78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +1
78 ppt ?

Kancelaria Koksztys (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kancelaria Koksztys

Napisał(a): aros -

Czy miał ktoś z Was do czynienia z kancelarią http://koksztys.pl? Chcę wykupić jakiś abonament dla firmy u nich żeby mieć zabezpieczenie w razie jakichś problemów z kontrahentami, którzy nie chcą płacić. Wiem, ze już sama taka pieczęć kancelarii na fakturach działa mobilizująco na klientów ;) Ma ktoś wykupiony u nich ten abonament za 99 zł miesięcznie czy może lepiej brać ten droższy za 500 zł?
INTERIA.PL

Re: Kancelaria Koksztys

Napisał(a): ~tetris -

~WSZOKU Kolego z daleka od tych naciągaczy - takie firmy powinna ściągać prokuratura z urzędu!
Dziwią mnie takie komentarze, bo ja akurat o Koksztysie mam bardzo dobrą opinię. To prawda zadzwonili kiedyś do mojej firmy z propozycją abonamentu w promocyjnej cenie - 1zł za 30 dni i namówili mnie, ale ja nie narzekam. Przez miesiąc testowałem ich usługi i to, czy taka pomoc jest mi faktycznie potrzebna. Ostatecznie zdecydowałem się nie rezygnować i przedłużyłem umowę na rok. Teraz płacę 99zł miesięcznie, czyli też wcale nie tak dużo. A problemów z Koksztysem nie mam żadnych.

Napisał(a): ~Viper -

Wiadomo, że nie dla wszystkich jest ta oferta Koksztysu za 99zł. Małe firmy na pewno zyskają, bo w takiej cenie prawnika nigdzie nie znajdą - wiem, bo szukałem :P Ale już dla większych firm ten pakiet nie wystarczy. Ci muszą sprawdzić ich inne abonamenty. Nie ma jednak co narzekać, bo ceny mają świetne.

Napisał(a): ~kandyba -

~Viper Wiadomo, że nie dla wszystkich jest ta oferta Koksztysu za 99zł. Małe firmy na pewno zyskają, bo w takiej cenie prawnika nigdzie nie znajdą - wiem, bo szukałem :P Ale już dla większych firm ten pakiet nie wystarczy. Ci muszą sprawdzić ich inne abonamenty. Nie ma jednak co narzekać, bo ceny mają świetne.
Viper dokładnie tak jak mówisz. Małe firmy skorzystają na tym abonamencie na pewno, drugiego takiego w takiej cenie z tego co się orientuję, to nie ma... Natomiast więksi gracze to już powinni postawić na pakiety bardziej rozbudowane, ale tym samym droższe.

Napisał(a): ~gośśćśćść -

siemanko wszystkim, ja mam tę umowę z nimi już prawie rok i prawdopodobnie będę przedłużał. w takiej cenie tak dobrej obsługi (w każdej chwili, na telefon, każdorazowo odpowiedź kompetentna) nie ma chyba nigdzie. przynajmniej jak się nie spotkałem do tej pory. i pieczątka straszak też dużo daje, nawet jak ktoś sprawdzi co to jest ten koksztys na necie to od razu wyskakuje, że to kozaki :) a przynajmniej takie wrazenie robią :)

Napisał(a): ~amciu -

ja mam ten za 99 i jest mega spoko. w 100% wykorzystuję wszystko co mi przysługuje w tym pakiecie jeśli chodzi o pomoc prawną, a dodatkowo jeszcze dostałem pieczęć, która mimo mojego sceptycznego nastawienia okazała się "skuteczna". ogólnie mocno na plus

Napisał(a): ~szukiel -

witam wszystkich, w mojej firmie ten pakiet okazał się mega przydatny. koszt nieodczuwalny, a korzyści wymierne. nigdy w życiu nie wziąłbym tego droższego, bo trzeba mieć naprawdę konkretne potrzeby, więc bez sensu. tak czy owak - ten za 99 okazał się dobrym wydatkiem. (mam sklep, zatrudniam 3 osoby)

Napisał(a): ~Adam -

~amciu ja dodatkowo jeszcze dostałem pieczęć, która mimo mojego sceptycznego nastawienia okazała się "skuteczna". ogólnie mocno na plus
Pieczęć jest przydatna, z tym to nie ma co dyskutować... Sam zauważyłem, że odkąd jest na fakturach to kontrahenci szybciej płacą i mieszczą się w terminach :D Wcześniej różnie z tym bywało... :/ Zalegali nawet po kilka miesięcy... Jednak ludzie muszą mieć jakiegoś straszaka, żeby się zmobilizować...

Napisał(a): ~Szabik -

~mandarin w tym kraju koksztysowa pieczątka i kilka wykonanych przedsądowych telefonów jest bezcenne! a jak mam to wszystko za takie pieniądze, to naprawdę znakomicie!
Prawda! Oszustów i naciągaczy w tym kraju nie brakuje. Towar czy wykonaną usługę chcą, ale zapłacić za nią to już "zapominają"... Koksztys pomaga w ściąganiu takich dłużników i stąd pewnie ten negatywny wpis na początku. Moim zdaniem to właśnie jakiś dłużnik, któremu Koksztys nie chce odpuścić.

Napisał(a): ~Marek -

Moja firma współpracuje z Koksztysem już 4 miesiące i tylko w jednym miesiącu nie potrzebowałem żadnej porady, ale to w sumie było związane z dwutygodniowym urlopem. Z reguły dzwonię do prawnika z koksztysa kilka/kilkanaście razy w miesiącu. Nigdy za długo na pomoc nie czekałem, a porady są rzeczowe i konkretne. Na razie nie mogę powiedzieć złego słowa.

Napisał(a): ~marti -

Gdyby nie koksztys to moja firma pewnie już dawno by padła! :) czemu? bo nie miała bym jak ściągnąć należności! a tak to mam koksztysa, ktory za śmieszne pieniądze dba o moje finanse... i to skutecznie! polecam tym , którzy mają dlużników!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • koksztys opinie
  • koksztys forum
  • koksztys oszuci
  • kancelaria koksztys forum
  • koksztys opinie forum
  • koksztys 99 opinie
  • forum koksztys
  • koksztys nacigacze
  • opinie koksztys 99
  • kancelaria koksztys opinie