86
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +3
86 ppt ?

JESTEM MŁODSZA OD JEGO SYNA (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

JESTEM MŁODSZA OD JEGO SYNA

Napisał(a): Echhh -

Hej, mam następujący problem.
Mam 19 lat studiuje na baaardzo prestiżowej uczelni w USA. Oprócz tego mam własną dobrze prosterującą firmę, więc mogę sobie pozwolić na zakup torebki prady, czy butów Louboutin. Jestem też w młodym związku z bogatym amerykaninem. (Jesteśmy ok. 2 miesiące razem, firmę założyłam przed wylotem więc podczas naszej znajomości nie wziełam od niego żadnych pieniędzy itp.) On jest bardzo bogaty i jest ode mnie 33 lata starszy. (Kompleks brakującego taty, zawsze wybierałam starszych i to dużo). Ostatnio postanowiłam go odwiedzić wieczorem, mieszka niedaleko ode mnie (ja wynajmuję sama mieszkanie, on ma dom ok. 15 km ode mojego miejsca zamieszkania). Byłam ubrana w wydekoldowaną czerwoną sukienkę. Ale nie wylgarną była do kolan i nie zbyt obcisła, ale jednak ten dekold... echhh
On był w domu, później rozmawialiśmy na kanapie w jego salonie. I później zaczełam go troszeczkę całować itp. I nagle ktoś wszedł do domu, ale my tego nie usłyszeliśmy (zajęci sobą plus inne piętro) I nagle bach wchodzi jego 1 żona (już dobre kilka lat po rozwodzie, później miał jeszcze jedną żonę. Z którą rok po rozwodzie znowu wzią ślub. Ale 2 lata później znowu byli rozwiedzieni). Popatrzyła na nas i zapytała czy jestem luksusową prostytutka. Echhhh ... wiem 😟😧
Powiedziałam krótkie no. I zaraz po niej weszli jego dwaj synowie, bliźniacy starsi ode mnie 1 roz. Tak, jego najmłodsi synowie są ode mnie starsi. Tak po prostu wpadli go odwiedzić wieczorem, (oni mieszkają jeszcze z jego byłą żoną, a ci starsi to chyba nawet mieszkają na innym kontynencie). Byłą żonę widziałam już na zdjęciach, a jeśli chodzi o synów to po prostu się domyśliłam. Usiedli na sofie na przeciwko nas i zaczeliśmy rozmawiać. On przedstawił mnie jako swoją dziewczynę i zaczeły się różne pytania szczególnie ze strony żony. Ile mam lat, gdzie pracuję, powiedziała nawet, że to niesamowite, że dostałam się ta te studia i nie wyglądam na osobę lubiącą ekonomię. 😣😩 .
INTERIA.PL

Re: JESTEM MŁODSZA OD JEGO SYNA

Napisał(a): Echhh -

Była do mnie negatywnie nastawiona przez całe spotkanie. Ona ma jakoś tak 45,43 lub 48. Po około godzinie wyszłam mówiąc, że jutro mam uczelnię i zrobiło się już późno. Ci synowie, nie mówili zbyt dużo. Ale jakbyście mogły zobaczyć ich minę na informację, że jestem od nich rok młodsza.

Napisał(a): ~Krzysztof -

Antystenes zwany „psem zwyczajnym" zasługuje na szczególną uwagę, nawet nie uwzględniając jego wyjątkowości nieoficjalnego twórcy cynizmu; z tego również powodu, dla którego jego nauki wpłynęły na ukształtowanie się niewiele późniejszego, znacznie bardziej rozpowszechnionego i o większym znaczeniu nurtu filozofii stoickiej. W swym życiu starał się hartować wytrzymałość fizyczną i psychiczną poprzez panowanie nad emocjami . Diogenes rozwinie tą sferę kroczenia do doskonałości poprzez uodparnia-nianie ducha i ciała do granic absurdu, podobnie jak Krates z Teb . Taki system życia zakładał, że człowiek staje się nieszczęśliwy w wyniku społecznie popartego przywiązywania się do wartości materialnej, powstawaniu sztucznej relacji z przedmiotami, przywiązywania się do nich, a w konsekwencji stawania się powodem dla, którego człowiek nigdy nie osiągnie pełni cnoty. Skoro bowiem, dzięki „nieposiadaniu" dana materia staje się publiczną strukturą, to każdy ma prawo korzystać z niej wedle uznania, a któż powinien mieć do tego większe prawo niż filozof Cynik i Megaloman .

Napisał(a): ~sunia -

Guest I wtedy się obudziłam, bo całe łóżko z wrażenia było mokre ... :P
....było mokre od moich kobiecych soków wypływających z mojej muszelki która była gotowa na przyjecie wielkiego peneratora. Tylko był jeden problem, on nie był bogaty, ja nie studiowałam ajego dwaj synowie okazali sie byc kloszardami z meliny Andrzeja i Stanisława którzy mnie do tej pory obdarowywali perłowymi naszyjnikami czy złotym deszczem. Mój anal był dla nich tak cudowny, że podziękowali mi tryskając na niego ogromną ilością białego slodko-kwasnego nektaru życia

Napisał(a): ~Ktoś -

~sunia
Guest I wtedy się obudziłam, bo całe łóżko z wrażenia było mokre ... :P
....było mokre od moich kobiecych soków wypływających z mojej muszelki która była gotowa na przyjecie wielkiego peneratora. Tylko był jeden problem, on nie był bogaty, ja nie studiowałam ajego dwaj synowie okazali sie byc kloszardami z meliny Andrzeja i Stanisława którzy mnie do tej pory obdarowywali perłowymi naszyjnikami czy złotym deszczem. Mój anal był dla nich tak cudowny, że podziękowali mi tryskając na niego ogromną ilością białego slodko-kwasnego nektaru życia
Biedne samcze nie wyżyte zwierzątko do tego siłujące si e na pseudo-intelektualny bełkot .jedzy warzywa a się poprawi Ci zupełnie Niech marchewka oraz szczaw zastąpi i schab.wnet pozujesz różnice -i będzie znakoicie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: JESTEM MŁODSZA OD JEGO SYNA