Reklama

Kobiece majtki pod lupą (319)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (319)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Jedyny raz kiedy mama pozbyła się guzków przy swoim fartuchu był dzień w którym była ciocia, w pokoju była moja mama. Podeszła do mamy ciocia, stanęła przed mamą. Chwilę popatrzyła na zapięcie fartucha mamy, następnie ukucła przed mama. Ciocia rozchyliła nogi, następnie rozpięła mamie jeden guzik przy fartuchu. Mama zapytała się cioci, co chce zrobić. Ciocia odpowiedziała mamie, że chce zobaczyć co mama ma pod fartuchem. Mama odpowiedziała że nie ma nic, ale ciocia odpowiedziała że chce zobaczyć. Jak ciocia chce zobaczyć to może. Mama cioci powiedziała, tylko bez odrywania guzików. Ciocia wzięła w dłonie oba końce mamy fartucha, mama zasłoniła sobie dół swojego fartucha. Chroniąc resztę guzików przed oderwaniem, następnie ciocia nagłym szarpnięciem pozbyła się guzików z mamy fartucha. Mama mając już oderwane część guzików przez ciocię od sowiego fartucha, mama przy cioci od góry po kolei oderwała sobie resztę guzików od swojego fartucha. Następnie mama zdjęła sobie fartuch, będąc nago. Mama założyła sobie tą samą koszulkę na gole piesi, w której miała stosunek z moim starszym bratem. Zapinaną za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, matowych, plastikowych, przyszywanych guzików i spódnice. Mama następnie wzięła sobie majtki, rozłożyła i zaczęła je sobie zakładać. Po włożeniu jednej nogi w majtki, ciocia przytrzymała mamie dłońmi majtki. Mama powiedziała do cioci co robi, ciocia mamie odpowiedziała żeby raz majtek sobie pod spódnice nie zakładała. Mama po zastanowieniu się, wyjęła sobie nogę ze swoich majtek. Następnie mama złożyła swoje majtki i razem wyszły z pokoju, następnego dnia mama w pokoju pozbierała z podłogi guziki oderwane od swojego fartucha.
Odpowiedź (0)

Oderwanie guzików od spódnicy przez moją mamę nawet rozumiem, właściwie guziki przy spódnicy przeszkadzają i dlatego mama odrywała sobie guziki przy swojej spódnicy. Moja mama odrywała sobie guziki od spódnicy dlatego, żeby mieć wygodę w czasie stosunku. Natomiast oderwanie guzików przez mamę z koszulki nie rozumiem, przecież koszulkę mama mogła sobie do stosunku jak chciała rozpiąć. A nie odrywać guziki i to wszystkie, raz chciałem sprawdzić czy faktycznie mama ma problem z rozpięciem guzików przy swojej koszulce. Jak mamy nie było w domu, wyjąłem z szafy mamy koszulkę zapinaną z przodu za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, matowych, przyszywanych, plastikowych guzków. Guziki przy mamy koszulce rozpinały się bardzo łatwo, widocznie łatwiej mamie było oderwać guziki z koszulki niż rozpiąć koszulkę.
Odpowiedź (0)

Moja mama nawet potrafiła pozbyć się guzików przed stosunkiem, widocznie guziki dla mojej mamy były czymś mało ważnym. Większość kobiet rozpina guziki przy koszulce, ale nie moja mama. Moja mama woli oderwać sobie guziki od swojej koszulki, lub nawet pozbyć się wszystkich guzików z koszulki. Żeby mieć tylko wygodę w czasie stosunku, mama zawsze pozbywała się guzików od swojej spódnicy poprzez nagłe szarpnięcie. Nawet jeśli guziki przy spódnicy dawały się rozpinać, mama przed stosunkiem zawsze albo odrywała sobie po kolei wszystkie guzki od swojej spódnicy. Lub nagłym szarpnięciem mama pozbywała się guzików od swojej spódnicy. Jedynie jak miała na sobie fartuch kuchenny zapinany do kostek z pomocą: dużych, okrągłych, matowych, plastikowych, przyszywanych, plastikowych guzików, wtedy mama rozpinała sobie guziki przy swoim fartuchu. Mama fartuch rozpinała dlatego gdyż, fartuch mama zawsze zakładała sobie bez biustonosza i majtek. Mama jak miała na sobie fartuch to biustonosza nie zakładała, dlatego żeby mieć wygodę. Natomiast pod fartuch mama nie zakładała sobie majtek gdyż, majtki pod fartuchem według mojej mamy są zbędne. Moja mama traktuje biustonosz i majtki jako komplet, nieraz jak mama musiała być bez biustonosza to i majtek sobie nie zakładała nawet pod spódnice.
Odpowiedź (0)

Widocznie stosunek dla mojej mamy był czymś ważnym, gdyż nawet oderwanie guzików z koszulki i to nawet wszystkich nie stanowiło dla mojej mamy większego problemu. Teraz gdy mama skończyła już ze stosunkiem, żeby sobie ulżyć zaczęła sikać w majtki. Stosunek dla mojej mamy był zawsze czymś przyjemnym, natomiast oderwanie guzików z koszulki dla większości kobiet jest złem koniecznym. Większość kobiet woli rozpiąć sobie koszulki niż oderwać z nich guziki, natomiast oderwanie guzików z koszulki dla mojej mamy nigdy nie stanowiło problemu. Jak trzeba było oderwać guziki z koszulki czy od spódnicy, mama po prostu odrywała sobie guziki z koszulki lub ze spódnicy.
Odpowiedź (0)

Raz mama miała na sobie specjalny komplet, koszulkę zapinaną z przodu za pomocą przyszywanych plastikowych guzików i pełny pas do pończoch. Mama nie była pewna czy pod pasem do pończoch może mieć majtki, po zastanowieniu ściągła sobie majtki. Na początku mama nie mogła zdecydować się na ściągnięcie sobie majtek, ale wiedziała że jak pas do pończoch to majtek już nie. Natomiast mama nie chciała zakładać sobie pończoch samonośnych dlatego gdyż, wtedy musiała by mieć goły tyłek. Natomiast żeby zabezpieczyć swoją spódnicę przed mokrą plamą od moczu, mama założyła sobie pełny pas do pończoch. Po przyjściu z kościoła, mama ściągła pas do pończoch. Następnie założyła sobie majtki, dawniej mama latem do kościoła mama chodziła w spódnicy bez majtek. Nawet jak już miała majtki to wolała chodzić bez majtek, jak mama zaczęła co dzień zakładać sobie majtki pod spódnice. Jak w niedzielę szła do szpitala w odwiedziny, majtek już nie zakładała sobie pod spódnice.
Odpowiedź (0)

W czasie stosunku mojego starszego brata, mój starszy rat masował mamie piersi. Po stosunku mój starszy brat wyjął swój siusiorek mamie z tyłka, mama poprawił sobie spódnice. Następnie odwróciła się przodem do mojego brata, po zastanowieniu się. Mama chcąc zrobić przyjemność mojemu bratu, poświeciła zapięcie swojej koszulki. Nagłym szarpnięciem pozbyła się wszystkich guzików ze swojej koszulki, mój starszy brat miał dwie przyjemności. Oprócz gołych piersi mamy, mój starszy brat miał też przyjemność widzieć jak odrywają się guziki z koszulki mamy. Moja mama wtedy zrobiła prawidłową rzecz z guzikami swojej koszulki, na koniec mama pozbierał oderwane guziki od swojej spódnicy i następnie w pokoju przyszyła oderwane guziki z powrotem do swojej spódnicy.
Odpowiedź (0)

W czasie jak mój starszy brat chodził w spodniach bez majtek, na początku miał suche spodnie. Ale po pewnym czasie mój starszy brat zauważył ze niektórzy z chłopców mieli mokre spodnie w kroku, na początku od czasu do czasu mój starszy brat sikał sobie w spodnie. Później coraz częściej zaczął sikać w spodnie, mój starszy brat od piątej klasy szkoły podstawowej przestał zakładać sobie majtki. Nawet do szkoły chodził w dzinsach bez majtek, pierwszy raz majtki sobie założył jak zaczął pracować. Ale zawsze jak wracał z pracy trzymał swoje majtki w dłoni, natomiast jak przyjechał latem mój starszy brat na przepustkę. W tajemnicy przed mamą macał sobie siusiorek, pewnego dnia mama zobaczyła ze ma oderwane wszystkie guziki z rozporka swoich dzinsów. Mama powiedziała ze spełni jego marzenie, weszli razem do domu. w sypialni mama podwinęła sobie spódnice z tyłu. Ściągła sobie całkowicie majtki, mój starszy brat dla wygody oderwał kilka guzików mamie od spódnicy.
Odpowiedź (0)

Dawniej mój starszy brat chodził w spodniach bez majtek, dlatego że nie miał majtek. Zawsze mój starszy brat wchodził do jeziora bez majtek, na początku mój starszy brat miał tylko rozcięte spodnie z przodu. Następnie mój starszy brat miał spodnie z rozporkiem z którego mama jemu oderwała wszystkie guziki, później mój starszy brat chodził w spodniach z rozpiętymi guzikami w rozporku. Na początku mama mojemu starszemu bratu przed wejściem do jeziora rozpinała guzik przy jego spodniach, następnie mój starszy brat odrywał sobie guzik od swoich spodni. Później brat mój starszy brat zaczął rozpinać sam sobie guzik przy swoich spodniach, ale czasami też mój starszy brat też odrywał sobie guzik od swoich spodni. Niekiedy tez i specjalnie oderwał sobie guzik od swoich spodni, na początku jak mój starszy brat zaczął zakładać sobie matki pod spodnie. Zawsze przed wejściem do jeziora ściągał sobie majtki, później już mój starszy brat wchodził do jeziora w majtkach.
Odpowiedź (0)

Ostatnio mama zaczęła sikać przez majtki, widocznie sikanie przez majtki przynosi mamie dużą ulgę. Dawniej mama dbała o swoje majtki, starała się nie sikać w majtki. Natomiast zawsze mama robiła siku w swoje majtki podczas pochodów pierwszomajowych, dawniej jedynym dniem w którym mama robiła siku przez swoje majtki był dzień wszystkich świętych. W dniu wszystkich świętych kobiecie nie wypada mieć suchych majtek, widocznie zimą mama sika w swoje majtki żeby się ogrzać.
Odpowiedź (0)

Ja tam nie mam nic przeciwko majtkom mamy, ale jestem za tym. Żeby mama przestała zakładać sobie majtki pod spódnice. Gdyż w mamy wieku majtki pod spódnicą są zbędne, szczególnie jak mama ostatnio zaczęła sikać w majtki. Dawniej też mama sikała w majtki, ale z tego względu że jak mama w łazience ściągała swoje majtki to większość majtek kobiecych w koszu miale mokre plamy z przodu od moczu i dlatego mama zaczęła też sikać w swoje majtki, mama nawet latem zakłada sobie majtki pod spódnice. Chociaż latem mi nie pozwala zakładać majtek pod spodenki, najgorszy jest dla mnie maj. Jeszcze za zimno w spodenkach, ale w majtkach pod spodniami jest mi za gorąco. Zawsze w połowie maja, w tajemnicy przed mamą ściągam sobie majtki. Ja tylko latem śpię w majtkach, oczywiście podczas wszystkich świąt śpię też bez majtek. Spanie w święta bez majtek namówiła mnie moja mama, powiedziała żebym w święta spał sobie nago. Spodniki zakładam sobie bez majtek na prośbę mamy, mama powiedziała z bez majtek będzie mi znacznie wygodniej. Mama też powiedziała, latem majtki podczas chodzenia się niszczą.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz