552
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +65
552 ppt ?

Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?

Napisał(a): Kajetana -

Z czego wynika ta ich przebieglość...to tylko przebieglosc czy brak świadomości, że są zarazami nie lepszymi od tych co prosto z mostu nokautują? Bo przy takim szemrzacym strumyczku to mniej inteligentni lub otumaniony miłością może poczuc sie błogo, po czym moze dostać obuchem w łeb. W zasadzie chodzi mi o relację damsko damskie, jak i damsko męskie z tego rodzaju kobietami.
Lubicie te szemrzace strumyczki, wyczuwacie je...czy czesto dajecie sie zwodzić? Robią to z wyrachowania czy nieświadomie?

Oczywiście nie chodzi mi tutaj o kobiety prawdziwie łagodne. Myślę że kobieta prawdziwie łagodna nigdy nie musi tego podkreślać że jest taka delikatna, pokojowo nastawiona i dobra dla innych, nie musi 'szeptac' czy 'piescic' się, gdy mowi bo wynika to z jej zachowania.
INTERIA.PL

Re: Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?

Napisał(a): buc1 -

To prawda dużo jest kobiet złych i bezuczuciowych, a swoją miłość opierają na pieniądzach, a mężczyzna jest wtedy dla nich dobry, gdy ciągle ulega. Coraz trudniej, o uczuciową i kochajacą całym sercem 💓 kobietę dla, której można zrobić wszystko. Piszę to na podstawie mojej obserwacji i rozumiem, że kobieta chce mieć gwarancję bezpieczeństwa przy mężczyźnie, ale bez przesady. Jaka ty jesteś Kajetanów? Czy jesteś dobrą kobietą? Kochającą szczerze swojego wybranka? To ciekawie, bo żądło kobiety pisza, o swoich niedoskonałościach.

Re: Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?

Napisał(a): taie -

kimikimi Kobieta bez przystojnego ciacha usycha
Mając tak mało latek usychasz ?
Powinnaś dopiero rozkwitać wszystko przed tobą.

buc1 To prawda dużo jest kobiet złych i bez uczuciowych, a swoją miłość opierają na pieniądzach, a mężczyzna jest wtedy dla nich dobry, gdy ciągle ulega. Coraz trudniej, o uczuciową i kochajacą całym sercem 💓 kobietę dla, której można zrobić wszystko. Piszę to na podstawie mojej obserwacji i rozumiem, że kobieta chce mieć gwarancję bezpieczeństwa przy mężczyźnie, ale bez przesady. Jaka ty jesteś Kajetanów? Czy jesteś dobrą kobietą? Kochającą szczerze swojego wybranka? To ciekawie, bo żądło kobiety pisza, o swoich niedoskonałościach.
Niekoniecznie mi chodzi o relację tylko damsko-męskie tylko o charakter takich ludzi, nie tylko wobec partnerow ale też ludzi z zewnątrz, znajomych itp. Wyczuwam takie robale na kilometr choc wiadomo ze nie zawsze. Mężczyźni zresztą też bywają tymi 'szemrzacymi strumykami' i często mylnie się ich określa mianem 'dżentelmena'.

Jaka ja jestem chyba widać....do szemrzacych nie należę...raczej wyrazam się prosto z mostu.
Potrafię być słodko-gorzka kazdemu wg zasług ;-)

Co do tych materialistek niepotrafiacych kochać....to przecież samo sobie takie wybierają, bo.....no właśnie dlaczego? Nikt nie zmienia się z dnia na dzień, ani po ślubie. Zwyczajnie pojawiają się nowe okoliczności w których osoba ujawnia nowe cechy. Żeby je dostrzec wcześniej może należy bardziej uważnie przyglądać się partnerowi/partnerce prze ślubem i patrzec mniej powierzchownie, mieć wyobraźnię większą rozciągnięte na różne sfery zycia :-)

Kajetana
taie
kimikimi
taie
nie interesują mnie tzw. DILFY tylko młodsi o 20 lat
17 - 20 = ?
Jeszcze nie narodzeni ? - tak w ciemno ?
możesz przestać dyskutować z idiotka nie na temat lub przejść na priv? Dziękuję.
Nie krzycz na mnie - małolata tak się dowartościowuje.
Nie będę - ale to mnie śmieszy.

~nie
Kajetana
taie
kimikimi
taie
17 - 20 = ?
możesz przestać dyskutować z idiotka nie na temat lub przejść na priv? Dziękuję.
Kamica iiiiiii kimi nie jest idiotką. powiedzmy nie tylko idiotką. specjalnie się tu wpieprza.
trolice ;-)

taie
Kajetana
taie
kimikimi
taie
17 - 20 = ?
to teraz napisz cos w temacie i wybaczę ;) ;-).
Nie przeszkadzają mi dyskusje obok wątkowe, sama to czasem robię, ale wiem do czego trolica zmierza ;-)

Ziemowitt im marniejsza postura i intelekt miałki tym bardziej pysk rozwarty
można niekiedy nie mieć po prostu nic do powiedzenia, i wtedy zagwozdka, potrzeba długiego czasu by poznać, czym spowodowane jest to milczenie. Niekiedy wnioski przychodz zbyt późno..
Poza tym mamy różne osobowości...są introwertycy i ekstrawertycy, a wśród nich jescze sangwinicy, flegmatycy, cholerycy, melancholicy. Zatem milczenie czy gadatliwosc nie przypisywalabym mądrym lub głupim. Raczej ocenialabym po tym, co mają do powiedzenia i czy w ogóle coś mają.

Czyli wychodzisz z założenia ze te szemrzace strumyczki to nie manipulantki tylko mądre kobiety. Pewnie jakas mądrość w tym jest bo potrafią manipulować. Jednak kwestia tego czy dobrzy z nich ludzie.

Napisał(a): kimikimi -

taie
Kajetana
taie
kimikimi
taie
17 - 20 = ?
Ah, uwielbiam popisac z innymi

taie
kimikimi
taie
kimikimi
taie
17 - 20 = ?
mam 51, to tak 20 w tył i jestem jego
Mój ostatni wpis - To jesteś oszustką .
Oszukujesz Interię albo nas.
przecież ona ciągle pisała że jest koło 50 i szuka faceta bo na starość nie będzie miał kto jej herbaty podać. A jak tematy przestały mieć branie to zmieniła front i szuka 20 lat młodszych dla seksu. Czytasz czytasz i nic nie wyczytales :D

taie Piszesz o WAMPACH - chyba nie !
czy kobietach WAMPIRACH ?
nie wiem :D ja je nazywam szemrzace strymyczki, co sa milutkie delikatne i eteryczne, czasem typ zagubionego dziecka i mogloby by sie wydawac że to takie wrazliwe, miłe istoty, ale tak naprawdę myślą tylko o sobie. Lub typ słodkiej zmijki która miło Ci szelesci, ale z czasem ten szelest zaczyna denerwować bo widzisz że nic tak się dla niej nie liczy jak ona sama i jej potrzeby.

Kajetana
taie
kimikimi
taie
kimikimi
taie
17 - 20 = ?
mam 51, to tak 20 w tył i jestem jego
Mój ostatni wpis - To jesteś oszustką .
Oszukujesz Interię albo nas.
przecież ona ciągle pisała że jest koło 50 i szuka faceta bo na starość nie będzie miał kto jej herbaty podać. A jak tematy przestały mieć branie to zmieniła front i szuka 20 lat młodszych dla seksu. Czytasz czytasz i nic nie wyczytales :D
Właśnie wywaliła twój post razem z moją odpowiedzią.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kobiety - szemrzące strumyczki, dziurki nie zrobią a krew wypiją....co o nich sądzicie?