Kobiece majtki pod lupą (411)

Kobiece majtki pod lupą

Temat dotyczy artykułu: Kobiece majtki pod lupą

Mawia się, że początek dał im listek figowy, którym Adam i Ewa w rajskim ogrodzie zakrywali swoje intymne miejsca, wstydząc się ich. Jednak ta część bielizny nie pełni tylko funkcji ochronnej.

Komentarze (411)

Dodaj komentarz

Napisał(a): antek -

Guzik od spodni, zapinanych po środku. Za pomocą: jednego, dużego, okrągłego, wypukłego, białego, plastikowego, przyszywanego guzika, odrywa się dlatego. Gdyż po założeniu, siedemdziesięcio letniej. Kobiecie, pieluchomajtek. Guzika nie da się, już zapiąć. Dlatego powinien być, oderwany. Guzik od, spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Inna jest sprawa jest z guzikiem, przy spodniach. Zapinanych po środku, za pomocą: jednego, dużego, okrągłego, wypukłego, białego, plastikowego,przyszywanego guzika. Wtedy guzik po prostu, odrywa się. Po założeniu siedemdziesięcio letniej kobiecie, pieluchomajtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Dla osoby, która musi oderwać. Wszystkie guziki, z rozporka spodni. Kobiety siedemdziesięcio letniej, zapinanych za pomocą: dużych, okrągłych, białych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Jest mniejszym dylematem, jak oderwanie. Obu guzików, od spodni. Zapinanych z boku, za pomocą: dużych, okrągłych, białych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Gdyż, guziki w rozporku spodni. Często traktowane są, jako zbędne. Na tomiast guziki, przyszyte z boku spodni. Odrywa się, po kolei oba guziki. Przed założeniem, pierwszy raz pieluchomajtek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Niekiedy siedemdziesięcio letnie kobiety, w podzięce. Za zostawienie, guzików w rozporku spodni. Pozwalają oderwac sobie, wszystkie guziki. Z koszulki zapinanej, za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, białych, plastikowych, przyszywanych guzików. W większości sytuacji, zostawia się guziki. W rozporku spodni, starszych kobiet. Ale niektórzy, nie chcą. Zostawiać, guzików w rozporku kobiety siedemdziesięcio letniej. Niekiedy nawet odrywa się guziki z rozporka, siedemdziesięcio letniej kobiety. Przez użycie siły, Ale najczęściej, odrywa się guziki z rozporka spodni. Po założeniu siedemdziesięcio letniej kobiety, pieluchomajtek. Dlatego gdyż, guzików w rozporku spodni. Nie da się, i tak zapiąć. Wtedy lepiej, je oderwać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Podziękowaniem za pozostawienie guzików, w rozporku siedemdziesięcio letniej kobiety. Jest mokra plama, z przodu spodni. Niekiedy też, siedemdziesięcio letnia kobieta. Za zostawienie guzików w rozporku spodni, oderwie też wszystkie guziki. Od swojej bluzki, zapinanej z przodu za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, białych plastikowych, przyszywanych guzików.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Jak kobieta siedemdziesięcio letnia, chce mieć guziki. W rozporku swoich spodni, to można zostawić kobiecie. Guziki w rozporku, w jednych spodniach. Ale nie koniecznie, jak kobiecie zostawi się. Guziki w rozporku, nigdy nie powinny być zapinane.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Inaczej jest jak kobieta ma spódnicę, zapinaną z przodu za pomocą: dużych, okrągłych, wypukłych, plastikowych, przyszywanych guzików. Tak spódnicę, ostatni raz zakłada się siedemdziesięcio letniej kobiecie. Następnie wkłada się swoją dłoń, pod spódnicę kobiety. Zdejmuje się, jej pieluchomajtki. I po kolei, odrywa się od dołu. Wszystkie guziki, z jej spódnicy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Siedemdziesięcio letnie kobiety, też mają swoje potrzeby. Albo same, lub inne osoby. Wkładają im dłonie, do ich rozporków. I dlatego, rozpruwa się im spodnie od dresów na szwie. Lub odrywa, się im guziki z rozporka spodni. Żeby zaspokoić ich potrzeby, związane ze stosunkiem. A jak kobieta, całe życie. Chodziła w spódnicach, to pierwsze co się robi. Po zakupie spodni, to odrywa się. Wszystkie guziki, z rozporka spodni.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Podczas mrozów siedemdziesięcio letniej kobiecie, na oficjalne spotkania. Zakłada się granatowe, rozpinane spodnie. Z rozporkiem zapinanym za pomocą: dużych, okrągłych, czarnych, wypukłych, matowych, przyszywanych, plastikowych guzików, wszystkie guziki z rozporka. Powinno się oderwać, spodnie zakłada się bez. Pieluchomajtek, natomiast na zwykle dni. Zakłada się spodnie, od dresu. Bez pieluchomajtek, spodnie od dresu. Powinno się rozpruć, z przodu na szwie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): antek -

Zdarza się też, że jak siedemdziesięcio letnia kobieta. Ma na sobie futro, z którego. Ma już oderwane, wszystkie guziki. Zakłada się granatowe, bawełniane rajtuzy. Które są rozprute z przodu, na szwie.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz