Reklama

Kobiece majtki pod lupą (338)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (338)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Dawniej jeździłem do babci, po przyjeździe do babci.. W kuchni babcia zawsze odrywała mi guzik od moich dzinsów, na początku chodziłem w dzinsach z oderwanym guzikiem. Później babcia zaczęła przyszywać mi guzik oderwany od swojego fartucha, dwa razy przyszyła mi guzik do moich dzinsów oderwany od swojego swetra. Raz babcia przyszyła do moich dzinsów guzik, który oderwała od swojej sukienki. Jak byłem starszy, sam już zacząłem odrywać sobie guzik od swoich dzinsów. jak byłem młodszy, moja babcia zawsze prosiła mnie żebym ściągnął sobie majtki. Na początku ściągałem sobie majtki, nie wiedząc dlaczego. Natomiast jak byłem starszy, ściągałem też sobie majtki. Dlatego, żeby zrobić babci przyjemność. Jedyną przyjemnością mojej babci było, oprócz zakładania wełnianego rozpinanego swetra na gołe piersi. Było też masowanie swoich piersi, babcia masowała sobie piersi. Babcia najczęściej masowała sobie piersi, po rozpięciu sobie swetra.Parę razy też babcia masowała sobie piersi, po oderwaniu sobie wszystkich guzików od swojego swetra. Później jeździłem do babci już bez majtek, na początku babcia była zadowolona. Później babci brakowało widoku ściąganych majtek, żeby zrobić babci przyjemność, wieczorem rozpinałem sobie guzik przy dzinsach. Niekiedy też rozsuwałem sobie suwak w rozporku dzinsów, Też od czasu do czasu odrywałem sobie guzik. Który babcia przyszywała mi do dzinsów, jak chodziłem do szkoły zawodowej. Chodziłem już w majtkach, babcia nie miała nic przeciw. spaniu bez majtek, ściągałem sobie majtki do spania. Natomiast rano, z powrotem zakładałem sobie majtki .U babci wieczorem nawet było przyjemnie, po całym dniu ściągnąć sobie majtki. Nawet po śniadaniu też ściągałem sobie majtki przy babci, tylko jak było za gorąco. Wolałem chodzić w dzinsach bez majtek, niż w samych majtkach. W domu wiadomo ze majtki musiałem mieć pod dzinsami, ale babcia była więcej wyrozumiała. I pozwalała chodzić mi w dzinsach bez majtek, ale za to musiałem oderwać sobie metalowy guzik od swoich dzinsów. .
Odpowiedź (0)

Do czasu komunii na pochody pierwszomajowe, chodziłem w spodniach z rozporkiem w których miałem przyszyte: małe, okrągłe, granatowe, płaskie, plastikowe, przyszywane guziki. Musiałem chodzi w samych spodniach, z tego powodu że nie miałem w ogóle majtek. Następnie jak chodziłem już w majtkach, to na pochody musiałem zakładać tradycyjnie spodnie bez majtek. Zawsze w tym dniu mogłem sikać w spodnie, właściwie to bytem zmuszony sikać w spodnie. Gdyż nie było innej możliwości zrobienia siku, nawet moja mama robiła w tym dniu siku.
Odpowiedź (0)

Pomysł oderwania guzika z moich pierwszych dzinsów, był dla mamy nie łatwą decyzją. Sama czynność oderwani guzika było przyjemne dla mamy, natomiast po przyszyciu plastikowego guzika. Odpinanie i zapinanie plastikowego guzika w moich dzinsach, było dla mamy wygodne. Wprowadzenie plastikowych guzików które można było przyszywać do spodni chłopięcych, było dla mam wielką ulgą. Dlatego gdyż jak mamie się spieszy to po prostu może bez oporów dziecku oderwać guzik od dzinsów natomiast: małe, okrągłe, granatowe, plastikowe, przyszywane guziki w rozporku chłopięcych dla mam było wielką ulgą. Gdyż mamy już nie musiały zakładać synom majtek, natomiast dla chłopców chodzenie w samych spodniach było dużą ulgą. Właściwie to sami chłopcy wprowadzili modę na zakładanie spodni bez majtek, dlatego gdyż często chłopcy sikali w spodnie. Dawniej do dziesiątego roku życia chłopcy chodzili w spodniach bez majtek, właściwie dla dziecka dawniej majtek nie było. Od dziesiątego roku życia, majtki już można było kupić. To i tak większość chłopców majtek nie zakładała, gdyż przecież już były guziki w rozporku spodni. Wystarczyło tylko zapiąć guziki w rozporku spodni, nawet ja miałem majtki. Ale w nich nie chodziłam, wystarczyły mi guziki w rozporku spodni.
Odpowiedź (0)

Teraz już wiem dlaczego mama zawsze mi z dzinsów odrywała guzik, po prostu żeby mieć wygodę w czasie zapinania mi guzika. Nawet jak byłem starszy, to też musiałem na prośbę mamy oderwać sobie guzik z dzinsów. Najpierw zawsze mama zapinała mi guzik przy moich dżinsach, mama najpierw oderwała mi guzik z dzinsów. Następnie w domu przyszywała mi do moich dzinsów: duży, okrągły, matowy, wypukły, plastikowy, przyszywany guzik, najczęściej miałem przyszyty guzik z fartucha mamy. Ale też mama przyszyła mi raz guzik oderwany ze swojej spódnicy, jak bylem starszy. Mamie nie wypadało już mi odrywać guzika, to ja sam odrywałem sobie guzik od swoich dzinsów. Mama odrywała mi guzik od moich dzinsów, żeby wykorzystać guziki oderwane od swojego fartucha. Ostatnio znów zacząłem odrywać sobie guzik od dzinsów, właściwie guzik mi przy dzinsach nie jest mi już potrzebny. Ale żeby zrobić mamie przyjemność wspomnień, przyszywam sobie do dzinsów: dużego, okrągłego, wypukłego, plastikowego, przyszywanego guzika.
Odpowiedź (0)

Inaczej jest z rozporkiem a właściwie guzikami w rozporku spodni od garnituru, dzieciom zawsze przed występem mamy odrywają wszystkie guziki z rozporków spodni. Później jak dziecko podrośnie, to już samo przy mamie. Odrywa sobie guziki z rozporka swoich spodni, następnie jak dziecko jest na tyle duże. Że może już mieć guziki w rozporku swoich spodni, a nie wie czy może mieć guziki podczas występów w rozporku swoich spodni. To dyskretnie po kolei, odrywa sobie wszystkie guziki dla spokoju. Mama tylko z widowni widzi, jak dziecko rozpina sobie guziki w rozporku swoich spodni. Po występie mama widzi jak dziecko ma rozpięte guziki w rozporku swoich spodni, chcąc dyskretnie zapiąć dziecku guziki. Czuje pod palcami dłoni, oderwane wszystkie guziki z rospoka spodni. Po występie mama mówi dziecku, że już nie musi odrywać sobie guzików z rozporka swoich spodni. Nawet moja mama na scenie, podczas jednego z występów musiała się przebrać. Mamie nie było głupio się przebierać, gdyż wszystkie kobiety albo ściągały sobie majtki albo zdejmowały sobie biustonosze. Na początku mama chciała rozebrać się do naga, ale doszła do wniosku że goła kobieta będzie źle widziana i zaczęła przygotowywać się w sposób normalny dla każdej kobiety. Najpierw mama rozpięła sobie sweter, następnie po podwinięciu spódnicy ściągła sobie majtki. Później oderwała sobie wszystkie guziki z koszulki zapinanej z przodu, za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, matowych, plastikowych, przyszwach guzików, mama od dołu oderwała sobie dwa luźne guziki i rozpięła sobie jeszcze dwa guziki od spódnicy. Na koniec mama wzięła swoje majtki ze sceny, nie mając co zrobić ze swoimi majtkami. Podeszła do kosza i wrzuciła swoje majtki do śmieci, tak jak inne kobiety. N początku występu mamie przeszkadzały gołe piersi, ale później mamie nawet podobał się występ. Dwadzieścia pięć lat temu kobiety na scenie zawsze ściągały sobie matki, i odrywały sobie część guzików od swoich spódnic. A w modzie było odrywanie wszytkach guzików od koszulek zapinanych całkowicie z przodu, mama oderwała sobie guzki. A nie pozbyła się gzików ze swojej koszulki, poprzez nagłe szarpniecie. Dlatego że mamie, podobały się guziki z koszulki. Dlatego mama chciała je sobie z powrotem w domu przyszyć, po występie jeszcze na scenie mama założyła sobie sweter. W szatni mama założyła sobie płaszcz, na koniec zapięła sobie sweter i poszła do domu.
Odpowiedź (0)

Guziki z rozporka pierwszych spodni oderwała mi mama, guziki z rozporka następnych spodni oderwałem na prośbę mamy. Na jednym weselu zauważyłem, że dziewczęce swetry miały oderwane wszystkie guziki, wiedziałem ze odrywa się wszystkie guziki ze swetrów komunijnych. Ale żeby odrywać dziewczynką guziki ze swetrów, w których chodzą na co dzień. Na to miast wszyscy chłopcy mieli oderwane guziki z rozporka spodni, wtedy pierwszy raz oderwałem sobie z rozporka spodni wszystkie guziki. Po oderwaniu wszystkich guzików z rozporka swoich spodni, wsadziłem swoją dłoń w rozporek żeby sobie ulżyć. Następnie zawsze na weselach już odrywałem sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni, po weselu zawsze mama przyszywał mi guziki do rozporka moich spodni. Ostatnio mama przestała przyszywać mi guziki do rozporka moich spodni Teraz nawet jeśli chciałbym sobie przyszyć guziki do rozporka swoich spodni, to ze względu na wiek. Muszę mieć spodnie z oderwanymi guzikami w rozporku, na początku nie rozumiałem dlaczego mama odrywała mi wszystkie guziki z rozporka moich spodni. Teraz już wiem że chłopcy, na weselach nie powinny mieć guzików w rozporku swoich spodni. Dlatego powinno się chłopcom odrywać wszystkie guziki z rozporka spodni, nawet było mi dość przyjemnie. Jak mama odrywała mi guziki z pierwszych moich spodni, wtedy nie wiedziałem że dla mamy oderwanie guzików z rozporka moich spodni nie było przyjemnością tylko koniecznością. Natomiast dla mamy, pierwszy raz oderwanie wszystkich guzików ze swojej koszulki było złem koniecznym, gdyż mama miała pod koszulką biustonosz.. Dlatego gdyż mama chciała założyć sobie sukienkę rozpinaną z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wpółżywych,białych, przyszywanych, plastikowych guzików, wiedziała że sukienki na wesela zakłada się na gołe ciało. Jak mama oderwała sobie już wszystkie guziki ze swojej koszulki, zapinanej z przodu za pomocą; dużych, płaskich, okrągłych, granatowych, plastikowych guzików. Mama zdjęła sobie koszulkę, rozerwała sobie stanik z przodu. Chwilę pomasowała sobie piersi, założyła sobie sukienkę. Wsadziła sobie dłonie pod sukienkę i ściągała sobie majtki, na koniec mama zapięła wszystkie guziki przy swojej sukience.
Odpowiedź (0)

Zawsze jak ciocia przyjeżdżała do nas, przywoziła mi majtki chłopięce. Dostawałem też jedne majtki dziewczęce, ciocia ściągała sobie majtki i oddawała mi swoje majtki. Dawała mi też swoje majtki które miała na zmianę, ostatnio przyjeżdża do nas już bez majtek. Ale na dal przywozi mi chłopięce majtki, w ilości dwóch sztuk. Też przywozi mi trzy sztuki majtek dziewczęcych, za to że przywozi mi majtki. Ja dla cioci, w ramach podziękowań. Za przywożone dla mnie majtki, zawsze odrywam sobie jeden guzik od swoich dzinsów i daję oddaję go cioci.
Odpowiedź (0)

Ciocia za to że oderwałem sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni, oddała mi moje guziki. Które oderwałem sobie z rozporka swoich spodni, jeszcze dała mi dodatkowo jakieś inne cztery guziki. Ciocia zapytała mnie, jak mi się chodzi w jej majtki. Ja odpowiedziałem, że że tylko wtedy założyłem jej majtki. Gdyż nie chciałem żeby mi wyszedł z rozporka siusiorek, ciocia powiedziała choć w moich majtkach. To są już twoje majtki, ja ich już nie potrzebuję.
Odpowiedź (0)

Na koniec dnia chciałem oddać cioci jej majtki, ale ciocia powiedziała żebym wziął sobie jej majtki. Za to że oderwałem sobie guziki z rozporka swoich spodni, ciocia oddała mi swoje majtki. Ciocia zainteresowała się przyszytymi guzikami w rozporku moich spodni, żeby ułatwić cioci sprawdzenie przyszytych guzików w rozporku moich spodni. Rozpiąłem sobie guziki w rozporku, ciocia zapytała się z kąt mam takie ładne guziki w rozporku spodni. Odpowiedziałem cioci, guziki w rozporku swoich spodni mama przyszyła mi z rozporka spodni mojego brata.
Odpowiedź (0)

Natomiast mój młodszy brat zawsze mógł chodzić w majtkach, ale za to przez mamę miał odrywane guziki z rozporka swoich spodni. Parę razy skorzystałem z guzików oderwanych z rozporka spodni mojego młodszego brata, natomiast raz mama specjalnie dla mnie oderwała wszystkie guziki z rozporka spodni mojego młodszego brata. Dlatego gdyż musiałem oderwać sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni, gdyż guziki były potrzebne mojej cioci. Ciocia zapytała się mamy czy nie ma jakiś guzików, to ja na prośbę mamy oderwałem sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni. I dałem guziki z rozporka swoich cioci, ciocia za to że oderwałem sobie guziki z rozporka swoich spodni i jej dałem.Ciocia oddala mi swoje majtki, majtki cioci się mi przydały gdyż nie miałem majtek pod spodniami.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz