174
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +50
174 ppt ?

Katecheza 15 Każdy kto cierpi od razu staje się święty. (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Katecheza 15 Każdy kto cierpi od razu staje się święty.

Napisał(a): gość -

Ja mam inne zdanie.W cierpieniu nie ma żadnego sensu ,a Boga nikt nie widział ani nie słyszał.Jeśli u kogoś jest inaczej ,to powinien się leczyć psychicznie.Jest tylko tu i teraz.Tak jest przyjąć najbezpieczniej. To co będzie potem nikogo nie powinno zajmować.

Napisał(a): ~Ziva -

Co ty za idiotyzmy piszesz, że plaże nie są dla Boga!!!! Do Boga należy cały świat i tylko ON Ojciec Miłosierny decyduje komu i gdzie się objawia. Matka Boża również. Nie wymądrzaj się bo guzik wiesz i przez twoją niewiedzę wprowadzasz innych w błąd.

Napisał(a): ~Angelo -

Skoro w niebie nie ma żadnych rozrywek ani przyjemności to mam gdzieś takie niebo. I to ma być nagroda za uczciwe życie? To już wole iść do piekła. Tam będę miał zapewnione jakieś rozrywki choćby w formie ognia piekielnego ale nie będę się nudził. A obraz nieba takiego pustego i miałkiego nie jest żadną zachętą to życia po bożemu.

Napisał(a): ~KlerToDiabły -

po owocach ich poznacie niema owoców nawrócenia niema odpuszczenia grzechów Bóg do siebie nie zabiera tych którzy chcą do niego się dostać. Najprostszym sensem nawrócenia jest owoc zadość uczynienia bliźniemu który cierpi z powodu grzechu cudzego i nie może być tak jak obrońcy autorytetu ks. pedofili sobie życzą że zadość uczynienie kładzie się na ołtarza z "kamienia" a bliźniemu pokrzywdzonemu nakazuje się okazać sprawcy miłosierdzie przebaczające że niby on uzyskał już odpuszczenie grzechu TAKA logika to logika jeszcze większego grzechu przeciw Duchowi Bożemu to logika grzechu śmiertelnego na wieki wieków amen to logika Ojca Dyrektora zakłamania społecznego por. J 8 44

Napisał(a): ~KlerToDiabły -

~Andrzej T Wystarczy odrzucić Kościół, a pozostać z Bogiem, aby stać się świętym! To Kościół za ciężkie pieniądze czyści brudne sumienia i rzekomo uwalnia od grzechu!
coś w tym jest to prawda

Napisał(a): gość 7777 -

wiara w zastepcza ofiare - śmierć na krzyzu Boga Jezusa i jego święta przelana krew - tylko to zbawia. I ważną do tego jest jeszcze realizacja woli Bożej w naszym życiu na codzień. To potwierdza twoją wiarę czynną i zbawienie. Walka z grzechem w nas i unikanie zlych uczynkow a robienie dobrych potwierdzaja to ze jestes wierny wierzacy. Możesz poczytać co Bóg od Ciebie chce - Nowy Testament to list od Boga dla Ciebie. czytaj i szukaj prawdy a Prawda Cię wyzwoli.

Napisał(a): ~doswiadczony -

to bzdura ze w niebie nie ma rozrywek (niebo umowna nazwa ,nie te niebo w chmurkach )
w niebie jest wiele rozrywek .A sam Bóg ojciec nie jest takim sztywniakiem z charakteru. w niebie zobaczycie piekne kwiaTY W TYM RÓŻE owiele piekniej pachnące (wielokrotnie intensywniej pachnace .orza rzeczy o ktorych nawet czlowiekowi sie nie snilo. dla tego zle duchy niszcza i opentuja ludzi .bo nie moga niebieskiej nagrody posiasc.

Napisał(a): ~jfk -

Cierpiałem na straszną chorobę. Świętość miałem w du.... Chciałem po prostu wyzdrowieć i udało się. Wolę być zdrowy, niż święty. Głupcy, którzy nie doznali cierpienia sądzą, że ono uszlachetnia. To nieprawda! Cierpienie upokarza.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Katecheza 15 Każdy kto cierpi od razu staje się święty.