907
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52 tys.
  • Odpowiedzi285
  • Ocen na +390
907 ppt ?

Joanna Senyszyn szydzi z Katolików? (286)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

Napisał(a): ~Nonek -

Joanna Senyszyn odniosła się do dyskusji, jaka rozgorzała po niedawnych zamachach terrorystycznych w Hiszpanii. A chodziło o słowa księdza Henryka Zielińskiego, który na antenie TVP Info oznajmił, że rozwiązłość jaka występuje w Barcelonie jest dodatkową prowokację dla dżihadystów. Dodał jednak, że nie uważa, żeby osoby żyjące rozwiąźle zasługiwały przez to na śmierć.

Po tych słowach rozgorzała burzliwa dyskusja i zaatakowano księdza, że określił ataki terrorystyczne jako karę na rozwiązłość. Do dyskusji dołączyła się wspomniana już Joanna Senyszyn, ale w wyjątkowo nietaktowny sposób, bo zakpiła z Katolików i ich wiary!
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

Napisał(a): ~Itak -

Dlaczego mówisz, że nietaktowny? Według mnie dobrze powiedziała! Księża mogą komentować zachowanie ludzi, że niby rozwiązłość itp. a sami nie widzą (nie mówią o tym), co się u nich dzieje. Żeby kogoś oceniać i wysuwać takie wnioski jak ks. Henryk trzeba najpierw spojrzeć na siebie!

Re: Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

Napisał(a): szanel59 -

KarolP12 Opinia księdza była trafna i wyważona jak zwykle. Natomiast bełkot czerwonej asi jest jak zwykle ordynarny.
A coz ordynarnego jest w pytaniu o przyczyny wypadku w Gnieznie?I taka informacja. W jezyku polskim imiona i nazwiska piszemy z duzej litery.Jezeli wiec chcesz kogos osadzic najpierw sam badz "w porzadku"

Re: Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

Napisał(a): ireneo -

trafne pytanie. Jakieś drzewo uśmierciło pielgrzymów - "W wyniku tragedii zginęło co najmniej 11 osób; wśród ofiar śmiertelnych jest dwoje dzieci. Kolejnych 35 uczestników uroczystości zostało rannych." Gdyby jaki terrorysta, to by dopiero ten ksiądz się wydarł.

Re: Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Wypowiedź ks. Zielińskiego była wyraźnie inna . Słuchałem tej wypowiedzi. Pani Senyszyn i wielu podobnych jej, tę wypowiedź wypaczają. Riposta tej pani jest bardzo grubo ciosanym prostactwem. No ale cóż, jest demokracja, i nawet takie panie jak Senyszyn mają prawo pleść bzdury i banialuki. Jest takie powiedzenie , odnoszące się do tej pani i jej podobnym , bardzo
trafne. Pleć papugo, póki długo. Ktoś poważny , tak wierzący jak i niewierzący po prostu ignoruje wypowiedzi zbzikowanej , złośliwej , starszej i skrzeczącej pani.

Re: Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

Napisał(a): ~pelik -

KarolP12 Opinia księdza była trafna i wyważona jak zwykle. Natomiast bełkot czerwonej asi jest jak zwykle ordynarny.
KarolP12 oznacza że masz 12lat. Jesteś tak debilny i zacofany że powinieneś iść do kościoła za ministranta...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?