520
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi275
  • Ocen na +0
520 ppt ?

Jestem w ciąży. Nie chcę tego dziecka! (276)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jestem w ciąży. Nie chcę tego dziecka!

Napisał(a): 1211 -

Nie jestem gotowa! To typowa wpadka... Mam 25 lat, chcę iść na studia podyplomowe, mam dobrą pracę, dostałam teraz awans, ciąża to wsxzystko przekreśli :( Nie mamy jeszcze ślubu z moim parnterem a to był jeden jedyny raz.... :<
Inaczej to sobie wyobrażałam... Nie chcę iść do ołtarza z brzuchem... Jeszcze nniedawno tak łądnie schudłam....
Szczerze, jestem załamana. On jeszcze nie wie. Chyba mu nie powiem...
INTERIA.PL

Re: Jestem w ciąży. Nie chcę tego dziecka!

Napisał(a): Nostra2012 -

1211 Nie jestem gotowa! To typowa wpadka... Mam 25 lat, chcę iść na studia podyplomowe, mam dobrą pracę, dostałam teraz awans, ciąża to wsxzystko przekreśli :( Nie mamy jeszcze ślubu z moim parnterem a to był jeden jedyny raz.... :<
Inaczej to sobie wyobrażałam... Nie chcę iść do ołtarza z brzuchem... Jeszcze nniedawno tak łądnie schudłam....
Szczerze, jestem załamana. On jeszcze nie wie. Chyba mu nie powiem...
Czego oczekujesz od Nas ?
Kariera, kasa, dalsza nauka...tak żyją inne kobiety mając małe dzieci.
Wszystko to logistyka i opracowany "plan" działania.
Chyba jesteś egoistką ...co?

Napisał(a): gość -

Jesteś klasycznym przykładem, typowej polskiej głupoty, typowej polskiej smarkuli. Tobie do szczęścia i życia potrzebny jest partner??? Jeśli tak, to wyjdź za mąż. A jeśli nie, to o co chodzi? Co to znaczy "typowa wpadka", bo nie rozumiem? Napisz jeszcze, że ciąża wzięła się z zapylenia.

Napisał(a): monik1024 -

jesli nie chcesz to urodz i zostaw w okienku życia w każdym szpitalu jest takie ale najpierw powiedz partnerowi może sie ucieszy a do przemyślenia masz dużo czasu jak poczujesz ruchy dziecka to na pewno je pokochasz a po za tym można pracować i wychowywać dziecko wiele kobiet tak żyje a do figury zawsze można wrócić a po za tym nie każda kobieta dużo tyje podczas ciąży a dziecko to największy dar od życia przemyśl to i nie załamuj sie to nie tragedia to sama radość

Napisał(a): Walkiriia -

skoro nie chcesz tego dziecka,to po urodzeniu je oddaj i już.Jest wiele ludzi,ktorzy chca miec dziecko,a nie moga mieć.Dla dziecka tez by bylo lepiej,nizbys miala mu potem wypominać.Albo co gorsze,zabić:(
I wiesz...moze lepiej daj sobie podwiazac jajowody,albo zrezygnuj z seksu,na przyszlosc...

Napisał(a): ajaaa -

Piszesz że masz 25 lat. A nie czasem 14? Bo wtedy Twoje rozterki byłyby zrozumiałe, choć dzisiejsze 14- latki w większośc iwiedzą,. czym groizi seks bez zabezpieczen!
Ogarnij się kobieto i zachowuj jak dorosła!
Tylu ludzi latami stara się o dziecko...
A Ty nie doceniasz tego cudu...

natalian Jezus Maria nie wierzę że to czytam... Kobieto! Ogarnij się! Masz w sobie dziecko!!!!
I co z tego że ma w sobie dziecko? To Ty się ogarnij!!!!!!!!

Ona pisze - NIE CHCE TEGO DZIECKA, A WY NIE UMIECIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

Autorko masz kilka wyjść z tej sytuacji:

1. Aborcja (najlepiej za granicą, bo u nas ciemnota w tej kwestii)

2. urodzić i oddać do adopcji

3. pogodzić się z faktem że będziesz matką,poinformować ojca i jakoś razem to dziecko wychować, niekoniecznie będąc ze sobą.

A tak w ogóle to nie rozumiem dlaczego dopuściłaś do ciąży nie chcąc jej??? Antykoncepcja się kłania.

Spokojnie, bez pochopnych ruchów. Znajdź kogoś kto Cię nie tylko wysłucha ale też da wsparcie. Daj sobie czas na przyzwyczajenie się do tej myśli. Nie tak miało być ale jest i nawet szybka skrobanka nie zmaże śladu po dziecku wiec nie rób tej głupoty(juz zawsze będzie w Twojej głowie co by było gdyby). Jeśli nie pokochasz tego dziecka po urodzeniu to oddasz do adopcji. Nie zmuszaj się do podjęcia trudu wychowania jeśli zupełnie odrzucisz dziecko. Oddaj do adopcji lub okna życia. Czekają na to dziecko rodzice które dadzą mu wszystko co mają: a przede wszystkim miłość i cierpliwość. Bądź dobrej myśli bo każda mama przechodzi kryzysy ale większość jednak kocha swoje dzieci i z nich wychodzi silniejsza.Dzieci są wszystkim co na prawdę mamy. Będzie dobrze, jeśli tylko teraz nie spanikujesz. A facetowi powiedz bo on jest ojcem a nowe życie już się zaczęło. Dziecko jak nikt inny daje nieprawdopodobny motor do nauki, pracy i kariery jeśli tylko się chce!

wzięliśmy ślub kiedy Ona miała 24 lata a ja 27. Pierwsze dziecko urodziła mając 27 - skończyła bardzo dobre studia, pracowała. Teraz mamy trójkę a Ona ma 33 lata i jest coraz lepiej. Także weź się dziewczyno w garść i żyj jak wielu. A jak nie chcesz to nie rób dziecku krzywdy i je oddaj. Choćby nam.

gość wzięliśmy ślub kiedy Ona miała 24 lata a ja 27. Pierwsze dziecko urodziła mając 27 - skończyła bardzo dobre studia, pracowała. Teraz mamy trójkę a Ona ma 33 lata i jest coraz lepiej. Także weź się dziewczyno w garść i żyj jak wielu. A jak nie chcesz to nie rób dziecku krzywdy i je oddaj. Choćby nam.
Trójka Ci mało???
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jestem w ciąży
  • jestem w ciazy
  • nie chce tego dziecka
  • jestem w ciąży nie chce dziecka
  • nie chce dziecka jestem w ciazy
  • jestem w ciazy nie chce dziecka
  • czemu nie chcę tego dziecka?
  • nie jestem w ciąży
  • Jestem w ciazy i nie chce tego dziecka
  • jestrm w ciazy
  • nie chce tego dziecka !
  • jestem w ciazy
  • nie chce mieć dziecka a jestem w ciąży
  • jestem w ciaży
  • nie chce tej ciazy
Do góry strony: Jestem w ciąży. Nie chcę tego dziecka!