11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

kaszel malego dziecka (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kaszel malego dziecka

Napisał(a): anitakot -

czym moze być spowodowany długotrwale utrzymujący się kaszel? Chodze w kółko do pediatry i tylko mi kolejne syropy zapisuje a jakoś nie widze specjalnej róznicy, chyba sie gdzieś prywatnie do lekarza zapiszę z młodą bo już ręce mi opadają z tym kaszlem
INTERIA.PL

Re: kaszel malego dziecka

Napisał(a): Salome -

Skontaktuj się z moim przyrodnim bratem Judasem, pomaga nieodpłatnie małym dzieciom a już parę razy uleczył uporczywy kaszel masażem receptorów na dziecięcych stopach.

Napisał(a): Salome -

sarna
Salome Skontaktuj się z moim przyrodnim bratem Judasem, pomaga nieodpłatnie małym dzieciom a już parę razy uleczył uporczywy kaszel masażem receptorów na dziecięcych stopach.
Hm..... ;-D
Nie znasz kobieto ewangelii esseńskiej więc co możesz wiedzieć o budowie płuc małego dziecka?
W naszej ewangelii Jezus był wielkim uzdrowicielem i już wtedy sam leczył kaszel małych dzieci bez różańca i wody święconej.

Napisał(a): Marduk1986 -

taie Jak wklejasz to trollu w dziale POLITYKA to pewnie dzieciak zakrztusił się legitymacją partyjną.
Dojna zmiana idzie, więc dzieciak legitymację PZPR zjadał? A może mu kazano? Toć to przemoc, organa ścigania powinny się tym zająć...

Napisał(a): Sisi1 -

Koniecznie pójdź z dzieckiem do pulmologa. To nie musi być alergia. U mojego syna tez tak było. miał chlamydię w płucach. To brzydka bakteria. Moga być powikłania i to poważne.

Tyle, że musi to po odpowiednich badaniach lekarz stwierdzić. Ja lekarzem nie jestem.
I nie bierz tego, co mój syn miał ...do swojego dziecka.
Może to tylko zwykły przedłużający się kaszel.
« Wróć do tematów
Do góry strony: kaszel malego dziecka