Kobiece majtki pod lupą (363)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (363)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Natomiast jak kobieta ma na sobie kuchenny fartuch, zapinany za pomocą dużych, okrągłych, białych, matowych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych, plastikowych guzików. Normalnie kobieta przed stosunkiem, rozpinana sobie guziki przy fartuchu. Ale jeśli nie ma czasu, to nawet poświeci guziki przyszyte do swojego fartucha. Najczęściej kobieta pozbędzie się guzików z kuchennego fartucha, poprzez nagłe szarpnięcie. Ale też w czasie stosunku, kobieta odrywa sobie guziki ze swojego kuchennego fartucha. Najczęściej jak ma już podwinięty fartuch do góry, wtedy kobieta zawsze pozbywa się się części guzików. Ze swojego kuchennego fartucha, żeby chłopak miał wygodę w czasie stosunku.
Odpowiedź (0)

Dawniej moja mama na spotkania rodzinne, zakładała pod spódnice majtki ze sztucznego tworzywa. Chociaż normalnie, chodziła w bawełnianych majtkach. Mama znów chodzi w bawełnianych majtkach, natomiast jak ja chodziłem. Do szkoły podstawowej, na spotkania rodzinne. Musiałem zakładać sobie, spadnie bez majtek. Jak zacząłem chodzić do szkoły zawodowej, musiałem chodzić w majtkach ze sztucznego tworzywa. Ostatnio znów mama daje mi, żebym zakładał sobie bawełniane majtki.
Odpowiedź (0)

Jak chłopak jest w dzinsach, z rozporkiem zapinanym za pomocą; małych, okrągłych, czarnych, matowych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Normalnie chłopak przed stosunkiem, guziki w rozporku swoich dzinsów rozpina. Ale jeśli nie ma czasu, to chłopak. Nawet poświęci guziki w rozporku swoich dzinsów, jednak woli rozpiąć guziki w rozporku swoich dzinsów. Niż je oderwać, inaczej jest sprawa z guzikami w rozporku spodni. Niezależnie od sytuacji, z rozporka takich spodni. Guziki powinno się oderwać, czy to przed stosunkiem. Czy tylko, przed macaniem siusiorka.
Odpowiedź (0)

Inaczej jest jak kobieta ma na sobie, rozpinaną długą spódnice. Zapinaną na boku, za pomocą; dużych, okrągłych, czarnych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych, guzików. Normalnie, taką spódnice. Kobieta przed stosunkiem, sobie rozpina. Jedynie dla wygody, od góry. Może oderwać, sobie dwa guziki. Od swojej spódnicy, ale zawsze nawet. Od takiej spódnicy, przed stosunkiem. Kobieta powinna oderwać sobie od góry, jeden guzik. Inaczej jak kobieta ma taką spódnice na sobie, i nie ma czasu. Wtedy jedynie kobieta może od dołu, nagłym szarpnięciem. Pozbyć się guzików ze swojej spódnicy, odrywanie po kolei guzików od spódnicy. Kobiecie zajęło by więcej czasu, zamiast stosunku. Kobieta została by w spódnicy, z oderwanymi guzikami. Zamiast stosunku, kobieta miała by. Tylko oderwane guziki, ze swojej spódnicy.
Odpowiedź (0)

Inna sprawa jest z guzikiem przy spódnicy, właściwie każdy guzik przyszyty do spódnicy kobieta powinna sobie oderwać. Oprócz jak jest w spódnicy, całkowicie rozpinanej. Ale jak ma normalną spódnicę na sobie, to niektóre kobiety. Odrywają sobie guzik od spódnicy, jak mają przyszyty guzik z boku spódnicy. Natomiast jak mają przyszyty guzik z przodu spódnicy, większość kobiet. Odrywa sobie guzik dla wygody, natomiast wszystkie kobiety. Odrywają guziki przyszyte z tyłu spódnicy, przed stosunkiem.
Odpowiedź (0)

Najczęściej kobieta tylko rozpina sobie guzik przy swoich spodniach, ale są kobiety które też i odrywają guzik od swoich spodni. Tylko niektóre kobiety odrywają guzik od swoich spodni, po wcześniejszym rozpięciu sobie guzika. Natomiast starsze kobiety, jak zrobią siku w spodnie. Odrywają też i guzik, najczęściej starsza kobieta odrywa sobie duży, okrągły, wypukły, matowy, plastikowy, przyszywany guzik. Dla wygody, a tak naprawdę. Nie wypada, starszej kobiecie. Żeby była w spodniach, z rozpiętym guzikiem. i dlatego musi go sobie oderwać, od swoich spodni.
Odpowiedź (0)

Jak kobieta ma na sobie spodnie z rozporkiem zapinanym za pomocą; dużych, okrągłych, wypukłych, matowych,plastikowych, przyszywanych guzików, to ma dylemat. Co zrobić z guzikami, w rozporu swoich spodni. Są sytuacje, kiedy kobieta powinna oderwać, sobie guziki z rozporka swoich spodni. Inna sprawa jest jak kobieta ma przy swoich spodniach: dużego, okrągłego, wypukłego, matowego, przyszywano, plastikowego guzika, taki guzik kobieta nie zależnie od sytuacji. Po prostu, powinna oderwać sobie guzik od swoich spodni. Ale najczęściej, kobiety tylko rozpinają guzik od swoich spodni.
Odpowiedź (0)

Mama do jednej swojej białej koszulki, zapinanej z przodu. Na całej długości, przyszywała guziki aż cztery razy. Gdyż za każdym razem, zawsze dla wygody. Pozbywała się wszystkich guzików, ze swojej koszulki. Po prostu, podczas stosunków. Mamie łatwiej było, pozbyć się guzików, ze swojej koszulki. Niż je sobie rozpiąć, po prostu. Mama odrywała sobie guziki, ze swojej koszulki.
Odpowiedź (0)

Jak mój młodszy brat miał pięć lat, latem w sypialni. Zaczął bawić się piersiami mamy, przez bluzkę. Wziął zapięcie w swoje dłonie i zaczął ciągnąć, mama najpierw ręce mojego brata. Zaczęła odsuwać od swoich piersi, nie chcąc. żeby mój młodszy brat. Rozerwał mamie bluzki z przodu, mama postanowiła ułatwić sprawę mojemu młodszemu bratu. Zrobić mi przyjemność, gdyż cały czas patrzyłem na piersi mamy, chociaż już gole piersi mamy widziałem. mama od góry nagłym szarpnięciem pozbyła się gzików. Ze swojej bluzki, zapinanej z przodu.
Odpowiedź (0)

Jako dziecko, miałem szorty zrobione z dzinsów. Chociaż guzik przy dzinsach, miałem dobry. To mama mi i tak go oderwała, nawet polubiłem tamte szorty, Gdyż mama przyszyła mi do moich szortów, guzik który mama oderwała. Od swojego kuchennego fartucha. nawet do jednych dzinsów. Mama specjalnie przyszyła mi guzik, który oderwała od swetra. Mojemu młodszemu bratu, a to dlatego. Gdyż podczas występu, mój młodszy brat. Musiał być w swetrze, z oderwanymi guzikami.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz