49 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń285 tys.
  • Odpowiedzi47 tys.
  • Ocen na +114
49 tys. ppt ?

KAWA czy HERBATA...? (47064)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: KAWA czy HERBATA...?

Napisał(a): Lilith1 -

Sypie i sypie, jakby wszystkie niebieskie poduchy Jamiołkowie trzepali w przedświątecznych porządkach.
A Święta tuż, tuż... już prezenty w szafie pochowane, karp trzęsie się ze strachu na myśl o Wigilii, choinka niecierpliwie wierci się w donicy, chce znów być piękna i... Mikołaj odpalił renifery i popyla od Laponii z saniami prezentów i rózg.

A tu sypie i sypie... spokojnego wieczora :)

Napisał(a): misza55 -

Lilith1 Sypie i sypie, jakby wszystkie niebieskie poduchy Jamiołkowie trzepali w przedświątecznych porządkach.
A Święta tuż, tuż... już prezenty w szafie pochowane, karp trzęsie się ze strachu na myśl o Wigilii, choinka niecierpliwie wierci się w donicy, chce znów być piękna i... Mikołaj odpalił renifery i popyla od Laponii z saniami prezentów i rózg.

W prawdopodobnych informacjach zapowiadają ocieplenie :)))
Jak to jednego roku było, przed świętami było poro śniegu, nadeszła odwilż i święta były bez śniegu :))
Chyba na te rózgi największe było zapotrzebowanie :))

Napisał(a): wiosna2 -

Lilith1 Sypie i sypie, jakby wszystkie niebieskie poduchy Jamiołkowie trzepali w przedświątecznych porządkach.

O popatrz popatrz u niej już Święta ............o jaka świeta:))))a ja to nawet jeszcze o nich nie myślę:)

Napisał(a): taie -

wiosna2
madox66 A u mnie teraz leje i pewnie będzie dalej lało.Pozdrowionka:))
Witam wieczorkiem pozdrawiam cieplutko u mnie biało i puszysto:)
Sie ma !
Czekam by twój nick zamienił się w rzeczywistość - u mnie ciapie i jest powyżej "0" - dzwoni po rynnie.

Napisał(a): madox66 -

taie
wiosna2
madox66 A u mnie teraz leje i pewnie będzie dalej lało.Pozdrowionka:))
Witam wieczorkiem pozdrawiam cieplutko u mnie biało i puszysto:)
Sie ma !
Czekam by twój nick zamienił się w rzeczywistość - u mnie ciapie i jest powyżej "0" - dzwoni po rynnie.
Witam,zero śniegu i leje taka u mnie rzeczywistość.pozdrawiam:))

madox66 No faktycznie pizdzi jak w Kieleckim ale temperatura+5 stC.Pozdrowionka:))
Cześć - a to nie było "jak w Kielcach na dworcu" ?
Raz tam byłem a wiało faktycznie jakby "diabeł się powiesił"

Lilith1 Witajcie :)
Był sobie śnieg, ale się zbył. Od południa ciepły wiatr zawiewa wymiatając biały puch. Sikorkom to nie przeszkadza w ucztowaniu na połciu słoniny :D

Spokojnego dnia :)
Cześć !
U mnie śnieg znika "w oczach"
Gościłem Sierpówkę (pod karmnikiem) Bogatki, Modraszkę a teraz Mazurki i Wróble.

madox66 Masz rację, byłem tam na wycieczce i przewodniczka tłumaczyła że wieje właśnie od dworca.
Nie wiem czemu tak wszyscy się uczepili Kielc bo jak jeździłem na poligon do Wicka to też tam zawsze wiało - a mój kuzyn spod Koszalina nie mógł się nadziwić że u mnie tak cicho.
A podejrzewam że w Polsce znalazł by takie nie jedno miejsce.

Napisał(a): Lilith1 -

Witajcie ponownie :)
Wiatr spokojniejszy, widocznie nadmiar białego wzmagał jego siłę. W kieleckiem to ogólnie maja przekichane. Nie dość, że wieje, aż się cała Polska śmieje to jeszcze scyzoryki latają :D

Ptaszyny podniebne gdzieś schowane, nieliczne sikory młócą słoninę, kilka kosów wydziobuje coś z mizernej trawy i pojawił się bażant... z żoną! No i sarny, jakieś sześć-siedem sztuk przemyka się krzakami.

Przed dokarmianiem.

Po wizycie w karmniku.

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kawa herbata forum interia
Do góry strony: KAWA czy HERBATA...?