994
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń48 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +988
994 ppt ?

Janusz Palikot powraca do gry... (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~Franek -

Januz Palikot, polityk nieco zapomniany w ostatnim czasie postanowił o sobie przypomnieć!
I to w jakim stylu! W myśl zasady, nie ważne jak mówią, ważne, że mówią. Tak się wypowiedział o akcji "Różaniec do granic" : "Doprawdy akcja " Różaniec do granic" to coś tak zawstydzającego i ośmieszającego nas wszystkich, że doprawdy nie wiem co jeszcze bardziej kuriozalnego może się zdarzyć. Wstyd za rezygnację z rozumu, oświecenia, tradycji europejskiej . Jesteśmy jak wieśniak na stacji metra, modlący się o to, aby pociąg się na niego nie gniewał. I nie spóźniał więcej. Istne kuriozum."

Gratuluję poziomu wypowiedzi,
INTERIA.PL

Re: Janusz Palikot powraca do gry...

Napisał(a): ~HIV -

~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.

Napisał(a): tom100 -

~HIV
~ula Skąd takie oburzenie? Przecież to tylko różaniec, symbolicznie pokazujemy, że stanowimy sami o sobie, nie wstydzimy się swojej wiary.. Nie dajmy się tej medialnej nagonce płynącej z zachodu.
Jestem katolikiem mocno wierzącym i wstyd mi za hipokryzję kościoła z Torunia. Zrobiliście z tego, złego biznesmena papieża. A ten zły człowiek zniekształca przykazania Boże i nie jest posłuszny papieżowi. To istny szanatan w habicie rebemtorysy. Modlę się, żeby ten człowiek się nawrócił na właściwą drogę. A wszytkich PiSowców różaniec powinien parzyć w ręce, bo to chytrzy hipokryci i chcą Polskę zakuć w kajdany niewoli.
Jaki z ciebie katolik. ?
Z ciebie jest lewak . walczący z chrześcijaństwem a nie żaden katolik.

~HIV
Ja wiem ,że POwsko-Wałęsowski kościół istnieje ale jest malutki i dobrze bo mało ma wspólnego z wiarą.

Napisał(a): Aviator74 -

Tradycja europejska to jest chrześcijaństwo! Nie oszukujmy się, bez tego Europa byłaby na poziomie Afryki. To dzięki kulturze łacińskiej przez ponad 1000 lat tak bardzo Europa mogła się rozwinąć. Ba! Bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski! Byłby jakiś inny twór, może wielkie Niemcy, a może wielka Rosja, ale na pewno by Polski jakiej znamy nie było.

Aviator74 Tradycja europejska to jest chrześcijaństwo! Nie oszukujmy się, bez tego Europa byłaby na poziomie Afryki. To dzięki kulturze łacińskiej przez ponad 1000 lat tak bardzo Europa mogła się rozwinąć. Ba! Bez chrześcijaństwa nie byłoby Polski! Byłby jakiś inny twór, może wielkie Niemcy, a może wielka Rosja, ale na pewno by Polski jakiej znamy nie było.
...ale ci skrajnie nowocześni tego nie umieją zrozumieć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Janusz Palikot powraca do gry...