29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń137
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +42
29 ppt ?

Kim dla Ciebie jest Jezus? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kim dla Ciebie jest Jezus?

Napisał(a): ~gosc -

OD KIEDY TO DUCH ZMIENI BIEG HISTORII co ludzie za tym stojący sa duchami ogarnij sie bo takie pierdy piszesz ze szkoda słów widziałeś ducha co by zmienił cokolwiek za każdym jasnowidzemi co widzi duchy to stoi i wykonuje jego rozkazy co za durnotę wciskasz i komu a tu jest masa co w te brednie wierzy że duchy mogą miec wpływ na cokolwiek od kiedy to chyba od tego durnego wpisu co duch może kogos postraszyc może przesuwać przedmioty może walić po ścianach czy tam gdzie indziej ale nie zmieniać coś tylko człowiek może zmienic wszystko za pomoca ducha moze wiele zmienic duch może masę powiedziec lub odwrfotnie milczec jak nie ma humoru ale nie zrobi sam nic jak obok nie ma człowieka to czlowiek mówi mu co ma zrobic i robi to ale tylko jak chce jak nie chce żadna sila nie zmusi go do tego człowiek jak współpracuje z duchem moze bardzo wiele zrobić i tu chodzi mi o to ze duch potrafi tak postraszyć że czlowiek do końca swych dni pamięta jego walenie głosy jakieś widoki niezapomiane a obecnie kiedy tyle diabłów jest wywołanych to tak zrobi bardzo dużo ale w jednym celu odejśc jak najszybciej bo ludzie zrobili z nich niewolników wiedzą wszyscy o tym i uciekać najdalej od ludzi i to wszystkie tego chcą ale same nic nie zrobią coś tam wiem że ma coś być ale co nie dopytuje się nie moja sprawa tylko i ich....................w/w/o wskażą wszystko kto co ukradl kogo zabił czy inne przestępstowo potrfi też tak ukarać jak wyżej .

Napisał(a): ~gość -

~gość
~peo
soczi Prędzej tak wyglądał . :)

Sam jestem ateistą ale takie wpisy to zbydlęcenie.
Delikatnie mówiąc! Soczi to troll.
Obrzydliwy troll!!!!! Pan Jezus był pięknym mężczyzną o semickich rysach, to widać nawet na Całunie Turyńskim

Napisał(a): Blandare51 -

~gość
Blandare51 Był Żydem - pierwszym znanym reformatorem ówczesnego judaizmu... a wg antropologów wyglądał prawdopodobnie tak:
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
To chyba twoje zdjęcia, Blandare. Wziąłeś je ze swojego albumu. Przyznaj się:)
Rekonstrukcja twarzy Jezusa, wykonana przez dr. Richarda Neave'a 3 ZDJĘCIA.

Napisał(a): Blandare51 -

~gość
Blandare51 Był Żydem - pierwszym znanym reformatorem ówczesnego judaizmu... a wg antropologów wyglądał prawdopodobnie tak:
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
To chyba twoje zdjęcia, Blandare. Wziąłeś je ze swojego albumu. Przyznaj się:)
https://en.wi(...)d_Neave
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kim dla Ciebie jest Jezus?