Kobiece majtki pod lupą (445)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (445)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Jak kobieta widzi chłopczyka, macającego się za swój rozporek. Zawsze stara się, pomoc. Kobiety sześćdziesięcioletnie, najczęściej odcinają nożyczkami. Wszystkie guziki, z rozporka spodni chłopczyka. Guziki odcinają nożyczkami dlatego, żeby był cały rozporek. Kobieta jak nie potrzebuje, guzików. To wsadzi chłopczykowi, odcięte guziki z jego rozporka do kieszeni spodni. Natomiast kobiety, osiemdziesięcioletnie. Nie paczą, na rozporek. Tylko po kolei, odrywają. Wszystkie guziki, z rozporka spodni chłopczyka. Przy okazji, żeby sobie ulżyć. Pomacają, siusiorek. Przy okazji, chłopczyk też. Traci, guziki. Przyszyte, do rozporka swoich szortów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dwa lata temu, bylem mikołajem. Miałbym, dylemat. Jak by pani, która. Dawała, mi strój. Powiedziała, że w środku są majtki i szorty. Jak nie masz majtek, pod dzinsami. To jak, chcesz. Załóż sobie, majtki albo szorty pod spodnie. Jak wygodniej, tobie. To załóż, spodnie bez majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Właściwie guziki przy futrze, są zbędne. Większość kobiet, ma dylemat. Z oderwaniem, wszystkich guzików od swojego futra. Guziki przy futrze, powinny być traktowane jako śmieci. Mama szybciej, oderwie guziki. Z córki futra, niż od swojego futra. Tylko część kobiet, zawsze. Po, oderwaniu. Wszystkich, guzików. Od swojego, futra. Przy okazji, oderwie też i guziki z rozporka spodni materiałowych. Są mamy, które uwielbiają. Mieć guziki, przy futrze. Ale mając, dziecko. Oderwą, wszystkie guziki. Od swojego, futra. Cześć mam, mając dziecko. Nawet oderwie, guziki. Nie tylko, od. Swojego futra, ale też. I z rozporka, dzinsów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Inna sprawa, jest zimą. Wtedy kobieta, szybciej oderwie. Nawet wszystkie, guziki od swojego futra. Niż, guziki. Z rozporka, swoich spodni materiałowych.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Nawet jeśli kobieta, dba o guziki. W rozporku, swoich spodni materiałowych. Gdy przychodzi czas, przyjemności. Naturalnym odruchem, kobiety. Jest, pozbycie. Wszystkich guzików, z rozporka spodni materiałowych. Gdyż, łatwiej. Kobiecie jest, oderwać wszystkie guziki. Z rozporka, swoich spodni materiałowych. Większa cześć kobiet, odrywa sobie guziki. Z rozporka. Swoich, spodni materiałowych. Żeby mieć, więcej czasu na przyjemność. Nawet, dla części kobiet. Oderwanie, wszystkich guzików. Z rozporka, spodni materiałowych. Jest już, przyjemne.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Większość kobiet, bardziej dba. O guziki, w rozporku. Spodni, materiałowych. Niż o guziki, w rozporku dzinsów. Dawniej, większość kobiet. Miało oderwane, wszystkie guziki z rozporka dzinsów. Od czasu jak, w rozporku. Kobiecych dzinsach, jest suwak. Część kobiet, odrywa sobie guzik. Od swoich, dzinsów. Wszystkie kobiety, zaczęły odrywać. Guziki z rozporka, spodni materiałowych.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Kobieta najczęściej, odrywa guziki. Z rozporka, spodni materiałowych po kolei. Ale jak, niema czasu. Oderwać, z rozporka. Swoich, spodni materiałowych. To, pozbędzie się. Nagłym szarpnięciem, guzików. Ale za to, większość kobiet. Pozbywa się, wszystkich guzików. Z rozporka, swoich dzinsów. Przez, nagłe szarpnięcie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Inaczej jest, ze sikaniem. Najczęściej, kobiety. Sikają, w. Spodnie, materiałowe. Niż w. Dzinsy, ale nieraz. Kobieta musi, zrobić siku w dzinsy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dla kobiety, ważniejsze są. Guziki w rozporku, spodni z materiału. Niż w w rozporku, dzinsów. Kobiety częściej, oderwą guziki. Z rozporka dzinsów. Niż z rozporka, spodni materiałowych. Mniejsze znaczenie, dla kobiet. Mają guziki, w rozporku spodni materiałowych. Niż guziki, w rozporku dzinsów. Kobieta szybciej, oderwie sobie. Wszystkie guziki, z rozporka dzinsów. Niż z rozporka, spodni materiałowych. Ale są sytuacje, kiedy kobieta. Nawet jeśli nie chce, musi oderwać. Z rozporka, swoich spodni materiałowych wszystkie guziki. Najczęstszą sytuacją, w której. Kobieta, powinna. Oderwać, wszystkie. Guziki, z rozporka. Swoich spodni, materiałowych to pogrzeb.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Też są kobiety które, sikają w dzinsy. Nawet są kobiety które, jak trzeba. Oderwą, sobie. Wszystkie guziki, z rozporka. Swoich spodni, z materiału.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz