Kobiece majtki pod lupą (416)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (416)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Przed wyjściem na komisję wojskową, mama dała mi do założenia majtki. To są moje majtki, ja w nich. Nie chodziłam, pamiętaj. Jak będziesz się ubierał, nie zapomnij. Zabrać z powrotem, majtek.
Odpowiedź (0)

Dla mnie guzik przy dzinsach, niema znaczenia. Po skończeniu trzydziestu lat, oderwałem sobie guzik od swoich dzinsów. Pierwszy raz oderwałem sobie guzik, od swoich dzinsów. Jak miałem, piętnaście lat. Właściwie to oderwałem wtedy guzik, gdyż chciało mi się sikać. A nie chciałem zrobić siku, w swoje dzinsy. Drugi raz, oderwałem sobie guzik. Od swoich dzinsów, jak bylem na komisji wojskowej. Inaczej było, podczas grzybobrania. Wtedy jeździłem do lasu, w granatowych spodniach na gumce. Na początku, wstrzymywałem. Ale później, zacząłem normalnie sikać. Przez majtki, w spodnie. Później zawsze, ściągałem swoje majtki w lesie.
Odpowiedź (0)

Większość osób zajmujących się starszymi kobietami, rozpina sobie tylko guzik przy spodniach. Są też kobiety, które po przyjściu. Do starszej kobiety, pierwsze co robi To odrywa sobie guzik, od swoich spodni. Są też kobiety, które przed założeniem fartucha. Odrywa sobie guzik, od swoich spodni. Kobiecie wygodnej jest, w rozpinanym fartuchu. Niż w spodniach, niektóre kobiety. Zakładają sobie, fartuch bez majtek.
Odpowiedź (0)

Starsze kobiety, też mają potrzeby. Związane, ze stosunkiem. Często starsze kobiety, chcą rozpiąć guzik. Przy spodniach, osoby zajmującej się, osoba zajmująca się. Starszą kobietom, powinna dać. Sobie rozpiąć, guzik przy swoich spodniach. Jak starsza kobieta, chce guzik. To osoba zajmująca się, nie powinna. Bronić się, tylko. Oderwać sobie guzik, od swoich spodni. Dać go, starszej kobiecie.
Odpowiedź (0)

Różnica między kobietą, pięćdziesięcio letnią. A siedemdziesięcio letnią, w garsonce jest taka. Kobieta pięćdziesięcio letnia, pod swoją garsonkę. Zakłada sobie majtki, jak chce, natomiast. Kobiecie siedemdziesięcio letniej, garsonkę zakłada się już bez majtek. Natomiast kobieta, przed założeniem garnituru. Powinna ściągnąć, sobie majtki. Niema znaczenia, ile kobieta ma lat. Jak musi założyć, garnitur. Swoje, majtki powinna ściągnąć.
Odpowiedź (0)

Guzik od spodni, zapinanych po środku. Za pomocą: jednego, dużego, okrągłego, wypukłego, białego, plastikowego, przyszywanego guzika, odrywa się dlatego. Gdyż po założeniu, siedemdziesięcio letniej. Kobiecie, pieluchomajtek. Guzika nie da się, już zapiąć. Dlatego powinien być, oderwany. Guzik od, spodni.
Odpowiedź (0)

Inna jest sprawa jest z guzikiem, przy spodniach. Zapinanych po środku, za pomocą: jednego, dużego, okrągłego, wypukłego, białego, plastikowego,przyszywanego guzika. Wtedy guzik po prostu, odrywa się. Po założeniu siedemdziesięcio letniej kobiecie, pieluchomajtek.
Odpowiedź (0)

Dla osoby, która musi oderwać. Wszystkie guziki, z rozporka spodni. Kobiety siedemdziesięcio letniej, zapinanych za pomocą: dużych, okrągłych, białych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Jest mniejszym dylematem, jak oderwanie. Obu guzików, od spodni. Zapinanych z boku, za pomocą: dużych, okrągłych, białych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Gdyż, guziki w rozporku spodni. Często traktowane są, jako zbędne. Na tomiast guziki, przyszyte z boku spodni. Odrywa się, po kolei oba guziki. Przed założeniem, pierwszy raz pieluchomajtek.
Odpowiedź (0)

Niekiedy siedemdziesięcio letnie kobiety, w podzięce. Za zostawienie, guzików w rozporku spodni. Pozwalają oderwac sobie, wszystkie guziki. Z koszulki zapinanej, za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, białych, plastikowych, przyszywanych guzików. W większości sytuacji, zostawia się guziki. W rozporku spodni, starszych kobiet. Ale niektórzy, nie chcą. Zostawiać, guzików w rozporku kobiety siedemdziesięcio letniej. Niekiedy nawet odrywa się guziki z rozporka, siedemdziesięcio letniej kobiety. Przez użycie siły, Ale najczęściej, odrywa się guziki z rozporka spodni. Po założeniu siedemdziesięcio letniej kobiety, pieluchomajtek. Dlatego gdyż, guzików w rozporku spodni. Nie da się, i tak zapiąć. Wtedy lepiej, je oderwać.
Odpowiedź (0)

Podziękowaniem za pozostawienie guzików, w rozporku siedemdziesięcio letniej kobiety. Jest mokra plama, z przodu spodni. Niekiedy też, siedemdziesięcio letnia kobieta. Za zostawienie guzików w rozporku spodni, oderwie też wszystkie guziki. Od swojej bluzki, zapinanej z przodu za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, białych plastikowych, przyszywanych guzików.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz