Reklama

Kobiece majtki pod lupą (354)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (354)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Jako dziecko, miałem szorty zrobione z dzinsów. Chociaż guzik przy dzinsach, miałem dobry. To mama mi i tak go oderwała, nawet polubiłem tamte szorty, Gdyż mama przyszyła mi do moich szortów, guzik który mama oderwała. Od swojego kuchennego fartucha. nawet do jednych dzinsów. Mama specjalnie przyszyła mi guzik, który oderwała od swetra. Mojemu młodszemu bratu, a to dlatego. Gdyż podczas występu, mój młodszy brat. Musiał być w swetrze, z oderwanymi guzikami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Później jak mama mogła już chodzić w swoich majtkach, czasami jeszcze dawała mi do chodzenia swoje majtki. Jak już zacząłem chodzić w swoich majtkach, to czasami jeszcze zakładałem majtki mamy. Teraz wyłącznie chodzę w swoich majtkach, jak nie mam czystych swoich majtek. To wolę chodzić bez majtek, niż założyć majtki mamy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Na początku dostałem do chodzenia majtki mojej mamy, a to dlatego gdyż mama wtedy chodziła bez majtek. Spowodowane było tym że mama chodziła bez majtek, ogólnokrajową akcją zakładania spódnic bez majtek. Moja mama nawet miała oderwane guziki od każdej swojej spódnicy, mama nawet się nie wstydziła tego że ma na wierzchu gołą dupę.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama nie robiła problemu z guzikami, czy to przy swoim swetrze. Czy w rozporku swoich spodni, jak była taka potrzeba. Oderwać guziki, to mama sobie oderwała guziki. Czy to od swojego swetra, czy z rozporka swoich spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Sprawa guzików w rozporku spodni przed występem jest inna, część kobiet odrywa wszystkie guziki z rozporku swoich spodni. Natomiast większość kobiet rozpina sobie guziki w rozporku swoich spodni, natomiast sprawa guzików na stopce. W rozporku spodni kobiecych jest sporna, prawidłowo takie guziki każda kobieta powinna przed występem sobie oderwać. Ale że są to guziki; duże, okrągłe, wypukłe. plastikowe, to takie guziki kobieta może sobie tylko rozpiąć. Ale i tak większość kobiet guziki na stopce, odrywa sobie z rozporka swoich spodni. Natomiast jak kobieta ma w rozporku swoich spodni, duże, płaskie, czarne, plastikowe guziki. To takie guziki powinna sobie oderwać, lub dyskretnie pozbyć się wszystkich guzików z rozporka swoich spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dla kobiety oderwanie wszystkich guzików z rozporka swoich spodni, przed występem jest trudną decyzją. Natomiast oderwanie guzików i to wszystkich od swetra zapinanego za pomocą; czterech, czarnych, dużych, okrągłych, wypukłych, przyszywanych, plastikowych guzików, nie ma większego znaczenia. Kobieta po prostu odrywa sobie guziki od swojego swetra, lub po prostu nagłym szarpnięciem pozbywa się guzików od swojego swetra. Nawet kobieta oderwie sobie wszystkie guziki od swojego swetra, zapinanego z przodu za pomocą; czarnych, dużych, okrągłych, przyszywanych, plastikowych guzików jak jest potrzeba.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dawniej dla mamy majtki nie miały większego znaczenia, zawsze na plaży sikała w majtki. Później mama zaczęła znów dbać o swoje majtki, starała się nie sikać w majtki. Ostatnio mama znów zaczęła sikać w majki, widocznie teraz mamie wygodniej jest zrobić siku w majtki. Nawet mamę rozumie, lepiej jest zrobić siku w majtki. Niż się wysikać, dawniej czasami też mama sikała w majtki. Ale było to spowodowane tym, że większość kobiet robiła siku w majtki. Natomiast teraz mama sika w majtki, dlatego? gdyż mama ma trudności ze ściągnięciem swoich majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Rok później spotkałem tą samą starszą kobietę, ponownie wsadziłem dłoń w rozporek spodni roboczych kobiety, miałem dwie przyjemności. Najpierw poczułem rozpięte guziki w rozporku spodni roboczych kobiety, druga niespodzianka była też przyjemna. Jak się bawiłem guzikami przyszytymi w rozporku spodni roboczych kobiety, starsza kobieta zaczęła sikać w swoje spodnie robocze. Powiedziałem starszej pani, ze zrobiła mi wielką niespodziankę tym że zrobiła siku w spodnie. Odpowiedziała że nie wypada mieć suchych spodni roboczych, na początku jeszcze miałam majtki pod swoimi spodniami roboczymi. Jak miała pani majtki pod spodniami, to też pani sikała w spodnie. Nie chciałam sikać, ale nie było wyjścia. Na początku sikanie w spodnie, nawet sprawiało mi przyjemność. Ale teraz to nie ma większego znaczenia, po prostu sikam w spodnie. Starsza kobieta zapytała się mnie, czy moja mama ma guziki przy swoim futrze. Ja odpowiedziałem, tylko zawiązuje sobie futro paskiem. Powiedziała że ona oderwała sobie wszystkie guziki od swojego futra, ja powiedziałem. Dlaczego pani oderwała gziki od swojego futra, wiesz we futrze guziki są zbędne, a poza tym znacznie wygodniej kobiecie jet jak nie ma guzików przy swoim futrze.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Na pierwszych praktykach w szkole zawodowej, po przyjeździe przebierałem się na dworze. Po zdjęciu swoich dzinsów, miałem dylemat czy spodnie założyć na majtki. Ale jakaś starsza kobieta powiedziała że spodnie robocze zazwyczaj zakłada się bez majtek, po namyśle ściągałem swoje majtki. Starsza pani powiedziała, masz ładne majtki założyłem sobie spodnie robocze, następnie rozglądałem się za koszem. Zapytała się dlaczego szukam kosza, ja odpowiedziałem. Chcę wrzucić swoje majtki do śmieci, starsza pani powiedziała czy nie szkoda mi wyrzucać dobrych majtek. Ja odpowiedziałem nie mam gdzie zostawić swoich majtek, za dwie dobre rady starszej pani. Oddałem swoje majtki, ostatniego dnia miałem spotkanie ze starszą panią. Po zajęciach szedłem razem z tamtą starszą panią żeby się przebrać w swoje dzinsy, po drodze zdjęła ze sznurka jakieś chłopięce majtki. Na miejscu dała mi chłopięce majtki, jak mi pomagała. Zauważyłem że pod bluzką nie ma biustonosza, zapytałem się dlaczego nie ma założonego biustonosza. Odpowiedziała że jest je ciepło, a poza tym bez biustonosza w czasie pracy jest jej wygodnie. Na koniec pozwoliła mi, wsadzi sobie dłoń w rozporek spodni. W rozporku miała przyszyte: cztery, małe, płaskie, kwadratowe czarne guziki, ja powiedziałem. Ma pani przyszyte guziki do rozporka swoich spodni, odpowiedziała jak chcesz to je sobie oderwij. I ja po kolei z rozporka spodni starszej pani oderwałem wszystkie guziki, po włożeniu swojej dłoni w rozporek spodni. Miałem niespodziankę, gdyż starsza pani nie miała majtek pod spodniami. Poczułem ze starsza pani miała mokry rozporek, powiedziała że zawsze podczas pracy sika w spodnie. Za możliwość oderwania guzików z rospoka spodni kobiecych, oderwałem sobie guzik z dzinsów i dałem tamtej kobiecie. Powiedziała mi, nawet jak jest w domu to majtek sobie nie zakłada. Ja powiedziałem dlaczego nawet w domu nie zakłada sobie majtek, odpowiedziała mi. W domu chodzę we fartuchu, a fartuch zakłada się bez majtek. Najlepiej fartuch zakładać jest na gołe ciało, i dlatego ja nie mam w domu majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Mój młodszy brat mógł kąpać się w jeziorze w bawełnianych majtkach, na początku mama ściągała majtki mojemu bratu. Później mój młodszy brat ściągał sam sobie majtki, Natomiast mama nie przejmowała się swoimi majtkami, często zostawiała swoje majtki na plaży. Nawet dwa razy zostawiła na plaży swój biustonosz, widocznie majtki dla mamy były mało ważne. Zawsze na plaży mama sikała w majtki, przed odjazdem po założeniu sobie spódnicy. Mama podwijała sobie spódnice, i ściągała sobie majtki. Raz mama musiała kupić sobie nowe majtki, gdyż mamie zaczęło brakować majtek. Mama nie chciała chodzić bez majtek, parę lat temu mama zaczęła sobie zakładać majtki z nogawkami. Po dwóch latach chodzenia w majtkach z nogawkami, mama wróciła z powrotem do normalnych bawełnianych majtek. Widocznie mamie brakowało wygody jaką dają zwykłe bawełniane majtki, ostatnio mama znów zaczęła sikać w majtki. Zawsze jak mama przychodzi z zakupów, ma mokrą plamę z przodu na swoich majtkach. Ja na miejscu mamy zakładałbym dopiero sobie majtki po powrocie z zakupów, nawet mamę rozumiem. Podczas zakupów nie ma się gdzie wysikać, mama powinna na zakupy chodzić bez majtek. A jak już zrobi siku w majtki, to powinna ściągnąć sobie mokre majtki . i je wyrzucić. Nawet mama mogła by przy okazji zakupów, kupić sobie majtki. Nawet mogła by je sobie nawet zakładać, mnie tez to w przyszłości czeka. Ale ja ten problem już rozwiązałem, po prostu będę na zakupy chodził w dzinsach bez majtek. Natomiast mam inny problem, czeka mnie dzień w którym będę musiał zrezygnować z majtek. Każdego chłopaka to czeka, mój starszy brat któregoś dnia ściągnął sobie majtki i teraz chodzi w dzinsach bez majtek. Na razie ma jeszcze majtki, ale przyjdzie dzień w którym będzie musiał wyrzucić wszystkie swoje majtki. Kobiety mają lepiej, mogą znacznie dłużej chodzić w majtkach. Ale i mama będzie musiała zrezygnować z zakładania sobie majtek, na początku lat osiemdziesiątych mama chodziła bez majtek. Ale tylko dlatego kobietą zalecane było chodzenie w samej spódnicy, i dlatego mama też chodziła w spódnicy bez majtek. Natomiast zimą mama zrezygnowała z majtek dlatego, gdyż jak miała na sobie bawełniane rajtuzy. A pod nimi miała jeszcze majtki, to miała trudność w zapięciu sobie guzka przy spódnicy. Po domu to mama nie zapinała sobie guzika przy spódnicy, i dlatego mama zimą zrezygnowała z zakładania sobie majtek. Zawsze zimą po przyjściu do domu, mama odpinała sobie guzik przy swojej spódnicy. Nawet parę razy mama oderwała sobie guzik od swojej spódnicy, natomiast spodnie były przeznaczone do chodzenia bez majtek. Jak kobieta założyła sobie spodnie na majtki, dlatego mama zakładała sobie zawsze spodni bez majtek. jak mama przymierzała sobie spódnice, to mama miała na sobie majtki. Ale zawsze przed przymierzaniem spódnicy, ściągała sobie majtki. Ale jak w sklepie było więcej kobiet, to mama po założeniu sobie przymierzanej spódnicy dopiero ściągała sobie majtki. Natomiast jak mama miała przymierzyć sobie spodnie, to najpierw ściągała sobie majtki. Następnie zakładała spodnie pod spódnice, zdejmowała spódnice i zapinała sobie guzik przy spodniach, natomiast mama nie miała wyjścia jak musiała przymierzyć sobie spodnie a miała na sobie spodnie. Po prostu zdejmowała swoje spodnie, a zakładała te które miała przymierzyć.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz