Kobiece majtki pod lupą (421)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (421)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Jak chłopczyk ma zostać mikołajem, to przed założeniem stroju. Mama powinna, dziecko. Najpierw, rozebrać do naga. Od stroju dziecka, mama powinna. Z rozporka, oderwać wszystkie guziki. Dla mamy, dylematem jest. Jak ma, ściągnąć majtki synowi.
Odpowiedź (0)

Kobieta jak ma zostać mikołajem, nie zależnie. Jaki to jest strój, powinna ściągnąć swoje majtki. A najlepiej, przed założeniem stroju. Powinna, rozebrać się do naga. I dopiero, założyć strój mikołaja. Jak są guziki, w rozporku spodniach od stroju mikołaja. Kobieta po założeniu, sobie stroju mikołaja. Powinna oderwać, je sobie.
Odpowiedź (0)

Mama najczęściej chodziła w białych majtkach stylonowych, jedynie na pogrzeby. Mama zakładała sobie, niebieskie majtki ze stylonu. Mama nie starała się, sikać w majtki stylonowe. Ale parę razy zrobiła siku w stylonowe majtki, nie mając majtek ze stylonu. Mama poszła, na pogrzeb. W białych, bawełnianych majtkach. Na miejscu, okazało się. Że mama, musi mieć. Majtki stylonowe, żadna z kobiet. Nie miała, zapasowych majtek. Tylko jedna starsza kobieta, zdjęła swoje stylonowe majtki i oddała mamie. Mama nie chciała wsiąść, majtek od starszej kobiety. Starsza kobieta, powiedziała. Mi, już nie wypada. Na pogrzeby chodzić, w majtkach nawet stylonowych. Dlatego, ściągam swoje majtki. Nie raz, moje majtki się przydają. Jak kobiety, nie mają majtek stylonowych.
Odpowiedź (0)

Dawniej dla mamy ważniejsze były majtki stylonowe, niż z bawełny. Mama uwielbiała chodzić, w majtkach stylonowych. Jak była tylko okazja, to mama zakładała majtki ze stylonu. Jak były w sprzedaży, majtki bawełniane. To mama wolała, kupić sobie majtki ze stylonu. jak w sprzedaży były, majtki jedynie ze stylonu. Mama była szczęśliwa, przez jakiś czas. Mama zakładała sobie, majtki z nogawkami (reformy). Ostatnio mama, zakłada sobie jedynie majtki bawełniane. Ale ma parę, w reklamówce. Majtek, stylonowych.
Odpowiedź (0)

Raz mama nie mając czarnych majtek, musiała ściągnąć swoje białe majtki. Wiedziała że w czasie pogrzebu, nie powinna być w białych majtkach. Nie mając, majtek stylonowych. Mama ściągła, swoje białe bawełniane majtki. Mama miała zasadę, jak nie ma się czarnych majtek. To lepiej, jest. Ściągnąć sobie, białe majtki. Mama zawsze, na pogrzeby. Zakładała sobie, stylonowe majtki. Na pogrzeby, lepiej założyć. Sobie, majtki stylonowe. Niż z, bawełny.
Odpowiedź (0)

Przed wyjściem na komisję wojskową, mama dała mi do założenia majtki. To są moje majtki, ja w nich. Nie chodziłam, pamiętaj. Jak będziesz się ubierał, nie zapomnij. Zabrać z powrotem, majtek.
Odpowiedź (0)

Dla mnie guzik przy dzinsach, niema znaczenia. Po skończeniu trzydziestu lat, oderwałem sobie guzik od swoich dzinsów. Pierwszy raz oderwałem sobie guzik, od swoich dzinsów. Jak miałem, piętnaście lat. Właściwie to oderwałem wtedy guzik, gdyż chciało mi się sikać. A nie chciałem zrobić siku, w swoje dzinsy. Drugi raz, oderwałem sobie guzik. Od swoich dzinsów, jak bylem na komisji wojskowej. Inaczej było, podczas grzybobrania. Wtedy jeździłem do lasu, w granatowych spodniach na gumce. Na początku, wstrzymywałem. Ale później, zacząłem normalnie sikać. Przez majtki, w spodnie. Później zawsze, ściągałem swoje majtki w lesie.
Odpowiedź (0)

Większość osób zajmujących się starszymi kobietami, rozpina sobie tylko guzik przy spodniach. Są też kobiety, które po przyjściu. Do starszej kobiety, pierwsze co robi To odrywa sobie guzik, od swoich spodni. Są też kobiety, które przed założeniem fartucha. Odrywa sobie guzik, od swoich spodni. Kobiecie wygodnej jest, w rozpinanym fartuchu. Niż w spodniach, niektóre kobiety. Zakładają sobie, fartuch bez majtek.
Odpowiedź (0)

Starsze kobiety, też mają potrzeby. Związane, ze stosunkiem. Często starsze kobiety, chcą rozpiąć guzik. Przy spodniach, osoby zajmującej się, osoba zajmująca się. Starszą kobietom, powinna dać. Sobie rozpiąć, guzik przy swoich spodniach. Jak starsza kobieta, chce guzik. To osoba zajmująca się, nie powinna. Bronić się, tylko. Oderwać sobie guzik, od swoich spodni. Dać go, starszej kobiecie.
Odpowiedź (0)

Różnica między kobietą, pięćdziesięcio letnią. A siedemdziesięcio letnią, w garsonce jest taka. Kobieta pięćdziesięcio letnia, pod swoją garsonkę. Zakłada sobie majtki, jak chce, natomiast. Kobiecie siedemdziesięcio letniej, garsonkę zakłada się już bez majtek. Natomiast kobieta, przed założeniem garnituru. Powinna ściągnąć, sobie majtki. Niema znaczenia, ile kobieta ma lat. Jak musi założyć, garnitur. Swoje, majtki powinna ściągnąć.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz