315
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +13
315 ppt ?

Jedzenie które odchudza?? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jedzenie które odchudza??

Napisał(a): sportygirl -

Już wypróbowałam sporo diet, które dawały efekty na chwile.. Jak przechodziłam do "normalnego" trybu to znowu to samo. I tak w kółko. W końcu odpuściłam jakieś super restrykcyjne diety i wprowadziłam do diety kilka składników które, przyspieszają metabolizm. I tak po pierwsze- cytryna. Rano pije szklankę wody z cytryną co przyśpiesza mój metabolizm. Na wieczór woda z gotowanego banana to samo działanie. A jak mam ochotę coś zjeść pomiędzy posiłkami, robię sobie jakiś koktajl typu szpinak, awokado, limonka. Od czasu zjem coś słodkiego, ale odkąd jem w ten sposób nie mam nawet takiej ochoty na słodycze. Macie jakieś sposoby, przepisy które przyspieszają spalanie kalorii?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jedzenie które odchudza??

Napisał(a): ~OEBigActive -

Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat odchudzania. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej dla każdej z Was.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

Napisał(a): gość -

Od stycznia spadłam z wagi 13 kg. Może nie dużo na tak długi czas, ale jednak dla mnie to jest osiągnięcie. Wyeliminowalam tylko kilka składników, białe pieczywo, biały ryż i makarony no i ograniczyłam słodycze. Dużo pije wody, soków owocowych i mleka, jem więcej owoców i warzyw. Nie chodzę głodna i nie jestem rozdrażniona. Dodam jeszcze, że właśnie zaczęłam 5 miesiąc ciąży, w której dalej chudnę,ale nie z powodu mdłości, nie miałam porannych mdłości. Lekarz i położna są zachwyceni,ze tak dobrze mi idzie, dziecko rozwija się prawidłowo, nie mam cukrzycy ciazowej jak przy poprzedniej ciąży, nie mam też anemii. Dużo się ruszam, nie wykonuję jednak ciężkich ćwiczeń,po prostu dużo spaceruję, 7-10 km dziennie,a jak jestem zmęczona siadam albo kładę się żeby odpocząć. Jestem dobrym przykładem na to, że nawet w ciąży można tracić na wadze i nie szkodzić sobie i dziecku.

Napisał(a): gość -

mialam problemy z żołądkiem szukajac pomocy natknęłam się Pepsi Eliot i żołądek, czyli zamknęłam go i nie odczuwam juz cofania się soków trawiennych do przelyku..
piję wodé z cytryną i NIE podjadam! nie potrzebuję
i jak ktos tu napisał, po smoothisach nie potrzebuję słodyczy

Napisał(a): Dracena -

Raczej nie stawiałabym na jedzenie które odchudza, a takie które nie tuczy. Przede wszystkim wszystkie produkty, które mają niski indeks glikemiczny. Dodatkowo można wspomagać się zdrowymi suplementami. Można też stosować np herbatki odchudzająco oczyszczające. Sama takie pijałam od Big-Active i całkiem nieźle się sprawdzają.

Napisał(a): ~bronka -

Wreszcie wykluczylam cukier i jego pochodne z diety oraz make i jej pochodne.
Narazie to trzy tygodnie ale wszystkie bole w ciele mineły.
Zadna dieta po ktorej wraca sie do dawnych nawykow zywieniowych nie pomoze, da jedynie efekt jojo. Trzeba po prostu wykluczyc produkty , ktore nam szkodza.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jedzenie które odchudza??