Reklama

Kobiece majtki pod lupą (311)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (311)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Ostatnio mama zaczęła sikać przez majtki, widocznie sikanie przez majtki przynosi mamie dużą ulgę. Dawniej mama dbała o swoje majtki, starała się nie sikać w majtki. Natomiast zawsze mama robiła siku w swoje majtki podczas pochodów pierwszomajowych, dawniej jedynym dniem w którym mama robiła siku przez swoje majtki był dzień wszystkich świętych. W dniu wszystkich świętych kobiecie nie wypada mieć suchych majtek, widocznie zimą mama sika w swoje majtki żeby się ogrzać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Ja tam nie mam nic przeciwko majtkom mamy, ale jestem za tym. Żeby mama przestała zakładać sobie majtki pod spódnice. Gdyż w mamy wieku majtki pod spódnicą są zbędne, szczególnie jak mama ostatnio zaczęła sikać w majtki. Dawniej też mama sikała w majtki, ale z tego względu że jak mama w łazience ściągała swoje majtki to większość majtek kobiecych w koszu miale mokre plamy z przodu od moczu i dlatego mama zaczęła też sikać w swoje majtki, mama nawet latem zakłada sobie majtki pod spódnice. Chociaż latem mi nie pozwala zakładać majtek pod spodenki, najgorszy jest dla mnie maj. Jeszcze za zimno w spodenkach, ale w majtkach pod spodniami jest mi za gorąco. Zawsze w połowie maja, w tajemnicy przed mamą ściągam sobie majtki. Ja tylko latem śpię w majtkach, oczywiście podczas wszystkich świąt śpię też bez majtek. Spanie w święta bez majtek namówiła mnie moja mama, powiedziała żebym w święta spał sobie nago. Spodniki zakładam sobie bez majtek na prośbę mamy, mama powiedziała z bez majtek będzie mi znacznie wygodniej. Mama też powiedziała, latem majtki podczas chodzenia się niszczą.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Majtki dla mojej mamy były kiedyś największą oznaką kobiecości, dawniej moja mama dbała o swoje majtki. Zawsze miała majtki suche, jedynie w szpitalu musiała swoje majtki oddać. Pierwszy raz mama nie bardzo chciała oddać swoich majtek, ale to był warunek żeby moja mama mogła wejść na tren szpitala. Majtki oczywiście sobie ściągła, ale salowa powiedziała do mamy, inaczej pani nie wejdzie jak nie odda pani swoich majtek. Mama nie chętnie ale salowej oddala swoje majtki, teraz majtki dla mojej mamy nie mają tak większego znaczenia jak kiedyś. Moja mama zakłada sobie majki pod spódnice, ale ostatnio jak przychodzi z zakupami moja mama ma mokre majtki. Widocznie sikanie w majtki mamie zastępuje stosunek, latem moja mama sika sobie czasami w spodnie. Widocznie mama zaczęła sikać przez majtki w spodnie żeby sobie ulżyć, gdyż dawniej zawsze po stosunku moja mama sikała sobie w spodnie. Dawniej mama jak większość kobiet chodziła w kobiecych reformach, niektóre kobiety sikały w kobiece reformy. Natomiast moja mama sikała w kobiece reformy zima tylko żeby się rozgrzać, ostatnio mama zimą znów zaczęła zakładać sobie pod spódnice zwykłe majtki. Raz do kościoła pod spódnice mama założyła pełny pas do pończoch na majtki, po wejściu do dużego pokoju. Mama założyła sobie pończochy, następnie podwinęła sobie spódnice. Wsadziła sobie dłonie pod pas, ściągła sobie majtki. Na koniec zapięła sobie pończochy, Najpierw mama chciała do kościoła pójść w majtkach pod pasem, ale widocznie później mama nie wiedziała czy pod pasm powinna mieć majtki. Na wszelki wypadek ściągła sobie majtki, moja mama użyła pasa do pończoch jak majtek. Po powrocie z kościoła w dużym pokoju mama, wsadziła sobie dłonie pod płaszcz. Ściągła pas a założyła sobie majtki pod spódnice. Następnym razem mama wolała pójść w normalnych majtkach i rajtuzach niż w pasie i pończochach, widocznie pod pas majtek się nie zakłada. Chociaż bardziej jest nie wygodnie jak się ma majtki pod rajtuzami, ja jako dziecko pod bawełniane rajtuzy majtek sobie nie zakładałem. Chociaż już nie powinna sobie zakładać majtek, ale widocznie lubi mieć na sobie majtki. Po skończeniu siedemdziesiątego roku życia, kobieta nie powinna zakładać sobie majtek pod rajtuzy. Ale widocznie moja mama lubi zakładać sobie majtki, jak lubi moja mama mieć majtki. To powinna po przyjściu z zakupów zdjąć rajtuzy i dopiero założyć sobie majtki jak lubi, widocznie mama zakłada sobie majtki żeby sobie nie ubrudzić spódnicy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dla mojej mamy oznakami kobiecości są, guziki i majtki. Szczególnie swetry zapinane za pomocą przyszywanych plastikowych guzików, dawniej dla mojej mamy oznakami kobiecości były też kuchenne fartuchy zapinane z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wyżółkłych, matowych, przyszywanych plastikowych, przyszywanych guzików. Parę razy moja mama musiała pozbyć się wszystkich guzików przyszytych do swetra, po prostu musiała je sobie oderwać.Po oderwaniu sobie guzików od swetra, mama czuła się jak by jej ktoś zabrał kobiecość. Chociaż oderwane guziki od swetra mama miała w swojej dłoni, natomiast mama nie miała większych problemow z oderwaniem i to wszystkich guzików od swojej spódnicy. Guziki przy swojej spódnicy moja mama traktowała normalnie, jak było trzeba to moja mama oderwała sobie guziki od spódnicy. Raz mama musiała oderwać i to wszystkie guziki od spódnicy, zapinanej z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wypukłych, przyszywanych, drewnianych guzików.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dawniej mama tez sikała w majtki, ale to były inne czasy. Gdyż podczas pochodów pierwszomajowych mamie nie wypadało wychodzić, na początku mama sikała w majtki. Następnie mama wstrzymywała, po jakimś czasie mama postanowiła nie wstrzymywać, gdyż i tak zawsze na koniec pochodu mama miała zawsze mokre majtki z przodu. Po jakimś czasie mama postanowiła nie wstrzymywać tylko sikać w majtki, na początku mama na pochody zakładała pod spódnice zwykle majtki. Ale po jakiś czasie mama zakładała kobiece reformy pod spódnice, gdyż mamie było szkoda zwykłych majtek. Mama zaczęła zakładać kobiece reformy pod spódnice dlatego, gdyż większość kobiet chodziło w kobiecych reformach. Tylko stare kobiety chodziły w spódnicach bez majtek, zaletę kobiecych reform mama poznała podczas pochodów pierwszomajowych. Gdyż podczas sikania mamie nie kapały siki, chociaż kobiece reformy były dwa razy droższe od zwykłych majtek. Mama się nie przejmowała tylko sikała, gdyż i tak wszystkie kobiety na pochodzie pierwszomajowym sikały w majtki. Natomiast jak podczas pochodu było bardzo ciepło i mamie było za gorąco pod spódnicą, mama nie miała wyjścia stawała wkładała sobie dłonie pod spódnice i ściągała sobie kobiece reformy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama mogła by już spać w majtkach , ale ze względu na wiek śpi bez majtek. Gdyż od sześćdziesiątego roku życia kobiety powinny spać bez majtek, nawet jeśli kobieta chciała by spać w majtkach. To nie powinna, moja mama jest tradycjonalistką. Od czasu jak mama nie ma już stosunku, po przyjściu z zakupami moja mama ma zawsze mokre majtki. Dawniej tez mama sikała w majtki, ale tylko wtedy jak mama stała w kolejce. Mamie jak chciało się sikać, żeby nie stracić miejsca w kolejce. Mama miała dwa wyjścia ,albo wyjść z kolejki i się wysikać i mieć suche majtki. Lub zrobić siku w majtki ,mama wybierała sikanie w majtki. Oprócz mokrych majtek, mama miała z przodu mokrą spódnice. Mamie nie było widać mokrej plamy na spódnicy, dlatego gdyż mama zawsze jak stała w kolejce miała na sobie ciemną spódnice. Natomiast pod spódnice zawsze mama sobie zakładała białe majtki, teraz też mama zakłada sobie pod spódnice białe majtki. Widocznie sikanie w majtki sprawia mamie dużą przyjemność, gdyż po przyjściu z zakupów mama nie zmienia sobie majtek na suche. Tylko chodzi do wieczora w mokrych majtkach, nawet nie ściąga sobie mokrych majtek. Najprawdopodobniej sikanie w majtki mamie zastępuje stosunek, sikanie w majtki jest dla mamy kłopotem. Mama chciała by mieć suche majtki, ale ze względu na wiek mamie nie wypada mieć suchych majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama mogła by już spać w majtkach, ale ze względu na wiek śpi bez majtek. Gdyż od sześćdziesiątego roku życia powinno spać się bez majtek, nawet jeśli kobieta chciała by spać w majtkach. to nie nie powinna. Moja mama jest tradycjonalistką, od czasu jak się mamie skończył stosunek. Moja mama jak przychodzi z zakupami, ma zawsze mokre majtki. Zaczęła sikać w majtki podczas zakupów, sikanie w majtki sprawia mamie dużą przyjemność. Moja mama nie ma już stosunku, widocznie sikanie w majtki mamie zstępuje w stosunek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jak chodziłem do szkoły podstawowej mama pilnowała mnie żebym miał suche majtki, w szkole było to możliwe gdyż były łazienki. Natomiast na lekcji religii był kłopot z suchymi dzinsami, gdyż nie mieliśmy łazienki. Nie tylko ja sikałem w dzinsy na lekcji, dlatego sikałem w dzinsy gdyż wstydziłem się pokazać siusiorka jednej starszej kobiecie. Zimą było prościej, pod dzinsy zakładałem bawełniane rajtuzy. A w rajtuzy mama pozwalała mi robić siku, zimą sikałem w bawełniane rajtuzy tez dlatego gdyż miałem kłopot z zapięciem gzika przy dzinsach. Przez całą zimę nie zapinałem guzików w rozporku swoich dzinsów, dlatego gdyż ciężko mi było zapiąć guziki w rozporku. I dlatego mama powiedziała mi żebym nie zapinał sobie guzików w rozporku swoich dzinsów, z rozpiętymi guzikami w rozporku dzinsów było mi wygodnie. Zawsze przed lekcja religii rozpinałem sobie guzik przy swoich dzinsach, dlatego? żeby mi się nie oderwał. Natomiast na wiosnę zdejmowałem sobie bawełniane rajtuzy, a zakładałem bawełniane majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

JA zawsze do szóstej klasy szkoły podstawowej przed lekcją religii ściągałem sobie majki, dlatego gdyż nasza siostra zakonna nie lubiała majtek. Zawsze przed każdą lekcją religii pilnowała nas żebyśmy wszyscy ściągnęli swoje majtki, jak ja chodziłem do szkoły podstawowej na lekcji religii był zakaz żeby dziewczynki siedziały na lekcji religii w majtkach. To siostra zakonna chłopców też prosiła żebyśmy ściągnęli swoje majtki, na natomiast zimą ze względu że w salce było bardzo ciepło wszyscy musieliśmy ściągać sobie bawełniane rajtuzy. Niektórzy chłopcy pod rajtuzami mieli majtki, ja zawsze rajtuzy zakładałem bez majtek. Siostra zakonna w czasie jak ściągaliśmy sobie rajtuzy, powiedziała widzę że niektórzy z was chłopców maja majtki pod rajtuzami. Weźcie przykład z dziewczynek, żadna nich nie ma zimą majtek pod rajtuzami. Następnym razem, jak ktoś z was chłopców będzie miał majtki pod rajtuzami to mu majtki zabiorę. Następnym razem żaden z chłopców już nie miał majtek pod rajtuzami, natomiast w szkole majtki mogliśmy mieć. Ale zawsze przed lekcją wychowawczą w klasie wszyscy musieliśmy ściągać swoje majki, jak chodziłem do szkoły zawodowej zawsze przed salką ściągałem sobie majtki. Raz zobaczyła mnie siostra zakonna jak rozpinam sobie dzinsy, podeszła do mnie i się zapytała co robię, ja odpowiedziałem że chcę ściągnąć sobie majtki. Siostra zakonna powiedziała, na lekcji religii możesz już mieć majtki jak chcesz. Tylko dzieci w szkole podstawowej nie mogą mieć majtek na religii, ja powiedziałem zawsze w domu wieczorem ściągam sobie majtki. Siostra zakonna zaprowadziła mnie do sali i powiedziała, że od teraz tutaj będę mógł ściągać sobie majtki. Powiedziałem żeby siostra zakonna zaczekała, zdoiłem dzinsy ściągnąłem sobie majtki założyłem z powrotem dzinsy i zapiłem guzik. Oddałem siostrze zakonnej swoje majtki, siostra zakonna nie chciała moich majtek, ale ja powiedziałem że za możliwość ściągania majtek pod dachem nie na dworze niech siostra zakonna weźmie moje majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Ta sama dziewczynka na koniec zimy, za pomoc w zapinaniu guzika przy swoich bordowych sztruksach. Oderwała sobie od swoich bordowych sztruksów; duży, kwadratowy, wypukły, żółty, plastikowy, przyszywany guzik i oddala mi go, natomiast ja do końca zimy za to że przychodziłem z mokra plamą na dzinsach między nogami. Musiałem zakładać dzinsy bez majtek, chodzenie w dzinsach bez majtek było nawet przyjemne. Ale musiałem uważać na guziki w rozporku swoich dżinów, gdyż w tamtych czasach w rozporku chłopięcych dzinsach były guziki przyszywane. Natomiast często do dziewczęcych rozporków mamy przyszywały guziki od swoich fartuchów, ja szczególnie musiałem uważać. Gdyż miałem do swoich jednych dzinsów przyszyte guziki od mamy fartucha, jak miałem majtki pod dżinsami zawsze rozpinałem sobie guziki w rozporku spodni. Natomiast jak pojawił się suwak w rozporku dzinsów, to już nie było takiej frajdy z rozporkiem. nie było już oderwanych guzków w rozporku. Tylko czasami jakiś chłopiec oderwał lub koledzy jemu oderwali guzik od dzinsów, nawet ja czasami podczas zabawy odrywałem sobie guzik od swoich dzinsów.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz