27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń632
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Kobieta z męskimi zainteresowaniami (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobieta z męskimi zainteresowaniami

Napisał(a): panienkazokienka -

Panowie, czy uważacie, że kobieta z męskimi zainteresowaniami może być atrakcyjna dla mężczyzn? Mój partner często się śmieje, że ze mną to jest jak z kumplem, bo wolę np. wypić piwko niż wino, chętnie kopię piłę z dzieckiem itd.

Nie zawsze jestem pewna, czy to komplement. Takie dziewczyny, moim zdaniem są właśnie dobrymi kolegami, ale czy ktoś traktuje je jak kobiety?
INTERIA.PL

Re: Kobieta z męskimi zainteresowaniami

Napisał(a): Petrescu -

Pewnie dziewczyna kopie w gałę pije piwko ///oczywiście nie za dużo///,interesuję się motoryzacja , pojedzie na motorze , oglądnie mecz , byle by całkiem nie zrobiła się chłopem ---mam na myśli /// wulgaryzmy ,plucie jakoweś , głupawe wstawki /// no i najważniejsze żeby pozostało coś w niej z kobiecości ////zapach kobiety //////----- To i owszem pewnie ze jest atrakcyjna --------hej

Napisał(a): gość -

wg mojego "widzi mi się" kobieta z męskimi zainteresowaniami to tak jak mężczyzna który szydełkuje, robi na drutach, maluje paznokcie, używa pudru, klei pierożki swoimi dużymi ręcami (w fartuszku) czyli ogólnie mało męski. Jestem za tym żeby męskość była męska a kobiecość kobieca!

Napisał(a): WLW -

Petrescu Pewnie dziewczyna kopie w gałę pije piwko ///oczywiście nie za dużo///,interesuję się motoryzacja , pojedzie na motorze , oglądnie mecz , byle by całkiem nie zrobiła się chłopem ---mam na myśli /// wulgaryzmy ,plucie jakoweś , głupawe wstawki /// no i najważniejsze żeby pozostało coś w niej z kobiecości ////zapach kobiety //////----- To i owszem pewnie ze jest atrakcyjna --------hej
Jak bylam maŁolatą to z bracmi ganiałam za piŁka az się kurzylo. A teraz to tylko mogę popatrzeć na mecz w TV.

WLW
Petrescu Pewnie dziewczyna kopie w gałę pije piwko ///oczywiście nie za dużo///,interesuję się motoryzacja , pojedzie na motorze , oglądnie mecz , byle by całkiem nie zrobiła się chłopem ---mam na myśli /// wulgaryzmy ,plucie jakoweś , głupawe wstawki /// no i najważniejsze żeby pozostało coś w niej z kobiecości ////zapach kobiety //////----- To i owszem pewnie ze jest atrakcyjna --------hej
Jak bylam maŁolatą to z bracmi ganiałam za piŁka az się kurzylo. A teraz to tylko mogę popatrzeć na mecz w TV.
Dzieciństwo się nie liczy bo zawsze młodsze rodzeństwo naśladuje starsze. Ja miałam starszego brata i kilku kuzynów i jako dziecko mówiłam : byłem, jadlem, spałem, dopóki mnie ktoś nie wyprostował to nieświadomie naśladowałam chłopców. Ale dorośli ludzie powinni znać cechy przypisane swojej płci i na siłę nie powinni chcieć imponować płci przeciwnej jego cechami bo to jest minus a nie plus..

Napisał(a): Petrescu -

WLW
------------------------- Ruch to zdrowie można pospacerować w piłę pokopać z dziećmi albo mężem albo z chłopakiem ,czy z przyjacielem , można pojeździć na motorze na deskorolce itp. ----wiek nie stanowi przeszkody ----no chyba ze choroba a to jest już inna sprawa -----hej

Petrescu ------------------------- Ruch to zdrowie można pospacerować w piłę pokopać z dziećmi albo mężem albo z chłopakiem ,czy z przyjacielem , można pojeździć na motorze na deskorolce itp. ----wiek nie stanowi przeszkody ----no chyba ze choroba a to jest już inna sprawa -----hej
Wiadomo, ze chory nie będzie kopal pilki------------hej

Anatolkaa Takie są najlepsze. Babochłop i gary pozmywa i samochód wyczyści.
W dzisiejszych czasach, to jak kobieta tego nie umie, to ma ciężko. Bo nawet mąż tego nie zrobi, bo tylko piwsko w łape, kanapa i telewizor i jakiś mecz.

Pilkę kopałam z braćmi, pracuję w "męskim " zawodzie, lubię posprzątac w samochodzie, hydraulika jest prosta, jak się ma narzędzia, obsługiwałam kosiarkę i pilarkę spalinową, macham siekierą Fiskars jak drwal..
To nie umniejsza mojej kobiecości. Umiem robic różne rzeczy, bo taka byla koniecznosc zyciowa- praca ramię w ramię z męzem. Frajda również. Kobieta sprząta na autopilocie, gotuje bo musi, te inne, niecodzienne zajęcia są ciekawą odmianą. Powtarzam swoim kolezankom, ze im więcej kobieta umie, tym lepiej dla niej. Męzowie wyjezdzają za pracą, kobiety we własnym interesie powinny uczyc się jak najwięcejz w zakresie drobnych napraw, co zrobic w razie awarii..
Oby bez dzikich zwierząt, to na bezludnej wyspie przezyję:):)

WLW
W dzisiejszych czasach, to jak kobieta tego nie umie, to ma ciężko. Bo nawet mąż tego nie zrobi, bo tylko piwsko w łape, kanapa i telewizor i jakiś mecz.
Jak się pozwala swojemu mężowi na bycie kanapową ciapą to może i tak jest.

A w temacie: nie widzę nic uwłaczającego mojej kobiecej czci w ty, że mam pojęcie o samochodzie (bo ja nim jeżdżę), o graniu w nogę czy siatkę (bo mi się chce) czy w wypiciu piwa lub innego alko w większym gronie (bo mam ochotę). Jakoś nie widzę, żeby ktoś w moim gronie był tym zniesmaczony.

Koszmarna

Napisał(a): nibynick -

gość Pilkę kopałam z braćmi, pracuję w "męskim " zawodzie, lubię posprzątac w samochodzie, hydraulika jest prosta, jak się ma narzędzia, obsługiwałam kosiarkę i pilarkę spalinową, macham siekierą Fiskars jak drwal..
To nie umniejsza mojej kobiecości. Umiem robic różne rzeczy, bo taka byla koniecznosc zyciowa- praca ramię w ramię z męzem. Frajda również. Kobieta sprząta na autopilocie, gotuje bo musi, te inne, niecodzienne zajęcia są ciekawą odmianą. Powtarzam swoim kolezankom, ze im więcej kobieta umie, tym lepiej dla niej. Męzowie wyjezdzają za pracą, kobiety we własnym interesie powinny uczyc się jak najwięcejz w zakresie drobnych napraw, co zrobic w razie awarii..
Oby bez dzikich zwierząt, to na bezludnej wyspie przezyję:):)
A spawanie gazowe i eletryczne ?;-)

Napisał(a): nibynick -

gość
WLW
Jak się pozwala swojemu mężowi na bycie kanapową ciapą to może i tak jest.

A w temacie: nie widzę nic uwłaczającego mojej kobiecej czci w ty, że mam pojęcie o samochodzie (bo ja nim jeżdżę), o graniu w nogę czy siatkę (bo mi się chce) czy w wypiciu piwa lub innego alko w większym gronie (bo mam ochotę). Jakoś nie widzę, żeby ktoś w moim gronie był tym zniesmaczony.

Koszmarna
Nic w tym nie ma niemacznego ;-)

Odpowiadam Nibynickowi- nie umiem. Nigdy nie próbowałam:) Tata nauczyl mnie rąbania drewna, mąż resztę. Zachęcal, tlumaczył, i za naturalne uwazal, ze chcę się nauczyc. Dal mi do ręki swoją młotowiertarkę Boscha, bym spróbowała. Suuper:) Nie jest zazdrisny o swoje zabawki, ja przy nim się uczę, gdy cos naprawia, asystuję, podaję narzędzia, w ten sposób odrózniam imbus od grzechotki:):)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kobieta z męskimi zainteresowaniami