279
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi228
  • Ocen na +117
279 ppt ?

Kamil Stoch Zwycięzcą (229)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kamil Stoch Zwycięzcą

Napisał(a): Lilith1 -

Marduk1986
Aviator74 Timmermans pewnie wyśle Komisję Wenecką do zbadania wygranej Stocha w konkursie, czy aby nie powinien oddać wygranej Niemcom. 😂
Tak dokładnie to ja nie wiem kto to ten Timmermans,słyszałem wiele razy te nazwisko,ale jednak jego facjaty nie ujrzałem,coś tam kojarzę że to jest jakiś politykier z matuszki unii europejskiej,nie znam rangi czy też stanowiska tej kukły, ale jakoś wiedza o tym kimś nie jest mi potrzebna,
wystarczy że znam Króla Europy :)

Niemiec goni Kamila,ale wątpię czy dogoni,ten sezon będzie należał do Kamila Stocha :)
Widziałeś minę Niemca? Ciągle miał nadzieję, że Stoch wymięknie, że długie oczekiwanie wybije go z rytmu.
Widziałeś Freitaga jak stał przestępując z nogi na nogę, jak czuł drugie miejsce na podium?
Na nic zdała się przed konkursowa atmosfera nakręcana przez niemieckich dziennikarzy (naszym pismakom trzeba dobrze uszu natrzeć!), Stoch zostawia konkurentów w tumanie śnieżnego pyłu i oby tak dalej. Jednak przeciwników w żaden sposób lekceważyć nie wolno, też pracowali, starali się i walczą o najwyższe laury.
Dla Freitaga taki obrót sprawy zadziała dwutorowo. Z jednej strony poczuje presję psychiczną mogącą spętać mu nogi, albo narty zasupłać, ale z drugiej to jest mobilizacja, wyzwanie i motywacja do walki o palmę pierwszeństwa.

Stoch z Pucharem Świata? Czemu nie, wszak forma idzie w górę... celem są IO, TCS to etap pośredni ze wskazaniem na wygraną, a PŚ to tak po drodze i przy okazji... niech mu Nike (ta grecka) drogi prostuje :)

Nie sposób nie wspomnieć o "reszcie świata", o kolegach. Różnie im te skoki wychodzą, ale MAMY DRUŻYNĘ, drużynę na olimpijskie złoto, które należy się im jak szampan Sylwestrowi :D, trzymajmy kciuki :)
INTERIA.PL

Napisał(a): Marduk1986 -

Lilith1
Haha... nieźle Buloklepa obśmiali na nonsenso, ale nikt mu nie odbierze jedynego w życiu sukcesu, on ci to przeskoczył dwusetny metr na mamuciej skoczni i... i to by było na tyle po stronie sukcesów.
Pewnie wiatr mu ostro pod narty wtedy wiał,gdyby wtedy były odejmowane punkty za wiatr,to zabrali by mu ze 30 :) Smarowanie z nonsensopedii czasami dobre, Mateja nie był skoczkiem,on go tylko udawał,a tak na prawdę był turystą i zwiedził dzięki temu świat :) Teraz udaje trenera,i nadal zwiedza świat :D Ciekawe czy to aktualne jest,ciekawe czy ktoś tam edytuje i aktualizuje teksty.

Napisał(a): Lilith1 -

Marduk1986 Trzecie zwycięstwo Kamila Stocha w TCS :) Stoch ma prawie 65 punktów przewagi nad drugim Niemcem,ale to nie jest Richard Freitag,Andreas Wellinger się pojawił za plecami Stocha. A co się stało z Freitagiem?
Jak to co, przekombinował i zaliczył glebę. Podobno nic szczególnego mu się nie stało, ale wycofał się na jakiś czas.
Trzecie zwycięstwo nie daje gwarancji na czwarte, ale wygrana w całym cyklu pewna na 99%. Ostatni konkurs może wygrać Wellinger, Tande albo... Kubacki.

Wyczytałam, że Ziobro zawiesił karierę skoczka. Podobno przez to, że był pomijany i odsuwany, ale ja znam prawdziwy powód... nazwisko :D

Napisał(a): madox66 -

Lilith1][cytat kogo=Marduk1986 Trzecie zwycięstwo Kamila Stocha w TCS :) Stoch ma prawie 65 punktów przewagi nad drugim Niemcem,ale to nie jest Richard Freitag,Andreas Wellinger się pojawił za plecami Stocha. A co się stało z Freitagiem?
Jak to co, przekombinował i zaliczył glebę. Podobno nic szczególnego mu się nie stało, ale wycofał się na jakiś czas.
Trzecie zwycięstwo nie daje gwarancji na czwarte, ale wygrana w całym cyklu pewna na 99%. Ostatni konkurs może wygrać Wellinger, Tande albo... Kubacki.

Wyczytałam, że Ziobro zawiesił karierę skoczka. Podobno przez to, że był pomijany i odsuwany, ale ja znam prawdziwy powód... nazwisko :D[/cytat
Oglądałem kwalifikacje do dzisiejszego konkursu,piękny skok Kubackiego i zasłużone 2 tyś euro.Ale miałem wrtażenie że Stoch widząc zieloną linię specjalnie skrócił skok aby nie psuć radości Dawidowi.Super że wszyscy Polacy w konkursie!!!!

Lilith1
Marduk1986 Trzecie zwycięstwo Kamila Stocha w TCS :) Stoch ma prawie 65 punktów przewagi nad drugim Niemcem,ale to nie jest Richard Freitag,Andreas Wellinger się pojawił za plecami Stocha. A co się stało z Freitagiem?

Wyczytałam, że Ziobro zawiesił karierę skoczka. Podobno przez to, że był pomijany i odsuwany, ale ja znam prawdziwy powód... nazwisko :D
Tak,dziś się dowiedziałem o tym,ponoć dojni już się tym zainteresowali.
Sądzisz że on wstydzi się nazwiska? :) A co jeśli on liczy na specjalne względy ze względu na swe nazwisko? :D

Nie wiem ile prawdy w tym jest,ale ponoć dojni chcą pomóc,a raczej ktoś z dojnych. Jak myślisz,jak taka pomoc mogłaby wyglądać? Kogo wywalą z pierwszej czwórki? :D Kota czy Żyłę? Stocha zostawią. A może Kubackiego wywalą? Na razie to numer 2 w drużynie.

A tak na marginesie,szkoda że to ten starszy Ziobro nie zawiesił swej kariery politycznej :)

Lilith1

No i tyle Twoich prognoz :D Żeby Stoch nie wygrał TCS musiałby nie zakwalifikować się do drugiej serii, a ja jednak przeczuwałem że będzie czwarte zwycięstwo :) A wiesz że Kamil Stoch wyrównał rekord Svena Hannavalda? Pobić rekordu się nie da,chyba że piątą skocznię dodadzą ;)
Adam Małysz cztery skocznie wygrał tylko raz,nie zdobył złota na olimpiadzie,jak dobrze pamiętam Małysz miał 4 kryształowe kule, natomiast Kamil Stoch cztery skocznie wygrał dwa razy,na olimpiadzie ma chyba dwa złote medale,jednak tylko raz zdobył kryształową kulę.
Małysz ma 39 wygranych konkursów w Pucharze Świata,a Stoch po dzisiejszym ma 26 wygranych.
Zobaczymy czy Stoch prześcignie Małysza :)

Napisał(a): taie -

Marduk1986
Lilith1

No i tyle Twoich prognoz :D Żeby Stoch nie wygrał TCS musiałby nie zakwalifikować się do drugiej serii, a ja jednak przeczuwałem że będzie czwarte zwycięstwo :) A wiesz że Kamil Stoch wyrównał rekord Svena Hannavalda? Pobić rekordu się nie da,chyba że piątą skocznię dodadzą ;)
Adam Małysz cztery skocznie wygrał tylko raz,nie zdobył złota na olimpiadzie,jak dobrze pamiętam Małysz miał 4 kryształowe kule, natomiast Kamil Stoch cztery skocznie wygrał dwa razy,na olimpiadzie ma chyba dwa złote medale,jednak tylko raz zdobył kryształową kulę.
Małysz ma 39 wygranych konkursów w Pucharze Świata,a Stoch po dzisiejszym ma 26 wygranych.
Stoch był dobry - gratulacje!
Ale dziś do rozpaczy doprowadził mnie Babiarz - albo był "poświąteczny" albo "przedświąteczny".

taie
Marduk1986
Lilith1

Stoch był dobry - gratulacje!
Ale dziś do rozpaczy doprowadził mnie Babiarz - albo był "poświąteczny" albo "przedświąteczny".
To chyba jednak dobrze że nie oglądałem tego konkursu. A słyszałeś komentowanie meczy z Tomaszem Hajto? Tam to kabarety dzieją się.

Napisał(a): madox66 -

Marduk1986
niegrzecznaa
Marduk1986
Cześć :) Nie lubię disco polo,zielona Honda jeszcze jakoś uszła :)
Hej:)) Ja też, ale nie chciałam komentować :))
Dlatego że nie oglądałaś? :) Ja też nie oglądałem a komentuję :)
Obejrzałem na Eurosporcie bo Babiarza i jego ględzenia o cudownym zwrocie Polaków jakoś nie trawię.Brawo Kamil,Brawo Kubacki,Zyła i Hula:)))
A PISlamskie trolle niech leją jad.

madox66
Marduk1986
niegrzecznaa
Marduk1986
Cześć :) Nie lubię disco polo,zielona Honda jeszcze jakoś uszła :)
Hej:)) Ja też, ale nie chciałam komentować :))
Dlatego że nie oglądałaś? :) Ja też nie oglądałem a komentuję :)
Obejrzałem na Eurosporcie bo Babiarza i jego ględzenia o cudownym zwrocie Polaków jakoś nie trawię.Brawo Kamil,Brawo Kubacki,Zyła i Hula:)))
A PISlamskie trolle niech leją jad.
Już założyli temat o zwycięstwie Kamila Stocha,powiedzieli żebyście wy pluli jadem :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kamil Stoch Zwycięzcą