47 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń277 tys.
  • Odpowiedzi44 tys.
  • Ocen na +487
47 tys. ppt ?

klub szalonych (44964)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: klub szalonych

Napisał(a): misza55 -

Marduk1986
W głowie mi się nie kręci :)
Jeszcze tego by brakowało, by Ci się w głowie kręciło :)))
To by bardzo niebezpieczny objaw, bo sam mógłbyś wpaść w ruch wirujący, a wtedy jakby to wyglądało ???
INTERIA.PL

keloimi

A kto by nie miał :(
Słońce się jakoś nigdy nie znudzi a deszcz po jednym dniu jest okropny !
A właśnie do mnie znowu już drugi raz dziś zawitał ..ileż można :(

Ja chyba w depresję jakąś wpadnę !!!
U mnie wczoraj tak było, za co winę przypisuję temu co wczoraj wspomniałem :-)))
Tylko że to wyglądało jakby ksiądz kropidłem pokropił :-)))

Napisał(a): keloimi -

Marduk1986

Trzeba jakoś się rozerwać :) Marny ze mnie krytyk filmowy :) No i nadal uciekają,teraz akcja dzieje się w Jemenie,goni ich ISIS za zabicie ich przywódcy
To jeszcze zrobią film o ich dzieciństwie i walce z komuną :-)
Jakoś ani wszelakie zaginienieni ani powtory-wampirowate ani wieczni uciekinierzy mnie nei wciągnęli :-)

misza55

U mnie wczoraj tak było, za co winę przypisuję temu co wczoraj wspomniałem :-)))
Tylko że to wyglądało jakby ksiądz kropidłem pokropił :-)))
Ja tam wiem ,ze to wszystko wina pogody ktoś ją chyba gdzieś uwięził i nie chce puścić a ona tak ucieka i ucieka jak w tym hamerykańskim filmie "skazany na śmierć " :-)

No u mnie to chyba by cała procesja musiała iść i kropić !

keloimi

Ja tam wiem ,ze to wszystko wina pogody ktoś ją chyba gdzieś uwięził i nie chce puścić a ona tak ucieka i ucieka jak w tym hamerykańskim filmie "skazany na śmierć " :-)

No u mnie to chyba by cała procesja musiała iść i kropić !
Może w pobliżu przebiega trasa jakiejś pielgrzymki, do Watykanu na przykład :-))
Wtedy trzeba skropić strudzonych pątników :-)))
Jak sobie przypominam, to wtedy co byłem w tamtych stronach już następnego dnia po moim przybyciu padał deszcz.... Mogę śmiało powiedzieć że była to ulewa :-)))

misza55

Może w pobliżu przebiega trasa jakiejś pielgrzymki, do Watykanu na przykład :-))
Wtedy trzeba skropić strudzonych pątników :-)))
Jak sobie przypominam, to wtedy co byłem w tamtych stronach już następnego dnia po moim przybyciu padał deszcz.... Mogę śmiało powiedzieć że była to ulewa :-)))
Ja Cię zaraz skropię !!
Mam za chwile wyjśc na mój spacer z koleżanką a tu czarne chmury nadciągają :(
Że też nikt nie che zabrać tych chmur ode mnie ,za grosz koleżańskości w Was :-)))

keloimi

Ja Cię zaraz skropię !!
Mam za chwile wyjśc na mój spacer z koleżanką a tu czarne chmury nadciągają :(
Że też nikt nie che zabrać tych chmur ode mnie ,za grosz koleżańskości w Was :-)))
Już kilka minut jak włączyłem wentylator, jeszcze ten podmuch do Ciebie nie dotarł :-)))
To na pewno zaraz dotrze i rozgoni chmurzyska :-)))
A puki co to śpiewaj .... Pomagała zawsze ....

misza55

Już kilka minut jak włączyłem wentylator, jeszcze ten podmuch do Ciebie nie dotarł :-)))
To na pewno zaraz dotrze i rozgoni chmurzyska :-)))
A puki co to śpiewaj .... Pomagała zawsze ....
jakiż dowciapny jesteś ;-)))

To niby pieknie wygladało ale nad łąkami unosiła się mgła ,no jakbym na jesiennym spacerze była .
Też Cię mogę zalać :

keloimi

jakiż dowciapny jesteś ;-)))

To niby pieknie wygladało ale nad łąkami unosiła się mgła ,no jakbym na jesiennym spacerze była .
Też Cię mogę zalać :[video]https://www.youtube.[/video]

Tak bez śmiechu tę piosenkę co wkleiłem to jak zanosiło się na deszcz śpiewaliśmy, często pomagała, wtedy bywałem na obozach :-))))
Lubię czasem pospacerować w deszcz, najgorszy to ten moment jak się tylko suchym wyjdzie :-)))
Piosenka Twoja ładna :-)))

misza55

Tak bez śmiechu tę piosenkę co wkleiłem to jak zanosiło się na deszcz śpiewaliśmy, często pomagała, wtedy bywałem na obozach :-))))
Lubię czasem pospacerować w deszcz, najgorszy to ten moment jak się tylko suchym wyjdzie :-)))
Piosenka Twoja ładna :-)))
Dziwny jesteś ja tam deszczu nie lubię nawet ogladać ,dla mnie powinien tylko w nocy padać :-)

No jasne ,że ładna bo mojego kochanego Sewerynka idola z młodzieńczych lat .
Ale tak na serio to chyba najładniejszy jest inny stary motyw :https://www.y(...)RbMwhx8

keloimi

Dziwny jesteś ja tam deszczu nie lubię nawet ogladać ,dla mnie powinien tylko w nocy padać :-)

No jasne ,że ładna bo mojego kochanego Sewerynka idola z młodzieńczych lat .
Ale tak na serio to chyba najładniejszy jest inny stary motyw :https://www.y(...)RbMwhx8
Ten motyw jest fajny lubię jego najczęściej oglądam w oryginale :-))
A dla Ciebie to taka mało znana piosenka Krajewskiego :-))
Na dobry humor ...

misza55

Ten motyw jest fajny lubię jego najczęściej oglądam w oryginale :-))
A dla Ciebie to taka mało znana piosenka Krajewskiego :-))
Na dobry humor ..(....)
Bo jest najbardziej popularny :-)
Co do Krajewskiego ,owszem mało znana piosenka ale dla mnie wieloletniej fanki nie jest rzeczą obcą .Moja miłość była tak wielka ,że miałam wszystkie duże płyty CG i całe mnóstwo pocztówek dziwiękowych ,kiedyś takie były :-)))

keloimi

Bo jest najbardziej popularny :-)
Co do Krajewskiego ,owszem mało znana piosenka ale dla mnie wieloletniej fanki nie jest rzeczą obcą .Moja miłość była tak wielka ,że miałam wszystkie duże płyty CG i całe mnóstwo pocztówek dziwiękowych ,kiedyś takie były :-)))
Te pocztówki dźwiękowe to też pamiętam, one były bardzo popularne :-))
W czasach świetności tego zespołu to i płyty były w cenie oczywiście "na czarnym rynku". Bo w sklepach to aby się tylko pokazały to zaraz znikały :-))

misza55
Te pocztówki dźwiękowe to też pamiętam, one były bardzo popularne :-))
W czasach świetności tego zespołu to i płyty były w cenie oczywiście "na czarnym rynku". Bo w sklepach to aby się tylko pokazały to zaraz znikały :-))
Pamiętam ,jak jeszcze w podstawówce dostałam na losowane "mikołajki " singiel z kolędami CzG i była tam pastorałka :Dzień jeden w roku " coś wspaniałego :-)

keloimi

Pamiętam ,jak jeszcze w podstawówce dostałam na losowane "mikołajki " singiel z kolędami CzG i była tam pastorałka :Dzień jeden w roku " coś wspaniałego :-)
Pamiętam tę piosenkę i podobała mnie się ona :-)))
Nie każdy zespół miał w swoim repertuarze kolędy i pastorałki, ale większość jednak miała :-))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rupie w dupie
  • w dupie rupie
  • jak rozegrac szybki numerek
  • nie lubie balaganic
  • zboczuszki zapytaj
  • miec rupie w dupie
  • zapartki
Do góry strony: klub szalonych