20
ppt
Ten temat ma:
 • Wyświetleń624
 • Odpowiedzi14
 • Ocen na +-21
20 ppt ?

Jehowi codziennie uczestniczą we mszy św.?! Czego szukają? Do czego zmierzają? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL
-

W Polsce daje się ostatnio zauważyć ogromną aktywizację środowisk ateistycznych i laickich, z ich spektakularnymi akcjami. To niejako awatary retoryki i argumentacji powstałego w 1957 roku Stowarzyszenia Ateistów i Wolnomyślicieli, którego celem była „aktywna laicyzacja społeczeństwa polskiego”. Wciąż jednak należymy do krajów o najwyższym wskaźniku religijności. Mamy wysoki – średnio do 40 proc. odsetek uczestniczących w coniedzielnej Mszy Świętej. Polska jest w tej dziedzinie wyjątkiem w Europie. W naszym Kościele wiara jest wciąż jeszcze przeżywana w sposób wspólnotowy, obejmuje szerokie rzesze społeczeństwa. Tymczasem w wielu krajach zachodnich trzeba ponownie wracać do sakramentu pojednania, do adoracji, do modlitwy. Żywotność Kościoła w Polsce powoduje frustrację wśród wojujących ateistów i stąd ich antyreligijne kampanie.

Można na te kąsania ateizmu i laicyzmu patrzeć jako na zagrożenie, które ożywi wiarę?

Nie. Dla „letnich” chrześcijan są one usprawiedliwieniem odejścia od wiary. Bo przecież większość tych, którzy nazywają się ateistami czy racjonalistami, to ludzie ochrzczeni, którzy odeszli od wiary z powodu osobistych decyzji.
-

Wobec powyższych faktów rozumiem reakcję Rosjan na ich agresywny prozelityzm.
11 lipca 2008 w miejscowości Czechow, po raz pierwszy w nowoczesnej historii Rosji, podpalono Salę Królestwa, opieszałość strażaków doprowadziła do całkowitego jej spalenia. Miejscowa milicja odmówiła wszczęcia postępowania, pomimo znalezienia dowodów podpalenia. W Rosji działało wówczas 153 358 aktywnych wyznawców.
do -

Piszesz żeby pisać bo właściwie nie wiesz o czym piszesz.
Odkąd to śj. przebywają w cerkwiach czy kościołach.
Oni te przybytki omijają wielkim łukiem i tam nie wejdą.
Oni mają swoje sale królestwa i działają w zborach , to tak na wszelki wypadek. Pani Dąb
do -

Ja wyjaśnię Jehowe mają tzw. sympatyków ludzi których ni dopuszczają do tych ochrzczonych z różnych przyczyn najczęściej te osoby nie mają ochoty głosić ale są
bardzo dyspozycyjne ,biorą udział w rozmaitych projektach kierowanych przez ,,mafię,,
Jehowitów . Jednym z tych projektów jest niszczenie kościoła od wewnątrz poprzez werbunek na jego terenie. Są wyjątkowo perfidni i przebiegli . W Rosji płacą wysoką cenę
za to co robią , najwięcej sal królestwa płonie w Rosji.
do -

snatalucija

Rozumiem że sugerujesz iż to dobrze że jakaś hołota podpala takie czy inne budynki sakralne?
Jeśli tak to są jeszcze szpitale o odpowiednim profilu dla takich jak ty.

Podając takie informacje tylko utwierdzasz tych zmanipulowanych biedaków o tym że "są w szczególny sposób prześladowani", tylko utwierdzasz ich w ich wierze (a być może taki masz plan?)

Dla wszystkich Świadków Jehowy wyjaśniam:
Takie same "dowody" o wielkich prześladowaniach innych "prawdziwych czcicieli boga" można podać setki w stosunku do KAŻDEGO INNEGO WYZNANIA. I możecie zaraz sami wygooglowań setki materiałów z płonącymi kościołami, meczetami, cerkwiami, świątyniami buddyjskimi, hinduistycznymi itd.

Więc jeśli to czytacie to wiedzcie że jesteście celowo w ten sposób oszukiwani przez ludzi z nowego yorku którzy zarabiają miliony na waszej naiwności.

Pozdrawiam wszystkich choć trochę racjonalnych. (o ile tu tacy są)
do -

Dla mnie liczą się fakty których przed Jehowymi nie zamierzam ukrywać niczego też nie sugeruję , próbuję znależć odpowiedź na pytanie dlaczego właśnie oni są tak traktowani. Uważam że
problem leży w ich agresywnym prozelityźmie!!!! Spróbuj iść do Jehowych i werbować w ich
salach królestwa to cię ze skóry oberwą!!! Zobaczysz jakimi są pacyfistami!! Oni werbują na terenie katolickich świątyń i uważają że to jest ok.
do -

Bzdura i bzdury dzieciaku.

Jakie cie fakty interesują? "Werbowanie w kościołach? "
Jak Świadkom nawet nie wolno przestąpić progu kościoła a ty piszesz że tam zagadują ludzi?

Po co wymyślasz takie bzdury? (a może sama jesteś Świadkiem Jehowy i celowo piszesz takie chamskie i prymitywne teksty żeby zniechęcić swoich braci do poszukiwania tych rzetelnych?)

Bez względu na to jakie masz motywy, powtarzam - lecz się na głowę dziewczyno...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
 • jehowi
 • jehowi opinie
 • czego szukaja jehowi
 • czy jechowi chodza na msze katolickie
 • jehowi opinie
 • jehowi
 • jehowi#
 • "świadkowie jehowy"
Do góry strony: Jehowi codziennie uczestniczą we mszy św.?! Czego szukają? Do czego zmierzają?