6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Kitesurfing czy Windsurfing? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kitesurfing czy Windsurfing?

Napisał(a): Peeling -

Dla mnie przyjemniejszy jest Kite. Będąc w Rewie zajdź do szkoły www.polsporty.pl tam doskonale uczą i o wszystkim Ci dokładnie powiedzą. Polecam tę szkołę. Pracownicy tej firmy uczą świetnie i do tego tworzą świetny klimat. Dodatkowo szkoła znajduje się w rewelacyjnej miejscowości. Pojedź tam a na pewno nie będziesz żałować, spędzisz bardzo atrakcyjnie swój wolny czas.

Napisał(a): ~boster -

zdecydowanie kitesurfing! Nauka jest dużo szybsza a dla mnie przynajmniej frajda większa ale tu ciężko coś orzec bo wiadomo, że to sprawa bardzo indywidualna, sam jednak przerzuciłem się na kite na tyle, że przestałem wypożyczać sprzęt a wyposażyłem się w swój zestaw w http://kiteou(...)let.pl/, trochę się bałem cen ale u nich znalazłem dobrej jakości i taniej niż u konkurencji a przejrzałem chyba z milion tych ofert i stacjonarnie i w sieci :D

Napisał(a): Movgar -

Lubię obydwa sporty, ale bardziej jednak przemawia do mnie kitesurfing. Jest to dla mnie naprawdę jakiś powiew świeżości :) Szczególnie, że jest to też prostszy do opanowania ze sportów. Wystarczy tylko zapisać się do szkoły windsurfingu, aby nauczyć się jak samemu sobie radzić na desce. Ja brałem udział w 3-poziomowych szkoleniu IKO w szkole SurfPoint i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Program nauki został tak dobrze ułożony, że nawet osoba niemająca pojęcia o sportach wodnych śmigała już po godzinie.

Jeżeli ktoś chce się nauczyć pływać z kitem to powinien skorzystać z pomocy instruktora. Nie kosztuje to wiele, a można zaoszczędzić sobie wielu godzin samodzielnej pracy. Do tego korzysta się z najlepszego sprzętu, co również pomaga w nauce.

Polecam również: https://www.s(...)surfing
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kitesurfing czy Windsurfing?