552
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +65
552 ppt ?

Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?

Napisał(a): ~Bubu -

Myślę że takie kobiety powinno się separować od reszty zdrowego społeczeństwa po to by nie mogły nikogo nabierać. Kiedyś byłem w takiej zakochany i zraniła mnie. One nie są niczego warte. Teraz wolę takie jak ty. Takie jak ty są najlepsiejsze, a te o jakiejkolwiek innej osobowości nie powinny w ogóle istnieć.
INTERIA.PL

Re: Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?

Napisał(a): ~Hehe -

A do tych kobiet walisz prosto z mostu, czy tylko o nich piszesz na forum i uświadamiasz innych, dlaczego jesteś od nich lepsza?
Lubię takie kobiety i lubię takich mężczyzn. Nie boję się ich. Fascynują o wiele bardziej od tych, którzy mają flaki na wierzchu.

Napisał(a): ~gość -

Kajetana
admini są tu na jej poziomie więc nic tu dziwnego.
No proszę, wszyscy dno i wodorosty, a tylko Kajetana jest mądra, inteligentna i takiej drugiej na świecie nigdzie nie znajdziecie:)

Napisał(a): ~Hehe -

~gość Ileż tu " mądrości" i ocen. Może warto spojrzeć na siebie. Swoje wady ludzie często na innych przekładają.
Niektóre baby lubią deprecjonować inne, podczas gdy same ideałami nie są. Ciekawe dlaczego to robią? Śmieszy mnie takie pseudo psychologiczne gadanie i zaburzeniach innych i stawianie siebie w domyśle za wzór.

Napisał(a): ~gosc -

Piszesz o kobietach prawdziwie łagodnych, które czasem tracą cierpliwość do takich jak ty, którym się wydaje, że mogą wszystko i że ich niewyparzone twarze są przez wszystkich akceptowane.
Co, deptalas jakiejś łagodnej po odcisku i nie spodziewałaś się, że odwdzięczy się nadobnym?

Napisał(a): ~gość -

Kajetana

Jaka ja jestem chyba widać....do szemrzacych nie należę...raczej wyrazam się prosto z mostu.
Potrafię być słodko-gorzka kazdemu wg zasług ;-)

nie widać! Kobieta zmienną jest. W jednej chwili aniołem, za chwilkę huragan.To wynika nawet i z hormonów.
Sama nie wiesz jaka jesteś:-) To zalezy od chwili, sytuacji, potrzeb, oczekiwań, wymuszen innych. Często musimy się dostosować, by w ogóle istnieć, funkcjonować. Każda kobieta jest szemrzącym strumykiem, ale też powinna, jeżeli zajdzie potrzeba powalić i skopać prześladowcę.
W przeciwnym przypadku..te łagodne, pokorne, milusie całe zycie będą wewnętrznie cierpieć, aż wpadną w coś, co nie powinny.

Napisał(a): taie -

iiiiiii Niech Kajetanka nie zaczepia poziomem dresa moich forumowych koleżanek Kimi i Felicyty.
A ty i one obie to taka trzygłowa HYDRA ?
Jak Bóg - jeden w trzech osobach albo jeśli wolisz to taki trzyosobowy .Doktor Jekyll i pan Hyde

Napisał(a): taie -

~gosc
taie
iiiiiii Niech Kajetanka nie zaczepia poziomem dresa moich forumowych koleżanek Kimi i Felicyty.
A ty i one obie to taka trzygłowa HYDRA ?
Jak Bóg - jeden w trzech osobach albo jeśli wolisz to taki trzyosobowy .Doktor Jekyll i pan Hyde
A ty tandem z kajtką?
Nie ale śmieszy mnie ta "babska wojna" między nimi

Napisał(a): iiiiiii -

~gość
Pogoda jak malowanie. Zmykam na rower, bez siodełka:D:D Muszę też "nerw "wypedałować:-)
Ty lepiej mnie tu nie wspominaj...bo się zacznie. :)))
S
Wracaj na forum ... nie sądziłam, że to kiedykolwiek napisze:)

Napisał(a): Wiernaa -

Szemrzące strumyczki?
Mnie z równowagi mogą wyprowadzić tylko dwa typy kobiet.
1. To taki typ który sieje zamęt.
2. Taki który jest w stanie odebrać coś, co nie należy do niej.

Całą resztę mogę spokojnie znieść. Poza tym każda nowo poznana osoba to ryzyko tego, że cię wyśmieje, nie zrozumie, okłamie czy podstępem sprawi że się zwierzysz. Mnie nie bawią tego typu podchody i dlatego nie zawieram znajomości. Nie w internecie. :)) No ale jeśli komuś odwaga przysłania zdrowy rozsądek to później ma się tego typu efekt szemrzącego strumyka.

Napisał(a): egle -

z natury jestem niespotykanie spokojny czlowiek.... - tak mi sie skojarzylo.
z tym skojarzeniem - dziurki nie zrobi, krew wypije, to się spotkalam, jeszcze bedac dzieckiem. Moja ciotka, która trochę nieświadomie przekała mi tę mądrość życiową, określała tak kobiety podstępne, a przede wszystkim dwulicowe.

charakteru podobnież nie sposób zmienić, a takie zachowanie siedzi w nas, zależy od inteligencji emocjonalnej czy podejścia do życia czy nawet tego, co przynosi nam korzyści.

impulsywny człowiek, zawsze dziurkę zrobi, ba nawet wulkan. Zwyczajnie, zanim pomyśli czy uknuje chytry plan, to już zadziała i bach!

w mojej firmie pracowała taka jedna, co można by ją do tego strumyka porównać. Była sekretarką szefa i faktycznie trzeba było na nią uważać, teoretycznie do rany przyłów, kraina łagodności, z nikim nie szukająca konfliktów, a w rzeczywistości... niejednemu dołek podkopała.

z drugiej strony, naiwności nie oszukasz, zdarza się, ze kobieta wcale strumykiem nie jest, ale efekty względem panów osiąga dokładnie takie same :)

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?