69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń364
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +0
69 ppt ?

Kochani i mili, wiecie, że dzisiaj świat swietuje dzień szczęścia? (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kochani i mili, wiecie, że dzisiaj świat swietuje dzień szczęścia?

Napisał(a): Marduk1986 -

irusiowj
Marduk1986 Zjednoczone Emiraty Arabskie mają Ministerstwo Szczęścia,a nasz rząd nie chce nas uszczęśliwiać,może to i dobrze :)
http://www.rp(...)ml#ap-1
Oni podeszli pragmatycznie. To ministerstwo ma doprowadzić do tego aby ludzi9ska byli szczęśliwi z powodu, że rządy tak chcą. Nasi też kombinują jakby nas wszystkie ministerstwa po uszczęśliwiały, na chama.
Jakoś im to nie wychodzi,ja jestem szczęśliwy,i żadne rządowe siłowe uszczęśliwianie mi nie potrzebne :)
INTERIA.PL

Napisał(a): Lilith1 -

taie
Lilith1
taie
Lilith1
Marduk1986 Zjednoczone Emiraty Arabskie mają Ministerstwo Szczęścia,a nasz rząd nie chce nas uszczęśliwiać,może to i dobrze :)
W Polsce tylko jedno ministerstwo potrzebne jest do narodowego szczęścia...

Ministerstwo Głupich Kroków
Chyba telepatia jednak jest
Albo podobny tok myślenia. U mnie skojarzenie przyszło błyskawicznie :D
Prawdopodobnie wychowanie na tych samych programach.
Niekoniecznie i raczej wątpliwe. Nie programy ważne, ale "przekaźniki", a i "odbiorniki" niepośledniego kalibru.
Skromność, to słówko zawitało w głowie... :P

Lilith1
irusiowj
Lilith1
W Polsce tylko jedno ministerstwo potrzebne jest do narodowego szczęścia...

Zdjęcie

Ministerstwo Głupich Kroków
Li, cudze chwalisz a swojego nie znasz? przecież w ubiegłym tygodniu Prezes Polski nakazał uchwalić troskę wszystkich o nie picie. A to przecież szczęście jest - nie pic. Ja akurat tutaj jestem szczęśliwy, wedle prezesa Polski.
Znam, proszę Irka :)
I tak się zastanawiam, czy istnieje jakieś ministerstwo, którego kompetencje (w razie "W", albo innej plagi) nie można zastąpić wspomnianym ministerstwem autorstwa Monty'ego. Pewnie skutki działań byłyby mądrzejsze...

Zdjęcie
Załączniki:

Napisał(a): irusiowj -

sarna
irusiowj
sarna No to cieniutko z tym szczęściem u nas;-)
Witam;-)
Hej :) Nie jesteś szczęśliwa:( Chyba jednak jest inaczej a chwilowo ogarnął Cię pesymizm. Jeśli jesteśmy szczęśliwi w najbliższym otoczeniu to już jest fajnie:)
Sam podałeś , że jesteśmy dopiero na 57 miejscu, więc, to dość cienko wyglada;-)
Nie chcę zbyt fetować Twoich kręgów partyjnych barw, ale uważam, że to przesadnie niska lokata.
Zdarzają się smutasy czasem, ale globalnie to chyba jesteśmy wyżej tak o jakie 15 miejsc. Ja to nawet o jakie 30 miejsc:)

Napisał(a): sarna -

irusiowj
sarna
irusiowj
Witam;-)
Hej :) Nie jesteś szczęśliwa:( Chyba jednak jest inaczej a chwilowo ogarnął Cię pesymizm. Jeśli jesteśmy szczęśliwi w najbliższym otoczeniu to już jest fajnie:)
Sam podałeś , że jesteśmy dopiero na 57 miejscu, więc, to dość cienko wyglada;-)
Nie chcę zbyt fetować Twoich kręgów partyjnych barw, ale uważam, że to przesadnie niska lokata.
Zdarzają się smutasy czasem, ale globalnie to chyba jesteśmy wyżej tak o jakie 15 miejsc. Ja to nawet o jakie 30 miejsc:)
Mnie tam polityka w szczęściu nie przeszkadza i nie pomaga, więc możemy być i na ostatnim miejscu;-)

sarna
irusiowj
sarna
irusiowj
Witam;-)
Mnie tam polityka w szczęściu nie przeszkadza i nie pomaga, więc możemy być i na ostatnim miejscu;-)

I tak trzymaj , Izo, Szczęśliwi jesteśmy my a nie państwo i jakie by to państwo nie było, to każdy i tak potrafi być kowalem swojego szczęścia:)

sarna
irusiowj ]I tak trzymaj , Izo, Szczęśliwi jesteśmy my a nie państwo i jakie by to państwo nie było, to każdy i tak potrafi być kowalem swojego szczęścia:)
Aa.. zapomniałam podziękować za życzenia; Dziękuję i wzajemnie;-))
No, to na chwilę zapomniałaś. Cieszę się, że spodobały Ci się. Jednym z kryteriów tego szczęścia jest także otrzymywanie dobrych życzeń, więc jeśli one były dobre, no to już jesteś trochę szczęśliwsza w ocenie ONZ:) Ja też, nawet więcej, bo bardzo sobie cenie Twoje życzenia:)

rafal333 W Polsce byłoby szczęście gdyby poseł kaczyński wycofał się z polityki.
To może dobrze, że teraz jest, bo kiedy go nie będzie, zacznie Polska być szczęśliwsza, bez większego wysiłku i nakładów. To jak z tą nadmiarową kozą w pokoju, po wyprowadzeniu której nagle stało się przestronnie. bez rozbudowywania pokoju

~szczęście Jak tam twoje szczęście( sarenka) kocha cię czy cię nie kocha. Nie chce się spotkać, co z takiej miłości. Nie przejmuj się, musisz się lepiej starać. No i trzeba mieć nadzieję. Iekawe czy cię kocha?
Ej ty cari, co ciebie obchodzi kto kogo kocha? Masz już nicki, to nie kombinuj z szarakiem. Daj tez spokój Sarence. Jej sprawa kogo kocha. Zapewniam cię, byś lepiej spał, że mnie na pewno nie. . A jeśli zabiegasz o Sarenkę, to w ten sposób tylko niszczysz most, jeśli na nim jaka deska jeszcze była. No, to wyhamuj., bo to jest chamskie.

Napisał(a): sarna -

~szczęście Jak tam twoje szczęście( sarenka) kocha cię czy cię nie kocha. Nie chce się spotkać, co z takiej miłości. Nie przejmuj się, musisz się lepiej starać. No i trzeba mieć nadzieję. Iekawe czy cię kocha?
No to masz dylemat, ale główkuj dalej;-DD

rafal333 W Polsce byłoby szczęście gdyby poseł kaczyński wycofał się z polityki.
W Polsce byłoby szczęście gdyby cały PiS i PO gnili w obozach pracy,nie ograniczaj się tylko do prezesa pana PiS

Napisał(a): ~szczęście -

irusiowj
Ej ty cari, co ciebie obchodzi kto kogo kocha? Masz już nicki, to nie kombinuj z szarakiem. Daj tez spokój Sarence. Jej sprawa kogo kocha. Zapewniam cię, byś lepiej spał, że mnie na pewno nie. . A jeśli zabiegasz o Sarenkę, to w ten sposób tylko niszczysz most, jeśli na nim jaka deska jeszcze była. No, to wyhamuj., bo to jest chamskie.
Iruś, nie jestem jakiś cari i nie zabiegam o sarenkę. Nie martw się nie mam zamiaru ci jej zabierać. Przecież widać twoje starania na kilometry. Mam swoją dziewczynę, więc nie potrzebuję twojej. Tak tylko zapytałem, bo dobrze Wam życzę. Życzę Wam szczęścia, naprawdę szczerze. Mylisz mnie z kimś. Wiem, co to miłość- dlatego prze[b][/b]praszam, że zapytałem.

~szczęście
irusiowj
ć- dlatego prze[b][/b]praszam, że zapytałem.
Dalej grasz głupa, farmazonie. Trzeci dzien baranio pytasz. Normalny przyjąłby odpowiedż kobiety a nie szukał donosicieli w jej życzliwym otoczeniu Jesteś w znaczym stopniu zdemoralizowany. Więc grzecznie, jak dla chołoty ,- spadaj. Wszyscy już wiedzą że masz dziewczynę i resztę ekshibicjonizmu nam już daruj,
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kochani i mili, wiecie, że dzisiaj świat swietuje dzień szczęścia?