286
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +1
286 ppt ?

Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kocham swoją siostrę... ale nie tak jak powinienem

Napisał(a): gość -

Gość ma problem a tutaj głupki mają radochę. To może nie jest normalne ale on ten problem dostrzega. Poza tym założę się że ponad połowa tych speców i żartownisiów ma swoje własne, "mroczne tajemnice".

Rozmowa z siostrą na tym etapie może tylko pogorszyć wasze relacje. Uważam, że wizyta u specjalisty pomoże Ci zrozumieć co się z Tobą dzieje i przede wszystkim zatrzyma to w odpowiednim momencie :)

Tak,to nienormalne ! Brakuje ci genu obrzydzenia do rodzeństwa,kuzynek i bliskich z więzią pokrewieństwa(w sensie pociągu seksualnego)mam nadzieję,że nie byłeś wychowywany bezstresowo i można było ci wszystko.... teraz pragniesz siostry i musisz ją mieć ?! Jak gówniarz w sklepie z cukierkami.Masakra! Znajdź sobie dziewczynę, uzbieraj kasę na prostytutkę.... Kup sobie w "śmiesznym sklepie" przedmiot co generuje niskie wyładowania prądu np.zapalniczkę którą dla jaj podje się komuś...Za każdym razem kiedy zbereźne myśli nachodzą twój chory łeb, dotknij tej zapalniczki !

Siostrę zostaw w spokoju,bo ci sperma na głowę wali,jesteś dojrzałym mężczyzna nie chłopcem któremu wybaczą i uznają to za fanaberie! Zniszczysz całą rodzinę i więzi,nikt,nigdy ci nie wybaczy jak ją chociaż dotkniesz nie tak ! Będziesz wstydził się tego całe życie,a dzieci które w przyszłości będzie mieć twoja siostra, a twoi siostrzeńcy i siostrzenice,bedą skrzętnie izolowane od ciebie.... Taki będzie scenariusz jeśli zdecydujesz się na molestowanie swojej rodzonej siostry! Będziesz wyrzutkiem! Pewnie o tym nie pomyślałeś? Bo co innego myśli za ciebie.

wystarczy jak zainteresujesz się inną dziewczyną i przeżycia są dokładnie te same.
a jakbyś był zdrowy psychicznie to by czuł wstręt do siostry a nie pociąg......to jest nienormalne!
szybko szukaj laski i powalcz z nią w łóżku a zobaczysz że się szybko "odkochasz"
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ruchalem siostre forum
  • ruchem si siostr
  • wyruchalem wlasna siostre
  • chc si kocha z siostr
  • kocham siostre inaczej
  • kocham sie z moja siostra
  • kochaam si z siostr
  • Czy mój facet kocha się ze swoją siostrą
  • ruchałem siostrę
  • nie kocham swojej siostry