Reklama

81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +14
81 ppt ?

kocham go bardzo;) (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kocham go bardzo;)

Napisał(a): LOVE85 -

Witam was kochani prosze doradzcie , mój mąz od 3 mies niechce uprawiac zemna sexu,pytałam go jaki jest powód powiedział ze niema ochoty nie umie sobie z tym poradzic;(nawed zrobiłam mu na zlosc i pisałam z kolesiem na gg tak zeby mąz widzial same złe rzeczy np. moze sie spotkamy ,a moze sex bez zoobowiazan;(nigdy go nie zdrawdzilam i niemam takiego zamiaru bardzo go kocham mamy dwoje dzieci ;)tu juz nie chodzi o sam sex ale nawed zadnego przytulania,całowania;(mąz czytał wszystko i powiedz ze niema juz do mnie zaufania ;(prosze doradzcie;(
INTERIA.PL

Re: kocham go bardzo;)

Napisał(a): anusiaczek -

podejrzewam że przeżywacie w codziennym życiu rutynę , żadnych zmian które mobilizowałyby wasz związek , sex, uczucie ...jeżeli on nie wkłada w to pracy sama niczego nie dościgniesz.. Twój mąż prawdopodobnie znudził się Tobą .. powinnaś w inny sposób podejść .. spróbuj wieczorem położyc dzieci spać , sama go zachęć do miłego spędzenia wieczoru daj mu do zrozumienia również i Twoją potrzebę .. obserwuj doraznie jego reakcje a wnioski wyciągniesz sama .. :) pozdrawiam

LOVE85
anusiaczek podejrzewam że przeżywacie w codziennym życiu rutynę , żadnych zmian które mobilizowałyby wasz związek , sex, uczucie ...jeżeli on nie wkłada w to pracy sama niczego nie dościgniesz.. Twój mąż prawdopodobnie znudził się Tobą .. powinnaś w inny sposób podejść .. spróbuj wieczorem położyc dzieci spać , sama go zachęć do miłego spędzenia wieczoru daj mu do zrozumienia również i Twoją potrzebę .. obserwuj doraznie jego reakcje a wnioski wyciągniesz sama .. :) pozdrawiam
aniusiaczek probowałam juz w taki sposób ale on mówi ze poprostu niema ochoty i tyle dla mnie to jest nienormalne bo kiedys to nawed 6 razy dziennie a teraz ja jestem młoda i potrzebuje pieszczot tak jak kazda normalna kobieta.

Napisał(a): Ramona -

Być może tym pisaniem z kolega dolałaś tylko przysłowiowej oliwy do ognia...Złością i zazdrością nic nie wskórasz,jedynie może być jeszcze gorzej...Najrozsądniejsza by była szczera spokojna i rozmowa...Podłożem jego zachowania nie koniecznie musi być inna kobieta,albo to,że Cie już nie kocha...Może się czymś martwi,coś się wydarzyło o czym nie chce mówić ,choroba i wiele innych spraw...

Ramona Być może tym pisaniem z kolega dolałaś tylko przysłowiowej oliwy do ognia...Złością i zazdrością nic nie wskórasz,jedynie może być jeszcze gorzej...Najrozsądniejsza by była szczera spokojna i rozmowa...Podłożem jego zachowania nie koniecznie musi być inna kobieta,albo to,że Cie już nie kocha...Może się czymś martwi,coś się wydarzyło o czym nie chce mówić ,choroba i wiele innych spraw...
RAMONA WIEM ZE ZLE ZROBIŁAM BARDZO TEGO ŻAŁUJE NIGDY Z NIKIM INNYM BYM SIE NIE KOCHAŁA KOCHAM MĘZA SPROBUJE JESZCZE Z NIM POROZMAWIAC TYLKO ZA KILKA DNI BO NIECHCE ZEMNA ROZMAWIAC;(

Napisał(a): Ramona -

LOVE85
Ramona Być może tym pisaniem z kolega dolałaś tylko przysłowiowej oliwy do ognia...Złością i zazdrością nic nie wskórasz,jedynie może być jeszcze gorzej...Najrozsądniejsza by była szczera spokojna i rozmowa...Podłożem jego zachowania nie koniecznie musi być inna kobieta,albo to,że Cie już nie kocha...Może się czymś martwi,coś się wydarzyło o czym nie chce mówić ,choroba i wiele innych spraw...
RAMONA WIEM ZE ZLE ZROBIŁAM BARDZO TEGO ŻAŁUJE NIGDY Z NIKIM INNYM BYM SIE NIE KOCHAŁA KOCHAM MĘZA SPROBUJE JESZCZE Z NIM POROZMAWIAC TYLKO ZA KILKA DNI BO NIECHCE ZEMNA ROZMAWIAC;(
Spróbuj z nim porozmawiać,kiedy będzie temu sprzyjała dogodna okazja,kiedy będzie wypoczęty w miarę zrelaksowany...Zresztą jak go będziesz obserwacja to sama dojdziesz do wniosku kiedy zadziałać...Ja Ci życzę powodzenia i aby wasz związek na nowo zakwitnął;-)))....

Napisał(a): kolorowa01 -

Ojejku, mam to samo... Jak nie mieszkaliśmy razem to kochaliśmy się nawet po 4 razy dziennie. Teraz już jak mieszkamy to może z raz na tydzień i to jak ja go zachęcę.. . Nie wiem naprawdę od czego to zależy.. Może zmęczenie, przepracowanie.. Chociaż nie mogę też aż tak narzekać, bo przytula mnie ciagle, nawet podczas głupiego oglądania tv. Czułe sms-y jak jest w pracy, kwiaty, komplementy. Chciałabym tylko żebyśmy częściej się kochali, no ale wszystkoego mieć nie można ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kocham go
Do góry strony: kocham go bardzo;)