Reklama

Kobiece majtki pod lupą (263)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (263)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Moja mama przed jednym z wesel miała dylemat, czy wejść na salę w rozpiętej sukience czy powinna sobie oderwać guziki z sukienki do pasa. Mama chwilę popatrzyła na zapięcie swojej sukienki, weszła na sale widząc parę kobiet w bluzkach z oderwanymi guzikami. Mama chcąc dostosować się do sytuacji oderwała sobie od góry do pasa guziki od sukienki, następnie siedząc za stołem mama wiedziała ze musi zrobić siku w majtki. Nie chcąc zrobić plamy na krześle mama użyła swojej spódnicy jako pieluchy, mama zauważyła że niektóre kobiety nie miały na sobie majtek. Gdyż miały oderwany guzik od spódnicy, nawet mi mama oderwała guziki z rozporka moich spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dwoma miejscami w których kobieta może pozbyć się wszystkich guzików z płaszcza są: wesele i pogrzeb, podczas wesela kobieta właściwie nie powinna mieć guzików przy płaszczu. Ale jak chce to może mieć guziki przy płaszczu, lecz powinna oderwać część guzików od swojego płaszcza. Natomiast przed pogrzebem kobieta nie powinna mieć guzików przy płaszczu, nawet jeśli lubi mieć guziki przy płaszczu. Podczas pogrzebu przyszyte guziki do płaszcza dziwnie wyglądają i dlatego kobieta powinna oderwać guziki od swojego płaszcza najlepiej wszystkie, kobieta powinna oderwać guziki od swojego płaszcza najlepiej przed wejściem na cmentarz..
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Po stosunku mama odwróciła się przodem do mnie, zapytałem się mamy czy by mi nie dała guzików. Mama zapytała się mnie dlaczego chcę jej guziki, wiesz mamo podczas stosunku chciałem tobie oderwać guziki od sukienki. I dlatego powiedziałem że jest mi nie wygodnie, wiesz resztę guzików nie oderwę od swojej sukienki. gdyż nie mam nic pod sukienką, ale jak chcesz to możesz oderwać guziki z mankietów sukienki. Po oderwaniu guzików z mankietów sukienki mamy, mama rozpięła pozostałe guziki przy sukience. Rozchyliłem mamie sukienkę, dłuższą chwilę popatrzyłem na gołe piersi mamy. Następnie zapiałem mamie sukienkę, po wyjściu z krzaków powiedziałem do mamy. Wiesz mamo masz ładne piersi, mama popatrzyła na krocze mich wycierusów. masz mokrą plamę, wiesz mamo podczas stosunku było mi tak dobrze. Mama zapytała mnie się czy sikam w dresy, ja odpowiedziałem że w dres nie sikam. Ale czasami jak idę ze szkoły do domu to poszczam w wycierusy, mama powiedziała dlaczego popuszczam od czasu do czasami w wycierusy. Odpowiedziałem popuszczam wtedy jak nie ma gdzie się wysikać, zawsze jak wracam ze szkoły ściągam sobie majtki w szatni. Mama zapytała się mnie dlaczego ściągam sobie majtki, wiesz mamo wygodniej mi jest jak nie mam majtek pod spodniami. Po wuefie zdejmuję dres zakładam spodnie ubieram się zakładam buty, a majtki wkładam razem z dresem do worka. Natomiast jak mamy akademię idę do szatni rozbieram się, ściągam majtki ubieram się z powrotem ściągnięte majtki wieszam na wieszak. Mama zapytała się mnie dlaczego ściągam sobie majtki, odpowiedziałem wychowawczyni nas prosi żebyśmy ściągali sobie majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Mama na początku lat osiemdziesiątych miała dylemat z guzikami przy swojej sukience, niektóre kobiety miały oderwane guziki z mankietów sukienki. Po powrocie z wojska rozwiązałem mamie dylemat związany z guzikami przy sukience, wszedłem z mamą w krzaki na szybki stosunek. Mama miała na sobie długą sukienkę zapinaną za pomocą: dużych, okrągłych, białych, wypukłych, plastikowych guzików, po wejściu mamy w krzaki podwinąłem mamie z tyłu sukienkę. Odpiąłem sobie guzik przy wycierusach, pozbyłem się guzików z rozporka swoich wycierusów nagłym szarpnięciem. powiedziałem do mamy, nie wygodnie mi jest. W czasie stosunku mama wzięła końce sukienki i poklei do pasa oderwała guziki od swojej sukienki, mama oderwała guziki od swojej sukienki specjalnie żeby mi było wygodnie w czasie stosunku.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama w latach sześćdziesiątych nie miała majtek, z tego względu gdyż mamie majtki nie były potrzebne. W domu mama chodziła we fartuchu, dlatego gdyż mama zakładała fartuch zakładała bez majtek. Spódnice rozpinaną z przodu za pomocą: dużych, wypukłych, okrągłych, drewnianych przyszywanych guzików mama zakładała bez majtek. Zawsze wszystkie guziki przy spódnicy mama sobie zapinała, większość kobiet w latach siedemdziesiątych nie miała majtek i dlatego mama tez sobie nie kupiła majtek. Natomiast w latach osiemdziesiątych mama chciała sobie kupić majtki, ale w sklepach nie było majtek dla kobiet. W roku osiemdziesiątym drugim majtki można było kupić u krawcowej, mama poszła do krawcowej żeby uszyć sobie spódnice. Jak mama poszła przymierzyć spódnice, krawcowa poprosiła moja mamę żeby się rozebrała. Mama oderwała sobie guzik i zdjęła spodnie, przed przymierzeniem spódnicy krawcowa poprosiła moją mamę żeby zdjęła też i halkę. Mama nie chciała zdjąć halki ale krawcowa tak długo mamę namawiała że mama na prośbę krawcowej zdjęła sobie halkę, po założeniu sobie spódnicy. Krawcowa powiedziała do mamy, podoba mi się kobieta jak ma na halce lub na majtkach plamę po moczu. Mama zapytała się krawcowej, pani chyba widzi często mokre plamy na majtkach. Wie pani czasami nawet kobiety mają wilgotne nie tylko spódnice ale nawet sukienki nie mówiąc o spodniach, sukienki też mają wilgotne. Krawcowa powiedziała są kobiety które sikają, a jak się nie ma majtek pod spodem to sukienka z przodu jest mokra.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dzieci odrywają sobie guziki gdyż im przeszkazają
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Stosunek z mamą we futrze jest najdroższy z tego względu, nawet jeśli nie chce się odrywać guzików od mamy futra. To i tak powinno się oderwać nawet wszystkie guziki z futra mamy, dlatego gdyż inaczej nie wsadzi się mamie siusiorka w dupe. Przyszyte guziki do mamy futra podczas stosunku przeszkadzają, wygodnieszy stosunek jest jak mama ma przyszyte guziki do płaszcza. Różnica między stosunkiem we futrze a w płaczu jest taka, przed stosunkiem z płaszcza odrywa się guziki od pasa w dól a od futra powinno oderwać się wszystkie guziki. Najwygodniejszy stosunek jest jak mama ma na sobie kórtkę zapinaną za pomocą przyszywanych guzików, wystarczy przed stosunkiem oderwać dwa guziki od dołu kurtki. Najbardziej ekonomiczny stosunek jest jak mama ma na sdobie fartuch do kostek zapinany z przodu za pomoca przyszywanych guzików, wystarczy pozbyć się guzikuw z fartucha poprzez nagłe szarpnięcie. Przed stosunkiem powinno się z fartucha albo po kolei oderwać wszystkie guziki, albo nagłym szarpnięciem powinno pozbyć się wszystkich guzików z fartucha mamy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Mama mała jedne reformy o ktore dbała,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jak moja mama przyjechała domnie na przysięgę, poprosiłem mamę żeby poszła ze mną do łazienki. Po wejściu do łazienki powiedziałem mamie będziesz musiała zdiąć sobie biustonosz i rajtuzy, mama zapytała się mnie dlaczego ma zdiąć sobie rajtuzy. Odpowieziałem mamie jest taki przepis, kobieta odwiedzająca ma mieć gołe nogi. Mama zaczeła się rozbierać, zdieła spódnice, swetr, koszulkę, biustonosz, rajtuzy, na koniec powiedziałem mamie żeby ściągła też i majtki. Mama zapytała się mnie majtki też mam sobie ściągnąć, odpowiedziałem mamie poczujesz jak bez majtek będzie tobie wygodnie. Jak mama się ubrała dalem mamie biustonosz wyjolem majtki z rajtuz oddałem mamie rajtuzy, gdy mama zakladała futro powiedziałem mamie ze chcę jej majtki. Mama powiedziała jak chcę to mogę wziąść jej majtki, powiedziałem żeby mama nie zapinala sobie futra. Po przysiędze mama założyła sobie rajtuzy, wiesz mamo mm jeszcze jedną prośbę i chciałbym żebyż mi ją spełniła. Mama powiedziała jaka to prośba, wiesz mamo chciałbym zebyś dała mi guziki od swojego futra. Mama powiedziała dlaczego chcę guziki z jej futra, wiez mamo chcę mieć coś twojego. Mama po zastanowieniu się powiedziała, jak chcę guziki to mogę jej oderwać. Po oderwaniu wszystkich guzików z mamy futra dałem mamie futro, mama zalożyła sobie futro. Nie mając już guzików przy furze, mama zawiązała sobie futro paskiem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): pirat -

Rok później weszła do mojego pokoju mama w wycierusach, podeszła przodem do mnie i się zapytała jak chcę to mogę oderwać guzik od jej wycierusów. Na początku pobawiłem się guzikiem przy mamy wycierusach, następnie zacząłem ciągnąć guzik przyszyty do mamy wycierusach. Na koniec oderwałem mamie guzik od jej wycierusów, po oderwaniu mamie guzika z wycierusów zapytałem się mamy czy nie sika w swoje wycierusy. Mama zapytała się dlaczego pytam się czy sikam w wycierusy, pokazałem mamie na krocze mama popatrzyła i powiedziała. Zauważyłeś że mam mokre krocze w swoich wycierusach, wiesz z sikaniem moim w wycierusach jest tak. Po całym dniu jak zdejmę sobie spódnicę i ściągnę sobie majtki, po założeniu sobie wycierusów żeby sobie ulżyć robię siku w wycierusy.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz