47 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń277 tys.
  • Odpowiedzi44 tys.
  • Ocen na +487
47 tys. ppt ?

klub szalonych (44964)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: klub szalonych

Napisał(a): misza55 -

aliada Ja mam podobnie, tylko się nawet tak ładnie wytłumaczyć nie potrafię. :)
Tak że wiedz, że przyjmuję taki sposób wpadania na forum jako zwyczajną rzecz, a w Twoim przypadku dodatkowo bardzo miłą. :)
Witaj Aliado :)))
Jak ja podobnie próbowałem robić, to zaraz były pytania typu "Co się stało ???"
INTERIA.PL

Napisał(a): aliada -

misza55
aliada Ja mam podobnie, tylko się nawet tak ładnie wytłumaczyć nie potrafię. :)
Tak że wiedz, że przyjmuję taki sposób wpadania na forum jako zwyczajną rzecz, a w Twoim przypadku dodatkowo bardzo miłą. :)
Dzień dobry, Misza.
A bo ludzie się szybko przyzwyczajają do dobrego i jak się im to zabiera, to zaraz są zdziwieni. :)
Rozpuściłeś wszystkich swoją uprzejmością to teraz cierp. ;)

aliada

Dzień dobry, Misza.
A bo ludzie się szybko przyzwyczajają do dobrego i jak się im to zabiera, to zaraz są zdziwieni. :)
Rozpuściłeś wszystkich swoją uprzejmością to teraz cierp. ;)
W zasadzie nie są to takie cierpienia, czasem nawet jest to przyjemne kiedy ktoś okaże zainteresowanie swoje :))

Napisał(a): keloimi -

aliada

Ja mam podobnie, tylko się nawet tak ładnie wytłumaczyć nie potrafię. :)
He he ja taka zdolna jestem :-))
Jakoś te kulturalne powitania i pożegnania nie są dla mnie koniecznością w forumowych dyskusjach tym bardziej ,ze czasem tylko wpadnę coś napiszę i wypadam i nie wiem czy i o której wrócę Więc tylko wtedy jak sie gdzieś dłuzej zagadam staram się pożegnać :-))

Ale byłam z psiapsiółką na spacerze i stwierdzam ,że zimno u mnie jak cholera !
Nie wiem czy to wina rządu czy też klasycznie wina Tuska ale nie pasuje mi to !!
Żądam ciepła i słoneczka !!!

misza55

A to zupełnie inna bajka ,jak się jest "Dyżurnym klubu " nie ma uproś ,trza być na posterunku i trza wszystkie absencje nie tylko tłumaczyć ale i usprawiedliwać !
Oczywiście na piśmie z 3 ezgemplarzach :-))

[cytat kogo=keloimi

A to zupełnie inna bajka ,jak się jest "Dyżurnym klubu " nie ma uproś ,trza być na posterunku i trza wszystkie absencje nie tylko tłumaczyć ale i usprawiedliwać !
Oczywiście na piśmie z 3 ezgemplarzach :-))[/cytat]

Widzę że nie masz litości dla mnie :-)))
Jeszcze w te papierzyska się zaganiać :-)))

keloimi

A niby co ja Matka Teresa ? :-))
Nie ma lekko :-)
Tylko coś mnie się wydaje że, ta Matka Teresa była bardziej bezwzględna niż nam to ukazują :-))
Ale jak tak mówisz to nie będę na ten temat dyskutował i użalał się :-)))

misza55

Tylko coś mnie się wydaje że, ta Matka Teresa była bardziej bezwzględna niż nam to ukazują :-))
Ale jak tak mówisz to nie będę na ten temat dyskutował i użalał się :-)))
O świętej mówisz bluźnierco :-)))

Obudziło mnie dziś słońce ale nie wiem czy tylko świeci czy też grzeje ,profilaktycznie wieczorem przykryłam foliami kwiaty bo przymrozkami straszyli !

Coś chyba dobry Bóg nie jest zadowolony z tego katolickiego rządu to chyba zamiast "listu " wysyła taką pogodę ! :-)

Dobry dzień !

keloimi

O świętej mówisz bluźnierco :-)))

Obudziło mnie dziś słońce ale nie wiem czy tylko świeci czy też grzeje ,profilaktycznie wieczorem przykryłam foliami kwiaty bo przymrozkami straszyli !

Coś chyba dobry Bóg nie jest zadowolony z tego katolickiego rządu to chyba zamiast "listu " wysyła taką pogodę ! :-)

Dobry dzień !
Mnie też obudziło słońce, ale jakież to było moje rozczarowanie, kiedy się okazało, że tylko świeci :-)))
Chociaż dobre i to na początek :-)))

misza55

Mnie też obudziło słońce, ale jakież to było moje rozczarowanie, kiedy się okazało, że tylko świeci :-)))
Chociaż dobre i to na początek :-)))
No u mnie też się nie wysilało ogólnie sobie jakieś dłuższe wakacje zafundowało :-)
Bo przecież już minęła pierwsza dekada maja więc ileż tego ciepła może być ,trochę czerwca ,lipiec i sierpień bo pewnie we wrzesniu już palić w piecach będzie trzeba !

Nie wiem czy docekam czy ,mnie coś nie zmrozi wcześniej :-)

keloimi

No u mnie też się nie wysilało ogólnie sobie jakieś dłuższe wakacje zafundowało :-)
Bo przecież już minęła pierwsza dekada maja więc ileż tego ciepła może być ,trochę czerwca ,lipiec i sierpień bo pewnie we wrzesniu już palić w piecach będzie trzeba !

Nie wiem czy docekam czy ,mnie coś nie zmrozi wcześniej :-)
Jeszcze aby minęła "zimna Zośka" wtedy ruszy ciepło pełną parą :-)))
O deszczu będziemy tylko marzyć :-))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rupie w dupie
  • w dupie rupie
  • jak rozegrac szybki numerek
  • nie lubie balaganic
  • zboczuszki zapytaj
  • miec rupie w dupie
  • zapartki
Do góry strony: klub szalonych