49 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń285 tys.
  • Odpowiedzi47 tys.
  • Ocen na +114
49 tys. ppt ?

KAWA czy HERBATA...? (47064)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: KAWA czy HERBATA...?

Napisał(a): wiosna2 -

madox66 Witam w czwartek a właściwie dla mnie piątek bo jutro mamy wolne za 11 listopada.Niestety to już 4 dzień bez słońca pomimo że pogodynka obiecuje...Pozdrowionka:))
No popatrz a u mnie tradycyjnie deszcz pada .......ooooooo i przywitam się w piatek ,kurcze tylko z kim?:)a ,że pogoda deszczowa no po lampce winka:)))

Napisał(a): madox66 -

wiosna2
madox66 Ela a co to ma do rzeczy? Przyszlas tu spamowac?
A to ci wredota a nie mogłeś eli zaproponować herbatki:)
\
Witam w deszczową sobotę,wczoraj mnie nie było byliśmy u wnuczki,pozdrawiam wszystkich.
Ps,nie będę spamerskim Botom stawiał herbatę,nie zasługują na to....

Napisał(a): misza55 -

Lilith1 Witajcie :)
I u mnie zajaśniało, ale teraz już deszcz. Nadchodzę przymrozki, uważajcie na drogach, bo na lodzie żadne "zimówki" nie pomogą.
Spokojnego wieczoru :)
Witaj :)))
Dzisiaj u mnie było ponuro cały dzień, ale jak na razie jest sucho :)

Napisał(a): Lilith1 -

misza55
Lilith1 Witajcie :)
I u mnie zajaśniało, ale teraz już deszcz. Nadchodzę przymrozki, uważajcie na drogach, bo na lodzie żadne "zimówki" nie pomogą.
Spokojnego wieczoru :)
Witaj :)))
Dzisiaj u mnie było ponuro cały dzień, ale jak na razie jest sucho :)
Pewnie dojdzie i do Ciebie ta plucha. Zapowiadali opady śniegu, to mi się nie uśmiecha, bo w stronę wyższych gór się wybieram. A jednak nie będzie źle, Sucha Beskidzka to padać nie powinno :D
A tam, to za jakieś dwa tygodnie, a już się na zapas martwię :)

Lilith1

Pewnie dojdzie i do Ciebie ta plucha. Zapowiadali opady śniegu, to mi się nie uśmiecha, bo w stronę wyższych gór się wybieram. A jednak nie będzie źle, Sucha Beskidzka to padać nie powinno :D
Wczoraj u mnie było na przemian słońce i deszcz :) Dzisiaj tylko ponuro, ale nie jest powiedziane że nie będzie w nocy padało :)
Na pewno będziesz miała dobrą pogodę :)

Napisał(a): Lilith1 -

misza55
Lilith1

Wczoraj u mnie było na przemian słońce i deszcz :) Dzisiaj tylko ponuro, ale nie jest powiedziane że nie będzie w nocy padało :)
Na pewno będziesz miała dobrą pogodę :)
W razie ataku zimy odpuszczam, a ta podobno szykuje się ostra. Ludowe mądrości podają, że gdy listopad mokry to styczeń mroźny.
Zimą góry są takie piękne, ale też bardzo niebezpieczne :)

* tu miała być stosowna fotka, ale nie chce mi się wklejać ;)

Lilith1

W razie ataku zimy odpuszczam, a ta podobno szykuje się ostra. Ludowe mądrości podają, że gdy listopad mokry to styczeń mroźny.
Zimą góry są takie piękne, ale też bardzo niebezpieczne :)

* tu miała być stosowna fotka, ale nie chce mi się wklejać ;)
To fakt, na styczeń synoptycy przewidują mrozy do 20 stopni, ale czy się to sprawdzi to trudno wyczuć :)

A to są uroki mieszkania w okolicach górskich :)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kawa herbata forum interia
Do góry strony: KAWA czy HERBATA...?