132
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +29
132 ppt ?

kawa na pchły? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kawa na pchły?

Napisał(a): olianka -

mój piesek ma straszny problem z pchłami. stosuję różne preparaty od weterynarza i na chwilę jest spokój, a za moment znowu to samo... nie wiem już co mam robić, widać, że piesek strasznie się z tym męczy...
dzisiaj rozmawiałam z sąsiadką i ona powiedziała mi, że na pchły u zwierząt bardzo dobre są fusy z kawy. podobno trzeba nimi nacierać sierść czworonoga zaraz po kąpieli.
próbowaliście kiedyś? czy kawa na pchły na serio działa?
pozdrawiam :)
INTERIA.PL

Re: kawa na pchły?

Napisał(a): ~STELA -

MÓJ PIESEK JEST UCZULONY NA PREPARATY OD KLESZCZY I PCHŁY . SA TO BARDZO SILNE ŚRODKI KTÓRE USZKADZAJĄ SKÓRĘ A NAWET NERWY POWIERZCHOWNE OKROPNIE SIĘ DRAPIE. NIE TOLERUJE ŻADNYCH SPECYFIKÓW BO TO GO UCZULA. DLATEGO NIE MA CO PRZESADZAĆ Z TA CHEMIĄ . JEŚLI STOSOWAĆ TO DELIKATNIE. ZWRACAJĄC UWAGĘ NA ZACHOWANIE PIESKA BO ZAMIAST POMOC MOŻNA ZASZKODZIĆ . [b][/b].

Napisał(a): ~kot -

~STELA MÓJ PIESEK JEST UCZULONY NA PREPARATY OD KLESZCZY I PCHŁY . SA TO BARDZO SILNE ŚRODKI KTÓRE USZKADZAJĄ SKÓRĘ A NAWET NERWY POWIERZCHOWNE OKROPNIE SIĘ DRAPIE. NIE TOLERUJE ŻADNYCH SPECYFIKÓW BO TO GO UCZULA. DLATEGO NIE MA CO PRZESADZAĆ Z TA CHEMIĄ . JEŚLI STOSOWAĆ TO DELIKATNIE. ZWRACAJĄC UWAGĘ NA ZACHOWANIE PIESKA BO ZAMIAST POMOC MOŻNA ZASZKODZIĆ . [b][/b].
a probowalas uśpić psa ? to powinno pomóc

Napisał(a): ~STELA -

MÓJ PIESEK JEST UCZULONY NA PREPARATY OD KLESZCZY I PCHŁY . SA TO BARDZO SILNE ŚRODKI KTÓRE USZKADZAJĄ SKÓRĘ A NAWET NERWY POWIERZCHOWNE OKROPNIE SIĘ DRAPIE. NIE TOLERUJE ŻADNYCH SPECYFIKÓW BO TO GO UCZULA. DLATEGO NIE MA CO PRZESADZAĆ Z TA CHEMIĄ . JEŚLI STOSOWAĆ TO DELIKATNIE. ZWRACAJĄC UWAGĘ NA ZACHOWANIE PIESKA BO ZAMIAST POMOC MOŻNA ZASZKODZIĆ . [b][/b].

Napisał(a): ~motyl -

HIHIHIENA Aby pozbyć się pcheł na zwierzaku nie wystarczy odpchlić tylko psa. Dom też trzeba wysprzątać i wszystkie miejsca gdzie przebywa pies. Zapchlony zwierzak rozsiewa jaja pcheł wszędzie, (na dywanach, podłodze, meblach, legowisku, itp.) a te po parunastu dniach zamieniają się w nowe pokolenie pasożytów
Dla jaj pcheł, meble, dywany i legowiska nie są żywicielem. Oderwane od skóry zwierzęcia giną z głodu. Musi być dorosła pchła skryta w dywanie lub legowisku, wtedy to jest źródło ponownego zdobycia pasażera.

Napisał(a): ~pchła -

~motyl
HIHIHIENA Aby pozbyć się pcheł na zwierzaku nie wystarczy odpchlić tylko psa. Dom też trzeba wysprzątać i wszystkie miejsca gdzie przebywa pies. Zapchlony zwierzak rozsiewa jaja pcheł wszędzie, (na dywanach, podłodze, meblach, legowisku, itp.) a te po parunastu dniach zamieniają się w nowe pokolenie pasożytów
Dla jaj pcheł, meble, dywany i legowiska nie są żywicielem. Oderwane od skóry zwierzęcia giną z głodu. Musi być dorosła pchła skryta w dywanie lub legowisku, wtedy to jest źródło ponownego zdobycia pasażera.
Co za bzdury! Jaja nie pasożytują, nie pobierają pokarmu, są swego rodzaju przetrwalnikiem. I nie "giną z głodu". Mają odpowiednie zapasy w sobie. W sprzyjających warunkach mogą przeleżeć na PODŁOŻU (nie na psie) wiele tygodni. Dopiero młode pchły które się wylęgną muszą coś zjeść. DOKŁADNE SPRZĄTANIE DOMU JEST JAK NAJBARDZIEJ ZASADNE.
« Wróć do tematów
Do góry strony: kawa na pchły?