Reklama

403
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi223
  • Ocen na +-45
403 ppt ?

kocham żonatego faceta (224)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

kocham żonatego faceta

Napisał(a): katastrofa23 -

Czuje się przegrana
On święta spędzał z rodzina, a ja cierpliwie czekałam, on ma dwójkę dzieci, ja mam 23 lata on 9 lat więcej, kocham go, on twierdzi że jego małżeństwo to porażka, w co zaczynam wątpić, święta to dla mnie najgorszy czas, bo muszę cierpliwie milczeć, jestem przegrana, nie umiem się wyplatać z tego chociaż bym chciała porostu nie kochać, bo to bez sensu. Nie wiem co robić. W jednej chwili nie chcę go już więcej widzieć, a za chwilę do niego piszę, katastrofa

Re: kocham żonatego faceta

Napisał(a): ~gość -

Nie czyń bliźniemu co Tobie niemiłe. Czy Ty chciałabyś, kiedy będziesz mieć dzieci i męża, żeby Ci jakaś to wszystko rozwaliła. Zastanów się teraz co powiesz JEZUSOWI, kiedy przed nim staniesz, a staniesz na pewno nawet, jeżeli jesteś osobą niewierzącą, bo wówczas nie tylko zmienisz zdanie co do WIARY w PANA BOGA, ale będziesz musiała coś powiedzieć na swoje usprawiedliwienie. Więc wycofaj się z tego. Tyle wolnych jest na tym świecie po co WAM żonaci i dzieciaci. Tylko zwykłe gnojki źle mówią o swoich żonach, żeby zdobyć takie baby, a głupie nie przerywają tego.

Napisał(a): aganicha -

No to rzeczywiście katastrofa. Mojemu mężowi zaprząta głowę taka właśnie ........ . On też jej pewnie mówi , że to już wypalony związek, że nic nas nie łączy itp po czym spędza ze mną romantyczny i prawdziwy z pewnością tydzień w górach z udanym seksem i Sylwestrem. Prowadzi podwójną grę a wiem o tym, bo sprawdziłam jego telefon o którym on myśli, że ja nie mam pojęcia. Życzę wam kobiety wchodzące z butami w czyjeś życie .byście znalazły szczęście z wolnymi facetami i dały nam wreszcie spokój!!!!

Napisał(a): Junani -

Skąd w kobietach tyle naiwności?!
Zagryź zęby i zacznij żyć swoim życiem.
Albo dowiedz się u źródła, tzn. u jego żony, czy ona również uważa swoje małżeństwo za skończone. Żal mi tej kobiety, ale uważam, że ma prawo wiedzieć z jakim gnojkiem żyje pod jednym dachem i śpi w jednym łóżku.

Napisał(a): iwa62 -

aganicha No to rzeczywiście katastrofa. Mojemu mężowi zaprząta głowę taka właśnie ........ . On też jej pewnie mówi , że to już wypalony związek, że nic nas nie łączy itp po czym spędza ze mną romantyczny i prawdziwy z pewnością tydzień w górach z udanym seksem i Sylwestrem. Prowadzi podwójną grę a wiem o tym, bo sprawdziłam jego telefon o którym on myśli, że ja nie mam pojęcia. Życzę wam kobiety wchodzące z butami w czyjeś życie .byście znalazły szczęście z wolnymi facetami i dały nam wreszcie spokój!!!!
Wiesz podziwiam cię wiesz że mąż ma kogoś na boku, że cię oszukuje, zdradza, a ty jedziesz z nim na romantyczny weekend. Nic dodać nic ująć, a potem się głupie baby dziwią że faceci je zdradzają, przecież on ma od ciebie ciche przyzwolenie, więc dlaczego ma nie skorzystać.

Napisał(a): ~alfa -

aganicha No to rzeczywiście katastrofa. Mojemu mężowi zaprząta głowę taka właśnie ........ . On też jej pewnie mówi , że to już wypalony związek, że nic nas nie łączy itp po czym spędza ze mną romantyczny i prawdziwy z pewnością tydzień w górach z udanym seksem i Sylwestrem. Prowadzi podwójną grę a wiem o tym, bo sprawdziłam jego telefon o którym on myśli, że ja nie mam pojęcia. Życzę wam kobiety wchodzące z butami w czyjeś życie .byście znalazły szczęście z wolnymi facetami i dały nam wreszcie spokój!!!!
Jeśli Twój mąż lubi robić na boku - to nie mów, że ktoś Ci wchodzi z buciorami w życie - skoro Twój slubny lubi swoje przetrzymać u innej ... Myśle, że takie życzenia możesz śmiało składać mężatkom, które mają takich "wiernych i oddanych mężów" ;) Osobiści nie lubię trójkątów toteż żonaci mnie nudzą - jedak jeśli nie ja będzie inna ... To takie męskie motto życiowe ;(

Napisał(a): ~-zdradzona- -

Kobieto!!!!! Opamietaj sie. zakoncz ten związek .Podziwiam tylko żone tego faceta. U mnie byla taka sama sytuacja, moj ex-maż chcial zyc w trojkaćie. Mie na dni tygodnia a na weekendy wyjazd do kochanicy na wies nieopodal Dąbrowy Tarnowskiej.. Walczyłam 30 lat z jego zdrardami, wybaczałam, a tego ostanie juz niestey nie wybaczyłam. Jesteśmy po rozwodzie. ja jetem bardzo szczęsłiwa, bo mnie nie interesuja jego moze nastepne trojkaty. A kochanica , niech sie teraz ona martwi. To jest ich problem. Bo dorze wiem ze bedac z nia zdradzal ja z innymi. hahahah. Tylko jej pogratulowac wyboru-brawo. On jedzi do niej tylko dla odskoczni dnia codziennego. Niestey , tak jak ona postapila, postepuja inne, rozpieprzajac jej zwiazek z czyims meze, ojcem i dziadkiem. Niech tam zgnija na tej wsi zarosnietej krzakami.(M.M +R.R) cudowne maja pierwsze litery nazwisk i imion..
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zonaty facet interia
  • kochac zonatego faceta
  • kocham onatego faceta
  • kocham zonatego interia
  • jocham@interia.pl
  • zwiazek z zonatym mezczyzna interia forum
  • jestem w zwiazku z zonatym facetem forum
Do góry strony: kocham żonatego faceta