​Jarosław Sellin: Politycy żyją skromnie (1164)

​Jarosław Sellin: Politycy żyją skromnie

Temat dotyczy artykułu: ​Jarosław Sellin: Politycy żyją skromnie

"Jak ktoś się decyduje na aktywność polityczną i odnosi w tej aktywności sukcesy, to musi się nastawić na życie na przyzwoitym poziomie pod względem materialnym, ale skromne" - powiedział w radiu Zet wiceminister kultury Jarosław Sellin.

Komentarze (1164)

Dodaj komentarz
Odpowiedzi (7)

Napisał(a): marianix1 -

politycy mowiac ze malo zarabiaja przyrownuja sie do biznesmenow , wtedy i owszem nie jest to duzo,. tylko jest taka ruznica ze biznesmen odpowiada za to co robi polityk nie , no i naiwieksza rzecz o kturym politycy nie chca pamietac, wiekszosc polskow zarabia za malo , wiekszosc bierze do reki ok 2tys to jak to ma odbierac spoleczenstwo? jak zwykly kowalski zarobi na spokojne zycie 5tys na reke to niech pan minister bierze i 3 razy tyle , nikt mu nie pozaluje
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kazik -

Wstydzić się o zarobki to ja mogę 903 zł miesięcznie i 2 dzieci.Dzieci mają więcej dochodów niż ja.Gdybym miał 16 000 zł to byłbym bogaczem,Wstydź się Jarosławie Sellinie.Wiem teraz o następnym komu chodzi o koryto a nie o dobro wszystkich Polaków. Zero głosów na niego w następnych wyborach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): KWOTAWOLNA 8 tys -

podajcie JEDNĄ dziedzinę gdzie PiS coś zbudował a nie spierd ... lił
Odpowiedzi (48)

Napisał(a): asd -

Może by tak czas na zmiany, by od teraz polityk zarabiał minimalną krajową to ciekawe ile by ludzi się zbuntowało bo przy takiej ustawie to zwykli ludzie by poparli ustawę a nawet by żądali by taka ustawa weszła w życie.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Antykk -

Takich tekstów to nawet PO nie puszczało w świat na antenie telewizji i radia
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ronin -

Ile zarabiali sędziowie (nadzwyczajna kasta) skoro musieli "kupować" w marketach, kiełbasę, spodni i elektronikę, oraz "dorabiać" na stajach benzynowych
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): jkk-54 -

Opodatkować pustostany 2% rocznym podatkiem katastralnym!!!
Obniżyć podatki od pracy i produkcji!!!
Politycy bardzo często korzystają z przywilejów zakupu nieruchomości znacznie poniżej ceny rynkowej, politycy nazywają to "ciężką pracą".
Ciągle czytam że zwykły człowiek zaoszczędził z pensji na kilka mieszkań w Warszawie. Jak ???
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ewa -

dawniej mówiono gdybym wygrał milion w totka to kupuję willę samochód i do końca życia nie pracuje a dziś ?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz