Re: Kocham Cię Panie Tusk jak Ty Panie nas
Napisał(a): Gość -
Kopsnij po piwo,to się nażłopiem,a,interią się nie przejmuj,ona ma twojego linka głęboko gdzies.Tyle czasu minęło a twój link trwa i trwa i bedzie trwał jak u Owsiaka-"do końca świata i jeden dzień dłużej.Przyłącz sie lepiej antyPOwców i proPiSowców,bo tu nasza nadzieja na lepsze jutro."Zeby Polska,żeby Polska,żeby Polska była Polską"tak mawiał nasz wieszcz narodowy ostatnich dekad p.Pietrzak.
Re: Kocham Cię Panie Tusk jak Ty Panie nas
Napisał(a): trollingsaruman -
ja kocham kasie t.
Re: Kocham Cię Panie Tusk jak Ty Panie nas
Napisał(a): Gość -
Ret5laW Tusk chce urządzać debaty z internautami po fakcie podpisania.To jest musztarda po obiedzie,tu już mleko się rozlało,to tak jakby ktoś "wytarł pupę a potem zrobił kupę".Szkoda czasu na taką debatę,Tusk nie ma zamiaru słuchać internautów jakie jest ich zdanie i liczyć się z tym zdaniem,Tusk chce po prostu ratować swoją "gębę"bo zrobił sobie z niej sam i na własne zyczenie" Cholewę".Tusk jest mało przekonujący,że jego intencje,w stosunku do internautów"są szczere.Przyłapany na tylu obietnicach nie spełnionych można przyjąć,że i w tym przypadku to tylko "blef".To taki kacyk zamordysta,chciałby nas Obywateli wsadzić w "kubeł"zgodnie z zasadą "morda w kubeł" i przy tym jeszcze pieprzyć,że jest mężem opatrznościowym "wolności Obywatelskiej".Pokażmy mu gest Kozakiewicza niech wie gdzie mamy jego "miłość".
Tusk i tak otrzyma nagrodę nobla,bo nikt na świecie nie umie robić swój naród w balona tak jak on.On ludziom obiecuje od kilku lat rzeczy niemożliwe do zrobienia ,a i tak ciągle nawet do tej pory większość mu wierzy w to co mówi.On zrobił z ludzi takich idiotów ,że zaczęli nawet teraz wierzyć Palikotowi,a Palikot to dopiero idiota,któremu poprzestawiały się wszystkie klepki.Palikot mówi ,weź wibrator ,zacznij ćpać i możesz na wszystkich srać ,bo jak wpadną po uszy do gówna,utopią się w smrodzie.
Re: Kocham Cię Panie Tusk jak Ty Panie nas
Zgłoś do usunięcia | Link
http://www.ebadania.pl/e1f932e54b57439a zapraszam do ankiety :) zanim interia usunie mojego linka po raz kolejny