21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń51
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +31
21 ppt ?

KEDY BUDOWA 96- POMNIKÓW DLA OFIAR TRAGICZNEGO WYPADKU LOTNICZEGO? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

KEDY BUDOWA 96- POMNIKÓW DLA OFIAR TRAGICZNEGO WYPADKU LOTNICZEGO?

Napisał(a): buc1 -

Zasadniczym pytaniem jest, czy dla wszystkich te pomniki? Przecież w tym samolocie lecieli też ludzie gorszego sortu, czyli SLD, PO, PSL i bezpartyjni. Czy dla wszystkich będą te pomniki, czy tylko dla PiS? Wiem tylko tyle, że te pomniki mają stanąć na krakowskim przedmieściu, ale nie jeszcze zgody władz Warszawy. Ale przecież prezes nie musi mieć zgody, ponieważ PiS ma prawo w nosie. Ciekawe, czy naprawdę wydatek miliardôw z budżetu zakończy kosztowne miesięcznice, które są kaprysem jednego człowieka Jarosława Kaczyńskiego. Pewnie teraz odbędzie się akt zemsty na narodzie i to też będzie kaprysem jednego człowieka. Niech zakończą się te miesięcznice, bo moje zdrowie wisi na włosku.

INTERIA.PL

Re: KEDY BUDOWA 96- POMNIKÓW DLA OFIAR TRAGICZNEGO WYPADKU LOTNICZEGO?

Napisał(a): gość -

Głupek, to co mamy się modlić do katastrofy? To jakaś świętość jest?
W zawalonej hali w Katowicach zginęło 65 osób i nikt już nawet z władz świeczki nie zapali...no ale to byli tylko zwykli ludzie....

Napisał(a): buc1 -

gość Głupek, to co mamy się modlić do katastrofy? To jakaś świętość jest?
W zawalonej hali w Katowicach zginęło 65 osób i nikt już nawet z władz świeczki nie zapali...no ale to byli tylko zwykli ludzie....
A odszkodowań, to szkoda wspominać? Ale czy te pomniki będą dla wszystkich? Czy tylko dla członków PiS.

Napisał(a): ~gosc -

buc1
~gość Nie kpij sobie z katastrofy!!!
To nie są kpiny- lecz merytoryczna dyskusja! Wypraszam sobie takie sformułowania.
Merytorycznie to można rozmawiać z kimś kto jest zdrowy psychicznie.

Napisał(a): stevn -

buc1
~gość Nie kpij sobie z katastrofy!!!
To nie są kpiny- lecz merytoryczna dyskusja! Wypraszam sobie takie sformułowania.
Załączniki:

Napisał(a): stevn -

gość Stevn jeśli myślisz że wklejaniem obrazków zasłużysz sobie na życie wiecznie to jesteś w błędzie.Wiesz co to balwohwalstwo?
Ja wcale na to nie liczę. Ja wklejam tylko wtedy kiedy hejterzy buc z irusiem wypisują bzdety w założonych przeze mnie tematach.

Nie wklejam bez przyczyny dla samego wklejania mój sympatyczny przyjacielu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: KEDY BUDOWA 96- POMNIKÓW DLA OFIAR TRAGICZNEGO WYPADKU LOTNICZEGO?