5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń184
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Karnawał w Rio- czy warto pojechać? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Karnawał w Rio- czy warto pojechać?

Napisał(a): Gość -

Bardzo bym chciała tam pojechać w tym okresie, choć słyszałam,że nie jest bezpiecznie i to nie tylko ze względu na kradzieże ale dużo różnych rzeczy dzieje się przy okazji całego zamieszania. Niemniej jednak to musi być coś. Nie sprawdzałam jakie są koszty bo na pewno na razie mnie nie stać. Ja lece do Brazylii w kwietniu z alfy no ale to jest już dawno po karnawale więc i ceny normalne.

Napisał(a): Gość -

..warto pojechac..??..ależ oczywiście...można przywież stamtad...jezeli nie HIVa..to jakąs specyficzna trudna do wyleczenia odmiane trypla lub innego syfilisa..lu jezeli ma sie wiekszego pecha to w drewnianej jesionce..sporo turystów jest zadżganych w ciemnych zaułkach Rio podczas zabawiania sie z miejscowymi dziwkami...

Napisał(a): -

No to może ty byś się tak bawił, ale obrzydzaj ludziom dnia. Karnawał w Rio to ponoć niezapomniane przeżycie, nie na darmo o tym trąbią na całym świecie. Ja bym chciała zobaczyć to widowisko, aczkolwiek fakt że jest to miejsce niebezpieczne a podczas świętowania mojego znajomego okradli 3 razy i zabrali mu nawet kasę schowaną w bucie. Wszystko ma swoje plusy i minusy, mimo to gdybym miała okazję to bym pojechała.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dlaczego warto jecha do rio
  • karnawa w rio opinie
Do góry strony: Karnawał w Rio- czy warto pojechać?