Komentarze (169)

Dodaj komentarz

Napisał(a): monika kedzior -

ladna bozke ma i to bardzo ladna bozke ma. przystojniacha z niego jak nie wiem. wpadl mi w oko. kocham sie w nim i nigdy zdania nie zmienie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zuzia P. -

Polska krajem w święta obfitującym. Święta przestają już być wyjątkowe z powodu ich ilości i częstotliwości. Święto o jakim mówi kościół to zrzutka" całego społeczeństwa na projekty kościelne. I jak tu mówić o dialogu wierzących w kościół z niewierzącymi w niego?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antymatoł -

Na szczyt klimatyczny do Warszawy przyjadą politycy z całego świata. Koszt zorganizowania dwutygodniowej konferencji to 100 mln złotych - z czego 26,4 mln zł zostanie przeznaczone na wynajem Stadionu Narodowego. Cała kasa z naszych podatków, więc zamknijcie się, jednozwojowe matoły drące ryje, skąd będą pieniądze na Światowe Dni Młodzieży. Ta impera, w przeciwieństwie do szczytu klimatycznego, bedzie bardzo dochodowa. W Rio już drugiego dnia liczyli ogromne zyski.
Odpowiedzi (21)

Napisał(a): krakkaz53 -

Nie całej , nie całej jak organizujecie takie zloty to finansujcie je ze swoich pieniędzy a nie sięgajcie do budżetu państwa. Jesteście urzędnikami Watykanu a nie Polski !!!!!!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kram -

Głódź na tą okazję już nakupił gorzały
Odpowiedź (0)

Napisał(a): fofo -

- bedzie swieto calej polski jezeli wy pokryjecie koszty a miejsce zmiencie na torun tam jest wiecej pieniedzy a ponadto prosze o informacje ( napewno sa bardzo poufne) ile po kazdym spedzie mlodziezy rodzi sie dziecie z katolickiego spedu ?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Obserwator55 -

To nie będzie święto Polski tylko kościoła katolickiego.Proszę nie wcielać Polski w struktury
Watykanu bo łamie pan ustalenia Konkordatowe.Polska to kraj suwerenny a nie satelita
Watykanu w którym mieszkają nie tylko katolicy ale także ludzie ludzi o innych poglądach.
Proszę uszanować suwerenność państwa jak i jego obywateli.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Kasjer RP -

Przypomnę, że EURO 2012 było SPEKTAKULARNĄ KLAPĄ. Pod każdym względem, a finansowym szczególnie.
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): kolo -

Jakie święto całej Polski?Czy ten człowiek naprawdę myśli że wszyscy w Polsce są chorzy psychicznie i gadają do zbitych desek albo łażą z wafelkiem w wafelnicy jak stado debili po mieście?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz