Kobiece majtki pod lupą (434)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (434)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Jedną sytuacją, gdzie w rozporku spodni garniturowych nie powinno być przyszytych guzików. Jest, dojrzewanie chłopca. W tym okresie, guziki w rozporku. Spodni garniturowych, są zbędne. I powinno, się je sobie oderwać. W okresie dojrzewania, najczęściej chłopiec. W sklepie, przy mamie. Pozbywa się ,wszystkich guzików z rozporka spodni garniturowych. Po prostu, je sobie po kolei odrywa. Albo przez, nagłe szarpnięcie. Większa część chłopców, nawet jeśli już przymierza spodnie na majtki. To przed założeniem, spodni garniturowych. Ściąga, sobie majtki. Część chłopców, jak zdejmie spodnie garniturowe. Z powrotem, nie zakłada sobie majtek. Wycierusy zakłada, z powrotem. Już, bez majtek.
Odpowiedź (0)

Dla chłopca w okresie dojrzewania, dylematem są majtki i guziki w rozporku spodni garniturowych. Prawidłowo Spodnie garniturowe, powinno założyć się bez majtek. Ale w pewnych, sytuacjach. Guziki z rozporka spodni garniturowych, powinno się też oderwać.
Odpowiedź (0)

Starszy chłopiec, przed założeniem garnituru. Powinien, najpierw. Ściągnąć sobie, majtki. Natomiast młodszym, chłopcom. Powinno oderwać się, wszystkie guziki z rozporka spodni. Chłopcu, pierwszy raz. Majtki, powinien. Założyć sobie, dopiero. W piątej klasie, szkoły podstawowej. Natomiast zimą, pierwszy raz. Chłopiec powinien, założyć sobie majtki. W drugiej, klasie szkoły zawodowej. Oczywiście ,po szkole. Gdyż do szkoły, chłopiec powinien. Chodzić w spodniach, bez majtek. Natomiast, przez cały. Okres dojrzewania, powinien. Zrezygnować, z zakładania majtek.
Odpowiedź (0)

Mamie wygodniej jest, oderwać guzik. Od spodni chłopca, niż go rozpiąć. Młodszym, chłopcom. Powinno, oderwać się. Wszystkie guziki, z rozporka spodni ze względów praktycznych. Jak chłopiec, jet starszy. Większość mam, odrywa chłopcom. Guziki z rozporka, spodni dla wygody. Jak chłopiec, już sam, się przebiera. Odrywa sobie, wszystkie guziki. Z rozporka, swoich spodni. Żeby mieć, ulgę i wygodę.
Odpowiedź (0)

Większość mam, woli wyrzucić. Rajtuzy, z majtkami. Niż wyjmować, majtki. Z rajtuz, chłopięcych. Młodszym chłopcom, ściąga się rajtuzy razem z majtkami. Natomiast starszym, chłopcom. Najpierw, powinno. Zdjąć się rajtuzy, a później ściągnąć majtki. Niezależnie, od wieku chłopca. Mama, najpierw. Powinna, oderwać synowi guzik od jego spodni. Starsi chłopcy, mogą mieć guziki. W rozporku swoich, spodni. Natomiast, młodszym chłopcom. Powinno oderwać się, wszystkie guziki. Z rozporka, spodni. Ale jak, chłopiec podrośnie. I już sam, się przebiera. To i tak, z rozporka. Pierwszych spodni, sam odrywa, sobie guziki. Często zdarza się. Że nawet. Ma też, oderwane guziki. Z rozporka, swoich dżinsów.
Odpowiedź (0)

Większość mam, wyrzuca rajtuzy razem z majtkami swoich córek do śmieci. Nie zależnie, od sytuacji i miejsca. Nawet jeśli, rajtuzy córki są suche. Z powodu, wyrzucenia. Majtek córce, do śmieci. Mama, wyrzuca też i rajtuzy córki. Młodszym dziewczynkom, powinno ściągną się. Rajtuzy, razem z majtkami.. Natomiast, starszym dziewczynkom, najpierw. Ściąga się, rajtuzy. A później, ściąga się majtki.
Odpowiedź (0)

Właściwie, po ściągnięciu córce. Rajtuz z majtkami, mama powinna. Włożyć rajtuzy, a majtki. Wrzucić, do śmieci. Lecz większa część, mam. Woli, wrzucić. Majtki, razem z rajtuzami. Niż, wyciągnąć. Majtki z rajtuz. Większość mam, traktuje. Majtki, swoich córek. Jako, śmieci. Dla większości mam, wygodniej jest. Wrzucić, majtki córki. Do śmieci, razem z rajtuzami.
Odpowiedź (0)

Większość mam, woli oderwać guzik od swojej spódnicy. Niż, go rozpiąć. Są mamy, które specjalnie. Odrywają, guzik. Od, swojej spódnicy. Niektóre z mam, po ściągnięciu swoich majtek. Specjalnie, rozsuwa suwak. Przy swojej spódnicy, lub odrywa guziki. Od swojej, spódnicy. Są też mamy, które. W czasie, rozmowy ze swoją mamą. Nieświadomie. odrywa guzik, od swojej, spódnicy.
Odpowiedź (0)

Czy to, w domu. Czy u babci, na imieninach. Wszystkie mamy, synom i córką. Najpierw, zdejmują rajtuzy. Następnie, ściągają majtki. Zawsze, mamy. Jak ściągną, dzieciom rajtuzy i majtki. Piorą ściągnięte, majtki dzieciom. Często zdarza się, że mamy. Ściągają, też i swoje majtki. Czasami zdarza się, że mama. Podczas, prania majtek dziecka. Dla wygody, ściągnie sobie też swój biustonosz.
Odpowiedź (0)

Inaczej jest z majtkami dziewczęcymi, majtki dziewczęce powinno się wrzucić do śmieci. Większość mam, wrzuca majtki. Razem, z rajtuzami do śmieci. Nawet, jeśli. Założyła córce, nowe rajtuzy. Natomiast, tylko niektóre z mam. Wkłada, ściągnięte rajtuzy. Córki, do torebki.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz