Reklama

Kamil Stoch następcą Adama Małysza? (48)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 76

Kamil Stoch następcą Adama Małysza?

Napisał(a): Gość -

Po ostatnich konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich pozytywnie zaskoczył nas Kamil Stoch, który wygrał konkurs w Zakopanym i Klingenthal. Wyraźnie widać, że skoczek jest w coraz lepszej formie i osiąga on coraz lepsze wyniki.

Czy Kamil Stoch będzie następcą mistrza Adama Małysza?
Czy jest to tylko jego chwilowa poprawa formy?
Czy Kamil Stoch w tym sezonie ma jeszcze szanse na wygrane i zaskoczy nas jak ostatnio?
Jakie są Wasze typy ???

INTERIA.PL

Re: Kamil Stoch następcą Adama Małysza?

Napisał(a): Gość -

Taki magister skoków narciarskich jak Adam jest wyjątkowy na skalę światową i cieżko tu mówić o następcy. Cieszy, że nie zostanie tylko drużyna wyrównująca bullę. Skoki Kamila były bardzo budujące i nie aż tak zaskakujące, przecież dobrze spisuje się od letniego GP. Wciąż czekam na 40 zwycięstwo Adam i oczywiście kolejne Kamila. Reszta skoczków "Orłów" należy nauczyć przy tablicy podstaw, potem treningi w terenie.

Re: Kamil Stoch następcą Adama Małysza?

Napisał(a): Gość -

być może Kamil Stoch będzie następcą Adama Małysza. myslę, że to nawet fajnie, bo przecież Adam nie będzie skakał wiecznie, jak przejdzie na emeryturę, to co, znowu zostaniemy bez dobrego zawodnika?

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Kamil Stoch następcą Adama Małysza?