Reklama

Kobiece majtki pod lupą (269)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (269)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Dawniej moja mama zawsze przed stosunkiem pozbywała się z rozporka swoich spodni guziki poprzez nagle szarpnięcie, następnie mama zaczęła zakładać spodnie z rozporkiem w którym był suwak. Na początku mama nie mogła się przyzwyczaić do suwaka w rozporku, ale odkrywszy wygodę jaką daje suwak w rozporku zwłaszcza związanym z tym mniejszy koszt. Gdyż dawniej mama musiała zawsze po stosunku do rozporka swoich spodni przyszywać cztery guziki, natomiast jak w rozporku swoich spodni mama miała suwak. To mama odrywała sobie już tylko jeden guzik, jak mama miała spodnie z rozporkiem zapinanym za pomocą przyszywanych guzików, stosunek był dla mamy wygodniejszy. Natomiast jak mama miała spodnie w którym był suwak stosunek był dłuższy, z tego względu że mama musiała rozsunąć sobie suwak. A guziki w rozporku mama pozbywała się poprzez szarpnięcie, mama na początku nie lubiała suwaka w rozporku. Ale później mama przekonała się do suwaka w rozporu swoich spodni, mama zawsze przed stosunkiem robiła siku. Natomiast parę razy mamie zdarzyło się zrobić siku w spodnie w których mama miała suwak, mama też sikała sobie w normalnie w spodnie. Dlatego gdyż większość kobiet sikała w spodnie, mama nigdy nie zakładała sobie majtek pod spodnie. Nie raz mama musiała sobie założyć spódnice, jak mama miała na sobie spódnice to pod spódnice zakładała majtki. Mama zakładała majtki pd spódnice tylko dlatego żeby mamie nie kapał mocz w czasie sikania w majtki, na początku mama nie mogła przyzwyczaić się do majtek. Ale po pewnym czasie mama odkryła wygodę jaką dają majtki, w nie których sytuacjach mama nie mogła ściągnąć sobie majtki. I w ten sposób mama zaczęła sikać w majtki, mamie wygodniej było sikać w majtki niż je całkowicie ściągnąć.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Różnica między stosunkiem we futrze a w szlafroku jest taka, jak kobieta ma na sobie futro to powinna oderwać wszystkie guziki przed stosunkiem. Zawsze kobiety odrywają sobie guziki od futer, dlatego gdyż łatwiej jest kobiecie oderwać guziki od futra niż męczyć się z rozpięciem futra. Natomiast guziki od szlafroków kobiety odrywają sobie w czasie stosunku, większość kobiet sika w czasie stosunku. Część kobiet podkłada sobie pod tyłek szlafrok, tylko niektóre kobiety podkładają sobie pod tyłek swoje swetry. Guziki od szlafroków kobiety odrywają żeby mieć wygodę w czasie stosunku, zawsze podczas stosunku kobieta masuje swoje piersi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jak byłem mały wakacje spędzałem u babci, zawsze na początku wakacji przy mamie i babci ściągałem sobie majtki. Mamie to się nie podobało, gdyż sama w kuchni przy babci ściągała swoje majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Co do sikania mojej mamy, dawniej moja mama lubiła sikać w spódnice. Później mama zaczęła zakładać sobie majtki pod spódnice, na początku mama zakładała sobie majtki sporadycznie. Następnie coraz częściej, teraz mama zakłada sobie majtki cały czas. Na początku jak mama zaczęła sobie zakładać majtki pod spódnice to chodziła w suchych majtkach, ale po pewnym czasie u mamy zwyciężyło przyzwyczajenie. I mama zaczęła sikać w majtki, w tamtych czasach większość kobiet sikała w majtki. Mama nie chcąc być gorsza też sikała w swoje majtki, później mama chodziła w suchych majtkach. Ostatnio znów mama zaczęła sikać w majtki, teraz mama ma dylemat. Czy dalej zakładać sobie majtki pod spódnice, czy jak dawniej zakładać sobie spódnice bez majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dawniej mama lubiła sikać w spódnice, jak mama zaczęła zakładać sobie majtki pod spódnice miała dylemat.czy sikać w majtki. Na początku mama chodziła w suchych majkach, po jakimś czasie u mamy zwyciężyło przyzwyczajanie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Co do sikania mojej mamy, dawniej moja mama sikała w spódnice. Później mama zaczęła zakładać sobie majtki pod spódnice, na początku jak mama zaczęła zakładać sobie majtki pod spódnice to lubiła w nie sikać. W tamtych czasach sikanie w majtki było modne, mama nie chcąc być inna też sikała w swoje majtki. Na początku mama zakładała sobie majtki sporadycznie, następnie coraz częściej. Teraz mama cały czas zakłada sobie majtki, ostatnio mama zaczęła znowu sikać w majtki. Ostatnio latem mama zakłada sobie spodnie bez majtek i w nie czasami zrobi siku, Teraz mama ma dylemat, czy dalej zakładać sobie majtki czy zakładać jak dawniej spódnice bez majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama przed jednym z wesel miała dylemat, czy wejść na salę w rozpiętej sukience czy powinna sobie oderwać guziki z sukienki do pasa. Mama chwilę popatrzyła na zapięcie swojej sukienki, weszła na sale widząc parę kobiet w bluzkach z oderwanymi guzikami. Mama chcąc dostosować się do sytuacji oderwała sobie od góry do pasa guziki od sukienki, następnie siedząc za stołem mama wiedziała ze musi zrobić siku w majtki. Nie chcąc zrobić plamy na krześle mama użyła swojej spódnicy jako pieluchy, mama zauważyła że niektóre kobiety nie miały na sobie majtek. Gdyż miały oderwany guzik od spódnicy, nawet mi mama oderwała guziki z rozporka moich spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dwoma miejscami w których kobieta może pozbyć się wszystkich guzików z płaszcza są: wesele i pogrzeb, podczas wesela kobieta właściwie nie powinna mieć guzików przy płaszczu. Ale jak chce to może mieć guziki przy płaszczu, lecz powinna oderwać część guzików od swojego płaszcza. Natomiast przed pogrzebem kobieta nie powinna mieć guzików przy płaszczu, nawet jeśli lubi mieć guziki przy płaszczu. Podczas pogrzebu przyszyte guziki do płaszcza dziwnie wyglądają i dlatego kobieta powinna oderwać guziki od swojego płaszcza najlepiej wszystkie, kobieta powinna oderwać guziki od swojego płaszcza najlepiej przed wejściem na cmentarz..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Po stosunku mama odwróciła się przodem do mnie, zapytałem się mamy czy by mi nie dała guzików. Mama zapytała się mnie dlaczego chcę jej guziki, wiesz mamo podczas stosunku chciałem tobie oderwać guziki od sukienki. I dlatego powiedziałem że jest mi nie wygodnie, wiesz resztę guzików nie oderwę od swojej sukienki. gdyż nie mam nic pod sukienką, ale jak chcesz to możesz oderwać guziki z mankietów sukienki. Po oderwaniu guzików z mankietów sukienki mamy, mama rozpięła pozostałe guziki przy sukience. Rozchyliłem mamie sukienkę, dłuższą chwilę popatrzyłem na gołe piersi mamy. Następnie zapiałem mamie sukienkę, po wyjściu z krzaków powiedziałem do mamy. Wiesz mamo masz ładne piersi, mama popatrzyła na krocze mich wycierusów. masz mokrą plamę, wiesz mamo podczas stosunku było mi tak dobrze. Mama zapytała mnie się czy sikam w dresy, ja odpowiedziałem że w dres nie sikam. Ale czasami jak idę ze szkoły do domu to poszczam w wycierusy, mama powiedziała dlaczego popuszczam od czasu do czasami w wycierusy. Odpowiedziałem popuszczam wtedy jak nie ma gdzie się wysikać, zawsze jak wracam ze szkoły ściągam sobie majtki w szatni. Mama zapytała się mnie dlaczego ściągam sobie majtki, wiesz mamo wygodniej mi jest jak nie mam majtek pod spodniami. Po wuefie zdejmuję dres zakładam spodnie ubieram się zakładam buty, a majtki wkładam razem z dresem do worka. Natomiast jak mamy akademię idę do szatni rozbieram się, ściągam majtki ubieram się z powrotem ściągnięte majtki wieszam na wieszak. Mama zapytała się mnie dlaczego ściągam sobie majtki, odpowiedziałem wychowawczyni nas prosi żebyśmy ściągali sobie majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Mama na początku lat osiemdziesiątych miała dylemat z guzikami przy swojej sukience, niektóre kobiety miały oderwane guziki z mankietów sukienki. Po powrocie z wojska rozwiązałem mamie dylemat związany z guzikami przy sukience, wszedłem z mamą w krzaki na szybki stosunek. Mama miała na sobie długą sukienkę zapinaną za pomocą: dużych, okrągłych, białych, wypukłych, plastikowych guzików, po wejściu mamy w krzaki podwinąłem mamie z tyłu sukienkę. Odpiąłem sobie guzik przy wycierusach, pozbyłem się guzików z rozporka swoich wycierusów nagłym szarpnięciem. powiedziałem do mamy, nie wygodnie mi jest. W czasie stosunku mama wzięła końce sukienki i poklei do pasa oderwała guziki od swojej sukienki, mama oderwała guziki od swojej sukienki specjalnie żeby mi było wygodnie w czasie stosunku.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz