48 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń284 tys.
  • Odpowiedzi45 tys.
  • Ocen na +508
48 tys. ppt ?

klub szalonych (45813)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: klub szalonych

Napisał(a): misza55 -

Antoinette

Farsz to pół biedy, ja zawsze wznoszę modły , by mi ciasto wyszło :) Jednak to czasochłonne :)
Do ciasta dodajesz jajko ???
Bo jak przygotowuję ciasto to nie daję jajka i rozczyniam tylko zimną wodą :-))
INTERIA.PL

Napisał(a): Antoinette -

misza55
Antoinette

Farsz to pół biedy, ja zawsze wznoszę modły , by mi ciasto wyszło :) Jednak to czasochłonne :)
Do ciasta dodajesz jajko ???
Bo jak przygotowuję ciasto to nie daję jajka i rozczyniam tylko zimną wodą :-))

Nie pamiętam czy dodaję jajko, bo dawno nie robiłam a pierogi samodzielnie robię od niedawna, ale przepis sprawdzony , zawsze wychodzi . Wiem na pewno dodaję ciepłej wody i oleju :)

Antoinette

Nie pamiętam czy dodaję jajko, bo dawno nie robiłam a pierogi samodzielnie robię od niedawna, ale przepis sprawdzony , zawsze wychodzi . Wiem na pewno dodaję ciepłej wody i oleju :)
Mnie początkowo ciasto nie wychodziło, ale teraz już wychodzi :))
Tylko to rozwałkowywanie jest dla mnie najgorsze :))

Napisał(a): gwiazdkatoja75 -

misza55

Ja ju dużo wcześniej miąłem wyjść, ale nie mogłem opuścić towarzystwa :)))
Wcale tego nie żałuję :)))
Witaj Misza :)
Kurczę , nie wiem jak się komplementy mężczyznom gada ...
Misza , bardzo ładny awatar masz :) Ja specjalnie na tę okazję , też swój zmieniłam ....skoro nie ma misia , to do kwiatka też gadać nie będziemy ;))))
Rozumiem , że też mam śliczny i w ogóle....ślicznie wyglądam ;))))
I ciesze się , że towarzystwo Ci się podoba nasze....wzajemnie ....gdy Cię kiedyś tu zabraknie ....to kaplica murowana :) Także żyj nam 100 lat , albo i dłużej ...bo chociaż będzie z kim pogadać w klubie :)
Miłego dnia...pozdrawiam :) Ale sie rozgadałam ...a czasu jak na lekarstwo :))

Antoinette

Witaj kochana :)
Ja kiedyś do ciasta dodawałam jajko ..ale znalazłam innych przepis , gdzie to do mąki dodaje się gorącą wodę...więc jajo mogłoby szału dostać przypadkiem ..i oparzeń stopnia trzeciego :)))
A poważnie to ...bez jaj robię , tylko mąka , woda i soli szczypta ...Oleju do gotowania dodaję :)
Uf....jak dobrze , że Mój tego nie słyszy ...bo zaraz by ochoty nabrał i musiałabym zrobić Mu , a jakże...ulubione pierogi Jego :))))))
Buziaki , miłego dnia :-)

keloimi
Co opierniczyć , za co opierniczyć ? :-)
Jeszczy by Wam doopska porosły jak safarnie ( nie bardzo wiem co to jest ale tak mówią u mnie ) i byście się we drzwi nie zmieściły !
No i Milusi nie ma więc nie ma kto piec !!

No jak to za co ? Że nas tu nie rozpieszczasz kompletnie ;))
Choć rację Ci przyznać trzeba :) Fakt , jak ja bym wtedy z taką pokaźną pupą...na moje malutkie i chudziutkie ...siodełko siupnęła :))))) I od razu dowcip o zakonnicach mi się przypomniał ;))))
Jednak co ja mam biedna począć , skoro ciasta kremowe moją słabością są :)) Szafa może być wszystkiego pełna ...ale jeśli nie ma tam niczego w czekoladzie i tortu jakiego......to dla mnie pustki :))
Dobrze już dobrze ...będę się liny trzymać i o safarii nie myśleć ;))))
Przy okazji pozdrowienia dla Mili ....nie odzywa , nie odwiedza ...a torty takie pyszne robi i brakuje Jej tu :)
Kelluś buziaki dla Ciebie :-)

gwiazdkatoja75
misza55

Ja ju dużo wcześniej miąłem wyjść, ale nie mogłem opuścić towarzystwa :)))
Wcale tego nie żałuję :)))
Witaj Misza :)
Kurczę , nie wiem jak się komplementy mężczyznom gada ...
Misza , bardzo ładny awatar masz :) Ja specjalnie na tę okazję , też swój zmieniłam ....skoro nie ma misia , to do kwiatka też gadać nie będziemy ;))))
Rozumiem , że też mam śliczny i w ogóle....ślicznie wyglądam ;))))
I ciesze się , że towarzystwo Ci się podoba nasze....wzajemnie ....gdy Cię kiedyś tu zabraknie ....to kaplica murowana :) Także żyj nam 100 lat , albo i dłużej ...bo chociaż będzie z kim pogadać w klubie :)
Miłego dnia...pozdrawiam :) Ale sie rozgadałam ...a czasu jak na lekarstwo :))
Witaj Gwiazdeczko :)))
Twój awatar był ładny, a obecny jeszcze ładniejszy :)))
Tobie również życzę miłego dnia :)))

misza55
Witaj Gwiazdeczko :)))
Twój awatar był ładny, a obecny jeszcze ładniejszy :)))
Tobie również życzę miłego dnia :)))
Skromnie dziękuję Misza :))))
Muszę chwilkę odpocząć ...choćby się waliło i paliło wszędzie :) Ostatnio żyję na tak wysokich obrotach , że dosłownie nie wiem ...czy nie padnę kiedyś :)
Misza , jak tam u Ciebie ...z pierwszą pomocą ?:)))) Kiedy zacznę krzyczeć , że to zawał....to rozumiem że będzie wiedział co robić ?:))))
Miłego dnia i weekendu dla Ciebie...pozostałych Szalonych ;-)
Uciekam na Twój wątek...pograć trochę :)

gwiazdkatoja75

Skromnie dziękuję Misza :))))
Muszę chwilkę odpocząć ...choćby się waliło i paliło wszędzie :) Ostatnio żyję na tak wysokich obrotach , że dosłownie nie wiem ...czy nie padnę kiedyś :)
Misza , jak tam u Ciebie ...z pierwszą pomocą ?:)))) Kiedy zacznę krzyczeć , że to zawał....to rozumiem że będzie wiedział co robić ?:))))
Miłego dnia i weekendu dla Ciebie...pozostałych Szalonych ;-)
Uciekam na Twój wątek...pograć trochę :)
Wspomniałaś o pomocy medycznej :)))

W godzinach szczytu w zatłoczonym tramwaju słychać głos....
- Czy jest tutaj lekarz ?
jedna z osób mówi ...
- Ja jestem lekarzem...
Ten głos wtedy odzywa się...
- Jaka jest choroba gardła na sześć liter :)))

Napisał(a): aliada -

gwiazdkatoja75

Aliado jeśli to nie problem , to ja chętnie do tego torcika z kawusią dołączę :-)
Krzycz głośno jakby co .. ....choć nie tak bardzo oczywiście...żeby nam wszystkiego nie pożarli przypadkiem ;)))
Do miłego , pa:-)
Z ochotą, Gwiazdko, czuję że znalazłybyśmy tematy do pogawędki.
Kawa to u mnie raczej od święta, w biegu nie lubię, a czasu brakuje... Tym milej będzie.
Do następnego. :)

Antoinette Witam Wszystkich w Klubie życzę miłej niedzieli :)
Całusy zostawiam pod wycieraczką :)
Witaj Ameno :)))
Miłego popołudnia i wieczoru życzę :))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • rupie w dupie
  • w dupie rupie
  • jak rozegrac szybki numerek
  • nie lubie balaganic
  • zboczuszki zapytaj
  • miec rupie w dupie
  • zapartki