9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Jestem motylem a chyba (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jestem motylem a chyba

Napisał(a): motylekk -

Jestem królem łóżkiem zwinięty w rulonik co potrzebuje snu jak kornik a Morfeusz Morfeusz taki powolny nie chce mi w swój zaprzęg wziąć konny już 24 godzina Przecież to jest jakaś kpina Morfeusz ukochany nocka ucieka a ja dalej szukam swego Fleka żonka ma sen jak jak miś polarny nie nie dorównam jej o ja niezdarny

Napisał(a): buc1 -

motylekk Utulony w poduszkę obok spiacej zony, która Smacznie chrapie Czuję się taki upokorzony że Morfeusz nie wziął mnie w swoje skrzydełka bo przecież taka sama jak ja to dla niego pchełka🐏
Obudź żonę motylu i dokonaj seksu, chociaż to słowo zakazane przez PiS, ale chcę ci pomóc. Odbycie stosunku ma być cierpieniem zdaniem PiS i religii toruńskej, zatem możesz to zrobić w długiej koszuli nocnrj, aby wasze ciała się nie dotykały i nie powodowały przyjemności. Jeśli jesteś fanatykiem PiS, to możecie dokonać tego aktu przy portrecie Donalda Tuska, lub innego znienawidzonego polityka. Jeśli żona nie będzie chciała, to zażyj, jakieś leki nasenne i śpij.

Napisał(a): ~echh -

buc1
motylekk Utulony w poduszkę obok spiacej zony, która Smacznie chrapie Czuję się taki upokorzony że Morfeusz nie wziął mnie w swoje skrzydełka bo przecież taka sama jak ja to dla niego pchełka🐏
Obudź żonę motylu i dokonaj seksu, chociaż to słowo zakazane przez PiS, ale chcę ci pomóc. Odbycie stosunku ma być cierpieniem zdaniem PiS i religii toruńskej, zatem możesz to zrobić w długiej koszuli nocnrj, aby wasze ciała się nie dotykały i nie powodowały przyjemności. Jeśli jesteś fanatykiem PiS, to możecie dokonać tego aktu przy portrecie Donalda Tuska, lub innego znienawidzonego polityka. Jeśli żona nie będzie chciała, to zażyj, jakieś leki nasenne i śpij.
Nie umiesz o tych sprawach pisać w delikatny i ciepły sposób, tylko tak oschle? Większej głupoty o rzekomych wytycznych PiS-u, w sprawie uprawiania miłości nie słyszałam....sam to wymyśliłeś?
Drogi Bucu, a u Ciebie jak z tymi sprawami? Całkowity, hardcorowy odlot czy posucha?
Według tego co napisałeś, już zaczęłam się martwić, bo nawet długiej koszuli nie posiadam:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jestem motylem a chyba