284
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +1
284 ppt ?

Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): FilipMydlniczka -

Chyba mam problem... mam 25 lat , moja siostra 23, zawsze uwazalem ją za gowniarę, zylem swoimi kolegami i swoimi problemami. Ostatnio siostra zaczela się spotykac z jakimis kolesiami, przez co zaczela o siebie dbać, ubierac się bardzo kobieco... zaczalem na nia patrzec inaczej... Ostatnio gdy brala prysznic nie moglem się oprzec by jej nie podejrzeć... nie wiem co mi się dzieje, ale jestem zazdrosny o jej faceta. Zaczalem dostrzegac jej delikatny usmiech, jak pieknie wyglada gdy wstaje rozczochrana rano i snuje się po kuchni w piżamie... nie wiem co mam robić... boję się, że się zakochałem, boję się z nią o tym porozmawiać. Czy to jest nienormalne? Przestaję sobie z tym radzić...
INTERIA.PL

Re: Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): Kasia25111 -

Nikt z nas tutaj na forum Tobie nie pomoże,,,Jeśli naprawdę zaczynasz tak reagować musisz udać się do specjalisty...Poszukaj na necie osób z podobnym problemem,napewno jest jakaś strona internetowa,A jeśli chodzi o rozmowę z siostrą na dzień dzisiejszy odradziłabym...
Możesz ją takim wyznaniem wystraszyć ,poczekaj na rozmowę z psychologiem a do tego czasu spróbuj kontrolować swoje emocje...

Napisał(a): gość -

rzeczywiście moi poprzednicy mają racje powieś iść do psychiatry , to nie jest normalne , żeby zakochać sie we własnej siostrze ,przecież, to początek kazirodztwa Sama mam brata i nie wyobrażam sobie ,żebym mogła zakochać we własnym bracie,to wszystko jakieś chore.

Szczerze.Tak będzie szczerze aż do bólu.Tego prawdziwego.Jak nie wyleczy Ciebie psychiatra to będąc na Twoim miejscu po to aby nie dopuścić do reprodukcji zboczonego genotypu,bym się powiesił,utopił,otruł,zresztą wszystko jedno bylebym nie cierpiał.

No to ziom, jest problem, psychiatra tylko popierniczy ci w głowie, oni sami powinni się leczyć. Zresztą żaden psycholog nie skieruje cię z takim problemem do psychiatry, w grę wchodzi co najwyżej pomoc psychologa. Jak jesteście z siostrą przyjaciółmi to spróbuj zahaczyć temat, ale nie bezpośrednio.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kochałam się z siostrą
  • kocham moją siostrę
  • kocham swoją siostrę
  • ruchem si siostr
  • wyruchalem wlasna siostre
  • chc si kocha z siostr
  • kocham siostre inaczej
  • kocham sie z moja siostra
  • kochaam si z siostr
  • Czy mój facet kocha się ze swoją siostrą