25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
25 ppt ?

Jestem dziwka i czuje sie jak dziwka.................... (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jestem dziwka i czuje sie jak dziwka....................

Napisał(a): -

Otoz moj ex partner w listopadzie zeszlego roku zostawił mnie i 2 naszych wspolnych małych dzieci Maja 4 latka i Alex 11 miesiecy dla dziewczyny o 11 mlodszej. On ma 32 ona 21. Przez bardzo dlugi ale to bardzo długi czas leczyłam sie z niego i z uczucia jakie do niego zywiłam. Kiedy juz wydawało mi sie, ze jest wszystko ok, ze juz o nim zapomnialam on znow wkroczył moje zycie i ponownie je zrujowal w ciagu kilku godzin. Kilka dni temu zadzwonil do mnie, czy bylabym w stanie wynajac mu pokoj, rozstal sie ze swoja dziewczyna gdyz bardzo za nami teskni i chcialby do nas wrocic. Ja dlugo walczylam z ta mysla. Zgodzilam sie na to aby przyjechal i zebysmy porozmawiali na ten temat. Przyjechal od razu na wejsciu zaczal mnie do siebie przytulac i przepraszac ze zniszczyl mi i dziecom zycie. Ze chcialby wrocic bo chyba dojrzal do tego aby znow tworzyc rodzine. A ja ufna jak male dziecko zaczelam mu we wszystko wierzyc. Rozmawiajac dlugo sluchajac ja to z tamta mu sie nie uklada jego zycie sexualne i wspominajac jak to bylo kiedys kiedy bylismy razem i popijaca piwko zaczelismy sie do siebie zblizac przytulac calowac i skonczylo sie tak, ze poszlismy razem do lozka. Rano sie okazalo ze to była nasza najwieksza pomylka, ze zrobilismy najwiekszy blad w naszym zyciu. On zaczal plakac ze jednak za tamta teskni..... a ja sie w tym momencie poczylam jak by ktos przywalim mi w twarz. Tym bardziej ze nasza 4 letnia corka ktora jest bardzo z nim zwiazana prosila go i sie pytala ze łzami w oczach czy juz na zawsze zostanie z nami.....On jej odpowiadal, ze tak pod warunkiem ze mamusia czyli ja sie na to zgodze...... Powtornie zaczal niszczyc psychike dzieci. Nie prosze o rozgzeszenie bo wiem ze zachowalam sie jak dziwka i czuje sie jak dziwka nie spie po nocach pale papierosy jeden za drugim. Nie zamierzam takze jego dziewczynie bo oni jednak do siebie wrocili podobno nie do konca ale jednak o niczym mowic bo nie jestem msciwa ani nie chce zniszczyc ich zwiazku choc sadze ze on sie sam rozpadnie predzej czy pozniej bo dla mnie jak mozna byc z kims i go zdradzac oszukiwac oklamywac.....Wiem, ze od samego poczatku nie byl z nia szczery nie mowiac jej o swojej sytuacji materialnej bo ten czlowiek tonie w dlugach w Polsce i tutaj w UK i teraz doszla do tego zdrada i to z kim ze mna z jego ex partnerka. Jak ja mam sobie teraz z tym wszystkim poradzic.............................?

Re: Jestem dziwka i czuje sie jak dziwka....................

Nie jesteś dziwką- rachunku mu nie wystwiłaś.

Chwila słabości, były partner, emocje, alkohol... i wszystko jasne.

Powiem Ci coś co jest niepodważalną prawdą i pamiętaj o tym zawsze:

Ludzie którzy PRAWDZIWIE i SZCZERZE się kochają, nigdy NIGDY nie zdradzają, nie oszukują, nie zostawiają etc. Jeśli ktoś to zrobił, znaczy że to nie jest PRAWDZIWE I SZCZERE UCZUCIE PONAD WSZYSTKO! I skoro zrobił to raz, zrobi i drugi, trzeci.

podnieś się, zajmij dziećmi, bądź szczęśliwa.

Oooo...to się porobiło.... słuchaj ten Twój "koleś" to nieodpowiedzialny dupek...i tyle... ciągle będzie zmieniał partnerki na lepsze...młodsze...w chwilach smuteczków zahaczyć chciałby się u Ciebie....i jeśli go będziesz przyjmować zniszczy Cie...Więc... mimo wszystkiego co tam jeszcze może się wskrzesić w Twoim sercu do niego....powinnaś uciekać przed nim gdzie pieprz..rośnie... choćby przez wzgląd na dzieci....

Dziwką nie jesteś bo kochałaś go...i ze osłabłaś w postanowieniach...w chwili słabości....nic złego....niesmak....bo usłyszałaś...że jednak nie Ty jesteś najważniejsza... wyzbędziesz się go..

ale sie porobiło ..:((( wiesz co nas nie zabija wzmacnia :) i ciebie też wzmocniło zrozumialaś ,że on cię nie kocha on nie kocha nikogo to egoista żerujacy na litości udajac bezradnego sierotę ....jest wolny może zawsze odejść i to robi a na powroty te zezwalasz /tu cię rozumiem trudno tak szybko wyrzucić kogoś ze swego zycia tym bardziej ,ze są dzieci/. Mam nadzieje ,że płaci na swoje dzieci. Wiesz jesteś sliną dziewczynką skoro dajesz sobie radę z tym wszystkim i napewno bedzie dobrze, on nie jest powietrzem potrzebnym do twego zycia ...przystanij uspokój się Bóg kiedy zamyka drzwi otwiera okna byśmy znów mogli wyfrunąć :)))) powodzenia

WCALE NIE JESTEŚ DZIWKĄ DZIEWCZYNO!!!TO ON JEST PALANT SKOŃCZONY!!!JA POTRAFIĘCIĘ ZROZUMIEĆ,BO PRZYPUSZCZAM ŻE GDZIEŚ TAM W GŁĘBI CIEBIE TLI SIĘ JESZCZE ISKIERKA UCZUCIA DO NIEGO I TO ONA SKIEROWAŁA CIĘ DO LÓŻKA A NIE JAKIEŚ NIEZASPOKOJONE PRAGNIENIE.A ON NO CÓŻ SAM NIE WIE W CO MU CIEPŁO,MYSLE,ŻE PRZYJECHAŁ SPRAWDZIĆ CZY MA JESZCZE NAD TOBĄ WŁADZĘ ...NO I SPRAWDZIŁ...NIE POTĘPIAM ANI NIE OCENIAM CIEBIE,ZA TO JEGO I OWSZEM....PAAAAAAAALLLLLLLLLLLAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNTTTT!!!!!!!

Otoz plan jest taki..... skierowalam sparwe do sadu o odebranie mu czesciwo praw rodzicielskich, gdyz tak jak wyniszcza mnie wyniszcza takze nasza corke Maje. Dzis mi opeikunka powiedziala ze Maja jej oznamila ze jej tatus jest zlodziejem........gdyz zrabowal i zniszczyl jej, jej braciszkowi Alexowi i jej mamusi zycie. Ja jak to uslyszalam to az mi serce staneło.... jak tak mozna dziecku zniszczyc psychike. Ja sie podniose z tego wszystkiego musze dla dzieci sa moim calym swiatem, ale musze za wszelka cene zaczac dzieci chornic tez przed nim bo czuje ze zniszczy ich psychike tak samo jak mi...........Alimentow tez mi nie placi gdyz stwierdzil ze go nie stac na to bo ma dlugi w polsce i tutaj (UK) a jego dzewczyna nie wie o nich wiec musi sam kombinowac na ich spłate. Ale jak tak kocha ta swoja dziewczyne czemu to przed nia ukryl przeciez moze by mu pomogla jak tez go tak kocha. A czy on tez ja tak kocha......przeciez gdyby to uczucie jego do niej bylo silne szczere to by nigdy ale to nigdy jej nie zdradzil. Ja sie okazalam tylko zabawka w jego rekach teraz czuje sie z tym podle.....ale tak sobie pomyslalam ze przeciez powiedzial mi ze sie z nia rozstal ze sie od niej wyprowadzil i ze jak ona chce dowodu ze to prawda ze miedzy nimi koniec to ja zdradzi..... i co zdradzi........ Tylko co teraz z moja psychika.......

No cóż, niestety, namiastka mężczyzny. Tej drugiej również nie kocha, o ile wie co to słowo w ogóle oznacza. Kocha tylko siebie.Naprawdę, czuję obrzydzenie czytając o takich ludziach,nieważne mężczyznach czy kobietach. Pełne wyrachowanie,pełna zabawa czyimiś uczuciami, nawet zero pohamowania ze względu na dzieci...Jakaś nienormalna jestem może,ale na serio,co sie z tymi ludźmi porobiło.

Napisał(a): FridaKahlo69 -

kasiafoch Alimentow tez mi nie placi gdyz stwierdzil ze go nie stac na to bo ma dlugi w polsce i tutaj (UK) a jego dzewczyna nie wie o nich wiec musi sam kombinowac na ich spłate.
Tak mu się tylko, głupolowi zdaje, że jak go nie stać, to nie musi płacić. Masz zasądzone alimenty? Jeśli nie, to złóż pozew. Ma obowiązek Ci je wyrównać o momentu złożenia. A jak nie będzie płacił, to komornik.

kochanie spokojnie ....przykre , ze twoja córka powiedziała te słowa ale bardziej przykre jest to ,ze ona je poprostu powtórzyła czyli musiałaś to powiedzieć a skoro to mówisz to sama angazujesz dzieci w sprawy dorosłych :((( a teraz chcesz się zemścić ...to rozumiem ale dlaczego znów kosztem dzieci :(((( jakim niebył by "dupiem" jest ich ojcem masz prawo do alimentów masz prawo żadać wiele innych rzeczy ale to jest ojciec twoich dzieci chcesz szacunku dla siebie okazuj go innym. Masz prawo podle się czuć po tym wszystkim ale to była twoja decyzja może słuszna by się przekonać ,że on nie jest wart twojej miłości ale po co się nakręcasz i ciagle grzebiesz w tym. Masz wspaniałe dzieci i dużo do zrobienia w zyciu uporzadkuj je na poczatek daj sprawę o alimenty będzie ci łatwiej żyć popatrz ciepło w przyszłość przed tobą dużo wspaniałych chwil :)) powodzenia dasz radę :))) napewno będzie dobrze

Spokojnie...... Ja nigdy dziecku nie mowiłam ze, ma tatusia złodzieja ani tym bardziej,ze zrabowal i zniszczył nam zycie...... Ilekroc przez niego plałaka bo obiecal jej, ze przyjedzie do niej i ze pojda np do parku i ja zawodzil tylekroc zawsze jej powtarzalam zeby pamietała ze zawsze bedzie miala mnie i swojego braciszka i ze bardzo ale to bardzo ja kochamy..... Gdybym teraz chciala sie na nim zemscic to poprostu moze zadzwonilabym do jego dziewczyny i bym jej o wszystkim powiedziala co zaszlo miedzy nami, ale po co ...... Wiem ze jakim nie byl by czlowiekiem zawsze bedzie ich ojcem tylko strasznie mnie boli co dzieciom...... Ja wiem ze sie z tego podniose nie mam innego wyjscia...... tylko iel to potrawa...... ile jeszcze musze wycierpiec.....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czuje sie jak dziwka
  • czuj si jak dziwka
  • zachowaam si jak dziwka
  • co czuje prostytutka
  • czuam si jak dziwka
  • czuc sie jak dziwka
  • czuję się jak dziwka
  • zachowywaam si jak szmata
  • czuje sie jak szmata
  • Dziwka zawsze bedzie dziwka
  • jak sie czuje prostytutka
  • czulam sie jak dziwka
  • czuje.sie jak dziwka
  • co czuje dziwka
  • zarabiav jak dziwka
Do góry strony: Jestem dziwka i czuje sie jak dziwka....................