Kobiece majtki pod lupą (368)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (368)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Widocznie dla mamy ważniejsze było masowanie swoich piersi, niż guziki przy bluzce. Dopiero po miesiącu, mama przyszyła sobie guziki z powrotem do bluzki. Jak mama zaczęła chodzić we fartuchu kuchennym, oderwała sobie wszystkie guziki od swojej bluzki. Wchodzę do piwnicy, mama rozpina sobie fartuch. Następnie dłońmi wzięła końce swojej bluzki i ciągnąc, końce swojej bluzki. Guziki z mamy bluzki, zaczęły się poklei odrywać.
Odpowiedź (0)

Jak masowałem mamę między nogami, mama najpierw zaczęła masować sobie piersi przez bluzkę. Nie doznając większej ulgi, mama stanęła przed dylematem. Czy rozpiąć sobie bluzkę, i w ten sposób oszczędzić guziki i mieć mniej czasu na masowanie. Czy oderwać sobie guziki od swetra, czy od bluzki po zastanowieniu się, mama chcąc mieć więcej czasu na masowanie. Wybrała wygodę niż guziki przy bluzce, łatwiej mamie było pozbyć się guzików z bluzki. Niż oderwać guziki od swojego swetra, na początku mama chciała oderwać guziki od swojego swetra. Ale ze względu na duże cycki i brak biustonosza, mama postanowiła poświęcić guziki ze swojej bluzki. Jak wracaliśmy, mama po drodze zapinała sobie sweter.
Odpowiedź (0)

Raz z mamą szedłem od babci, po drodze zapytałem się mamy. Chciałbym pomasować ją między nogami, mama po zastanowieniu. Zgodziła się, weszliśmy razem w krzaki. Mama rozchyliła sobie nogi, następnie podwinęła sobie spódnicę. Ja wsadziłem mamie, pod spódnice dłoń. Po chwili. cofnąłem swoja dłoń. Z powrotem, mama spytała. Co się stało, poczułem coś dziwnego. Pod twoją spódnicą, to tylko są rajstopy. Ale jak rajstopy tobie przeszkadzają, to zdejmnę sobie rajstopy. Mama, podwinęła tył spódnicy do góry. Po zdjęciu rajstop, wsadziłem z powrotem swoją dłoń mamie pod spódnicę. Zapytałem się mamy, mamo. Zrobiłaś siku w majtki, mama zapytała się. Dlaczego się pytam, powiedziałem. Masz mokre z przodu majtki, następnie. Jedną dłonią, zacząłem ściągać. Mamie mokre majtki, mama zapytała się dlaczego. Ściągam jej majtki, mamo masz mokre majtki. Będzie mi znacznie wygodnie, jak nie będziesz miała na sobie majtek.Po ściągnięciu majtek mamie, jedną dłonią. Zacząłem masować mamę między nogami, mama rozsunęła sobie suwak. Przy swojej spódnicy, powiedziałem do mamy. Zrób też porządek, z guzikiem przy swojej spódnicy. Mama oderwała go sobie, na koniec. Mama ,wsadziła swoje rajtuzy, do torebki. Ja wyrzuciłem, mokre majtki mamy.
Odpowiedź (0)

Duży, okrągły, wypukły, plastikowy, przyszyty guzik do dzinsów chłopięcych, do dla mamy duża wygoda. Jeśli niema się czasu, to nawet mama oderwie guzik od dzinsów syna. Najczyściej mama jedną ręką, odpina guzik synowi przy dzinsach. A drugą odrywa sobie guzik od swoich dzinsów, inna sprawa jest z guzikami w rozporku spodni chłopięcych. Jak chłopczyk ma duże, okrągłe, wypukłe, przyszywane, plastikowe guziki w rozporku spodni, to niezależnie od sytuacji, mama powinna chłopczykowi oderwać guziki z rozporka spodni. Natomiast mama, niezależnie od sytuacji. Z rozporka swoich dzinsów, powinna oderwać wszystkie guziki.
Odpowiedź (0)

Spodnie założone bez majtek, to dla chłopaka wygoda. Dawniej chłopak przed stosunkiem, żeby ułatwić sobie sprawę. Pozbywał się guzików, z rozporka swoich spodni. Przez nagłe szarpnięcie, teraz chłopak przed stosunkiem. Rozsuwa sobie suwak, w rozporku swoich spodni. Najczęściej w czasie stosunku, chłopak żeby mieć wygodę. Rozpina sobie guzik, od swoich spodni. Na tomiast zawsze, po stosunku. Po zasunięciu sobie suwaka, w rozporku swoich spodni. Chłopak odrywa sobie guzik, od swoich spodni. Przed stosunkiem, guzik przy spodniach. Był potrzebny, gdyż chłopak. Zawsze sobie zapinał, guzik przy swoich spodniach. Natomiast, po stosunku. Chłopak odrywa sobie guzik, gdyż.. Spełnił już, swoje zadanie. Jako zbędny, dlatego chłopak. Odrywa, sobie guzik od spodni. Natomiast, jak kobieta ma na sobie. Długą spódnice, do kostek. Zapinaną z przodu, za pomocą; dużych, okrągłych, wypukłych, drewnianych przyszywanych, guzików. Kobieta zawsze zapina, wszystkie guziki. Przy swojej spódnicy, natomiast przed stosunkiem. Kobieta żeby ułatwić sprawę chłopakowi, rozpina część guzików. Przy swojej spódnicy, natomiast po stosunku. Kobieta odrywa, najpierw rozpięte guziki. Przy swojej spódnicy, a później odrywa. Pozostałe guziki, od swojej spódnicy. Jako już zbędne guziki, dla kobiety. Ważniejszy jest, stosunek. Niż guziki przy spódnicy, zawsze kobieta, woli zrobić. Siku w spódnicę, niż przerwać. Stosunek, i się wysikać.
Odpowiedź (0)

Natomiast jak kobieta ma na sobie kuchenny fartuch, zapinany za pomocą dużych, okrągłych, białych, matowych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych, plastikowych guzików. Normalnie kobieta przed stosunkiem, rozpinana sobie guziki przy fartuchu. Ale jeśli nie ma czasu, to nawet poświeci guziki przyszyte do swojego fartucha. Najczęściej kobieta pozbędzie się guzików z kuchennego fartucha, poprzez nagłe szarpnięcie. Ale też w czasie stosunku, kobieta odrywa sobie guziki ze swojego kuchennego fartucha. Najczęściej jak ma już podwinięty fartuch do góry, wtedy kobieta zawsze pozbywa się się części guzików. Ze swojego kuchennego fartucha, żeby chłopak miał wygodę w czasie stosunku.
Odpowiedź (0)

Dawniej moja mama na spotkania rodzinne, zakładała pod spódnice majtki ze sztucznego tworzywa. Chociaż normalnie, chodziła w bawełnianych majtkach. Mama znów chodzi w bawełnianych majtkach, natomiast jak ja chodziłem. Do szkoły podstawowej, na spotkania rodzinne. Musiałem zakładać sobie, spadnie bez majtek. Jak zacząłem chodzić do szkoły zawodowej, musiałem chodzić w majtkach ze sztucznego tworzywa. Ostatnio znów mama daje mi, żebym zakładał sobie bawełniane majtki.
Odpowiedź (0)

Jak chłopak jest w dzinsach, z rozporkiem zapinanym za pomocą; małych, okrągłych, czarnych, matowych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Normalnie chłopak przed stosunkiem, guziki w rozporku swoich dzinsów rozpina. Ale jeśli nie ma czasu, to chłopak. Nawet poświęci guziki w rozporku swoich dzinsów, jednak woli rozpiąć guziki w rozporku swoich dzinsów. Niż je oderwać, inaczej jest sprawa z guzikami w rozporku spodni. Niezależnie od sytuacji, z rozporka takich spodni. Guziki powinno się oderwać, czy to przed stosunkiem. Czy tylko, przed macaniem siusiorka.
Odpowiedź (0)

Inaczej jest jak kobieta ma na sobie, rozpinaną długą spódnice. Zapinaną na boku, za pomocą; dużych, okrągłych, czarnych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych, guzików. Normalnie, taką spódnice. Kobieta przed stosunkiem, sobie rozpina. Jedynie dla wygody, od góry. Może oderwać, sobie dwa guziki. Od swojej spódnicy, ale zawsze nawet. Od takiej spódnicy, przed stosunkiem. Kobieta powinna oderwać sobie od góry, jeden guzik. Inaczej jak kobieta ma taką spódnice na sobie, i nie ma czasu. Wtedy jedynie kobieta może od dołu, nagłym szarpnięciem. Pozbyć się guzików ze swojej spódnicy, odrywanie po kolei guzików od spódnicy. Kobiecie zajęło by więcej czasu, zamiast stosunku. Kobieta została by w spódnicy, z oderwanymi guzikami. Zamiast stosunku, kobieta miała by. Tylko oderwane guziki, ze swojej spódnicy.
Odpowiedź (0)

Inna sprawa jest z guzikiem przy spódnicy, właściwie każdy guzik przyszyty do spódnicy kobieta powinna sobie oderwać. Oprócz jak jest w spódnicy, całkowicie rozpinanej. Ale jak ma normalną spódnicę na sobie, to niektóre kobiety. Odrywają sobie guzik od spódnicy, jak mają przyszyty guzik z boku spódnicy. Natomiast jak mają przyszyty guzik z przodu spódnicy, większość kobiet. Odrywa sobie guzik dla wygody, natomiast wszystkie kobiety. Odrywają guziki przyszyte z tyłu spódnicy, przed stosunkiem.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz