Reklama

Kobiece majtki pod lupą (333)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (333)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Guziki z rozporka pierwszych spodni oderwała mi mama, guziki z rozporka następnych spodni oderwałem na prośbę mamy. Na jednym weselu zauważyłem, że dziewczęce swetry miały oderwane wszystkie guziki, wiedziałem ze odrywa się wszystkie guziki ze swetrów komunijnych. Ale żeby odrywać dziewczynką guziki ze swetrów, w których chodzą na co dzień. Na to miast wszyscy chłopcy mieli oderwane guziki z rozporka spodni, wtedy pierwszy raz oderwałem sobie z rozporka spodni wszystkie guziki. Po oderwaniu wszystkich guzików z rozporka swoich spodni, wsadziłem swoją dłoń w rozporek żeby sobie ulżyć. Następnie zawsze na weselach już odrywałem sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni, po weselu zawsze mama przyszywał mi guziki do rozporka moich spodni. Ostatnio mama przestała przyszywać mi guziki do rozporka moich spodni Teraz nawet jeśli chciałbym sobie przyszyć guziki do rozporka swoich spodni, to ze względu na wiek. Muszę mieć spodnie z oderwanymi guzikami w rozporku, na początku nie rozumiałem dlaczego mama odrywała mi wszystkie guziki z rozporka moich spodni. Teraz już wiem że chłopcy, na weselach nie powinny mieć guzików w rozporku swoich spodni. Dlatego powinno się chłopcom odrywać wszystkie guziki z rozporka spodni, nawet było mi dość przyjemnie. Jak mama odrywała mi guziki z pierwszych moich spodni, wtedy nie wiedziałem że dla mamy oderwanie guzików z rozporka moich spodni nie było przyjemnością tylko koniecznością. Natomiast dla mamy, pierwszy raz oderwanie wszystkich guzików ze swojej koszulki było złem koniecznym, gdyż mama miała pod koszulką biustonosz.. Dlatego gdyż mama chciała założyć sobie sukienkę rozpinaną z przodu za pomocą; dużych, okrągłych, wpółżywych,białych, przyszywanych, plastikowych guzików, wiedziała że sukienki na wesela zakłada się na gołe ciało. Jak mama oderwała sobie już wszystkie guziki ze swojej koszulki, zapinanej z przodu za pomocą; dużych, płaskich, okrągłych, granatowych, plastikowych guzików. Mama zdjęła sobie koszulkę, rozerwała sobie stanik z przodu. Chwilę pomasowała sobie piersi, założyła sobie sukienkę. Wsadziła sobie dłonie pod sukienkę i ściągała sobie majtki, na koniec mama zapięła wszystkie guziki przy swojej sukience.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Zawsze jak ciocia przyjeżdżała do nas, przywoziła mi majtki chłopięce. Dostawałem też jedne majtki dziewczęce, ciocia ściągała sobie majtki i oddawała mi swoje majtki. Dawała mi też swoje majtki które miała na zmianę, ostatnio przyjeżdża do nas już bez majtek. Ale na dal przywozi mi chłopięce majtki, w ilości dwóch sztuk. Też przywozi mi trzy sztuki majtek dziewczęcych, za to że przywozi mi majtki. Ja dla cioci, w ramach podziękowań. Za przywożone dla mnie majtki, zawsze odrywam sobie jeden guzik od swoich dzinsów i daję oddaję go cioci.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Ciocia za to że oderwałem sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni, oddała mi moje guziki. Które oderwałem sobie z rozporka swoich spodni, jeszcze dała mi dodatkowo jakieś inne cztery guziki. Ciocia zapytała mnie, jak mi się chodzi w jej majtki. Ja odpowiedziałem, że że tylko wtedy założyłem jej majtki. Gdyż nie chciałem żeby mi wyszedł z rozporka siusiorek, ciocia powiedziała choć w moich majtkach. To są już twoje majtki, ja ich już nie potrzebuję.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Na koniec dnia chciałem oddać cioci jej majtki, ale ciocia powiedziała żebym wziął sobie jej majtki. Za to że oderwałem sobie guziki z rozporka swoich spodni, ciocia oddała mi swoje majtki. Ciocia zainteresowała się przyszytymi guzikami w rozporku moich spodni, żeby ułatwić cioci sprawdzenie przyszytych guzików w rozporku moich spodni. Rozpiąłem sobie guziki w rozporku, ciocia zapytała się z kąt mam takie ładne guziki w rozporku spodni. Odpowiedziałem cioci, guziki w rozporku swoich spodni mama przyszyła mi z rozporka spodni mojego brata.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Natomiast mój młodszy brat zawsze mógł chodzić w majtkach, ale za to przez mamę miał odrywane guziki z rozporka swoich spodni. Parę razy skorzystałem z guzików oderwanych z rozporka spodni mojego młodszego brata, natomiast raz mama specjalnie dla mnie oderwała wszystkie guziki z rozporka spodni mojego młodszego brata. Dlatego gdyż musiałem oderwać sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni, gdyż guziki były potrzebne mojej cioci. Ciocia zapytała się mamy czy nie ma jakiś guzików, to ja na prośbę mamy oderwałem sobie wszystkie guziki z rozporka swoich spodni. I dałem guziki z rozporka swoich cioci, ciocia za to że oderwałem sobie guziki z rozporka swoich spodni i jej dałem.Ciocia oddala mi swoje majtki, majtki cioci się mi przydały gdyż nie miałem majtek pod spodniami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Na początku mój starszy brat chodził w majtkach, później zakładał dzinsy bez majtek. Mamie to się podobało, wręcz była zadowolona jak mój starszy brat ściągał sobie majtki przed założeniem dzinsów. Parę razy mama zobaczyła mojemu starszemu bratu gołego siusiaka jak się przebierał, później mój starszy brat zakładał sobie majtki pod dzinsy. Ale tylko dlatego żeby mieć możliwość ściągnięcia sobie majtek, ostatnio wrócił do chodzenia w majtkach. Tylko ściąga sobie majtki, jak jest naprawdę potrzeba bycia w spodniach bez majtek. Natomiast na każdym weselu mój starszy brat ściąga sobie majtki, dawniej mój starszy brat przebierał się razem z mamą na weselu, mama to się nawet całkiem rozbierała. Gdyż zawsze zdejmowała sobie biustonosz i majtki, żeby mieć wygodę mama najpierw zdejmowała sobie sweter i spódnice. Po zdjęciu swojego biustonosza i majtek mama była naga, mama zawsze sobie zakładała sukienkę bez majtek. Mama majtki i biustonosz traktowała zawsze jako komplet, jak była potrzeba ściągnięcia majtek. To mama zdejmował sobie też i biustonosz, teraz mama na wesela chodzi w sukience bez biustonosza. Przedtem to nawet mama nie miała na sobie majtek, ale ostatnio mamie zaczęły ciec siki. Mama znów zaczęła zakładać sobie majtki pod sukienkę, na początku mama mojemu starszemu bratu zakładała garnitur bez majtek. Później zakładał sobie garnitur na majtki, ale ostatnio wrócił i ściąga sobie majtki przed założeniem garnituru.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Na jednym z wesel moja mama mnie zaskoczyła, mojemu młodszemu bratu rozpięła rozporek przy jego spodniach. Następnie wsadziła swoją dłoń w rozporek jego spodni, po chwili usłyszałem ciche rozrywanie. Następnie mama wyjęła swoją dłoń z rozporka spodni mojego brata, położyła; trzy, małe, płaskie, okrągłe, plastikowe, przyszywane guziki,
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Do czwartej klasy szkoły podstawowej ściągałem sobie majtki jak było potrzeba, natomiast od piątej klasy szkoły podstawowej przestałem już sobie ściągać majtki. Jedynie jeszcze w czwartej i piątej klasie szkoły podstawowej, przed wychowaniem fizycznym ściągałem sobie majtki. Natomiast na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego miałem już majtki pod spodniami, to znaczy nie było problemu że mam majtki pod spodniami. Do trzeciej klasy szkoły podstawowej musieliśmy być we fartuchu, natomiast majtki musieliśmy sobie ściągać. Do pierwszej komunii świętej to rozumiem, początek szkoły podstawowej. Możliwość zrobienia siku w majtki, ale w trzeciej klasie szkoły podstawowej.To nie było już przecież potrzeba ściągania majtek, natomiast do piątej klasy szkoły podstawowej. Musieliśmy obowiązkowo ściągać sobie majtki przed lekcjami wychowania fizycznego, natomiast os od szóstej klasy szkoły podstawowej mogliśmy już mieć majtki pod dresem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Normanie spodnie do szkoły zakładałem sobie na majtki, ale na wszystkie apele, uroczystości, rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego musiałem zakładać spodnie bez majtek. Natomiast w szkole zawodowej mogłem już mieć majtki pod spodniami, nawet na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego. Ale ja zawsze i tak ściągałem sobie majtki na rozpoczęcie roku szkolnego, natomiast raz tylko ściągnąłem sobie majtki na zakończenie roku szkolnego. Jak zacząłem pracować najczęściej w domu ściągałem sobie majtki, w pracy też ściągałem sobie majtki. Nieraz też dyskretnie odrywałem sobie guziki z rozporka spodni roboczych, czasami zdarzało mi się zrobić siku w spodnie robocze, nie raz zobaczyłem jak szykowałem się do pracy mamę zakładającą sobie majtki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Pierwszy raz jak mój młodszy brat był na pogrzebie, chodził do przedszkola.. Przed pogrzebem przebieraliśmy, ja się rozebrałem przy mamie do naga. Mama dała mi do założenia granatowe spodnie z rozporkiem zapinanym za pomocą: czterech, małych czarnych, płaskich, okrągłych, plastikowych, przyszywanych guzików, następnie mama zaczęła się przebierać. Zdjęła sweter zapinany pod szyją za pomocą: czterech. dużych, błękitnych, wypukłych, okrągłych, plastikowych, przyszywanych guzików, zdjęła spodnie. Zdjęła biustonosz i majtki, na koniec założyła i zapięła sukienkę następnie. Natomiast mojemu bratu tylko oderwała tylko oba guziki z jego koszulki, ja normalnie spodnie zakładałem na majtki. Ale na wszystkie uroczystość szkolne pogrzeby i wesela spodnie musiałem zakładać bez majtek, teraz dziwnie czuję się jak muszę założyć sobie garnitur bez majtek.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz