70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +11
70 ppt ?

Kiedy seks nie sprawia już przyjemności (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kiedy seks nie sprawia już przyjemności

Napisał(a): ~piripiri -

Dziewczyny, mam 36 lat. Mój stały partner nie jest tragiczny w łóżku, zupełnie dobrze się dopasowaliśmy więc nigdy nie narzekałam. Ale od jakiegos czasu reanimujemy ten nasz seks, obie strony się starają ale jakoś tak...sucho..bez polotu. Mimo że chęci są, jestem tego pewna i z jego strony. Same żele są tylko czasowym zamaskowaniem a nie rozwiązaniem. Nawet badania robiłam i nie mam żadnej menopauzy jak coś ;) tylko czy to już tak zostanie?
INTERIA.PL

Re: Kiedy seks nie sprawia już przyjemności

Napisał(a): ~Naprist -

Człowiek to nie robot.Masz prawo mieć cięzki czas. Kiedy nie chce Ci się uprawiać seksu. Jesteś już z parnerem długo. Najprawdopodobniej jest to rutyna. Poza tym jeśli stronisz od seksu to może stronisz od kiepskiego seksu i warto byłoby wprowadzić jakieś urozmaicenia? Zabawki erotyczne?
Poza tym brałaś już tabletki na libido? Dobre efekty dają libido therapy.

Napisał(a): ~naprist -

Coś w tym stylu ale w porównaniu libido therapy sa moim zdaniem o wiele lepsze. Mi przynajmniej o wiele bardziej poprawiały nastrój. Dodam jednak, że tabletki to nie wszytko. LIczy się tutaj zaangażowanie. O dobry seks trzeba walczyć i ciągle pracować.

Napisał(a): ~adadada -

Racja. Ile można w końcu rypać się tyle samo. U nas problemem była żona.Sam miałem sporo pomysłów ale ona wolała się jedynie położyć na plecach i czekać na koniec. Namówiłem ją na wspomniane libido therapy i pomogło I całe szczęście bo nasz związek wisiał na włosku.

Napisał(a): ~isia -

Mogą być różne przyczyny braku ochoty na sex. U mnie np winą były źle dobrane tabletki antykoncepcyjne. Szukałam jakiś powód u siebie, że coś ze mną stało. A tutaj odpowiedź była tak blisko. Poszłam do innego lekarza, zrobił mi badania i na podstawie długich konsultacji przepisał mi belarę. Po niej w końcu czuję się dobrze, ochota na sex wróciła i nawet piersi coś się jakby powiększyły :)

Napisał(a): ~ineska -

ja mialam niskie libido po zle dobranych tabletkach wiec zmienilam antykoncepcje na wkladke levosert :D teraz libido wrocilo do normy.. a co do was.. eotyczna bielizna super nastroj swieczki muzyka itd i nie poddawac sie :)

Napisał(a): ~wawa50 -

Jakiś czas temu korzystałem z jednego portalu o takiej tematyce i byłem zadowolony. Sporo użytkowników, a przede wszystkim pozytywne było to, że z serwisu korzystało więcej kobiet niż mężczyzn, a to rzadkość. Chodzi mi o portal [url=http://strefa-seksu.pl/]http://strefa-seksu.pl/[/url], z tego co widzę to nadal funkcjonuje, więc mogę szczerze polecić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kiedy seks nie sprawia już przyjemności