Reklama

Kobiece majtki pod lupą (314)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (314)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

W czasie stosunku mojego starszego brata, mój starszy rat masował mamie piersi. Po stosunku mój starszy brat wyjął swój siusiorek mamie z tyłka, mama poprawił sobie spódnice. Następnie odwróciła się przodem do mojego brata, po zastanowieniu się. Mama chcąc zrobić przyjemność mojemu bratu, poświeciła zapięcie swojej koszulki. Nagłym szarpnięciem pozbyła się wszystkich guzików ze swojej koszulki, mój starszy brat miał dwie przyjemności. Oprócz gołych piersi mamy, mój starszy brat miał też przyjemność widzieć jak odrywają się guziki z koszulki mamy. Moja mama wtedy zrobiła prawidłową rzecz z guzikami swojej koszulki, na koniec mama pozbierał oderwane guziki od swojej spódnicy i następnie w pokoju przyszyła oderwane guziki z powrotem do swojej spódnicy.
Odpowiedź (0)

W czasie jak mój starszy brat chodził w spodniach bez majtek, na początku miał suche spodnie. Ale po pewnym czasie mój starszy brat zauważył ze niektórzy z chłopców mieli mokre spodnie w kroku, na początku od czasu do czasu mój starszy brat sikał sobie w spodnie. Później coraz częściej zaczął sikać w spodnie, mój starszy brat od piątej klasy szkoły podstawowej przestał zakładać sobie majtki. Nawet do szkoły chodził w dzinsach bez majtek, pierwszy raz majtki sobie założył jak zaczął pracować. Ale zawsze jak wracał z pracy trzymał swoje majtki w dłoni, natomiast jak przyjechał latem mój starszy brat na przepustkę. W tajemnicy przed mamą macał sobie siusiorek, pewnego dnia mama zobaczyła ze ma oderwane wszystkie guziki z rozporka swoich dzinsów. Mama powiedziała ze spełni jego marzenie, weszli razem do domu. w sypialni mama podwinęła sobie spódnice z tyłu. Ściągła sobie całkowicie majtki, mój starszy brat dla wygody oderwał kilka guzików mamie od spódnicy.
Odpowiedź (0)

Dawniej mój starszy brat chodził w spodniach bez majtek, dlatego że nie miał majtek. Zawsze mój starszy brat wchodził do jeziora bez majtek, na początku mój starszy brat miał tylko rozcięte spodnie z przodu. Następnie mój starszy brat miał spodnie z rozporkiem z którego mama jemu oderwała wszystkie guziki, później mój starszy brat chodził w spodniach z rozpiętymi guzikami w rozporku. Na początku mama mojemu starszemu bratu przed wejściem do jeziora rozpinała guzik przy jego spodniach, następnie mój starszy brat odrywał sobie guzik od swoich spodni. Później brat mój starszy brat zaczął rozpinać sam sobie guzik przy swoich spodniach, ale czasami też mój starszy brat też odrywał sobie guzik od swoich spodni. Niekiedy tez i specjalnie oderwał sobie guzik od swoich spodni, na początku jak mój starszy brat zaczął zakładać sobie matki pod spodnie. Zawsze przed wejściem do jeziora ściągał sobie majtki, później już mój starszy brat wchodził do jeziora w majtkach.
Odpowiedź (0)

Ostatnio mama zaczęła sikać przez majtki, widocznie sikanie przez majtki przynosi mamie dużą ulgę. Dawniej mama dbała o swoje majtki, starała się nie sikać w majtki. Natomiast zawsze mama robiła siku w swoje majtki podczas pochodów pierwszomajowych, dawniej jedynym dniem w którym mama robiła siku przez swoje majtki był dzień wszystkich świętych. W dniu wszystkich świętych kobiecie nie wypada mieć suchych majtek, widocznie zimą mama sika w swoje majtki żeby się ogrzać.
Odpowiedź (0)

Ja tam nie mam nic przeciwko majtkom mamy, ale jestem za tym. Żeby mama przestała zakładać sobie majtki pod spódnice. Gdyż w mamy wieku majtki pod spódnicą są zbędne, szczególnie jak mama ostatnio zaczęła sikać w majtki. Dawniej też mama sikała w majtki, ale z tego względu że jak mama w łazience ściągała swoje majtki to większość majtek kobiecych w koszu miale mokre plamy z przodu od moczu i dlatego mama zaczęła też sikać w swoje majtki, mama nawet latem zakłada sobie majtki pod spódnice. Chociaż latem mi nie pozwala zakładać majtek pod spodenki, najgorszy jest dla mnie maj. Jeszcze za zimno w spodenkach, ale w majtkach pod spodniami jest mi za gorąco. Zawsze w połowie maja, w tajemnicy przed mamą ściągam sobie majtki. Ja tylko latem śpię w majtkach, oczywiście podczas wszystkich świąt śpię też bez majtek. Spanie w święta bez majtek namówiła mnie moja mama, powiedziała żebym w święta spał sobie nago. Spodniki zakładam sobie bez majtek na prośbę mamy, mama powiedziała z bez majtek będzie mi znacznie wygodniej. Mama też powiedziała, latem majtki podczas chodzenia się niszczą.
Odpowiedź (0)

Majtki dla mojej mamy były kiedyś największą oznaką kobiecości, dawniej moja mama dbała o swoje majtki. Zawsze miała majtki suche, jedynie w szpitalu musiała swoje majtki oddać. Pierwszy raz mama nie bardzo chciała oddać swoich majtek, ale to był warunek żeby moja mama mogła wejść na tren szpitala. Majtki oczywiście sobie ściągła, ale salowa powiedziała do mamy, inaczej pani nie wejdzie jak nie odda pani swoich majtek. Mama nie chętnie ale salowej oddala swoje majtki, teraz majtki dla mojej mamy nie mają tak większego znaczenia jak kiedyś. Moja mama zakłada sobie majki pod spódnice, ale ostatnio jak przychodzi z zakupami moja mama ma mokre majtki. Widocznie sikanie w majtki mamie zastępuje stosunek, latem moja mama sika sobie czasami w spodnie. Widocznie mama zaczęła sikać przez majtki w spodnie żeby sobie ulżyć, gdyż dawniej zawsze po stosunku moja mama sikała sobie w spodnie. Dawniej mama jak większość kobiet chodziła w kobiecych reformach, niektóre kobiety sikały w kobiece reformy. Natomiast moja mama sikała w kobiece reformy zima tylko żeby się rozgrzać, ostatnio mama zimą znów zaczęła zakładać sobie pod spódnice zwykłe majtki. Raz do kościoła pod spódnice mama założyła pełny pas do pończoch na majtki, po wejściu do dużego pokoju. Mama założyła sobie pończochy, następnie podwinęła sobie spódnice. Wsadziła sobie dłonie pod pas, ściągła sobie majtki. Na koniec zapięła sobie pończochy, Najpierw mama chciała do kościoła pójść w majtkach pod pasem, ale widocznie później mama nie wiedziała czy pod pasm powinna mieć majtki. Na wszelki wypadek ściągła sobie majtki, moja mama użyła pasa do pończoch jak majtek. Po powrocie z kościoła w dużym pokoju mama, wsadziła sobie dłonie pod płaszcz. Ściągła pas a założyła sobie majtki pod spódnice. Następnym razem mama wolała pójść w normalnych majtkach i rajtuzach niż w pasie i pończochach, widocznie pod pas majtek się nie zakłada. Chociaż bardziej jest nie wygodnie jak się ma majtki pod rajtuzami, ja jako dziecko pod bawełniane rajtuzy majtek sobie nie zakładałem. Chociaż już nie powinna sobie zakładać majtek, ale widocznie lubi mieć na sobie majtki. Po skończeniu siedemdziesiątego roku życia, kobieta nie powinna zakładać sobie majtek pod rajtuzy. Ale widocznie moja mama lubi zakładać sobie majtki, jak lubi moja mama mieć majtki. To powinna po przyjściu z zakupów zdjąć rajtuzy i dopiero założyć sobie majtki jak lubi, widocznie mama zakłada sobie majtki żeby sobie nie ubrudzić spódnicy.
Odpowiedź (0)

Dla mojej mamy oznakami kobiecości są, guziki i majtki. Szczególnie swetry zapinane za pomocą przyszywanych plastikowych guzików, dawniej dla mojej mamy oznakami kobiecości były też kuchenne fartuchy zapinane z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wyżółkłych, matowych, przyszywanych plastikowych, przyszywanych guzików. Parę razy moja mama musiała pozbyć się wszystkich guzików przyszytych do swetra, po prostu musiała je sobie oderwać.Po oderwaniu sobie guzików od swetra, mama czuła się jak by jej ktoś zabrał kobiecość. Chociaż oderwane guziki od swetra mama miała w swojej dłoni, natomiast mama nie miała większych problemow z oderwaniem i to wszystkich guzików od swojej spódnicy. Guziki przy swojej spódnicy moja mama traktowała normalnie, jak było trzeba to moja mama oderwała sobie guziki od spódnicy. Raz mama musiała oderwać i to wszystkie guziki od spódnicy, zapinanej z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wypukłych, przyszywanych, drewnianych guzików.
Odpowiedź (0)

Dawniej mama tez sikała w majtki, ale to były inne czasy. Gdyż podczas pochodów pierwszomajowych mamie nie wypadało wychodzić, na początku mama sikała w majtki. Następnie mama wstrzymywała, po jakimś czasie mama postanowiła nie wstrzymywać, gdyż i tak zawsze na koniec pochodu mama miała zawsze mokre majtki z przodu. Po jakimś czasie mama postanowiła nie wstrzymywać tylko sikać w majtki, na początku mama na pochody zakładała pod spódnice zwykle majtki. Ale po jakiś czasie mama zakładała kobiece reformy pod spódnice, gdyż mamie było szkoda zwykłych majtek. Mama zaczęła zakładać kobiece reformy pod spódnice dlatego, gdyż większość kobiet chodziło w kobiecych reformach. Tylko stare kobiety chodziły w spódnicach bez majtek, zaletę kobiecych reform mama poznała podczas pochodów pierwszomajowych. Gdyż podczas sikania mamie nie kapały siki, chociaż kobiece reformy były dwa razy droższe od zwykłych majtek. Mama się nie przejmowała tylko sikała, gdyż i tak wszystkie kobiety na pochodzie pierwszomajowym sikały w majtki. Natomiast jak podczas pochodu było bardzo ciepło i mamie było za gorąco pod spódnicą, mama nie miała wyjścia stawała wkładała sobie dłonie pod spódnice i ściągała sobie kobiece reformy.
Odpowiedź (0)

Moja mama mogła by już spać w majtkach , ale ze względu na wiek śpi bez majtek. Gdyż od sześćdziesiątego roku życia kobiety powinny spać bez majtek, nawet jeśli kobieta chciała by spać w majtkach. To nie powinna, moja mama jest tradycjonalistką. Od czasu jak mama nie ma już stosunku, po przyjściu z zakupami moja mama ma zawsze mokre majtki. Dawniej tez mama sikała w majtki, ale tylko wtedy jak mama stała w kolejce. Mamie jak chciało się sikać, żeby nie stracić miejsca w kolejce. Mama miała dwa wyjścia ,albo wyjść z kolejki i się wysikać i mieć suche majtki. Lub zrobić siku w majtki ,mama wybierała sikanie w majtki. Oprócz mokrych majtek, mama miała z przodu mokrą spódnice. Mamie nie było widać mokrej plamy na spódnicy, dlatego gdyż mama zawsze jak stała w kolejce miała na sobie ciemną spódnice. Natomiast pod spódnice zawsze mama sobie zakładała białe majtki, teraz też mama zakłada sobie pod spódnice białe majtki. Widocznie sikanie w majtki sprawia mamie dużą przyjemność, gdyż po przyjściu z zakupów mama nie zmienia sobie majtek na suche. Tylko chodzi do wieczora w mokrych majtkach, nawet nie ściąga sobie mokrych majtek. Najprawdopodobniej sikanie w majtki mamie zastępuje stosunek, sikanie w majtki jest dla mamy kłopotem. Mama chciała by mieć suche majtki, ale ze względu na wiek mamie nie wypada mieć suchych majtek.
Odpowiedź (0)

Moja mama mogła by już spać w majtkach, ale ze względu na wiek śpi bez majtek. Gdyż od sześćdziesiątego roku życia powinno spać się bez majtek, nawet jeśli kobieta chciała by spać w majtkach. to nie nie powinna. Moja mama jest tradycjonalistką, od czasu jak się mamie skończył stosunek. Moja mama jak przychodzi z zakupami, ma zawsze mokre majtki. Zaczęła sikać w majtki podczas zakupów, sikanie w majtki sprawia mamie dużą przyjemność. Moja mama nie ma już stosunku, widocznie sikanie w majtki mamie zstępuje w stosunek.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz