan to trudno. Jeśli jednak jesteś dociekliwy/dociekliwa to znajdziesz w necie coś na temat tak zwanego islamskiego renesansu(bodajże X wiek). Pozdro
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...