48 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń284 tys.
  • Odpowiedzi45 tys.
  • Ocen na +508
48 tys. ppt ?

klub szalonych (45799)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: klub szalonych

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

keloimi
Misję ??
Kurcze , jakie to dziś modne począwszy od telewizji a na politykach skończywszy ,wszyscy są misyjni choć ja chętnie co niektórych na misje na dalekie kraje bym wysłała .

Ja tam nie mam misji ,mam tylko sprawy i problemy do zamknięcia i rozwiązania a nie mam na to ochoty i nastroju :(
:)) A co miałam napisać , że sraczkę ??;)))
No dobra , powinnam była konkretniej ....że maraton życiowy każdego dnia :)
I proszę tu na mnie nie krzyczeć , tylko cieszyć że jestem i poprzytulać można :))) Jak tak dalej pójdzie , to nie wiem czy siły jeszcze znajdę by do kompa przyczołgać :))
Biedny Misza ...Boże co to będzie jak ja Go tu zostawię....Toć Ty gotowa jesteś Mu na grochu kazać klęczeć...by zaniedbania klubowe odpokutował ;)))))))))))
Trzymaj się kochana i do zobaczenia , buziak :-)
INTERIA.PL

misza55
Witaj Gwiazdeczko :)))
Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie :)))
To miłe że będziesz zaglądała :)))
:) O ...i to rozumiem :))
Cieszę się Misza bardzo , że rozumiesz ...i nawet jak kiedyś przestane zaglądać , rozumieć mnie będziesz :))
A o naszą Kellusię to się kompletnie nie martw ....Ona tylko tak groźnie stara się wyglądać ...ale w środku to do rany spokojnie przyłożyć można :)
U mnie piękna , złota jesień....i tego się trzymajmy , póki jeszcze trzymać można :)
Pozdrawiam , miłego dnia :)

Antoinette Dobry wieczór Szaleni , życzę miłego wieczoru i pozdrawiam każdego z osobna :)))
Amenko , nie pamiętam czy Ci już to mówiłam , czy jeszcze nie ...Ale wiedz iż bardzo się cieszę , że znów jesteś z nami :):):)
Pozdrawiam bardzo cieplutko :):)

Napisał(a): misza55 -

gwiazdkatoja75

:) O ...i to rozumiem :))
Cieszę się Misza bardzo , że rozumiesz ...i nawet jak kiedyś przestane zaglądać , rozumieć mnie będziesz :))
A o naszą Kellusię to się kompletnie nie martw ....Ona tylko tak groźnie stara się wyglądać ...ale w środku to do rany spokojnie przyłożyć można :)
U mnie piękna , złota jesień....i tego się trzymajmy , póki jeszcze trzymać można :)
Pozdrawiam , miłego dnia :)
Tak się ostatnio składa że nie zawsze mam czas zajrzeć na forum :)))
Może to się jednak zmieni :)))

Napisał(a): Antoinette -

gwiazdkatoja75
Antoinette Dobry wieczór Szaleni , życzę miłego wieczoru i pozdrawiam każdego z osobna :)))
Amenko , nie pamiętam czy Ci już to mówiłam , czy jeszcze nie ...Ale wiedz iż bardzo się cieszę , że znów jesteś z nami :):):)
To miłe Gwiazdko :))***, Też się cieszę , że Ciebie i Was wszystkich widzę i miło moge poczytać, choć obawiam się , że niedługo zniknę i będę pojawiać się sporadycznie, no cóż życie :)

Witam wieczornie Szaleni, pochwalę się i ja piękną jesienną pogodą, aura niesamowita i piękna w tych jesiennych barwach , lubię taką jesień .

Co jeszcze mogę napisać, że nie zdążyłam nazbierać tych 7 kasztanów , co mi Misiek radził, no i smarkata jestem, że też ja nie słucham ;))

U mnie śięto narodowe, to będę się byczeć , mam nadzieję , że i pogoda dopisze a nie się rozbyczy, no i wreszcie nazbieram tych 7 kasztanów :)

Pozxdrawiam i życze udanego weekendu , całusy zostawiam pod wycieraczką :)

Antoinette Witam wieczornie Szaleni, pochwalę się i ja piękną jesienną pogodą, aura niesamowita i piękna w tych jesiennych barwach , lubię taką jesień .

Co jeszcze mogę napisać, że nie zdążyłam nazbierać tych 7 kasztanów , co mi Misiek radził, no i smarkata jestem, że też ja nie słucham ;))

U mnie śięto narodowe, to będę się byczeć , mam nadzieję , że i pogoda dopisze a nie się rozbyczy, no i wreszcie nazbieram tych 7 kasztanów :)

Pozxdrawiam i życze udanego weekendu , całusy zostawiam pod wycieraczką :)
Witaj Ameno :)))
Wiedziałem że i do Ciebie zawita piękna jesienna pogoda, jedynie nie byłem pewien kiedy to będzie:)))
Ja również Tobie życzę miłego popołudnia :)))

Udało się :)

Amenko , Misza , Szaleni witajcie :)
Nie wiem o co tu biega , ale nie mogę postu który napisałam....wkleić , wysłać tutaj :))
Po marudziłam tylko , że popisać z kim tu nie ma ....I to tak ładnie , grzecznie ...bez przekleństw , przysięgam :))))
Dziś polecę moim kochanym Starym Dobrym Małżeństwem o !:))

gwiazdkatoja75 Udało się :)

Amenko , Misza , Szaleni witajcie :)
Nie wiem o co tu biega , ale nie mogę postu który napisałam....wkleić , wysłać tutaj :))
Po marudziłam tylko , że popisać z kim tu nie ma ....I to tak ładnie , grzecznie ...bez przekleństw , przysięgam :))))
Dziś polecę moim kochanym Starym Dobrym Małżeństwem o !:))
Czasem u mnie też występują trudności z napisaniem czegoś :)))
Jednak nie dzieje się to często :)))

gwiazdkatoja75
Przeoczyłam to wcześniej ... to bardzo miłe , ja też się cieszę że widzę Ciebie i cały Klub , trochę już tu jestem i jak w piosence :

Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rupie w dupie
  • w dupie rupie
  • jak rozegrac szybki numerek
  • nie lubie balaganic
  • zboczuszki zapytaj
  • miec rupie w dupie
  • zapartki
Do góry strony: klub szalonych