Kobiece majtki pod lupą (356)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (356)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Mama do jednej swojej białej koszulki, zapinanej z przodu. Na całej długości, przyszywała guziki aż cztery razy. Gdyż za każdym razem, zawsze dla wygody. Pozbywała się wszystkich guzików, ze swojej koszulki. Po prostu, podczas stosunków. Mamie łatwiej było, pozbyć się guzików, ze swojej koszulki. Niż je sobie rozpiąć, po prostu. Mama odrywała sobie guziki, ze swojej koszulki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jak mój młodszy brat miał pięć lat, latem w sypialni. Zaczął bawić się piersiami mamy, przez bluzkę. Wziął zapięcie w swoje dłonie i zaczął ciągnąć, mama najpierw ręce mojego brata. Zaczęła odsuwać od swoich piersi, nie chcąc. żeby mój młodszy brat. Rozerwał mamie bluzki z przodu, mama postanowiła ułatwić sprawę mojemu młodszemu bratu. Zrobić mi przyjemność, gdyż cały czas patrzyłem na piersi mamy, chociaż już gole piersi mamy widziałem. mama od góry nagłym szarpnięciem pozbyła się gzików. Ze swojej bluzki, zapinanej z przodu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jako dziecko, miałem szorty zrobione z dzinsów. Chociaż guzik przy dzinsach, miałem dobry. To mama mi i tak go oderwała, nawet polubiłem tamte szorty, Gdyż mama przyszyła mi do moich szortów, guzik który mama oderwała. Od swojego kuchennego fartucha. nawet do jednych dzinsów. Mama specjalnie przyszyła mi guzik, który oderwała od swetra. Mojemu młodszemu bratu, a to dlatego. Gdyż podczas występu, mój młodszy brat. Musiał być w swetrze, z oderwanymi guzikami.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Później jak mama mogła już chodzić w swoich majtkach, czasami jeszcze dawała mi do chodzenia swoje majtki. Jak już zacząłem chodzić w swoich majtkach, to czasami jeszcze zakładałem majtki mamy. Teraz wyłącznie chodzę w swoich majtkach, jak nie mam czystych swoich majtek. To wolę chodzić bez majtek, niż założyć majtki mamy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Na początku dostałem do chodzenia majtki mojej mamy, a to dlatego gdyż mama wtedy chodziła bez majtek. Spowodowane było tym że mama chodziła bez majtek, ogólnokrajową akcją zakładania spódnic bez majtek. Moja mama nawet miała oderwane guziki od każdej swojej spódnicy, mama nawet się nie wstydziła tego że ma na wierzchu gołą dupę.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Moja mama nie robiła problemu z guzikami, czy to przy swoim swetrze. Czy w rozporku swoich spodni, jak była taka potrzeba. Oderwać guziki, to mama sobie oderwała guziki. Czy to od swojego swetra, czy z rozporka swoich spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Sprawa guzików w rozporku spodni przed występem jest inna, część kobiet odrywa wszystkie guziki z rozporku swoich spodni. Natomiast większość kobiet rozpina sobie guziki w rozporku swoich spodni, natomiast sprawa guzików na stopce. W rozporku spodni kobiecych jest sporna, prawidłowo takie guziki każda kobieta powinna przed występem sobie oderwać. Ale że są to guziki; duże, okrągłe, wypukłe. plastikowe, to takie guziki kobieta może sobie tylko rozpiąć. Ale i tak większość kobiet guziki na stopce, odrywa sobie z rozporka swoich spodni. Natomiast jak kobieta ma w rozporku swoich spodni, duże, płaskie, czarne, plastikowe guziki. To takie guziki powinna sobie oderwać, lub dyskretnie pozbyć się wszystkich guzików z rozporka swoich spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dla kobiety oderwanie wszystkich guzików z rozporka swoich spodni, przed występem jest trudną decyzją. Natomiast oderwanie guzików i to wszystkich od swetra zapinanego za pomocą; czterech, czarnych, dużych, okrągłych, wypukłych, przyszywanych, plastikowych guzików, nie ma większego znaczenia. Kobieta po prostu odrywa sobie guziki od swojego swetra, lub po prostu nagłym szarpnięciem pozbywa się guzików od swojego swetra. Nawet kobieta oderwie sobie wszystkie guziki od swojego swetra, zapinanego z przodu za pomocą; czarnych, dużych, okrągłych, przyszywanych, plastikowych guzików jak jest potrzeba.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dawniej dla mamy majtki nie miały większego znaczenia, zawsze na plaży sikała w majtki. Później mama zaczęła znów dbać o swoje majtki, starała się nie sikać w majtki. Ostatnio mama znów zaczęła sikać w majki, widocznie teraz mamie wygodniej jest zrobić siku w majtki. Nawet mamę rozumie, lepiej jest zrobić siku w majtki. Niż się wysikać, dawniej czasami też mama sikała w majtki. Ale było to spowodowane tym, że większość kobiet robiła siku w majtki. Natomiast teraz mama sika w majtki, dlatego? gdyż mama ma trudności ze ściągnięciem swoich majtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Rok później spotkałem tą samą starszą kobietę, ponownie wsadziłem dłoń w rozporek spodni roboczych kobiety, miałem dwie przyjemności. Najpierw poczułem rozpięte guziki w rozporku spodni roboczych kobiety, druga niespodzianka była też przyjemna. Jak się bawiłem guzikami przyszytymi w rozporku spodni roboczych kobiety, starsza kobieta zaczęła sikać w swoje spodnie robocze. Powiedziałem starszej pani, ze zrobiła mi wielką niespodziankę tym że zrobiła siku w spodnie. Odpowiedziała że nie wypada mieć suchych spodni roboczych, na początku jeszcze miałam majtki pod swoimi spodniami roboczymi. Jak miała pani majtki pod spodniami, to też pani sikała w spodnie. Nie chciałam sikać, ale nie było wyjścia. Na początku sikanie w spodnie, nawet sprawiało mi przyjemność. Ale teraz to nie ma większego znaczenia, po prostu sikam w spodnie. Starsza kobieta zapytała się mnie, czy moja mama ma guziki przy swoim futrze. Ja odpowiedziałem, tylko zawiązuje sobie futro paskiem. Powiedziała że ona oderwała sobie wszystkie guziki od swojego futra, ja powiedziałem. Dlaczego pani oderwała gziki od swojego futra, wiesz we futrze guziki są zbędne, a poza tym znacznie wygodniej kobiecie jet jak nie ma guzików przy swoim futrze.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz