Kobiece majtki pod lupą (377)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (377)

Dodaj komentarz
-

Na początku mama mojemu młodszemu bratu, po zdjęciu rajtuz rozpinała koszulkę. Jak mój młodszy brat, zaczął chodzić w majtkach. Mama odrywała, oba guziki z jego koszulki. Później już sam zaczął, odrywać sobie guziki. Od swojej koszulki, zapinanej na ramieniu. Za pomocą: dwóch, małych, okrągłych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Nawet ja raz na spotkaniu choinkowym, oderwałem oba guziki z koszulki mojego młodszego brata.
Odpowiedź (0)
-

Żeby mieć dłużej majtki, mama zaczęła na pochody pierwszomajowe. Chodzić bez majtek, nie mając już majtek. Mama zaczęła, sikać w spódnicę. Mama wolała poświęcać spódnice, niż swoje majtki, Wtedy większą wartość dla mamy stanowiły majtki, niż spódnice. Teraz dla mamy, znów większą wartość ma spódnica niż majtki. Dawniej z mamą, chodziłem na spotkanie choinkowe. Mama zawsze po przyjściu, najpierw mama zdejmowała sobie rajtuzy. Na początku nie wiedziałem, dlaczego mama zdejmuje sobie rajtuzy. Ale w czasie rozmowy, mama powiedziała lubię. Lubię mieć gołe nogi, dlatego ściągam sobie rajtuzy. Później jak już był mój młodszy brat, zauważyłem. Że mama zdejmuje, sobie rajtuzy razem z majtkami.
Odpowiedź (0)
-

Jak mama zaczęła chodzić, na pochody w spódnicach. Na początku mama miała dylemat, czy założyć sobie majtki pod spódnicę. Mama zaczęła chodzić, w majtkach. Parę razy, jak mama miała pod spódnicą majtki. Udało się mamie wstrzymać, i przyjść w suchych majtkach do domu. Ale później żeby się nie męczyć, mama zaczęła sikać w majtki.
Odpowiedź (0)
-

Dla kobiety guziki w rozporku spodni, nie mają większego znaczenia. Jak trzeba oderwać guziki, z rozporku spodni. To kobieta z rozporka swoich spodni, oderwie nawet wszystkie guziki. Dawniej moja mama, na początku pochodów pierwszomajowych. Chodziła w spodniach, z rozporkiem zapinanym za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Zawsze mama w południe, po kolei odrywała sobie. Wszystkie guziki, z rozporka swoich spodni. Na początku nie wiedziałem, dlaczego mama odrywa z rozporka swoich spodni wszystkie guziki. Ale później, dowiedziałem się. Że kobieta, w pewnych sytuacjach. Powinna oderwać, sobie wszystkie guziki. Z rozporka, swoich spodni.
Odpowiedź (0)
-

Natomiast większość starszych chłopców, ma opory. Przed oderwaniem, wszystkich guzików. Z rozporka, swoich dzinsów. Chociaż normalnie, część starszych chłopców. Odrywa sobie guziki, z rozporka swoich dzinsów. Podczas zabawy, większa część starszych chłopców. Żeby mieć wygodę, pozbywa się wszystkich guzików z rozporka swoich dzinsów. Starszemu chłopcu, wygodniej jest. Jak nie ma, guzików w rozporku swoich dzinsów.
Odpowiedź (0)
-

Założenie stroju świętego mikołaja, dziecku jest prostsza. Gdyż, dzieciom zakłada się bez majtek. Młodszym dzieciom, spodnie zdejmuje się razem z majtkami. Natomiast starszym dzieciom, najpierw zdejmuje się spodnie. A później, ściąga się majtki. Młodszym dzieciom, najpierw odrywa się guzik od spodni. A później zdejmuje się spodnie, razem z majtkami. Jeśli chłopczyk ma, w rozporku swoich spodni przyszywane, plastikowe, guziki, to też. Powinno się guziki, z rozporka spodni dziecka oderwać. Natomiast jak chłopczyk, jest starszy. To sam chłopczyk, po zdjęciu sobie spodni. Powinien oderwać, guzik od swoich spodni. Młodszemu chłopczykowi, majtki wrzuca się do śmieci. Natomiast starszy chłopczyk, swoje majtki. Sam powinien, wrzucić swoje majtki do śmieci.
Odpowiedź (0)
-

Rok temu, miałem na sobie,. Strój świętego mikołaja, sprawa była prosta. Spodnie od stroju, założyłem na swoje dzinsy. Inna sprawa, by była. Jak to był by normalny strój, wtedy swoje dzinsy. Musiałbym zdjąć, miałbym dylemat. Musiałbym też, ściągnąć swoje majtki. A co z majtkami, czy zostawić. Czy wrzucić do śmieci, gdyż strój mikołaja. Prawidłowo, zakłada się bez majtek. Ale nie chcąc ubrudzić spodni , musiałbym poprosić sprzątaczkę żeby dała mi swoje majtki Też musiałbym oderwać sobie, guzik od dzinsów. Oderwanie guzika od dzinsów, było by prostsze. Guzik od dzinsów, odrywa się wtedy. Jak jest potrzeba, ściągnięcia swoich majtek.
Odpowiedź (0)
-

Jak mama jechała do babci, zawsze zakładała sobie pd spódnice majtki ze sztucznego tworzywa. Spowodowane było to tym, że babcia lubiła stylon. Chociaż mama chodziła w bawełnianych majtkach, ale żeby zadowolić babcię. Mama zakładała sobie majtki, ze stylonu. Natomiast ja, że byłem w takim wieku. Do babci, jeździłem w bawełnianych majtkach. Natomiast, mój starszy brat. Był starszy, musiał jeździć do babci bez majtek. Mama po przyjeździe, pierwsze co robiła. To ściągała, swoje majtki.
Odpowiedź (0)
-

Gdy mamie oderwały się wszystkie guziki z bluzki, mama zaczęła masować sobie piersi. następnie zdjęła sobie fartuch. Później bluzkę, z której guziki były już oderwane. Z powrotem, mama założyła sobie fartuch kuchenny, zapięła go sobie. Podwinęła sobie fartuch z tyłu, i ściągla jedna ręką swoje majtki. Na koniec, mama wzięła w dłonie. Końce swojego fartucha, i wytarła się nim między nogami
Odpowiedź (0)
-

Widocznie dla mamy ważniejsze było masowanie swoich piersi, niż guziki przy bluzce. Dopiero po miesiącu, mama przyszyła sobie guziki z powrotem do bluzki. Jak mama zaczęła chodzić we fartuchu kuchennym, oderwała sobie wszystkie guziki od swojej bluzki. Wchodzę do piwnicy, mama rozpina sobie fartuch. Następnie dłońmi wzięła końce swojej bluzki i ciągnąc, końce swojej bluzki. Guziki z mamy bluzki, zaczęły się poklei odrywać.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz