Kobiece majtki pod lupą (451)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (451)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Guziki w rozporku spodni garniturowych, właściwie są zbędne. Do dziesiątego roku życia, guziki z rozporka spodni garniturowych odrywa chłopcu mama. Jak chłopiec skończy dziesięć lat, powinien już sam z rozporka swoich spodni garniturowych oderwać guziki. Jedynie mama, powinna sprawdzić. Czy ma, oderwane wszystkie guziki z rozporka spodni. Ewentualnie, jak jakiś został to go oderwać. Jak chłopiec skończy piętnaście lat, może mieć guziki w rozporku swoich spodni garniturowych. Po skończeniu, dwudziestego roku życia. Chłopcy powinny mieć, oderwane wszystkie guziki z rozporka spodni garniturowych. Natomiast majtek, pod spodnie garniturowe nie powinno się zakładać. Dlatego, gdyż. W pewnych sytuacjach, majtek pod spodni się nie zakłada.
Odpowiedź (0)

Ja przez cały okres dojrzewania, nie mogłem chodzić w swoich majtkach. Jedynie, do kościoła. Mogłem zakładać sobie pod spodnie, bawełniane majtki mojego młodszego brata. Ale po przyjściu, z kościoła. Musiałem, ściągnąć majtki.
Odpowiedź (0)

Mój starszy brat, wcześniej czasami zakładał majtki pod spodnie. Krótko przed dojrzewaniem, mama. Zabrała, mojemu starszemu bratu wszystkie majtki i je wyrzuciła. Jak skończył dojrzewanie, mama. Kupiła, mojemu starszemu bratu nowe majtki. Mój starszy brat, do trzydziestego roku życia. Spodnie garniturowe, zakładał bez majtek.
Odpowiedź (0)

Jedynie mój młodszy brat, przez cały okres dojrzewania. Mógł chodzić, w bawełnianych majtkach. Ale za to, do kościoła. Chodził, w spodniach bez majtek.
Odpowiedź (0)

Natomiast ja, przez cały okres dojrzewania. Chodziłem, w majtkach poliestrowych. Jedynie do kościoła, mogłem zakładać sobie bawełniane majtki mojego młodszego brata. Ale po przyjściu, z kościoła. Tak jak, mój starszy brat. Musiałem, ściągać sobie majtki.
Odpowiedź (0)

Mój starszy brat, przez cały okres dojrzewania chodził bez majtek. Pierwszy raz, zaskoczony byłem. Jak starszy brat, założył sobie dzinsy bez majtek. Jedynie do kościoła, mógł zakładać spodnie na majtki. Ale po przyjściu z kościoła, musiał ściągnąć sobie majtki.
Odpowiedź (0)

Jak kobieta widzi chłopczyka, macającego się za swój rozporek. Zawsze stara się, pomoc. Kobiety sześćdziesięcioletnie, najczęściej odcinają nożyczkami. Wszystkie guziki, z rozporka spodni chłopczyka. Guziki odcinają nożyczkami dlatego, żeby był cały rozporek. Kobieta jak nie potrzebuje, guzików. To wsadzi chłopczykowi, odcięte guziki z jego rozporka do kieszeni spodni. Natomiast kobiety, osiemdziesięcioletnie. Nie paczą, na rozporek. Tylko po kolei, odrywają. Wszystkie guziki, z rozporka spodni chłopczyka. Przy okazji, żeby sobie ulżyć. Pomacają, siusiorek. Przy okazji, chłopczyk też. Traci, guziki. Przyszyte, do rozporka swoich szortów.
Odpowiedź (0)

Dwa lata temu, bylem mikołajem. Miałbym, dylemat. Jak by pani, która. Dawała, mi strój. Powiedziała, że w środku są majtki i szorty. Jak nie masz majtek, pod dzinsami. To jak, chcesz. Załóż sobie, majtki albo szorty pod spodnie. Jak wygodniej, tobie. To załóż, spodnie bez majtek.
Odpowiedź (0)

Właściwie guziki przy futrze, są zbędne. Większość kobiet, ma dylemat. Z oderwaniem, wszystkich guzików od swojego futra. Guziki przy futrze, powinny być traktowane jako śmieci. Mama szybciej, oderwie guziki. Z córki futra, niż od swojego futra. Tylko część kobiet, zawsze. Po, oderwaniu. Wszystkich, guzików. Od swojego, futra. Przy okazji, oderwie też i guziki z rozporka spodni materiałowych. Są mamy, które uwielbiają. Mieć guziki, przy futrze. Ale mając, dziecko. Oderwą, wszystkie guziki. Od swojego, futra. Cześć mam, mając dziecko. Nawet oderwie, guziki. Nie tylko, od. Swojego futra, ale też. I z rozporka, dzinsów.
Odpowiedź (0)

Inna sprawa, jest zimą. Wtedy kobieta, szybciej oderwie. Nawet wszystkie, guziki od swojego futra. Niż, guziki. Z rozporka, swoich spodni materiałowych.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz