Reklama

Kobiece majtki pod lupą (289)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (289)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Natomiast mój młodszy brat do dziesięciu lat chodził w bawełnianych majtkach, od dziesiątego roku życia chodził w bawełnianych szortach. Od dwunastego roku życia znów zaczął chodzić w bawełnianych majtkach, do dziesiątego roku życia mojego młodszego brata mama pilnowała żeby nie zrobił siku w majtki. Natomiast w bawełniane szorty mój młodszy brat mógł robić siku, właściwie to musiał robić siku. Natomiast od dwunastego roku życia mojemu młodszemu bratu mama pozwała czasami zrobić siku w bawełniane majtki, mój młodszy brat od dwunastego roku życia żeby się odprężyć robił siku w majtki. Natomiast dla relaksu robił siku w łóżku na majtki, od dwunastego rok życia mój młodszy brat chodził w tych samych bawełnianych majtkach co do dziesiątego roku życia.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Mój starszy brat do wojska miał majtki ale w nich nie chodził, właściwie mama mu nie pozwoliła chodzić w majtkach. Czasami jak mój brat się rozbierał do spania mama patrzyła na jego siusiorek, właściwie patrzyła czy nie ma na sobie majtek. Raz zapytał się mamy czy by nie dała mu parę swoich majtek, mama odpowiedziała masz chodzić bez majtek. Parę razy jak mój starszy brat się rozbierał mama stalą z gołymi piersiami, raz jak mój starszy brat się rozbierał mama stanęła w drzwiach pokoju z gołymi piersiami. Następnie mama powoli ściągła sobie majtki, chwilę popatrzyła na gołego siusiorka mojego brata odwróciła się i poszła do sypialni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Po powrocie z wojska, brat mój na początku nie śmiało zaczął chodzić w majtkach. Najpierw kilka dni w miesiącu zakładał sobie majtki, następnie raz w tygodniu zakładał sobie majtki. Następnie coraz częściej zakładał sobie majtki, teraz cały czas zakłada sobie majtki. Ale ja i mój starszy brat w czasie świąt musimy do tej pory chodzić bez majtek, w czasie świąt możemy mieć majtki tylko w kościele. Natomiast zawsze po przyjściu z kościoła musimy ściągać sobie majtki, mój brat lubi być w święta bez majtek. Natomiast ja dziwnie czuję się jak mam ściągnąć sobie majtki po przyjściu z kościoła, wiadomo że dzieciom ściąga się majtki po kościele. Lub jak są starsze to ściągają już same ściągają sobie matki, nie tylko w czasie świąt ale nawet w normalne dni po powrocie ze szkoły z bratem musiałem ściągać sobie majtki. Dawniej wszystkie dziewczynki i większość chłopców ścigała sobie majtki w drodze ze szkoły do domu, natomiast ja ściągałem sobie majtki w łazience lub w drodze do domu. Parę razy zdarzyło mi się ściągnąć swoje majtki w szatni, raz jak ściągałem sobie majtki otworzyła drzwi sprzątaczka przeprosiła mnie drzwi zamknęła poczekała. Ja założyłem spodnie otworzyłem drzwi, sprzątaczka weszła. Raz zapytała się dlaczego ściągam sobie majtki, ja odpowiedziałem mama mnie prosiła żebym ściągną sobie majtki. Sprzątaczka powiedziała ze ona też jak sprząta to nie ma na sobie majtek, ja odpowiedziałem że moja mama do sprzątania rozbiera się do naga i zakłada jak pani fartuch do kostek zapinany z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Następnie sprzątaczka wyjęła z kieszeni fartucha woreczek i dała mi go, ja podniosłem z podłogi swoje majtki i wsadziłem do woreczka.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Mój starszy brat do wojska miał majtki ale w nich nie chodził, jak przyjechał na urlop mama oddała mu wszystkie moje kąpielówki. Jak wracał do wojska to mama dala też jemu parę moich majtek, w dniu przysięgi mama wzięła wszystkie moje majtki. Po przyjeździe poszedłem z mamą do łazienki, mama zdjęła sobie rajtuzy. Ja natomiast musiałem ściągnąć przy mamie swoje majtki, jak odjeżdżaliśmy to mama dała jemu moje majtki. W domu mama przyznała się że było jej zimno w nogi, nie miała innego wyjścia. Gdyż matki muszą mieć gołe nogi podczas przysięgi i ściągnięte majtki, natomiast brat w czasie jak był z mamą w łazience oderwał wszystkie guziki z futra mamy. Mama w czasie jak brat masował mamie cycki zrobiła sobie siku, mama miała z przodu wilgotną spódnice. Ale że spódnica mamy była długa, gruba i ciemna plama nie była widoczna, mając już mokrą spódnice. Mama skorzystała z nie codziennej toalety i zrobiła siku sobie w spódnice, po przyjeździe w domu mama zdjęła sobie mokrą spódnice. Założyła sobie suche majtki i czyste spodnie, mama do siostry powiedziała że pozbyła się kilku swoich majtek. Nawet nie żałuje oderwanych guzików od swojego futra, siostra zapytała się mamy dlaczego oderwała sobie guziki od swojego futra. Mama odpowiedziała mój syn oderwał mi guziki od futra, siostra zapytała się mamy to ty pozwoliłaś jemu żeby oderwał tobie guziki od twojego futra. Wiesz chciał sobie pomasować mi cycki, nie mieliśmy za dużo czasu. Rozpinanie guzików szlo jemu dość wolno, to się zgodziłam żeby je oderwał.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jak zacząłem pracować znów nie mogłem chodzić w majtkach, jak się ubierałem mama czasami patrzyła mi na siusiorek. Praca bez majtek miała też dobrą stronę, mogłem podczas pracy sikać w spodnie. Wadą było to że jak wracałem do domu często stawał mi siusiorek, żeby sobie ulżyć często latem rozpinałem guziki w rozporku. Po wojsku mogłem dopiero pracować w majtkach, ale za to przed wyjściem musiałem przy mamie zrobić siku w majtki. Praca bez majtek to wygoda, jak pracowałem bez majtek to mogłem mieć guziki w rozporku spodni. Natomiast jak miałem na sobie majtki to musiałem oderwać sobie guziki z rozporka spodni, moja mama ma taką zasadę. Spodnie bez majtek, to guziki w rozporku spodni. Jak majtki pod spodniami, to oderwane guziki z rozporka spodni. Czyli majtki albo guziki, jak majtki to guziki powinny być oderwane. A jak chce się mieć guziki w rozporku spodni , to majtki powinno się ściągnąć nie zależnie od wieku. Jak pracowałem to po pracy chodziłem w majtkach ze sztucznego tworzywa, był czas że nie miałem majtek. Nawet lubiłem pracować bez majtek, jak zacząłem na prośbę mamy zakładać sobie majtki. To zawsze pracy albo w krzakach lub w szatni ściągałem sobie majtki, jak pracowałem miałem różne majtki. Jak zakładałem sobie majtki do pracy, to mama czasami patrzyła na mój siusiorek. Do tej pory śpię bez majtek, parę razy mama wdziała jak ściągam sobie majtki do spania, spytałem się mamy czy mogę spać w majtkach. Mama odpowiedziała mi tak, jak chcesz. To ja wybrałem spanie nago, zawsze ściągam sobie majtki do spania.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

W pierwszej klasie szkoły zawodowej chodziłem w wycierusach bez majtek przez cały rok,
chociaż miałem majtki ale nie mogłem w nich chodzić. Mama mi nie pozwalała żebym mógł założyć sobie majtki, w drugiej klasie szkoły zawodowej zakładałem sobie majtki w tajemnicy przed mamą. Dopiero majtki mogłem oficjalnie zakładać sobie w trzeciej klasie szkoły zawodowej, jak zacząłem pracować moja mama znów nie pozwalała mi chodzić w majtkach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

W szkole zawodowej większość dzieci nie nosi majtek, z tego względu że podczas praktycznej nauki zawodu w większości szkól jest obowiązek ściągania majtek. Zawsze jest kłopot z majtkami, po ściągnięciu majtek nie bardzo wiadomo co robić z majtkami. Są dzieci które wieszają swoje majtki na ogrodzeniu, niektóre dzieci oddają swoje majtki szatniarce. Jesienią sprawa majtek jest prostsza, gdyż można wrzucić swoje majtki do ognia. Nawet w szkole podczas lekcji niektóre nauczycielki proszą dzieci o ściągnięcie sobie majtek i wrzucenie do śmieci, ja w pierwszej klasie szkoły zawodowej majtek nie miałem. Natomiast w drugiej klasie zacząłem zakładać sobie majtki pod wycierusy w tajemnicy przed mamą, ale przed niektórymi lekcjami ściągałem sobie majki. Natomiast na rozpoczęcie roku szkolnego w drugiej klasie ściągnąłem sobie majtki, normalnie mogłem zakładać majtki w szkole zawodowej dopiero w ostatniej trzeciej klasie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Natomiast ja po wojsku pierwszy raz majtki założyłem po roku, właściwie mama dała mi moje majtki. Do pięciu lat po wojsku zakładałem albo swoje albo mamy majtki, natomiast do pracy zawsze zakładałem spodnie bez majtek. Na początku mama dziwiła się że ściągam sobie majtki, ale ze względu na wykonywaną pracę musieliśmy ściągać sobie majtki. Dwa lata temu miałem staż w bibliotece, chociaż mogłem mieć majtki pod spodniami. To wolałem ściągnąć sobie majtki z tego względu żeby nikt mi nie miał za złe że mam założone spodnie na majtki, jak ktoś by się zapytał czy mam majtki pod spodniami.To ja bym rozsunął suwak w rozporku wycierusów odpiął guzik odwrócił się tyłem i pokazał goły tyłek, z domu wychodziłem w majtkach natomiast w bibliotece zawsze po przyjściu pierwsze co robiłem to ściągałem sobie majtki. Właściwie nie wiedziałem czy mogę mieć majtki pod wycirusami, i dlatego co dzień ściągałem sobie majtki. Po skończeniu stażu już nie muszę ściągać majtek, ale przyzwyczajenie pozostało. Zawsze wieczorem ściągam sobie majtki, w czasie ściągania majtek odczuwam dużą ulgę. Zawsze śpię bez majtek, nawet jak się położę w majtkach to i tak muszę je sobie ściągnąć. Nie jestem pewny czy powinienem spać w majtkach, kiedyś się spytałem mamy czy mogę spać w majtkach. Mama odpowiedziała jak chcesz to śpij w majtkach lub bez majtek, i teraz nie wiem czy spać w majtkach czy bez majtek. Jestem za tym żeby w bibliotece był obowiązek ściągania majtek, tak samo w szkole nauczycielki powinny ściągać sobie majtki. Natomiast w pierwszej klasie szkoły podstawowej dzieciom wychowawczynie powinny ściągać majtki, natomiast od drugiej klasy szkoły podstawowej dzieci powinny już same ściągać sobie majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Po przyjeździe na miejsce mama w łazience zdjęła sobie wilgotne majtki, wyjęła z torebki suche majtki i je sobie założyła. Po przysiędze poszedłem z mamą do łazienki, w łazience powiedziałem mamie żeby zmieniła sobie spódnice. Mama chwile pomyślała, zdjęła sobie spódnice. Wyjęła spódnice zapinaną za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, drewnianych, przyszywanych guzików, następnie podwinęła sobie tył spódnicy. Ja ściągnąłem mamie majtki, mama dała mi kolejne swoje majtki żebym jej wytarł. Przed stosunkiem na prośbę mamy wytarłem mamie tyłek, podczas stosunku mamie tak było dobrze że aż zrobiła sobie siku. W czasie stosunku guziki przy mamie spódnicy trzeszczały, po stosunku mama oderwała sobie naderwane dwa guziki. Po stosunku mama dała mi kolejne swoje majtki żebym sobie wytarł, w dniu mojej przysięgi mama wyrzuciła cztery swoje majtki. Ale mamie nie żal było swoich majtek, dlatego gdyż stosunek dla mamy był przyjemny. Pierwsze swoje majtki mama wyrzuciła zaraz po przyjeździe, dlatego gdyż zrobiła w nie siku. Drugie swoje majtki mama wyrzuciła dlatego, gdyż nigdy po stosunku mama nie zakładała z powrotem tych samych majtek. Trzecie swoje majtki mama wyrzuciła dlatego, gdyż ja na prośbę mamy wytarłem mamie tyłek. Czwarte swoje majtki mama wyrzuciła dlatego, gdyż wytarłem sobie siusiaka w mamy majtki. Żeby zrobić mi przyjemność, mama dała mi swoje majtki żebym wytarł w nie swojego siusiaka. W czasie jak odprowadzałem mamę, mama wrzuciła do śmieci swoje cztery majtki. Przez całe wojsko nie miałem na sobie majtek, na przysięgę mama przywiozła mi rożne majtki, ale ja tylko mogłem na nie sobie popatrzeć. Mama wyjęła na stolik wszystkie majtki które dla mnie przywiozła, ja brałem po kolei w dłonie i je sobie oglądałem.W śród moich majtek było też kilka mamy majtek, ja zapytałem się mamy czy te są też moje majtki. Mama odpowiedziała że jak mi się podobają jej majtki, to morze oddać mi swoje majtki. Ja powiedziałem że mi się też jej majtki podobają, to mama odpowiedziała wezmę sobie jedne majtki a resztę swoich majtek dam tobie. Po powrocie z wojska przez rok nie mogłem zakładać sobie swoich majtek, ja chciałem założyć sobie majtki. Ale mama mi nie pozwalała założyć majtek, jak minął rok. Mama dała mi pierwszy raz swoje majtki żebym sobie założył, rozumiem że po ukończeniu wojska przez miesiąc chodzi się w spodniach bez majtek, ale żeby cały rok tego nie rozumiem. Mój brat po wojsku w spodniach bez majtek chodził przez pięć lat, natomiast garnitur brat mój zakłada do tej pory bez majtek. Parę razy brat mój chciał założyć majtki pod garnitur ale mama jemu nie pozwoliła, przed wojskiem mój brat garnitur zakładał jak każde dziecko bez majtek. Do dziesięciu lat mama zawsze patrzyła jak mój brat zakładał sobie garnitur, natomiast od dwunastu lat mama pilnowała mojego brata żeby przed założeniem sobie garnituru ściągną sobie majtki. Mój brat od dwunastego roku życia do szesnastego oddawał swoje majtki mamie, natomiast w szkole podstawowej do końca czwartej klasy zawsze przed uroczystością przy mamie i innych kobietach musiał ściągać swoje majtki i oddawać mamie.Teraz brat mój może już zakładać sobie majtki, to znaczy mama nie ma już nic przeciw jak brat ma na sobie majtki. Ale garnitur dalej musi zakładać bez majtek, czasami brat mój majtki ściąga sobie w czasie wesela.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama miała problem z obtartymi nogami, problem rozwiązała w ten sposób że na początku mama chodziła przez cały rok bez majtek. Chodzenie bez majtek sprawiało mamie nawet przyjemność, najgorsza była zima gdyż mamie zimno było pod spódnicą. Po mimo długiego futra i spódnicy zapinanej do kostek z przodu za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, drewnianych guzików, żeby się ogrzać mama sobie czasami sikała. Później zimą mama zakładała sobie wełniane majtki z nogawkami, na początku mama nie mogła przyzwyczaić się do wełnianych majtek z nogawkami. Na początku mama zapinała sobie futro, mamie w zapiętym futrze było nie za bardzo wygodnie. Żeby sobie ulżyć mama nagłym szarpnięciem pozbyła się części guzików od swojego futra, mama co jakiś czas sikała w swoje wełniane majtki z nogawkami.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz